Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Strašice nenechávají diskutéry v klidu, záhadám moc nevěří

  15:32aktualizováno  15:32
Záhadný dům ve Strašicích nenechává v klidu ani diskutéry iDNES.cz. Jen menšina z nich věří, že zásuvky a ručníky hoří z nevysvětlitelných příčin. Neušetřili ani Jiřího Paroubka a plzeňská Práva.

Neznámá energie ničí a zapaluje věci v domě na okraji Strašic na Rokycansku.

Diskutér Gambri viní z událostí v domku ve Strašicích nedalekou solární elektrárnu. "Napětí z panelu do střídače dosahuje 1000V, pod ní a pod domkem je vodivé železité podloží. Potom již stačí jenom svod ..." myslí si.

Pavelpod22 připisuje původ potíží vykopané kanalizaci: "Mohla mít na dně výkopu vodu, což vytvoří vodič, nějaký zdroj bludných proudů tam mohl dodat krátkodobě vysokou energii, takže se v okolí vytvořilo silné elektrické pole," uvažuje. 

Strašice na blogu iDNES.cz

Nestaší tam... ale kdo ví? Přečtěte si příspěvky

"Je to reklamní kampaň nějakého mobilního operátora. Podobně jako nedávný fingovaný pád meteoritu v Lotyšsku," tvrdí nick Fuozx.

Ani teorie spiknutí nezůstala stranou. "Pročpak asi Klaus jel do USA a 14dní předtím jejich viceprezident byl u nás," vznáší řečnickou otázku nick Sobak–Haag.

Podle něj sice Spojené státy ustoupily od radaru, ale "nikomu už neřekly, že tam nainstalují ionosférický hořák HAARP, který zničí balistickou střelu bez nutnosti vysílat protiraketu a dokonce je schopný vydávat mozkové vlny, které by mohly souviset s výše uvedeným brněním a pocity bolesti hlavy. Proč asi Rusáci přišli s tím, že možná odpojí přívod plynu? Stačí si dát jedna a jedna dohromady," má jasno Sobak-Haag.

Jako jedna z mála se nevysvětlitelnosti strašických jevů drží diskutérka s nickem Zuzana. "Nikdo nepřipouští možnost, že ty jevy vyvolává něco, co současná věda dosud nepopsala. Domníváme se snad, že tento svět už dokonale známe a že věda na současné úrovni dokáže vysvětlit veškeré dění v přírodě? A nejsme tak trochu namyšlení?" ptá se.

Většina diskutujících má ale jasno: problémy si způsobují obyvatelé domku sami. A neříkají to právě v rukavičkách.

Třeba čtenář diskutující pod nickem Kamarád Indry Wostrý: "Je to půl roku nevyneseným košem. Ten tak smrdí, že od toho vzniká výboj," posmívá se. Debatér s nickem Vsamotar říká natvrdo to, co si myslí dlouhá řada jiných. Podle něj se jedná o klukovinu, která aktérům přerostla přes hlavu. "Syn s tím začal, vyplašení rodiče začali volat odborníky. Jenže pak to přerostlo do obludných mediálních rozměrů. Syn se asi přiznal rodičům, ale ti ve strachu, že budou mít ostudu a že celou tu šaškárnu budou muset zaplatit v tom pokračují," rozvíjí svoje podezření.

A dodává: "Otec tam dochází a sem tam něco přimázne, aby se jako záhada pořád objevovala. Nakonec vykopou na zahradě díru, do ní daj kovovou tyč, současně otec přestane promazávat zásuvky samovzněcující látkou a řeknou: -Záhadné hoření znenadání přestalo, stačila tyč do země vedle domku. No a až vše utichne, tyč daj do pryče a kluka na chemicko technologickou nebo do armády. Proč si to myslím? PROTOŽE V PŘÍTOMNOSTI KAMER NEHOŘÍ a v takových případech se vždy ukázalo, že to dělal člověk," stojí si za svým diskutér.

Podobně to vidí rovněž nick Jdobry. "Jojo, souhlas. Rodiče rozhodně nevypadají na to, že by měli zájem něco vyšetřit," říká. Diskutér s nickem Roses live jde ještě dál: " Kluka odvést na služebnu PČR a tam na něj huknout a je po záhadě," naznačuje zdroj všech zvláštních událostí v domku.

Pavelpod22 jako jeden z mála oponuje: "Mohlo to být i přičiněním obyvatel, ale je to jen jedna z možností."

Diskutéři se rádi baví, proto nejdou pro "dobré řešení" daleko. "Ano, jde o další důkaz globálního oteplování, zřejmější než většina jiných, které jsou nám předhazovány!" přihazuje nick SH1.

Jasno má i čtenář s nickem Dedko: "Tyto jevy způsobují falešní doktoři a magistři z plzeňských práv ! Je to jisté!" směje se. To ale jasně vyvrací Henrik Lisabon: "Dělají to chobotničky!" A basta.

Záhady ve Strašicích jsou zřejmě málo Luďkovi II, protože volá: "Aničko z Kuřimi, vrať se!"

Zakončeme příspěvkem takřka charitativním. Čtenář s nickem Koudý totiž vyzývá: "Pojďme být lidé a složme se postižené rodině na jiné adekvátní bydlení daleko od tam, a tento krásný dům věnujme ing. Jířímu Paroubkovi jako vděk za to, co pro nás všechny vykonal a vykonává!"

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Po měsíci v KLDR byla jako Severokorejci. Myslela jen na jídlo a vodu

Koreanistku Ninu Špitálníkovou jsme oblékli do šatů Karen Millen, šperky ALO...

Stačily jen čtyři týdny v KLDR a studentka koreanistiky Nina Špitálníková se začala chovat jako všichni Severokorejci....Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...

Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...Další z rubriky

Konstrukční vadu trojské lávky zatím nikdo nepotvrdil, řekl Dolínek

Náměstek pražské primátorky Petr Dolínek v diskusním pořadu Rozstřel. (14....

Náměstek pražské primátorky Petr Dolínek odpovídal v Rozstřelu iDNES.cz na otázky související s pádem lávky přes Vltavu...

Jediným kandidátem na šéfa komise pro GIBS je komunista Ondráček

Poslanec a lídr KSČM v Královéhradeckém kraji Zdeněk Ondráček.

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček bude jediným kandidátem v tajné volbě předsedy sněmovní komise pro kontrolu činnosti...

Hasičské tanky vytáhly trosky trojské lávky z Vltavy

Tanky začnou tahat trosky trojské lávky z Vltavy

Hasiči dokončili dnes večer v Praze vytahování zbytků trojské lávky z Vltavy. Na místo dorazili kolem poledne, samotné...Najdete na iDNES.cz