Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Společnost SUN Microsystems rozšiřuje svou partnerskou síť

  10:53aktualizováno  10:53
- Společnost "Sun Microsystems Inc." posílila svou partnerskou síť v severní Americe přidáním a rozšířením programů pro podporu obchodních modelů partnerského prodeje. Společnost "Sun" chce ruku v ruce se svými partnery, organizací "Americas eSun Partner" a "Channels Sales", nabídnout zákazníkům větší pružnost a vyšší rychlost při obstarávání výrobků a služeb, které tato společnost nabízí, při současném vyzískání větších výhod plynoucích z internetových služeb. Součástí partnerské sítě se stává nová kategorie "Partneři elektronické integrace " (eIntegration Partners), která reprezentuje třídu firem, zaměřených na řešení problémů spojených s vyřizováním elektronických obchodů a záležitostí okolo webu.

Prvním partnerem pro elektronickou integraci se stala firma "iXL, Inc.", která se řadí mezi přední firmy v poskytování internetových služeb. Společnost "Sun" se domnívá, že v nejbližší době bude moci jmenovat některého dalšího partnera elektronické integrace.

"Skutečnost, že jsme jako svého prvního partnera pro elektronickou integraci vybrali zrovna jednu z čelních společností z oblasti elektronického obchodu, kterou "iXL" bezesporu je, demonstruje naši snahu integrovat partnerskou síť tak, aby naši zákazníci měli možnost hospodárně využívat internetových služeb." řekl pan Joe Womack, místopředseda "Americas eSun Partner" a "Channels Sales", společnosti "Sun Microsystems Inc.

"Nové uspořádání společnosti "Sun" je názorným příkladem toho, že "Sun" skutečně chápe roli, jakou by měly hrát firmy zabývající se službami v oblasti elektronického obchodování v nových ekonomických podmínkách" prohlásil pan Lorin Coles, hlavní místopředseda aliance společnosti "iXL, Inc.".
"Velmi pevně integrované partnerství "iXL" se společností "Sun" je rozhodující pro dosažení větších strategických výhod, a to především pro naše zákazníky."

Pro organizaci "Americas eSun Partner" a "Channels Sales" Existují tři stěžejní cíle":
· upevnit a posílit prodejní strukturu pro tradiční základnu obchodních partnerů, kteří sjednocují a implementují hardware, software a služby společnosti "Sun";
· získat rozhodující postavení ve vznikající kategorii web-integrátorů a konzultantů;
· a zlepšit schopnost dodávat zákazníkům komplexní řešení ".com" prostřednictvím citlivě reagující partnerské sítě.

"Expanze partnerské sítě společnosti "Sun" nám umožní zcela zaměřit naši pozornost na realizaci přidané hodnoty pro naše zákazníky," prohlásil pan Frank Scozzari, mezinárodní ředitel ergonomické skupiny a veterán mezi partnery společnosti "Sun". "Kromě toho nové nástroje společnosti "Sun", založené na webových technologiích, nepochybně urychlí a zjednoduší pro obě zainteresované strany celý proces prodeje."


Nové partnerské kategorie

Nové uspořádání organizace "Americas eSun Partner" a "Channels Sales" bude zahrnovat tyto kategorie:

· Partneři regionálních soustav: Tradiční integrační partneři, kteří dodávají služby aplikačního charakteru, systémové integrace a technologického rozvoje koncovému uživateli pomocí prodeje přímo v místě odběru jakož i systémy komplexních technických zdrojů.
 
· Partneři celostátních soustav: Pod touto novou kategorií se mohou společnosti etablovat kdekoliv ve Spojených státech, jakmile dosáhnou potřebné kompetenční úrovně.
 
· Partneři globálních soustav: Tyto firmy se specializují na provozní aplikace a integraci obchodních procesů. Jsou reprezentovány integrátory velkých komerčních soustav a ve většině případů jsou způsobilí k operacím na globální úrovni.
 
· Partneři vládních soustav: Jedná se o společnosti, které prodávají vládě Spojených států na základě uzavřené zvláštní vládní dohody o prodeji se společností "Sun".
 
· Partneři globálních řešení: Tento tržní segment je charakteristický svým původním zařízením od výrobce (OEMs ) a partnery s vlastním hardwarovým a softwarovým vybavením. Jejich obchodní model je postaven na kompletním vlastnictví duševního majetku, který pochází z jejich vlastních patentovaných řešení. Tito obchodní partneři jsou také ve většině případů velmi dobře etablováni na klíčových trzích a ve všech důležitých průmyslových odvětvích.
 
· Partneři elektronické integrace: Tato kategorie bude složena ze společností, které se zaměřují výhradně na vytváření nových "webových" aplikací a na budování kritických systémů, které se napojují na "web", aby bylo možné dosáhnout plně integrovaného řešení v oblasti elektronického obchodování. Lze očekávat, že se partneři elektronické integrace stanou díky své angažovanosti v oblasti elektronického obchodu a rozvoje aplikací, které jsou právě specifické pro síť internetu, nejrychleji rostoucím segmentem v organizaci společnosti "Sun".


Informace o společnosti Sun Microsystems, Inc.

Od jejího založení v roce 1982 dovedla jedinečná vize "Síť je počítačem" (The Network Is The Computer™) společnost Sun Microsystems, Inc. (Nasdaq: SUNW) až do postavení špičkového poskytovatele vysoce kvalitního hardware, software a služeb, které pohánějí internet a umožňují firmám na celém světě využívat služeb internetu. S ročními výnosy 12,4 miliard USD působí společnost Sun ve více než 170 zemích světa a na World Wide Web na adrese http://www.sun.com.

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

USA nad Koreu poslaly raptory. Evakuujte Američany, zní z Washingtonu

Jižní Korea a USA zahájily masivní společné letecké cvičení.  Na snímku stroj...

Jižní Korea a USA zahájily masivní společné letecké cvičení. Manévry odsoudila jako provokaci Severní Korea, která...Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...Další z rubriky

Kyjevský soud propustil Saakašviliho na svobodu. Chci se najíst, vtipkoval

Gruzínský exprezident a odvolaný oděský gubernátor Michail Saakašvili u soudu v...

Kyjevský soud zamítl žádost ukrajinské prokuratury o uvalení vazby ve formě domácího vězení na gruzínského exprezidenta...

Tisíce zraněných a stovky mrtvých dětí. V USA řeší nebezpečné žaluzie

Ilustrační snímek

Nová studie amerických lékařů varuje před nebezpečím, které mohou pro malé děti skrývat obyčejné žaluzie. Od roku 1990...

Arcinepřítel Trump. Sjednotil Íránce, kteří propadli nacionalismu

Ať žije Írán! Tisíce školaček oslavují výročí islámské revoluce. Později se...

Dlouho rozdělený Írán zachvátila nová vlna nacionalistického zápalu. Obyvatele zahnal do společného houfu vzdor vůči...Najdete na iDNES.cz