Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Senzibil varuje: Letos udeří svilušky!

  3:08aktualizováno  3:08
Sviluška je, jak známo, jedním z nejhorších nepřátel lidstva. Tato sotva okem viditelná breberka napadá zdravé rostliny marihuany, vysává z nich šťávu, listy po ní žloutnou a padají, paličky konopí hnědnou a nedají se kouřit.
Za život jsem toho vyhulil skutečně dost.

Za život jsem toho vyhulil skutečně dost. | foto: David VotrubaiDNES.cz

Konopná oprátka JXD

Na pražském letišti v Ruzyni zavládl poplach, v okolí postávaly obrněné transportéry, po letišti se špacírovaly posílené policejní hlídky se samopaly a mezi cestujícím v letištních halách postávalo nápadně mnoho nenápadných mužů v civilu a bez zavazadel.

Policie dostala věrohodné varování o tom, že letišti hrozí hrozba. "Je české státní příslušnosti a není to policista," - to byly jediné informace, které k totožnosti informátora prozradila policejní mluvčí Gajdušková.

Později se novináři dozvěděli, že oním věrohodným zdrojem byla čarodějnice.

Zapojení nadpřirozených bytostí do represních orgánů je vynikající nápad. Skřítci se uplatní při vyšetřování dětské kriminality, protože jsou stejně jako její pachatýlci maličtí.

Předpověděla útok
Vodníci najdou vynikající karierní příležitost u říční policie, hejkal může být policejním vyjednavačem při střetech s fotbalovými fanoušky, a rusálky pak u přepážek, kde se platí pokuty za dopravní přestupky, nahradí dnes přítomné upocené chlapy.

Přes štěpnost myšlenky se však při jejím zavádění do praxe dostáváme do řady nečekaných problémů - jako právě nyní, kdy jasnovidkyně způsobila poplach na letišti.

"Tvrdila, že je senzibilka, která se zabývá psychotronikou, a předpověděla, že se večer odehraje útok na některá letadla," sdělil později novinářům mluvčí tajné služby.

Něco se mu podařilo
Bez ohledu na ženina tvrzení se naskýtá otázka, proč mají nadpřirozeným bytostem, jimiž čarodějnice nesporně jsou, procházet věci, které by u přirozeného občana úřady trestaly jako šíření poplašné zprávy.

Odlišit lháře od skutečného jasnovidce je skutečně těžké, mimo jiné i proto, že žádní jasnovidci neexistují.

Přesto podle známého pražského advokáta Josefa Lžičaře by se při podobném posuzování "asi mělo vycházet z toho, zda ten člověk, který tvrdí, že je senzibil, má za sebou nějaké výsledky a něco se mu podařilo."

Svilušky ale opravdu existují
Proto mám nyní, po včerejším mejdanu, opravdu hluboké pochybnosti. Měli jsme s přáteli dýchánek, a po jedenácté marihuanové cigaretě jsme dokonce všichni najednou chytli stíhu, že letos přiletí svilušky.

Pokud se ptáte na naše výsledky a na to, zda se nám už něco podařilo, s hrdostí přiznávám, že už jsme toho za život všichni vyhulili skutečně dost.

Takže o poplašnou zprávu by jít nemělo. A vize byla tak živá...

Takže váhám: Mám ty svilušky, co se nám zkouřeným zjevily, jít hlásit policii? Na rozdíl od jasnovidců svilušky opravdu existují!

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Lidé v Praze protestovali proti Babišovi i komunistovi Ondráčkovi

Neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček na demonstraci proti zvolení...

Na pražském Malostranském náměstí protestovalo asi dvě stě lidí proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a proti tomu,...

Okamura zrušil podmínku účasti SPD ve vládě, s ANO je ochotna jednat i ČSSD

Radim Fiala a Tomio Okamura z SPD před jednáním Sněmovny o důvěře menšinové...

Andreji Babišovi se poté, co jeho menšinová vláda nezískala důvěru, otevírají nové možnosti, jak by ji mohlo ANO...

Klenoty první den viděly asi tři tisíce lidí, čekalo se necelou hodinu

České korunovační klenoty

Výstavu korunovačních klenotů ve Vladislavském sále Pražského hradu první den vidělo 3 124 lidí, řekl Jakub Tichý z...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz