Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pavel Zuna jde šéfovat zprávám na Primě

  11:52aktualizováno  13:22
V mediálním světě došlo k dalšímu významnému přestupu. Pavel Zuna, někdejší moderátor a šéf zpráv na Nově, povede od 1. září zpravodajství v TV Prima. Ke změně ve managementu přistoupila televize po téměř sedmi letech.

Pavel Zuna začne zpravodajství Primy šéfovat od 1. září | foto: Václav Pancer

"Ano, mohu to potvrdit," řekl iDNES.cz mluvčí TV Prima Ladislav Pavlík.

Zuna vystřídá dlouholetého šéfredaktora zpravodajství Jiřího Závozdu, který se bude věnovat nově vytvořené redakci publicistiky.

"Nezlobte se, nechci se k tomu vyjadřovat, své jsem k tomu řekl v tiskové zprávě," řekl iDNES.cz Závozda. "Po této době mě láká podílet se na vytváření nových a výrazných publicistických formátů,“ komentuje změnu ve zmíněné zprávě pro média.

Pavel Zuna se o svém nástupu nechtěl s iDNES.cz bavit a vydal pouze oficiální prohlášení: "Musím se samozřejmě podrobně se zpravodajstvím seznámit, poté přijdou na řadu dílčí i některé výrazné změny."

Prozatím odmítl také nabídku on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.cz. "Děkuji, za tři měsíce rád přijdu. Teď ještě vůbec nevím, co bych k tomu říkal nad rámec té tiskové zprávy," napsal v SMS zaslané redakci.

Pavel Zuna po odchodu z TV Nova začal moderovat soutěžní pořad Ber nebo neber, který pro Primu vyráběla digitální televize Barrandov.

Tuto stanici v té době vedl současný výkonný ředitel Primy Petr Chajda. Se Zunou v minulosti studoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, připomněl DigiZone.cz.

"Zpravodajství je významnou součástí našeho programového schématu, chceme ho proto nadále posilovat a rozvíjet. Pavel Zuna je v tomto směru silnou posilou," řekl Chajda.

Autoři:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Lidé v Praze protestovali proti Babišovi i komunistovi Ondráčkovi

Neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček na demonstraci proti zvolení...

Na pražském Malostranském náměstí protestovalo asi dvě stě lidí proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a proti tomu,...

Vláda nezískala důvěru. ANO odsunulo hlasování o vydání Babiše

Premiér Andrej Babiš hovoří s předsedou SPD Tomiem Okamurou na úterním jednání...

Menšinová vláda Andreje Babiše nezískala důvěru Sněmovny, hlasy dostala jen od 78 poslanců ANO. Mandátový a imunitní...

Vláda bez důvěry, sníh drtí Česko a sourozenci pod zámkem

Andrej Babiš na jednání mandátového a imunitního výboru (16. ledna 2018)

Sledujte Zprávy iDNES.tv. Shrneme nabitý den ve Sněmovně. Sněmovní mandátový a imunitní výbor doporučil vydání Andreje...

Najdete na iDNES.cz