Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pravidla soutěže Lednice plná piva

  9:41aktualizováno  9:41
Metropolitní Expres připravil ve spolupráci s dalšími společnostmi čtenářskou soutěže Lednice plná piva. Zde jsou její úplná pravidla:

I. Obecná ustanovení

1.            Soutěž Lednice plná piva (dále jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
Účastníkem soutěže se stává každý, kdo odešle stanoveným způsobem soutěžní SMS zprávu a  splní ostatní podmínky pro účast v soutěži.

2.            Organizátorem soutěže je společnost MAFRA, a. s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 1328 (dále jen „organizátor“).

3.            Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora.

4.            Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

5.            Vstupem do soutěže, tedy odesláním soutěžní SMS se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů

1.            Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména,  a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány jejich zvukové nebo obrazové anebo zvukověobrazové záznamy.

2.            Telefonní čísla účastníků soutěže budou organizátorem využita pouze k vyhodnocení soutěže a ke kontaktování výherců.

III. Mechanismus soutěže

1.            Soutěž je rozdělena do dvou částí, a to na hlavní soutěž a soutěž o denní výhry.

2.            Hlavní soutěž bude probíhat od 24.7.2006 do 18.8.2006. Bude mít čtyři kola, z nichž každé bude trvat jeden pracovní týden (pondělí až pátek). Pro každý soutěžní týden (tedy pro každé soutěžní kolo) bude v deníku Metropolitní expres zveřejněna 1 soutěžní otázka. Účastník soutěže zašle odpověď na soutěžní otázku prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: MEX LEDNICE a odpověď na soutěžní otázku na číslo 724 245 484. Odpověď musí být ve stanoveném tvaru odeslána účastníkem soutěže vždy nejpozději do pátku 24.00 hodin příslušného soutěžního týdne. Organizátor vždy v neděli příslušného soutěžního týdne vylosuje z doručených správných odpovědí na soutěžní otázku 1 výherce.

3.            Soutěž o denní výhry bude probíhat po celou dobu trvání hlavní soutěže, tzn. všechna čtyři soutěžní kola. Každý den po dobu trvání soutěže bude v deníku Metropolitní expres otištěna soutěžní otázka s variantami odpovědí. Účastník soutěže zašle odpověď na soutěžní otázku prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: MEX PIVO A, B nebo C na číslo 724 245 484. Odpověď musí být ve stanoveném tvaru odeslána účastníkem soutěže vždy nejpozději do 18.00 hodin příslušného soutěžního dne. Organizátor ještě tentýž soutěžní den  vylosuje z doručených správných odpovědí na soutěžní otázku tři výherce.

 

IV. Výhry a jejich předání

1.             Všechny výhry v soutěži jsou výhrami netto, tedy po odvedení případné srážkové daně.

2.             Výhrami v hlavní soutěži jsou lednice Whirpool naplněné pivem Staropramen, a to modely ARC 5753 pro všechny 4 soutěžní týdny. Výhrami v soutěži o denní výhry jsou kartóny piva Staropramen, tedy 1 výhru představuje 1 karton piva Staropramen.

3.             Organizátor kontaktuje výherce prostřednictvím telefonních čísel, ze kterých byly odeslány soutěžní SMS zprávy, a sdělí jim čas předání výher. Výhry budou předány v sídle organizátora, popř. partnerů soutěže.

4.             Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

V. Zveřejnění pravidel

Tato úplná, pro hru závazná pravidla, budou zveřejněna v den zahájení soutěže - 24.července 2006  v deníku Metropolitní Expres a po celou dobu trvání soutěže budou zpřístupněna i na internetových stránkách deníku http://www.expresdenik.cz.

 Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...USA nad Koreu poslaly raptory. Evakuujte Američany, zní z Washingtonu

Jižní Korea a USA zahájily masivní společné letecké cvičení.  Na snímku stroj...

Jižní Korea a USA zahájily masivní společné letecké cvičení. Manévry odsoudila jako provokaci Severní Korea, která...

Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...Další z rubriky

Silný vítr vyvrátil vánoční strom v Jablonci, nový vztyčí až po trzích

Nahnutý strom v Jablonci nad Nisou.

Silné poryvy větru naklonily během úterý vánoční jedli na Mírovém náměstí v Jablonci nad Nisou. Hrozilo tak její...

JAK SE ZMĚNILI ŘIDIČI: Končící pruh nebo červená mnohé nezastaví

Jízda na červenou

Tresty od soudu na mnoho let do vězení za agresivní jízdu na silnici či dálnici jsou dnes téměř pravidelností. Je to...

VIDEO: Ústí zbouralo poničený soukromý dům, peníze za demolici bude vymáhat

Demolice požárem poškozeného domu v Marxově ulici v ústeckých Předlicích.

Demoliční bagr v úterý zlikvidoval dům v ústecké čtvrti Předlice, který se v březnu částečně zřítil po požáru. I když...Najdete na iDNES.cz