Zobrazit:
v abecedním pořadí / podle stranické příslušnosti / podle krajů

A
Adamec Ivan, ODS
Adámková Věra, ANO 2011
Aulická Jírovcová Hana, KSČM
B
Babiš Andrej, ANO 2011
Babišová Andrea, ANO 2011
Balaštíková Margita, ANO 2011
Balcarová Dana, Piráti
Bartoň Lukáš, Piráti
Bartoš Ivan, Piráti
Bartošek Jan, KDU-ČSL
Bauer Jan, ODS
Baxa Martin, ODS
Běhounek Jiří, ČSSD
Beitl Petr, ODS
Bělica Josef, ANO 2011
Bělobrádek Pavel, KDU-ČSL
Benda Marek, ODS
Benešík Ondřej, KDU-ČSL
Berkovec Stanislav, ANO 2011
Birke Jan, ČSSD
Blaha Stanislav, ODS
Bláha Jiří, ANO 2011
Blažek Pavel, ODS
Bojko Marian, SPD
Brabec Richard, ANO 2011
Brázdil Milan, ANO 2011
Brzobohatá Andrea, ANO 2011
Bžoch Jaroslav, ANO 2011
Č
Černohorský Lukáš, Piráti
Černochová Jana, ODS
Černý Alexander, KSČM
Červíčková Monika, ANO 2011
Čižinský Jan, KDU-ČSL
D
Dolejš Jiří, KSČM
Dolínek Petr, ČSSD
Dostálová Klára, ANO 2011
Dražilová Lenka, ANO 2011
Dvořák Jaroslav, SPD
E
Elfmark František, Piráti
F
Faltýnek Jaroslav, ANO 2011
Farhan Kamal, ANO 2011
Farský Jan, STAN
Feranec Milan, ANO 2011
Feri Dominik, TOP 09
Ferjenčík Mikuláš, Piráti
Fiala Petr, ODS
Fiala Radim, SPD
Fialová Eva, ANO 2011
Filip Vojtěch, KSČM
Foldyna Jaroslav, ČSSD
Fridrich Stanislav, ANO 2011
G
Gajdůšková Alena, ČSSD
Gazdík Petr, STAN
Golasowská Pavla, KDU-ČSL
Grebeníček Miroslav, KSČM
Grospič Stanislav, KSČM
H
Hájek Josef, ANO 2011
Hamáček Jan, ČSSD
Hanzel Tomáš, ČSSD
Hnilička Milan, ANO 2011
Holík Jaroslav, SPD
Holomčík Radek, Piráti
Hrnčíř Jan, SPD
Hyťhová Tereza, SPD
CH
Chovanec Milan, ČSSD
Chvojka Jan, ČSSD
J
Jáč Ivan, ANO 2011
Janda Jakub, ODS
Janulík Miloslav, ANO 2011
Jarošová Monika, SPD
Jelínek Pavel, SPD
Jiránek Martin, Piráti
Juchelka Aleš, ANO 2011
Juránek Stanislav, KDU-ČSL
Jurečka Marián, KDU-ČSL
Juříček Pavel, ANO 2011
K
Kalous Adam, ANO 2011
Kalousek Miroslav, TOP 09
Kaňkovský Vít, KDU-ČSL
Kasal David, ANO 2011
Klaus Václav, ODS
Kobza Jiří, SPD
Kohoutek Jiří, SPD
Kohoutek Tomáš, ANO 2011
Kolářík Lukáš, Piráti
Kolovratník Martin, ANO 2011
Kopřiva František, Piráti
Kořanová Barbora, ANO 2011
Koten Radek, SPD
Kott Josef, ANO 2011
Kováčik Pavel, KSČM
Kovářová Věra, STAN
Kozlová Lenka, Piráti
Králíček Robert, ANO 2011
Krejza Karel, ODS
Krutáková Jana, STAN
Kubíček Roman, ANO 2011
Kubík Jan, ANO 2011
Kupka Martin, ODS
Kytýr Jaroslav, ANO 2011
L
Langšádlová Helena, TOP 09
Levová Jana, SPD
Lipavský Jan, Piráti
Luzar Leo, KSČM
M
Majerová Zahradníková Zuzana, ODS
Malá Taťána, ANO 2011
Mališ Přemysl, ANO 2011
Martínek Tomáš, Piráti
Martinů Jaroslav, ODS
Maříková Karla, SPD
Mašek Jiří, ANO 2011
Matušovská Květa, KSČM
Matyášová Eva, ANO 2011
Mauritzová Ilona, ODS
Maxová Radka, ANO 2011
Melková Marcela, ANO 2011
