Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vážení...

  10:23aktualizováno  10:23
Vážený pane presidente, pane premiére a zkorumpovaná vládo! Narodil jsem se za jiného režimu a s jinými představami o své budoucnosti. Přišla však revoluce a s ní i demokracie, takže mohu i já říci svůj názor.Dříve člověk něco řekl a byl hned perzekuován a protistátní živel nebo dissident.

Co takový dissident dělal? Byl uklizen na nějaké bezpečné místo (jako kotelna), kde za peníze psal protistátní články. To pro ně opravdu byla zlá doba!! Tvrdili jste, že demokracie přinese blahobyt lidem a rozkvět státu. Mezi tím je:  -rozkraden státní majetek
      - vytunelované banky
      - arbitráže proti ČR
      - sociální politika hluboko pod zemí
      - pracovní politika je ještě hlouběji
      - trestní právo fraška a komedie
a to celé završuje:  
      - novodobý feudalismus (vykořisťování dělníka  zaměstnavatelem).

Souhlasit bude většina starších obyvatel, že to co předvádíte v parlamentu je fraška a žabomyší války a hraní si na svém vlastním písečku. Podstata věci je úplně někde jinde!
 
99% z Vás jsou bývalí členové nebo kandidáti KSČ, kterou nyní opovrhujete a která Vám dala vše to co máte: školy, zdravotnictví na vysoké úrovni a to vše zadarmo a vy chcete po lidech, kteří to vše vybudovali pro sebe a své děti, aby za vše platili. Měla by Vás fackovat HANBA! Za chvíli budeme platit i to, že dýcháme a na horách bude přirážka.

Za podvody v privatizaci nebyl nikdo nikdy potrestán ani hnán k zodpovědnosti, protože se to všem Vám hodilo do krámu (ODS a lidovci) a tunely v bankách také nebyli potrestány, vše musí obyvatelé platit ze svých daní a potu své práce. Kdo z Vás se pokusil něco udělat? NIKDO!!!Arbitráže by měli zaplatit poslanci za svých platů, protože občané této země nikoho nepodvedli a nesoudili se.

Daňová reforma – je vrcholem inteligence našich představitelů. Chcete rovnat daně nebo dokonce snížit – z čeho bude republika žít a mít příjem. Máte málo ve svých kapsách? Zavedení milionářské daně, daně podnikatelům kteří mají 20 a více zaměstnanců nebo více jak jednu firmu a finanční policie by osvěžilo příjem do pokladny a určitě by nám ten vzniklý schod čněl jen jako schodek. Možná by také přibylo více, kdybyste vy poslanci pro nás nepochopitelné 13té a 14té platy nepobírali. Za to co předvádíte ve sněmovně byste měli dostávat polovinu, protože někteří to mají jako dovolenou nebo kurzy čtení.

Sociální politika – tou to vše pan Škromach podělal. Proč cpát do obyvatel zbytečné peníze? V tom jediném souhlasím, však ve stylu odměňování občanů vidím spoustu nedostatků. Přídavky a sociální dávky? Ano, ale jen na dvě děti a zbytek ať si každý uživí jak umí. To není tvrdé, ale ekonomický propočet jednoduchou rovnicí ukáže, že 35% obyvatel raději namnoží svou populaci, než by šlo dělat. Je třeba rozlišit ty, kteří nemohou sehnat práci od těch co ji ani sehnat nechtějí.

Také bych dávky nebo podporu nedal těm, kteří aspoň 10 měsíců v kalendářním roce neodpracují pro město nebo obec. V tom případě by mohli mít podporu za tzv. brigádu. Jde vše, jen se musí chtít vydat zákony a vyžadovat  jejich dodržování. Já osobně mám 4 děti a když si jdu na úřady pro soc.dávky, tak si připadám jako příživník a hlavně jsem na úřadech diskriminován, musím vyplnit spoustu papírů a to mi ještě vše nedají, kvůli 100,- musíte jít žádat 3x, ale Romové přijdou a mají vše hned, jen ať je od nich klid a jsou rychle pryč. Ať žije demokracie a organizovaný bordel.

Pracovní politika – měla by se taky upravit.  Je faktem, že pracovní místa jsou z velké většiny obsazena. Zaráží mě jen, že mladý člověk po škole chce práci a nedostane ji, protože nemá praxi. Kde ji má získat kecalové? Potom samotné pracovní podmínky jsou děsné. Zaměstnavatelé si hrají na BOHY a vlastníky lidí (svých poddaných). Není to přehnané. Zaměstnanci často čelí nadávkám, urážkám, opovržení, vydírání a šikaně od zaměstnavatele. Chtějí více a více práce za stejnou mzdu. Není nic nového, když mají zaměstnanci 500-800 hodin přesčasů za rok. Všude se nad tím zavírají oči. Tito zaměstnanci se bojí o práci, proto jsou potichu a nikde si nestěžují.

