Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


12:56

Vážení čtenáři, on-line reportáž končí, situaci v dopravě budeme nadále sledovat v běžném zpravodajství. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme pěkný zbytek dne.

12.34

V Praze v ulici Jeremiášova na křižovatce s ulicí Bessemerova se srazila dvě vozidla. Podle webu Policie České republiky je neprůjezdný jeden jízdní pruh.

11:45

Dnes ráno převrácený kamion zablokoval sjezd z Pražského okruhu na Novopackou ulici. Sjezd na Novopackou by měl být uzavřen zhruba do 14:00.

11:28

Na Pražském okruhu u Černého Mostu se srazily tři kamiony, jeden řidič je zraněn lehce, pro dalšího letí vrtulník. Doprava stojí směrem na Štěrboholy.

11:26

Další posluchač varuje před osmi uvízlými kamiony na dálnici D1 z Bohumína směrem na Ostravu.

11:14

Na silnici vedoucí z České Lípy je před Mimoní převrácený přívěs přes celou její šířku. Posluchač rádia Impuls doporučuje místo objet přes Jablonné v Podještědí, nebo Doksy.  

10:50

Dálnice D46, kterou dopoledne asi na tři hodiny zablokovala hromadná nehoda na 12. kilometru ve směru na Olomouc, je již znovu průjezdná. Následky nehody se už podařilo odstranit, a proto se kolona pomalu rozjíždí.

10:44

Ve směru od hranic do Brna je dálnici D2 přibližně na 35. kilometru uzavřena kvůli vyprošťování kamionu. Tvoří se zde kolony, řekl posluchač rádia Impuls. Další kolona je hlášena i těsně před Brnem ve směru od Hodonína.

10:38

Na dálnici D1 je zhruba mezi 110 až 112 kilometrem kolona. Řidiči se zdrží až 50 minut, uvedl posluchač rádia Impuls.

10:33

Několikakilometrová kolona kamionů v Mikulově na Břeclavsku od hranic s Rakouskem okolo 9:30 zmizela, řekla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.

10:18

Od úterního večera až do odvolání je pro kamiony a nákladní vozy s přívěsem opět uzavřena silnice I/56 mezi Ostravicí a Bílou na Frýdecko-Místecku. Vede kolem přehrady Šance s pitnou vodou, takže se tam nesmí solit a těžká vozidla v kopcích mají problémy i při slabé sněhové vrstvě.

10:18

Opuštěné zavazadlo zastavilo MHD u pražského Masarykova nádraží

přečíst článek
09:54

Na silnicích v Ostravě leží vrstva rozsoleného, rozbředlého sněhu. Cesty jsou však s opatrností sjízdné a žádné komplikace nehlásí ani dopravní podnik. V tuto chvíli je v terénu všech sedmnáct sypačů k chemickému ošetření silnic a pluhování, uvedl mluvčí Ostravských komunikací Jiří Maléř.

09:45

Havlíčkova ulice před Masarykovým nádražím v Praze je uzavřena kvůli nálezu opuštěného zavazadla před nádražím. V místě je zastaven provoz tramvají, uvádí Dopravní podnik na webu. Policie na místo vyslala pyrotechnika, řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Provoz vlaků podle mluvčího Českých drah Radka Joklíka zatím omezen není, lidé mohou na nádraží přicházet a odcházet od Florentina či z Hybernské ulice.

Uzavření Havlíčkovy ulice se dotklo provozu tramvají čísel 3, 6, 14, 15, 24 a 26. Tramvaje jsou odkloněny obousměrně od Bílé labutě na náměstí Republiky a z Jindřišské na Hlavní nádraží. Uzavřen je také vestibul Masarykovo nádraží u stanice metra Náměstí Republiky na žluté lince B.

09:29

Na D1 na 308. kilometru na trase od Lipníku nad Bečvou havarovala dvě vozidla, neprůjezdný je pravý jízdní pruh. Policie vyzývá v souvislosti s počasím řidiče ke zvýšené opatrnosti.

09:29

Pražský okruh zablokovala nehoda tří kamionů, další se převrátil na bok

přečíst článek
09:25

Nehoda blokovala dálnici u Vyškova, Rakušané nepouštějí kamiony bez řetězů

přečíst článek
09:18

Silnici I/50 z Brna na Uherské Hradiště ve třináctikilometrovém úseku od Stupavy po Buchlovice silničáři kvůli nutné údržbě uzavřeli, provoz na ni pustí zřejmě v 11 hodin.

08:57

Převrácený kamion zablokoval sjezd z Pražského okruhu na Novopackou ulici a příjezd do Prahy po D10. Záchranáři ošetřili dva zraněné. Na silnici se vytvořily kolony. Kamion podle mluvčího pražské policie Tomáše Hulana vyprošťuje těžká technika, Národní dopravní informační centrum (NDIC) odhaduje dobu uzavírky na tři až pět hodin.

08:53

V Mikulově stojí kvůli počasí kolona kamionů až od hranic. Rakušané nechtějí kamiony pouštět bez řetězů, tvrdí policie. Musejí čekat, nebo se vrátit. „Pokud jsou kamiony bez řetězů, zůstanou před hranicemi. Rakušané mají za hranicemi kopce a je možné, že by jim tam kamiony uvízly, a proto to nepouštějí,“ uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.