Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vybírejte nejoblíbenějšího blogera iDNES.cz a vyhrajte sadu bondovek

  14:00aktualizováno  14:00
Blogy iDNES.cz na sebe strhávají zaslouženou pozornost čtenářů. Už potřetí chceme zjistit, kteří blogeři jsou podle vás, čtenářů, ti nejlepší. Pomozte vybrat Blogera a Blogerku roku 2010 a získejte kromě jiného sadu DVD s Jamesem Bondem.
(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) | foto: Profimedia.cz

Anketa bude mít letos dvě fáze. V listopadovém nominačním kole budou čtenáři vybírat blogery, kteří by podle nich měli postoupit do finále. V prosinci pak proběhne finálové kolo, kde hlasující rozhodnou o tom, kdo z nominovaných blogerů a blogerek je podle nich nejlepší. Všichni čtenáři hlasující v obou kolech budou zařazeni do slosování, tři z nich získají sadu bondovek, víno a další ceny.

Jak hlasovat

O způsobu hlasování si přečtěte zde.

"Mám z blogů opravdu velkou radost," komentoval start ankety šéfredaktor iDNES.cz Michal Hanák. "Jsou sebevědomou a stabilní součástí rodiny iDNES.cz, dík za to patří především blogerům. Proto zvu čtenáře k hlasování a těším se na setkání s vítězi."

Tentokrát můžete vybírat své oblíbence nejen v hlavní kategorii, ale také v kategoriích Fotograf blogu a Básník blogu. "Mezi blogery je řada talentovaných fotografů a básníků, kteří v masové hlavní kategorii obvykle nemají velké šance se umístit. A to nám přijde škoda, proto jim chceme dát letos příležitost v samostatných kategoriích," vysvětlil šéfadmin blogů iDNES.cz Jan Dvořák.

"Mám své favority. Tak jsem napnutý, jak to dopadne," dodal Hanák.

V nominačním kole, které běží od úterý 16. listopadu do půlnoci neděle 28. listopadu, budou mít šanci uspět všichni blogeři.

Pod každým článkem každého blogera bude po uvedenou dobu umístěno tlačítko Chci Hlasovat pro autora článku, které hlasujícího po kliknutí odvede na nominační stránku daného blogera.

Pozor: každý čtenář má pro každou kategorii pouze jeden hlas, celkem tedy čtyři hlasy. Může je všechny dát jednomu blogerovi, nebo je libovolně rozdělit. Může tedy v každé kategorii nominovat jiného blogera.

Chce-li čtenář hlasovat pro dalšího blogera, může tak učinit opět z jeho libovolného článku. Pokud bude chtít, může "svému" blogerovi "zařídit" i další příznivce. Hlasovací tlačítko může totiž čtenář přenést například do profilu v blogu na iDNES.cz (je-li rovněž blogerem), do svých webových stránek nebo kamkoliv jinam.

K tomuto účelu slouží tlačítko Hlasujte v anketě Bloger roku 2010 na iDNES.cz, které je pod fotografií každého blogera. Tlačítko (ať je přeneseno kamkoli) opět vede přímo na nominační stránku blogera, z jehož profilu na blogu bylo přeneseno.

Šestnáct blogerů s nejvyšším počtem nominací v obou hlavních kategoriích a po šesti v kategoriích Fotograf blogu a Básník blogu postoupí do finále. To proběhne v první polovině prosince už jako klasická anketa s fotografiemi nominovaných a průběžně aktualizovaným stavem hlasování.

Vítěze vyhlásíme před kamerou iDNES.cz v předvánočním týdnu. Podle čtenářů nejlepší blogerku, blogera, fotografa a básníka roku pozveme na slavnostní vyhlášení do redakce, kde převezmou ocenění z rukou zástupců vedení iDNES.cz. Součástí ceny bude i oběd s šéfredaktorem.

Přečíst si můžete také tento článek na Blog iDNES.cz.

Výsledky předchozích dvou ročníků ankety najdete zde a zde.

Tři hlasující čtenáři od nás dostanou: 1.Sadu DVD Bondovek, víno, blok iDNES.cz, tričko iDNES.cz, 2.Sadu DVD Bondovek, Víno, blok OnaDNES.cz, taštičku OnaDnes.cz, 3.Víno, otvírák na víno, reklamní předměty iDNES.cz.

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Ochladí se. Bude opět sněžit, ale v nížinách se sníh neudrží

V Zermattu husté sněžení a nebezpečí lavin uvěznilo 13 tisíc lidí (9. ledna...

Po velmi teplém začátku ledna budou příští čtyři týdny chladnější. Na horách připadne další sníh. V nižších polohách se...

Ve vězení se naučil i kastrovat. Na svobodě by chtěl vlastní stádo ovcí

Chovatel musí umět zkontrolovat ovci i chrup.

Petr Hokynář dostal za řízení pod vlivem alkoholu 33 měsíců nepodmíněně. Trest si odpykává ve Věznici Jiřice, kde...

Duely na vlně emocí. Jak budou vypadat diskuse Zemana s Drahošem?

Ve druhém kole prezidentských voleb se utkají Miloš Zeman a Jiří Drahoš.

Finalisté druhého kola prezidentské volby – Miloš Zeman a Jiří Drahoš – se chystají na televizní duely. Současná hlava...

Najdete na iDNES.cz