Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


15:31
Vážení čtenáři, naše on-line reportáž končí. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký víkend. Další informace o počasí naleznete ve všeobecném zpravodajství.
15:17
Na silnici I/34 u Pomezí na Svitavsku uvázly tři kamiony. Na silnici leží sníh a fouká silný nárazový vítr.
  • Ranní nehoda na silnici z Horního Slavkova na Loket. (6. ledna 2012)

    Ranní nehoda na silnici z Horního Slavkova na Loket. (6. ledna 2012) / Autor: HZS Karlovarského kraje

14:41
Sníh a popadané stromy uzavřely silnici třetí třídy z Oseka do Dlouhé Louky na Teplicku.
14:13
V Krušných horách nelze projet už ani z Kryštofových Hamrů na Výsluní. Silničáři se snaží silnici prohrnout.
13:53
Silnice I/10 na Harrachov a Polsko je pro kamiony opět průjezdná. Sněžení v Libereckém kraji ustává, problémy by řidičům mohl dělat silný vítr.
13:33
U Jablonce nad Jizerou v zatáčkách směrem na Jabloneček je nad silnicí I/14 nebezpečně nakloněný strom. Odstraněn by měl být podle webu policie do půl druhé.
13:12
Dvojice nákladních aut uvázla i v kopci u Pomezí na Svitavsku. Na silnici I/34 leží zbytky sněhu a ledu. S opatrností je ale sjízdná.
13:01
Silnici číslo 293 blokují kamiony,které uvázly na sněhu ve Studenci na Semilsku.
12:50
Vítr zavál v Krušných horách silnici číslo 223 mezi Kovářskou a Loučnou pod Klínovcem. Neprůjezdný je asi šestikilometrový úsek. Na místě jsou silničáři.
12:44
Silničáři varují před nárazovým větrem na dálnici D8, a to i v části mezi Prahou a Lovosicemi. V horském úseku mezi Ústím a hranicemi s Německem se k větru přidalo i sněžení a snížená viditelnost. Silnice je sice sjízdná, ale částečně pokrytá sněhem a mohou se tvořit sněhové jazyky.
12:12
Vlaky už neblokují žádné popadané stromy. Provoz byl obnoven jak mezi Zátoní a Kubovou Hutí na Šumavě, tak i mezi Hanušovicemi a Starým Městem pod Sněžníkem na Olomoucku.
11:59
Silnici 252 do Pece pod Sněžkou zafoukává vítr. Tvoří se sněhové jazyky a kvůli hustému sněžení je také snížená viditelnost.
11:40
Spadlý strom opět zastavil vlakyna trati Zátoň-Kubova Huť na Šumavě. Obnovení provozu je plánováno přibližně čtvrt hodiny po poledni.
11:34
Na Trutnovsku stále hustě sněží a viditelnost je tak velmi omezená. Policie vybízí k opatrnosti řidiče jedoucí například do Jánských Lázní, Pece pod Sněžkou nebo Malé Úpy.
11:20
Nákladní auto uvázlo na slinici I/11 u obce Červená Voda na Orlickoústecku. Na silnici je ujetý sníh. Projrt se dá jen jedním pruhem a tvoří se kolony.
11:06
Na silnici I/45 u Brantic na Bruntálsku spadl strom. Na místě je policie a řídí dopravu.
10:43
Rychlost větru se snížila. Zatímco v noci naměřili meteorologové na stanici na Milešovce nárazy větru o rychlosti 130 kilometrů v hodině, k desáté hodině to bylo 86,4 kilometrů v hodině.
10:37
Dvě auta skončila v přikopu na silnici I/35 na výjezdu z Borové na Svitavsku. Na silnici jsou zbytky ledu, fouká silný boční vítr a tvoří se sněhové jazyky.
10:22
Silnice I/10 od Desné na Harrachov je od čtvrtečních 22:00 pro nákladní dopravu stále neprůjezdná. Ráno situace vypadala příznivě, ale opět začalo chumelit. "Kamiony sice popojely o kousek výš, ale víceméně to tam zase stojí. Jezdíme tam, co můžeme, ale zatím se to nedaří uvést do stavu, aby mohly kopec nad Desnou bezpečně vyjet a pokračovat dál na Polsko nebo od Polska do Čech," řekl dispečer silničářů.

Diskuse

Kobel: Který ťulpas v redakci dává pořád Bruntál na kraj Olomouc?????? Už se vzpamatujte proboha... :D (11:12)