Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rozbalte to v regionech s iDNES.cz, ale hosteskám mašli nechte

  15:11aktualizováno  15:11
Nejdůvěryhodnější český zpravodajský portál 1. září spustí regionální zpravodajství ze všech 14 krajů České republiky. Už ode dneška v krajských městech můžete potkat hostesky oblečené v bílé mašli. Dozvíte se od nich o akci Rozbalte to s iDNES.cz a soutěži o adrenalinové zážitky.

Kampaň začala ráno na náměstí Republiky v Plzni. "Prosím, on se stydí," volal na devět dívek v barvách iDNES.cz dělník, který je spolu s kolegou obešel uctivým obloukem.

Ostatní kolemjdoucí ale reagovali vstřícně, se zvědavostí. "Já na iDNES.cz pravidelně chodím a novinky sleduji. Jsem zaregistrovaný čtenář," svěřil se starší muž.

Krásné slečny zahájily v Plzni kampaň na rozšířené regionální zpravodajství iDNESKrásné slečny zahájily v Plzni kampaň na rozšířené regionální zpravodajství iDNES

Krásné slečny zahájily v Plzni propagaci rozšířeného regionálního zpravodajství iDNES.

"Hodně lidí si nás prohlíží, všichni si zatím letáček vzali a většina lidí ho začala studovat. A někteří si nás chtěli rozbalit," popsala dopoledne v plzeňských ulicích jedna z hostesek.

Skupina pohledných opentlených slečen rozdala už stovky letáků a v příštích dnech objede celou republiku.

Regionální zpravodajství iDNES.cz vzniká za podpory deníku MF DNES, který disponuje regionálními redakcemi ve 14 krajích. Ty se rozrostou o on-line zpravodaje, kteří budou o všech událostech v nejkratší možné době informovat na webu.

VYHRAJTE S IDNES.CZ OD 1. ZÁŘÍ - ZDE

Zapojte se do slosování o adrenalinové ceny

"Náš cíl je mít nejrychlejší a nejnavštěvovanější regionální zpravodajství," říká Michal Hanák, šéfredaktor serveru. "iDNES.cz v Česku určil standardy multimediálního zpravodajství. A tak jsem rád, že jsme opět první z významných českých internetových hráčů, kdo měl odvahu takový projekt začít," dodává.

Titulní stránkou bude adresa kraje.iDNES.cz, na které si čtenáři zvolí svůj oblíbený region. Server si volbu zapamatuje a příště už nabídne aktuální události z preferovaného kraje, zprávy ze zdejší kultury a sportu. Dostupná bude také nabídka zaměstnání a nemovitostí z nejbližšího okolí a další aktuální i servisní informace.

Krásné slečny zahájily v Plzni kampaň na rozšířené regionální zpravodajství iDNES

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Léky přes čáru. Pojišťovny budou vracet víc peněz za léčiva na předpis

Léky a peníze

Lidé nad pětašedesát let a děti mohou od ledna za léky na recept ušetřit. Snižuje se totiž ochranný limit, tedy částka,...

Obec zavede nový trest pro rychlé řidiče. Propadne se pod nimi silnice

Pod rychle jedoucím autem se vytvoří díra

Radnice v Branišovicích na Brněnsku chystá novou past na řidiče překračující povolenou rychlost. Do silnice nechá...

Výročí úmrtí Jana Palacha připomněli zástupci akademiků a studentů

V kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze se 16. ledna konalo...

Zástupci akademiků a studentů si v Karolinu připomněli 49. výročí úmrtí Jana Palacha, který se v lednu 1969 upálil na...

Najdete na iDNES.cz