Mihola Jiří, KDU-ČSL
Michálek Jakub, Piráti
Mračková Vildumetzová Jana, ANO 2011
Munzar Vojtěch, ODS
N
Nacher Patrik, ANO 2011
Němcová Miroslava, ODS
Nevludová Ivana, SPD
Novák Marek, ANO 2011
O
Oborná Monika, ANO 2011
Okamura Tomio, SPD
Okleštěk Ladislav, ANO 2011
Onderka Roman, ČSSD
Ondráček Zdeněk, KSČM
Ožanová Zuzana, ANO 2011
P
Pastuchová Jana, ANO 2011
Pávek Petr, STAN
Pawlas Daniel, KSČM
Pekarová Adamová Markéta, TOP 09
Peksa Mikuláš, Piráti
Pěnčíková Marie, KSČM
Petrtýl František, ANO 2011
Pikal Vojtěch, Piráti
Plzák Pavel, ANO 2011
Podal Zdeněk, SPD
Pojezný Ivo, KSČM
Polanský Ondřej, Piráti
Pošvář Jan, Piráti
Pour Milan, ANO 2011
Pražák David, ANO 2011
Profant Ondřej, Piráti
Procházková Věra, ANO 2011
Pustějovský Pavel, ANO 2011
R
Rais Karel, ANO 2011
Rakušan Vít, STAN
Ratiborský Michal, ANO 2011
Richter Jan, ANO 2011
Richterová Olga, Piráti
Rozner Miloslav, SPD
Rozvoral Radek, SPD
Rutová Miloslava, ANO 2011
Růžička Pavel, ANO 2011
Ř
Řehounek Jan, ANO 2011
S
Sadovský Petr, ANO 2011
Schiller Jan, ANO 2011
Schwarzenberg Karel, TOP 09
Sklenák Roman, ČSSD
Skopeček Jan, ODS
Staněk Antonín, ČSSD
Staněk Pavel, ANO 2011
Stanjura Zbyněk, ODS
Strýček Jiří, ANO 2011
Svoboda Bohuslav, ODS
Š
Šafránková Lucie, SPD
Šlechtová Karla, ANO 2011
Španěl Lubomír, SPD
Špičák Julius, ANO 2011
Štolpa David, ANO 2011
Ť
Ťok Dan, ANO 2011
T
Třešňák Petr, Piráti
Tureček Karel, ANO 2011
V
Vácha František, TOP 09
Valachová Kateřina, ČSSD
Válek Vlastimil, TOP 09
Valenta Jiří, KSČM
Válková Helena, ANO 2011
Venhoda Petr, ANO 2011
Ventruba Jiří, ODS
Veselý Ondřej, ČSSD
Vích Radovan, SPD
Vojtěch Adam, ANO 2011
Volný Jan, ANO 2011
Volný Lubomír, SPD
Vondráček Radek, ANO 2011
Vondrák Ivo, ANO 2011
Vostrá Miloslava, KSČM
Vrána Petr, ANO 2011
Vrecionová Veronika, ODS
Výborný Marek, KDU-ČSL
Vymazal Tomáš, Piráti
Vyzula Rostislav, ANO 2011
Z
Zahradník Jan, ODS
Zaorálek Lubomír, ČSSD
Zlesák Radek, ANO 2011
Ž
Žáček Pavel, ODS
ANO 2011
Adámková Věra, ANO 2011
Babiš Andrej, ANO 2011
Babišová Andrea, ANO 2011
Balaštíková Margita, ANO 2011
Bělica Josef, ANO 2011
Berkovec Stanislav, ANO 2011
Bláha Jiří, ANO 2011
Brabec Richard, ANO 2011
Brázdil Milan, ANO 2011
Brzobohatá Andrea, ANO 2011
Bžoch Jaroslav, ANO 2011
Červíčková Monika, ANO 2011
Dostálová Klára, ANO 2011
Dražilová Lenka, ANO 2011
Faltýnek Jaroslav, ANO 2011
Farhan Kamal, ANO 2011
Feranec Milan, ANO 2011
Fialová Eva, ANO 2011
Fridrich Stanislav, ANO 2011
Hájek Josef, ANO 2011
Hnilička Milan, ANO 2011
Jáč Ivan, ANO 2011
Janulík Miloslav, ANO 2011
Juchelka Aleš, ANO 2011
Juříček Pavel, ANO 2011
Kalous Adam, ANO 2011
Kasal David, ANO 2011
Kohoutek Tomáš, ANO 2011
Kolovratník Martin, ANO 2011
Kořanová Barbora, ANO 2011
