Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Srdce na Hradě

  11:07aktualizováno  11:07
Každý, kdo přijíždí do naší republiky od německých nebo rakouských hranic, může v příhraničních městech a obcích vidět spoustu domů, vyzdobených blikajícími červenými srdíčky. Obyvatelé těch měst z nich rozhodně nemají radost. Tato neónová srdce jsou znakem pokleslosti, rozlézání zločinnosti a obecně nedostatku dobrých mravů. Slušní lidé se těmto domům a oblastem vyhýbají a za jejich sousedství se stydí. Právem se domnívají, že nám v Evropě kazí pověst.
No... a stačil jeden dostatečně ješitný a arogantní "umělec" a pár úředníků, kteří se nechali obloudit, a už máme  takové srdce i na Hradě. Jiří David nemusel pro inspiraci příliš daleko, protože jeho "artefakt" je rodný bratr srdíček  ze sex-salonů na hranicích. Jen nechápu, že ho nikdo se zdravým rozumem nezastavil a že správa Hradu dovolila zohavit a zneuctít nejcennější místo, které tento národ má.  Považuji to za skandální přístup k historickému místu, k dějinám tohoto národa i k jeho současnosti.
Anebo to tak Spáva pražského Hradu cití? Opravdu  považuje tento přístup za správný? Pak by snad bylo vhodné, aby ještě zaplatila pár spoře oblečených a příslušně vulgárních děvčat, které by korzovaly kolem katedrály a lákaly turisty do ztemnělých zákoutí. Pak by totiž byl teprve dojem dokonalý. "Co máte na Hradě?" "Bordel!"
Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

O azylu ať si rozhoduje každá země, žádá Sněmovna vládu v jednání s EU

Uvnitř Zařízení pro zajištění cizinců nedaleko Bělé pod Bezdězem čekají lidé na...

Nevídaná věc se ve středu večer stala v Poslanecké sněmovně. Všech devět stran se shodlo na mandátu pro vládu pro...

Vláda schválila demisi. Zatím není jisté, kdy ji prezident přijme

Vláda Andreje Babiše schválila demisi, přesto bude dál úřadovat (17.1.2018).

Menšinová vláda Andreje Babiše (ANO) schválila svou demisi jen půl dne poté, co v úterý ve Sněmovně nezískala důvěru....

Na dálnici D1 jsou kolony, řidiči se zdrží hlavně u Meziříčí a Beranova

Kolona aut a kamionů u jihlavského přivaděče na D1. (17.1. 2018)

Silnice na Vysočině jsou kvůli sněhu sjízdné se zvýšenou opatrností. V noci na čtvrtek byly sněhové přeháňky a kvůli...

Najdete na iDNES.cz