Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


On-line reportáž

Podrobná on-line reportáž
18:15
Diskuze o pořádní OH v Praze skončila.
18:14
Komárek: Také děkuji, všichni dodržovali pravidla a já jsem tu byl rád. Nashledanou příště.
18:14
Komárek: Také děkuji, všichni dodržovali pravidla a já jsem tu byl rád. Nashledanou příště.
18:13
Bém: Na olympiádu do Číny mě nepustí, protože vyvěšuji každý rok tibetskou vlajku. Děkuji všem za tuto debatu a těším se na ty další.
18:11
Zedníček: Český olympijský výbor dbá na dodržování lidských práv. Cesta může být různá. Lidé, kteří hledají cestu, jak pořádání OH v Číně bojkotovat, věří, že jednají správně. Myslím si, že právě tím, že se Čína bude muset otevřít přinese Číně určitě mnoho nového a pozitivního. Bojkot nikdy neměl pozitivní vliv. Zprávy odtud budou chodit do celého světa, věříme, že dojde k posunu i v oblasti lidských práv.
18:08
Divák: Máme chtít tady olmypijské hry, podle toho, jak se chová olympijský výbor, jak se vměšuje do vnitropolitických záležitostí?
18:06
Cyril Suk: Pan Mejstřík říkal, že máme málo krásy na pořádání her. Myslím, že Praha je nejhezčí měst na světě. Létal jsem jako tenista po celém světě. Znám olympiádu i jako účastník. Vím, jak se právě tam semkli čeští sportovci, je to nádherný zážitek. OH by nám mohly pomoci.
18:06
Mejstřík: Neměli by tam vůbec jet.
18:05
Divačka: Má morální kredit na pořádání Čína?
18:05
Bém: Na stránkách www.prahaolympijska.cz
18:04
Hlas z fóra: Kde jsou k nahlédnutí vize a plány?
18:04
Komárek: Náš čas vypršel, poslední tři dotazy, prosím.
18:01
Diskuze se opět týká dopravních problémů Prahy.
17:58
Člen svazu tělesně postižených sportovců: Olympiáda v Praze bude mít pozitivní vliv i na náš svaz. Jsme pro pořádání her.
17:57
Zedníček: Měl jste na mysli ne komerční, ale komorní OH. Počítáme, že hlavní stadion bude pro 65 tisíc diváků. Pět hal, které plánujeme postavit, bude opravdu okamžitě sloužit dalšímu sportovnímu využití.
17:55
Zedníček: O pořádání olympiády se pokoušela i menší města. Počet sportovců je dán olympijským výborem. Za celou dobu konání projde 10,5 tisíce sportovců.
17:52
Divák: Jsem proti pořádání OH. Praha je na ně malá, počtem Pražanů ku počtu návštěvníků. Doposud žádné menší město, než 1,5 milionu obyvatel o olympiádu nežádalo. Myslím, že komerční olympiáda neexistuje. Můžeme ušetřit jen na tom, že omezíme některé ceremoniály.
17:48
Další dotazy se týkají vyřešení dopravní situace v Praze.
17:48
Bém: Referendum ano, ale celostátní, ne pražské. Bude to celostátní akce.

Diskuse

tlkounev: rozčiluju. Sportu zdar. (18:10)

tlkounev: Ten Mejstřík je blázen. Nemůžu poslouchat ty jeho žvásty, hraje si na vlastence a přitom by byl jeden z prvních, co by ji při njakém náznaku problémů opustil. Jdu dělat radši lepší věci, zbytečně se (18:09)

budem: souhlas (18:02)

tlkounev: on už je rozhodnut a nic to nezmění. (17:58)

tlkounev: hlasy a papouškuje tu něco, co se líbí lidem v jeho obvodě. Jedinou kvalitní odpůrkyně je ta náměstkyně. Mejstřík tam nemá co dělat, on nepřišel diskutovat, měnit názor, schodnout se na nějakém závěru (17:58)

tlkounev: Ten Mejstřík je opravdu pablb. Jak si to tady pročítám, tak on nemá žádné pořádné argumenty proti olympiádě, on je vlastně proti ní ze zásady. magor. Jwho brát vážně nejde, on se snaží jenom nahrabat (17:57)

budem: tez mam ten pocit (17:50)

sarumánek: Mejstřík je jako vždy úplně mimo mísu (17:41)

budem: Mejstřík kecá (17:37)