Kott Josef, ANO 2011
Králíček Robert, ANO 2011
Kubíček Roman, ANO 2011
Kubík Jan, ANO 2011
Kytýr Jaroslav, ANO 2011
Malá Taťána, ANO 2011
Mališ Přemysl, ANO 2011
Mašek Jiří, ANO 2011
Matyášová Eva, ANO 2011
Maxová Radka, ANO 2011
Melková Marcela, ANO 2011
Mračková Vildumetzová Jana, ANO 2011
Nacher Patrik, ANO 2011
Novák Marek, ANO 2011
Oborná Monika, ANO 2011
Okleštěk Ladislav, ANO 2011
Ožanová Zuzana, ANO 2011
Pastuchová Jana, ANO 2011
Petrtýl František, ANO 2011
Plzák Pavel, ANO 2011
Pour Milan, ANO 2011
Pražák David, ANO 2011
Procházková Věra, ANO 2011
Pustějovský Pavel, ANO 2011
Rais Karel, ANO 2011
Ratiborský Michal, ANO 2011
Richter Jan, ANO 2011
Rutová Miloslava, ANO 2011
Růžička Pavel, ANO 2011
Řehounek Jan, ANO 2011
Sadovský Petr, ANO 2011
Schiller Jan, ANO 2011
Staněk Pavel, ANO 2011
Strýček Jiří, ANO 2011
Šlechtová Karla, ANO 2011
Špičák Julius, ANO 2011
Štolpa David, ANO 2011
Ťok Dan, ANO 2011
Tureček Karel, ANO 2011
Válková Helena, ANO 2011
Venhoda Petr, ANO 2011
Vojtěch Adam, ANO 2011
Volný Jan, ANO 2011
Vondráček Radek, ANO 2011
Vondrák Ivo, ANO 2011
Vrána Petr, ANO 2011
Vyzula Rostislav, ANO 2011
Zlesák Radek, ANO 2011
KDU-ČSL
Bartošek Jan, KDU-ČSL
Bělobrádek Pavel, KDU-ČSL
Benešík Ondřej, KDU-ČSL
Čižinský Jan, KDU-ČSL
Golasowská Pavla, KDU-ČSL
Juránek Stanislav, KDU-ČSL
Jurečka Marián, KDU-ČSL
Kaňkovský Vít, KDU-ČSL
Mihola Jiří, KDU-ČSL
Výborný Marek, KDU-ČSL
ČSSD
Běhounek Jiří, ČSSD
Birke Jan, ČSSD
Dolínek Petr, ČSSD
Foldyna Jaroslav, ČSSD
Gajdůšková Alena, ČSSD
Hamáček Jan, ČSSD
Hanzel Tomáš, ČSSD
Chovanec Milan, ČSSD
Chvojka Jan, ČSSD
Onderka Roman, ČSSD
Sklenák Roman, ČSSD
Staněk Antonín, ČSSD
Valachová Kateřina, ČSSD
Veselý Ondřej, ČSSD
Zaorálek Lubomír, ČSSD
ODS
Adamec Ivan, ODS
Bauer Jan, ODS
Baxa Martin, ODS
Beitl Petr, ODS
Benda Marek, ODS
Blaha Stanislav, ODS
Blažek Pavel, ODS
Černochová Jana, ODS
Fiala Petr, ODS
Janda Jakub, ODS
Klaus Václav, ODS
Krejza Karel, ODS
Kupka Martin, ODS
Majerová Zahradníková Zuzana, ODS
Martinů Jaroslav, ODS
Mauritzová Ilona, ODS
Munzar Vojtěch, ODS
Němcová Miroslava, ODS
Skopeček Jan, ODS
Stanjura Zbyněk, ODS
Svoboda Bohuslav, ODS
Ventruba Jiří, ODS
Vrecionová Veronika, ODS
Zahradník Jan, ODS
Žáček Pavel, ODS
STAN
Farský Jan, STAN
Gazdík Petr, STAN
Kovářová Věra, STAN
Krutáková Jana, STAN
Pávek Petr, STAN
Rakušan Vít, STAN
KSČM
Aulická Jírovcová Hana, KSČM
Černý Alexander, KSČM
Dolejš Jiří, KSČM
Filip Vojtěch, KSČM
Grebeníček Miroslav, KSČM
Grospič Stanislav, KSČM
Kováčik Pavel, KSČM
Luzar Leo, KSČM
Matušovská Květa, KSČM
Ondráček Zdeněk, KSČM
Pawlas Daniel, KSČM
Pěnčíková Marie, KSČM
Pojezný Ivo, KSČM
Valenta Jiří, KSČM
Vostrá Miloslava, KSČM
TOP 09
Feri Dominik, TOP 09
