Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Úplná pravidla silvestrovské soutěže

I. Obecná ustanovení

 1. Silvestrovská soutěž (dále jen „soutěž“) probíhá na internetovém serveru iDNES.cz a je určena pro fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let.

 2. Účastníkem soutěže se stává ten, kdo akceptuje tato pravidla soutěže a zašle stanoveným způsobem svůj tip.

 3. Organizátorem soutěže je společnost MAFRA, a. s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 1328 (dále jen „organizátor“).

 4. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké.

 5. Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat.

 6. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla.

 7. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

 8. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů

 1. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jméno, příjmení, údaj o jeho věku a případně i podobiznu výherce na serveru iDNES.cz.

 2. Každý z účastníků soutěže poskytuje organizátorovi výslovný souhlas ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb. s tím, že mu budou organizátorem zasílána nevyžádaná obchodní sdělení na jeho adresu (vč. e-mailové), bude kontaktován nevyžádaným direct mailem obsahujícím obchodní sdělení a prostřednictvím nevyžádaného telemarketingu (včetně nevyžádaných SMS a MMS) obsahujícího obchodní sdělení týkající se produktů, obchodu a služeb organizátora. Tento souhlas může být kdykoliv bezplatně odvolán na adrese sídla organizátora nebo e-mailem zaslaným na adresu osobni.udaje@mafra.cz.

III. Mechanismus soutěže

 1. Soutěž bude probíhat od čtvrtka 31. prosince 2015 do neděle 3. ledna 2016.

 2. Dne 31. prosince 2015 bude na internetovém serveru iDNES.cz zveřejněn v rámci cyklu Lidé Česka rozhovor, ve kterém nebude uvedeno, čím se dotyčná osobnost zabývá. Úkolem účastníka soutěže bude zaslat na e-mailovou adresu lideceska@idnes.cz tip, kdo osobnost je, a to až do 3. ledna 2016 do 24:00 hodin.

 3. Prvních 10 účastníků, jejichž tip bude správný, bude odměněno drobnou cenou.

 4. V pondělí 4. ledna 2016 bude na serveru iDNES.cz zveřejněn kompletní rozhovor s dotyčnou osobností s uvedením jména, příjmení podobizny a toho, čím se zabývá s tím, že v rámečku uvnitř článku budou uvedena jména výherců soutěže.

IV. Výhry a jejich předání

 1. Výhrou v soutěži jsou drobné věcné ceny.

 2. Organizátor kontaktuje výherce nejpozději do 6. ledna 2015 na jimi uvedený e-mail. Výhry budou výhercům zaslány na jimi uvedenou poštovní adresu v České republice, případně předány osobně v sídle organizátora.

 3. Výhry nejsou soudně vymahatelné.

V. Zveřejnění pravidel

Tato úplná, pro hru závazná pravidla budou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže na internetové adrese http://zpravy.idnes.cz/pravidla-silvestrovske-souteze-do2-/domaci.aspx?y=domaci/pravidla-silvestrovske-souteze.htm

Najdete na iDNES.cz