Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vlastní elektronický obchod zdarma - mujobchod.atlas.cz

  13:15aktualizováno  13:15
(Praha 22. února 2000) - Český internetový portál MSN.ATLAS.CZ ani ne půl roku po spuštění svého katalogu elektronických obchodů na Internetu připravil pro uživatele další příležitost, jak co nejlépe prezentovat výrobky nebo služby - možnost vytvořit si zdarma plnohodnotnou aplikaci elektronického obchodu na adrese mujobchod.atlas.cz. Důvodů pro zřízení elektronického obchodu na Internetu je mnoho: Oslovení obrovského množství zákazníků, snižování nákladů (a tím i cen), využitelnost geograficky vzdálených poboček, lepší informování o výrobcích či službách s využitím všech možností, které Internet poskytuje, možnost být zákazníkovi k dispozici 24 hodin denně.

Nová služba Můj obchod na internetovém portále MSN.ATLAS.CZ je realizována ve spolupráci s dvěma partnery. Společnost  ecommerce s.r.o. je producentem technického řešení vlastní aplikace. Služba, která je na této aplikaci založena - vytvořit si uživatelsky jednoduchým způsobem bez programování vlastní elektronický obchod provozovaný na internetovém serveru - je poskytována dvěma provozovateli: společnostmi ATLAS.CZ, a.s. a PVT, a.s. Portál MSN.ATLAS.CZ, provozovaný společností ATLAS.CZ, je dnes jediný český portál s komplexními obchodními službami - kromě největšího katalogu elektronických obchodů na českém Internetu (800 obchodů) a katalogu zboží s možností výběru zboží podle ceny (750000 položek) nabízí nyní kvalitní zázemí pro ty zájemce o prodej na Internetu, kteří dosud nemají vlastní elektronický obchod ani programátorské kapacity pro jeho zřízení a provozování.
Zájemce o elektronický obchod provozovaný na internetovém portále MSN.ATLAS.CZ, na serveru mujobchod.atlas.cz, jistě potěší fakt, že provoz obchodu je bez jakychkoliv poplatků.  Obchod je zřízen na adrese mujobchod.atlas.cz/firma. Aplikace nabízí zdarma rovněž možnost online nebo offline editace nabídkového katalogu prodejny, jakož i možnost přizpůsobení - personalizace - grafiky a ovládání, což je pro obchodníka důležité pro vytvoření vlastního specifického image obchodu.
Dalším významným prvkem je již zmiňovaná offline editace obchodu pomocí aplikace Můj obchod, která byla vytvořena společností ecommerce s.r.o. výhradně pro tuto službu. Veškeré informace k této aplikaci a instalační soubory mají zájemci možnost získat na adrese  http://mujobchod.atlas.cz/muj_obchod/download.asp?stranka=5 .
Po splnění všech kritérií, vyžadovaných standardně pro každou prodejnu, bude takto vytvořená aplikace zdarma zařazena do největšího adresáře elektronických obchodů v České republice - obchody.atlas.cz .
Společnost PVT a.s. nabízí službu Můj obchod jako komplexní řešení spolu s připojením k Internetu a možností zřízení a provozu obchodu pod vlastní doménou. Jedná se v tomto případě o placenou službou v částce 900 Kč měsíčně.
Jan Sekula, Product manager společnosti ATLAS.CZ, novou službu komentuje: "Vycházíme vstříc zájmu uživatelské veřejnosti. Díky dynamicky rostoucí návštěvnosti portálu MSN.ATLAS.CZ získá majitel začínajícího elektronického obchodu vysoký potenciál návštěvnosti svého nového obchodu. Obchody zřízené v systému Můj obchod budeme v jejich obchodování podporovat a propagovat v rámci celého našeho internetového portálu MSN.ATLAS.CZ.".              


ATLAS.CZ, a.s. je česká akciová společnost provozující internetový portál MSN.ATLAS.CZ (http://msn.atlas.cz). Portál = umělecky ztvárněný vchod, brána (architekt.),  v internetové terminologii vstupní bod do Internetu, poskytující kromě jiného zpravodajství, vyhledávání, personalizaci, freemail, freewebhosting a obchodování (nákupy, aukce).
ecommerce s.r.o. (http://www.ecommerce.cz ) je mladá česká společnost zaměřená na vývoj internetových aplikací a vytváření WWW prezentací. Stěžejním produktovou osu společnosti tvoří právě software určený pro elektronické obchodování v prostředí Internetu.
PVT, a.s. (http://www.pvt.cz ) je přední firma v oboru informačních technologií a systémových integrací v České republice. Zabývá se kromě jiného službami v oboru výpočetní techniky a informatiky, automatickým zpracováním dat, projektovými a programovými pracemi, technickým a informačním servisem.

Názvy společností a produktů v textu uvedených mohou být obchodními značkami příslušných vlastníků.

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Po měsíci v KLDR byla jako Severokorejci. Myslela jen na jídlo a vodu

Koreanistku Ninu Špitálníkovou jsme oblékli do šatů Karen Millen, šperky ALO...

Stačily jen čtyři týdny v KLDR a studentka koreanistiky Nina Špitálníková se začala chovat jako všichni Severokorejci....Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...

Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...Další z rubriky

Visegrád finančně podpoří ochranu hranic v Libyi, Česko dá 220 milionů

Převážně súdánští a senegalští uprchlíci zastavení na gumovém člunu pár desítek...

Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko v Bruselu potvrdily záměr finančně podpořit snahu Evropské unie zlepšit ochranu...

V USA se kolem MeToo šíří rozpaky, vánoční večírky poznamenal strach

Demonstrace na podporu kampaně MeToo před Trump Tower na Manhattanu (9....

Američané začínají zpytovat svědomí, zda se to s povykem kolem sexuálních skandálů nepřehání. Některé případy ukázaly,...

Nenecháme si vnucovat, kdo u nás bude pracovat nebo žít, řekl Babiš v Bruselu

Premiér Andrej Babiš vystoupil v Bruselu na tiskové konferenci na okraj summitu...

Premiér Andrej Babiš odmítá, aby se Česko pokoušelo přijetím několika uprchlíků přesvědčit Evropskou komisi ke stažení...

Co chlapovi pod stromeček?
Co chlapovi pod stromeček?

Přečtěte si hned 35 tipů na dárky k VánocůmNajdete na iDNES.cz