Kalousek Miroslav, TOP 09
Langšádlová Helena, TOP 09
Pekarová Adamová Markéta, TOP 09
Schwarzenberg Karel, TOP 09
Vácha František, TOP 09
Válek Vlastimil, TOP 09
Jihočeský
Kubíček Roman, ANO 2011
Kubík Jan, ANO 2011
Maxová Radka, ANO 2011
Tureček Karel, ANO 2011
Vojtěch Adam, ANO 2011
Veselý Ondřej, ČSSD
Bartošek Jan, KDU-ČSL
Filip Vojtěch, KSČM
Bauer Jan, ODS
Zahradník Jan, ODS
Kolářík Lukáš, Piráti
Rozner Miloslav, SPD
Vácha František, TOP 09
Jihomoravský
Dražilová Lenka, ANO 2011
Janulík Miloslav, ANO 2011
Malá Taťána, ANO 2011
Rais Karel, ANO 2011
Staněk Pavel, ANO 2011
Štolpa David, ANO 2011
Vyzula Rostislav, ANO 2011
Onderka Roman, ČSSD
Sklenák Roman, ČSSD
Juránek Stanislav, KDU-ČSL
Mihola Jiří, KDU-ČSL
Grebeníček Miroslav, KSČM
Pojezný Ivo, KSČM
Blažek Pavel, ODS
Fiala Petr, ODS
Ventruba Jiří, ODS
Holomčík Radek, Piráti
Vymazal Tomáš, Piráti
Hrnčíř Jan, SPD
Šafránková Lucie, SPD
Španěl Lubomír, SPD
Krutáková Jana, STAN
Válek Vlastimil, TOP 09
Karlovarský
Mračková Vildumetzová Jana, ANO 2011
Procházková Věra, ANO 2011
Ťok Dan, ANO 2011
Třešňák Petr, Piráti
Maříková Karla, SPD
Praha
Adámková Věra, ANO 2011
Červíčková Monika, ANO 2011
Králíček Robert, ANO 2011
Nacher Patrik, ANO 2011
Válková Helena, ANO 2011
Venhoda Petr, ANO 2011
Dolínek Petr, ČSSD
Čižinský Jan, KDU-ČSL
Dolejš Jiří, KSČM
Benda Marek, ODS
Černochová Jana, ODS
Klaus Václav, ODS
Svoboda Bohuslav, ODS
Žáček Pavel, ODS
Balcarová Dana, Piráti
Lipavský Jan, Piráti
Michálek Jakub, Piráti
Profant Ondřej, Piráti
Richterová Olga, Piráti
Kobza Jiří, SPD
Farský Jan, STAN
Feri Dominik, TOP 09
Pekarová Adamová Markéta, TOP 09
Schwarzenberg Karel, TOP 09
Královéhradecký
Dostálová Klára, ANO 2011
Mašek Jiří, ANO 2011
Matyášová Eva, ANO 2011
Plzák Pavel, ANO 2011
Sadovský Petr, ANO 2011
Birke Jan, ČSSD
Bělobrádek Pavel, KDU-ČSL
Ondráček Zdeněk, KSČM
Adamec Ivan, ODS
Jiránek Martin, Piráti
Podal Zdeněk, SPD
Liberecký
Bláha Jiří, ANO 2011
Jáč Ivan, ANO 2011
Pastuchová Jana, ANO 2011
Pražák David, ANO 2011
Beitl Petr, ODS
Martínek Tomáš, Piráti
Vích Radovan, SPD
Pávek Petr, STAN
Moravskoslezský
Babišová Andrea, ANO 2011
Bělica Josef, ANO 2011
Fridrich Stanislav, ANO 2011
Hájek Josef, ANO 2011
Juchelka Aleš, ANO 2011
Juříček Pavel, ANO 2011
Ožanová Zuzana, ANO 2011
Ratiborský Michal, ANO 2011
Strýček Jiří, ANO 2011
Vondrák Ivo, ANO 2011
Hanzel Tomáš, ČSSD
Zaorálek Lubomír, ČSSD
Golasowská Pavla, KDU-ČSL
Luzar Leo, KSČM
Pawlas Daniel, KSČM
Janda Jakub, ODS
Stanjura Zbyněk, ODS
Černohorský Lukáš, Piráti
Polanský Ondřej, Piráti
Bojko Marian, SPD
Nevludová Ivana, SPD
Volný Lubomír, SPD
Olomoucký
Brázdil Milan, ANO 2011
Feranec Milan, ANO 2011
Kalous Adam, ANO 2011
