Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Oracle E-business Suite umožňuje správu zákaznických vztahů přes Web

  19:54aktualizováno  19:54
New York, 10. března - Na iEC konferenci a Expo., společnost Oracle, největší dodavatel softwaru pro e-business, dnes oznámila zpřístupnění nových a upgradovaných aplikací, které umožňují kompletní správu zákaznických vztahů přes web, a to od marketingu a prodeje až po zákaznickou podporu. Společnost Oracle představuje nové samoobslužné aplikace - Oracle iSupport a Oracle eMail Center a nové verze Oracle iStore, Oracle iMarketing a Oracle iPayment. Tyto produkty plně využívají výhod samoobslužného přístupu a web technologií a snižují náklady na minimum, přičemž umožňují vysokou interakci se zákazníkem.

Jak společnosti získávají více a více zkušeností s obchodováním na Internetu, stále více a více si uvědomují, že úspěšná prezentace na Internetu vyžaduje více než jen uživatelsky příjemné prostředí. Webová stránka, která prezentuje jen jednoduchý obsah a umožňuje jen základní transakce, již není dostatečně konkurence schopná. Společnosti potřebují využít síly Internetu k integrovanému marketingu, prodeji a podpoře. V opačném případě riskují, že konkurence bude odpovídat rychleji, nabízet zákazníkům lepší služby a prodávat produkty osobnějším způsobem.

Oracle e-business suite umožňuje jakékoliv společnosti virtuálně komunikovat se zákazníky na všech úrovních obchodního cyklu.

Oracle iStore je end-to-end řešení pro realizaci Internetových obchodů. Oracle iStore je první web store, který zahrnuje všechno potřebné pro globální internetový obchod, od možnosti mnoha změn a podpory překladu ke katalogu produktů s rozsáhlými vyhledávacími schopnostmi. Obsahuje nákupní vozík, který může být uložen a sdílen dalšími uživateli, zákaznickou analýzu a dokonce služby zákazníkům jako je sledování stavu objednávky a dodávky. Oracle iStore umožňuje plnou integraci s tradičními ERP systémy, CRM systémy a plně automatický proces samoobslužného objednávání od ověření dostupnosti produktu až po finální dodání.

Oracle iMarketing mapuje a spravuje všechny online marketingové aktivity, které zahrnují připojené linky, bannerové kampaně, online logování a prohlížení. Na základě tohoto sledování umožňuje Oracle iMarketing adresné doporučení produktu nebo služby, založené na spotřebitelském profilu nebo dostupnosti produktu. S úzkou integrací na iStore, mohou online spotřebitelé, kteří vidí banner přidaný na partnerské stránce, kliknout na link a přesunout se přímo do ověřovací stránky k ukončení koupě. Navíc, iMarketing poskytuje ukazatele, které sledují úspěšnost kampaně, stejně tak jako výsledné nákupy a návštěvnost.

Oracle iPayment poskytuje platební služby, zahrnující autorizaci kreditní karty, clearing a ostatní formy placení založené na obchodních pravidlech. iPayment pracuje s klíčovými platebními systémy jako je Cybercash a Verifone a podporuje bezpečnost standardy SSL a SET.

Oracle eMail Center, kompletní řešení pro správu příchozích a odchozích zákaznických e-mailových zpráv, umožňuje organizacím automaticky roztřídit příchozí emailové zprávy a vytvořit návrh na odpověď založený na obsahu přijaté zprávy.
Oracle iSupport společnostem umožňuje vytvářet Internetový informační portál, který zákazníkům umožňuje vidět data jako jsou příslušné smlouvy, stav objednávky, vydané faktury a platby. Navíc, zákazník bude schopen aktivně vyhledávat odpovědi na podporu své poptávky prohledáváním přes FAQ, které umožňuje vyhledání řešení problému nebo vytvoření žádosti po službě a zavolání zpět.

"Tak, jak se společnosti snaží vytvořit Internetovou prezentaci a dot.coms, posunují se směrem k rozšíření samoobslužného web store a budou potřebovat řešení, která budou spravovat všechny oblasti vztahů se zákazníky," řekl Mark Barrenechea, senior vice president, Oracle. "To, že mají pouze samotný web store nebo telefonní centrum brání společnosti využít všech informací, které uvnitř své společnosti mají. Využitím všech zákaznických informací, které mohou být shromážděny prostřednictvím jakéhokoli kanálu a integrací těchto informací s tradičními ERP aplikacemi, mohou společnosti skutečně porozumět svým zákazníkům a poskytnout jim kvalitní služby a produkty, které je odliší od jejich konkurence."


___________________________________________________________________________
Oracle je vedoucí dodavatel softwaru pro informační management a druhá největší softwarová společnost na světě s ročním obratem více než 9,3 miliardy USD. Společnost Oracle nabízí svá aplikační řešení a databáze s příslušnými konzultacemi, školeními a službami technické podpory ve více než 145 zemích světa. Další informace naleznete na: http://www.oracle.com

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...

VIDEO: Balíky létaly z auta do dálky, pošta pracovníka vyhodila

Pošta v akci. Svérázné doručování balíků zachytil svědek

Okamžitým ukončením spolupráce „ocenila“ Česká pošta pracovníka, kterého svědek natočil, jak v obci Strání na...Další z rubriky

Belgie přišla o hvězdné nebe. Světelný smog přiživuje energetická lobby

Snímek z Mezinárodní vesmírné stanice pořídil astronaut Thomas Pesquet. Vlevo...

Světelné znečištění trápí většinu států po celém světě. Nejhůře je na tom Belgie, kde na většině míst jede pouliční...

V rakouské továrně na škrob unikl chlor, čtyřicet lidí bylo zraněno

Hasiči budou ve čtvrtek dopoledne na nádraží ve Volarech nacvičovat, jak si

Při úniku chloru v továrně na výrobu škrobu v severorakouské obci Aschach an der Donau bylo ve středu zraněno na...

Obří tukové monstrum, které v září vyděsilo Londýn, vystaví v muzeu

Ohromná hrouda tuku ucpala kanály pod čtvrtí Whitechapel (12. září 2017)

Gigantická hrouda tuku, která v polovině září ucpala část londýnské kanalizace, bude vystavena v proslulém Muzeu...Najdete na iDNES.cz