Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pameti.cz - nový způsob prodeje

  12:46aktualizováno  12:46
- Server pameti.cz, specializovaný internetový obchod s paměťovými moduly pro značkovou výpočetní techniku, oznamuje oficiální zahájení přímého prodeje vybraného sortimentu zboží. Tento způsob prodeje doplňuje stávající způsob nabídky zboží s využitím znalostní databáze. Do přímého prodeje jsou zařazeny obecné paměťové moduly (DRAM, DIMM, SIMM) a celá řada flash paměťových karet (SSFDC/Smart Media, Compact Flash, ATA Flash apod.) včetně adaptérů.

Využívání informací ze znalostní databáze zůstává i nadále hlavním způsobem výběru zboží na serveru pameti.cz, který v současné době nabízí všem zákazníkům 6 430 paměťových modulů pro 5 840 zařízení, což představuje 36 645 jedinečných vazeb.

O internetových obchodech ABC Systems

Společnost ABC Systems v současné době provozuje dva specializované internetové obchody. Prvním je spotrebak.cz (http://www.spotrebak.cz)- obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz (http://www.pameti.cz) - obchod nabízející paměťové moduly Kingston, Transcend a MCT. Oba obchody využívají jedinečné technologie znalostní databáze, která zákazníkovi usnadní nákup. Zákazník již nemusí přesně znát objednací číslo spotřebního materiálu do své tiskárny či paměťového modulu pro svůj počítač. Stačí, když aplikaci sdělí, jaké zařízení vlastní a server nabídne spotřební materiál či paměťový modul, který se zárukou můžete použít.

O společnosti ABC Systems

Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientuje na poskytování kvalitních komplexních služeb zákazníkům. Nabízená řešení zahrnují oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu. Právě služby jakkoli související s Intenetem jsou v posledních dvou letech nejdynamičtěji se rozvíjející oblastí působení společnosti. Více informací najdete na webu ABC Systems (http://www.abcsys.cz)

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Voda dojde 22. dubna. Kapské město je na suchu, šetřit musí i turisté

Kapské město trápí v posledních letech velmi vysoké teploty a sucha.

Klimatické změny přinášejí do některých světových regionů dosud nevídaná horka. S nimi přicházejí regiony o zdroje...

VIDEO: Motorový člun rozdrtil loďku, rybáři vyskočili na poslední chvíli

Dramatická srážka. Loď najela do rybářského člunu

Tři rybáři v americkém Oregonu museli vyskočit z loďky do studené řeky, aby se zachránili před motorovým člunem, který...

Spor s „Rakeťákem“ i covfefe. Donald Trump slaví rok ve funkci

Donald Trump

Donald Trump slaví rok ve funkci prezidenta Spojených států. V čele světové velmoci byl výrazný především na poli...

Najdete na iDNES.cz