Okleštěk Ladislav, ANO 2011
Vrána Petr, ANO 2011
Staněk Antonín, ČSSD
Jurečka Marián, KDU-ČSL
Černý Alexander, KSČM
Majerová Zahradníková Zuzana, ODS
Pikal Vojtěch, Piráti
Fiala Radim, SPD
Jelínek Pavel, SPD
Pardubický
Kasal David, ANO 2011
Kolovratník Martin, ANO 2011
Kytýr Jaroslav, ANO 2011
Řehounek Jan, ANO 2011
Chvojka Jan, ČSSD
Výborný Marek, KDU-ČSL
Matušovská Květa, KSČM
Martinů Jaroslav, ODS
Ferjenčík Mikuláš, Piráti
Kohoutek Jiří, SPD
Plzeňský
Farhan Kamal, ANO 2011
Kořanová Barbora, ANO 2011
Rutová Miloslava, ANO 2011
Šlechtová Karla, ANO 2011
Volný Jan, ANO 2011
Chovanec Milan, ČSSD
Valenta Jiří, KSČM
Baxa Martin, ODS
Mauritzová Ilona, ODS
Bartoň Lukáš, Piráti
Levová Jana, SPD
Středočeský
Babiš Andrej, ANO 2011
Berkovec Stanislav, ANO 2011
Brzobohatá Andrea, ANO 2011
Hnilička Milan, ANO 2011
Mališ Přemysl, ANO 2011
Melková Marcela, ANO 2011
Petrtýl František, ANO 2011
Pour Milan, ANO 2011
Špičák Julius, ANO 2011
Hamáček Jan, ČSSD
Valachová Kateřina, ČSSD
Grospič Stanislav, KSČM
Vostrá Miloslava, KSČM
Kupka Martin, ODS
Munzar Vojtěch, ODS
Skopeček Jan, ODS
Vrecionová Veronika, ODS
Bartoš Ivan, Piráti
Kopřiva František, Piráti
Kozlová Lenka, Piráti
Okamura Tomio, SPD
Rozvoral Radek, SPD
Kovářová Věra, STAN
Rakušan Vít, STAN
Kalousek Miroslav, TOP 09
Langšádlová Helena, TOP 09
Ústecký
Brabec Richard, ANO 2011
Bžoch Jaroslav, ANO 2011
Fialová Eva, ANO 2011
Kohoutek Tomáš, ANO 2011
Richter Jan, ANO 2011
Růžička Pavel, ANO 2011
Schiller Jan, ANO 2011
Foldyna Jaroslav, ČSSD
Aulická Jírovcová Hana, KSČM
Krejza Karel, ODS
Peksa Mikuláš, Piráti
Hyťhová Tereza, SPD
Jarošová Monika, SPD
Vysočina
Faltýnek Jaroslav, ANO 2011
Kott Josef, ANO 2011
Oborná Monika, ANO 2011
Zlesák Radek, ANO 2011
Běhounek Jiří, ČSSD
Kaňkovský Vít, KDU-ČSL
Kováčik Pavel, KSČM
Němcová Miroslava, ODS
Pošvář Jan, Piráti
Koten Radek, SPD
Zlínský
Balaštíková Margita, ANO 2011
Novák Marek, ANO 2011
Pustějovský Pavel, ANO 2011
Vondráček Radek, ANO 2011
Gajdůšková Alena, ČSSD
Benešík Ondřej, KDU-ČSL
Pěnčíková Marie, KSČM
Blaha Stanislav, ODS
Elfmark František, Piráti
Dvořák Jaroslav, SPD
Holík Jaroslav, SPD
Gazdík Petr, STAN

Náhrady pod lupou

Redakce iDNES.cz si vyžádala od Poslanecké sněmovny přehled všech náhrad, na které mají nárok jednotliví poslanci. Většina z nich dokáže nabízené možnosti vyčerpat na maximum. Podívejte se, jak poslanci čerpali náhrady na ubytování, telefony či na asistenty. Údaje o náhradách jsou za rok 2018, informace o účasti na hlasování a počtu pozměňovacích návrhů platí ke dni 27. 3. 2019.

Archiv

Poslanecké náhrady 2015

Poslanecké náhrady 2016

Autor projektu

Eva Pospíšilová
Tereza Horažďovská

Produkce

Michal Slavík

Najdete na iDNES.cz