Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pedofilův ráj

  14:08aktualizováno  14:08
Nevěřím na náhody, navíc se šuškalo, že se připravuje velká kampaň na snížení věkové hranice trestní odpovědnosti dětí. Proč? Přesto, že není statisticky ani společensky jakkoliv výjimečný stav ve věci trestné činnosti páchané pod hranicí právní odpovědnosti média začala jako jeden muž. Začala volat po kriminálech pro děti.

V rychlosti, kterou by v této věci mohl ministerstvu spravedlnosti závidět leckterý akční výbor už je na světě "nápad" pana ministra na snížení hranice trestní odpovědnosti a nyní již tedy i umožnění sexuálního života dětem. Poručíme větru dešti.

Kdyby si na ministerstvu půjčili telefon a zatelefonovali vzdělaným lékařům a psychologům, jistě by se dozvěděli, že příroda nic nemění a prostě, ač se činíme jak činíme, tak sexuální vyspělost probíhá mezi 12 - 17 rokem věku už opravdu dlouho.

Ve 14 letech, na kdy podle tisku, pan ministr plánuje už i snížení hranice ochrany před možným sexuálním zneužitím, nemá ještě mnoho dětí ani ochlupené ohanbí. No alespoň to bude pedofily více vzrušovat?

Pomineme-li to, že zde probíhá PR kampaň, která jistě nezahořela touhou našich chrabrých novinářů ochránit naše děti, to by možná opravdu se pustili do těch drog, na kterých je jich dnes půlka ve věku 12-14- let, ale hurá, budeme děti zavírat.

Dostáváme se do další absurdní situace, kdy zákonodárný sbor, který nemá ze zákona žádnou trestní odpovědnost, pokud někoho občas "spravedlnosti" nevyplivne bude rozhodovat o tom, že ty děti za to opravdu asi můžou, jak nám tady politikové vládnou. Pojďme se podívat na důsledky a konsekventní kroky této kampaně, která graduje velmi rychle, abychom, než se na to přijde o čem problém skutečně je, zkomplikovali dětem daleko více život, než jej mají teď a navíc omilostnili delikventy tedy právně odpovědné. O co tedy může jít?

Skutečný problém dnešních dětí je mimo jiné pedofílie a drogová závislost. Jistě soudce, ke kterému se dostane chlapec, který neudržel vášeň na uzdě a miloval se se svou 14 letou dívkou, dostane podmínku, nebo alternativní trest, lze se domnívat. Tento nástroj ale velmi pomáhá tomu, že sexuální zneužívání dětí vůbec ještě trochu jde trestat.

Takže stejný soudce, pokud se bude potýkat s pedofilem, který bude tvrdit, že ho 14 letý přítel miluje, bude od zavedení této změny beztrestný? Zákon přece není bez ducha, jen literou, ale věcí odpovědnosti soudců. Ti mají pro ochranu dětí dnes naprosté minimum instrumentů, neberme jim ten základní. Soudci mají individuálním přístupem zohlednit, zda kupříkladu soulož pod hranicí zákonné ochrany proběhla z lásky, či z potřeby ukájet pedofilní pnutí.

Pokud ji společnost přijme jako normu, tuto kampaň, která nyní probíhá na vybraných případech dětské kriminality, vhodných k medializování. Pokud se podaří snížit věk ochrany dětí zákonem a vezmou se tak nástroje výkonným složkám práva, justice, přiblížíme se dále k vzoru zřejmě mnoha našich "liberálů" k Jižní Americe, kde v mnoha státech děti nemají ochranu opravdu žádnou.

Mohu Vás ujistit, že pokud se tento boj připustí, velmi brzy zjistíme, že děti vlastně už jsou dospělé ve 12 letech, aby mohly souložit, užívat státem distribuované drogy, tabák, alkohol a vyvinit tak skutečnou příčinu stavu dnešní společnosti.

Bezcitnost, neodbornost a fanatismus dnešních médií je bez hranic, to jsou ty hranice trestní odpovědnosti. Opomíjí skutečné problémy dětí, důvody rozpadů rodin, tlaky drogových, tabákových kartelů, které z poloviny dětí, před patnáctým rokem udělají závislé, nemocné lidi, ale naslouchají distributorům těchto nemocí společnosti. Znovu musím zopakovat, že kupříkladu tabákový gigant, tady byl nejen hlavním sponzorem jedné "liberální" politické strany, ale dostal od novinářů také prestižní cenu za humánní krok - provozování dětské linky bezpečí, stejně tak bylo tlačeno na distributory humanitárních zásilek - které tabákový průmysl "dotoval", aby na kamiony vždy daly pěkných pár kartónů cigaret. Však až se tam tabák dostane, až systém napraví tu kterou nespravedlnost, kdy se lidé trápí, tabák tam jistě bude.

Tedy lidé, kteří jsou voleni našimi hlasy se nechávali sponzorovat těmi, kdož podnikali klamavou reklamou a vybíjením našich dětí i dospělých. To je neuvěřitelná věc, co vše si necháme líbit. A tito lidé, kteří nemají sami imunitu, ač se lze domnívat, že jsou stejně chybující jako jejich voliči, budou nyní trestat společnost na dětech za to, že ji vedou, jak ji vedou?

Snížení věkové hranice trestní odpovědnosti dětí je první krok z dalších, které umožní dětem dříve se opíjet, dříve kouřit a pedofilům a nemocným lidem je dříve zneužívat. Nástroj moci má v rukou soudce, jistě umí posoudit, kdy "ulétl" pedofil a kdy se milovali dva lidé z touhy po sobě.

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...

Němečtí piloti se bouří. Odmítají létat s deportovanými migranty

Do Afghánistánu se vrátila skupina 34 běženců, kteří byli deportováni z...

Piloti po celém Německu odmítají odvážet neúspěšné žadatele o azyl zpátky domů. Vadí jim zejména létání s migranty do...Další z rubriky

Z kluziště u Jošta musel zmizet reklamní vůz, vadil brněnským památkářům

Bruslaře při slavnostním zahájení ve středu 6. prosince překvapilo, že kromě...

Z kluziště na Moravském náměstí v Brně v noci zmizel vystavený mercedes a spolu s ním i reklamní nápisy. Radnici...

Betonový panel rozdrtil dělníkovi nohy, po roce muž přišel děkovat hasičům

Hasičům z olomoucké stanice přišel po roce na olomouckou stanici poděkovat muž,...

Téměř rok po nešťastné události v Ústíně na Olomoucku, kde betonový panel při vykládání spadl na dělníka a zavalil mu...

Starosta Nymburku uzavřel lávku stejné konstrukce, jako spadla v Troji

Lávka pro pěší přes řeku v Nymburku

Ve středočeském Nymburku odpoledne uzavřeli lávku přes Labe, která je totožné konstrukce a od stejného projektanta jako...

Recept na sladký vánoční salám
Recept na sladký vánoční salám

Letos zkuste vánoční cukroví trochu jinakNajdete na iDNES.cz