A co zaměstnavatelé? Mají radost, že se jich zaměstnanci bojí a komu se to nelíbí, tak je z kola ven. To samé je z pracovními smlouvami. Zaměstnavatel aby Vám nemusel dát smlouvu na dobu neurčitou, tak vám ji neprodlouží vůbec a řekne jedině na brigádu. Potom po třech měsících Vás znovu zaměstná a dá smlouvu na dobu určitou. Co ostatní – vláda. Tu to nezajímá, protože se jich to netýká –ONI mají své jisté!!! Co se týká průměrné mzdy, jste na omylu. Odečtěte platy poslanců a manažerů s řediteli a zjistíte, že kromě Prahy je průměrný výdělek 8500,- až 10400,- Kč.
     
21.století – novodobý feudalismus!!! Zaměstnanec dle ZP nemá žádná práva, jen povinnosti a zaměstnavatel může, ale nemusí. Takže nemusí dodržovat přestávky v práci, limit přesčasů, poskytnout zaměstnanci čas na jídlo, pracovní oděv a obuv, hygienické prostředky, proplacení cestovného a diet atp. Pokud něco namítnete nebo chcete, tak končíte – jste nepohodlný.

Trest a právo – jsou dvě věci v moci jednoho člověka. Jak vypadá spravedlnost? Už ji zobrazila staří Římané. Je to smyslná žena se zavázanýma očima a váhami v ruce. Ano, je to přesně tak, je slepá a naváží více tomu kdo na to momentálně nemá. Policie má sama pouta na rukách, téměř žádné pravomoci. Když vás někdo ohrožuje a vy jim to sdělíte, tak řeknou: „Přijďte,až budete mrtev!!!“ Směšné je odsoudit za smrt člověka vraha na jeden rok a za zabití zvířete kvůli hladu také na jeden rok. Lidský život = psí život = 1 rok vězení. To je velmi zajímavá rovnice. Kolik dostane zloděj a tunelář a mnohonásobný vrah?

Chudák Kájínek, taky mohl vybít chovnou stanici a dostal by za to doživotí. V tomto případě jde o politický komplot, který mě nenechává chladným, ale se kterým nic neudělám. To se dostáváme do věznic a nápravných zařízení. Tam už ani bachaři nic nedělají. Hrají dámu s odsouzenými a donáší za úplatu jiné věci než jim zákon dovoluje. Trestní odpovědnost? To by někteří měli být trestáni, že se vůbec narodili.
     
Bodové hodnocení přestupků? Proč lezete UNII do zadku? Podělaný chodec může vše a není potrestán. Řidič který špatně zaparkuje nebo projede přes přechod, protože už by nestihl zastavit tak aby chodce nesrazil, ten potrestán bude. Přitom chodci stojí u přechodu a jen si tam povídají,je to vlastně zajímá, až leží sraženi autem. Trest za ALKOHOL??? Jste směšní!!!! Alkohol za volant nepatří a ŘP bych odebral do konce života.

A proto pane presidente, pane premiére a zkorumpovaná vládo, začněte pomáhat lidem a přestaňte si mastit kapsy!!

EVROPSKÁ UNIE???
TA ČECHY ZABIJE!!!

Pokud máte někdo stejný názor, tak děkuji. Pokud máte jiný názor,děkuji také a pokud mohu poprosit, pošlete to naši vládě a všem milým podnikatelům.

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...

Němečtí piloti se bouří. Odmítají létat s deportovanými migranty

Do Afghánistánu se vrátila skupina 34 běženců, kteří byli deportováni z...

Piloti po celém Německu odmítají odvážet neúspěšné žadatele o azyl zpátky domů. Vadí jim zejména létání s migranty do...Další z rubriky

Start aukce pivních lahví se blíží. Vydražte unikát a pomozte vozíčkářům

Každý rok navrhuje unikátní pivní láhve Pilsner Urquell jiný sklářský designér.

Úderem deváté hodiny odstartuje na iDNES.cz tradiční vánoční dražba deseti originálních pivních láhví Pilsner Urquell....

Babička unesených dětí promluvila, jejich rodičům neodpustí

Rodiče děti unesli ze strakonického dětského centra při povolených návštěvách.

Ten večer zazvonil dvaasedmdesátileté Eulálii Slobodové v bytě v Banské Bystrici mobil a ona ve vteřině věděla, kdo...

Z kluziště u Jošta musel zmizet reklamní vůz, vadil brněnským památkářům

Bruslaře při slavnostním zahájení ve středu 6. prosince překvapilo, že kromě...

Z kluziště na Moravském náměstí v Brně v noci zmizel vystavený mercedes a spolu s ním i reklamní nápisy. Radnici...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz