Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Okradení podílníci

  15:14aktualizováno  15:14
Jmenuji se Jaroslav Skala a jsem podílníkem zemědělského družstva. Po převratu /r.1989/,v r.1992 nám tehdejší komunistická vláda slíbila, že ti, kdož svůj majetek nedají do tehdy vznikajícich zemědělských akciovek a ponechají si ho, tomu bude za 7. roků finančně proplacen. Moji rodiče dali půlku majetku akciovce a druhou si nechali, tím se stali podílníky tohoto družstva a zároveň jejich věřiteli. Po 7.letech jsme měli být finančně proplaceny. Bohužel se tak nestalo! Tehdejší komunistická vláda v čele s Klauzem totiž už v tom roce 92. počítala s tím, že nás okradou a za 7.let nám nic nedají.
Sešněrovali republiku velmi důkladným systémem bolševických totalitních zákonů, které dodnes umožňují vládoucí KSČ nezákonné intriky s cizím majetkem, přelévání na jiné firmy a pod. Klaus a ostatni vlastizrádci tyto totaliní zákony propracovali k dokonalosti. Zemědělské lobby se podařil obrovský podvod na nás podílníky. Za jejich obrovské finanční podpory vládnoucímu komunistickému režimu se jim podařilo smést ze stolu zákony, které měli řešit naše finanční vyrovnání a to, co nám bylo kdysi slíbeno se tudíž neuskuteční. Stát, přestože nám kdysi slíbil finanční vyrovnání teď od tohoto slibu upustil a současné vládnoucí komunistické strany Klause a Zemana nás teď sprostě okradou. Současné zákony totiž nahrávají všem podvodníkům t.z. zemědělské lobby, zákony jsou zcela v jejich prospěch a my jsme pouze v roli přihlížejících diváků. Tento problém se týká skoro milionu lidí, kterým stát dluží více než 30.miliard Kč. O tyto peníze teď budeme okradeni. Psal jsem všude, ale nebylo to nic platné. Napsal jsem též i dopis zástupci Evropské Unie v ČR, ale ani mi neodpověděl. Ústavní soud buhužel tyto zákony ratifikuje a tím je pomáhá uvádět do života. V tomto socialistickým státě,kde komunisti vládnou tvrdou bolševickou rukou v současné době probíhají desíky politických procesů, kde lidé bezúspěšně hájí svá práva proti komunistické straně a bohužel jsou to pro tyto lidi procesy neúspěšné, neboť díky bolševickým zákonům, mají podvodníci vždy pravdu a vítězí. Kolik poslanců či poslankyň je na tento organizovaný zločin napojeno lze těžko spočítat. Rozkradený a zdevastovaný stát, vměšování republiky do záležitostí jiných států, úplatkářství, porušování mezinárodních zákonů, vytváření totalitních zákonů, perzekuce obyvatelstva, vytváření totalitních televizních pořadů, analfabetizace obyvatelstva, to jsou atributy současné České Republiky, kde bolševik vládne tvrdou stalinistiskou rukou, ale podle jejich ideologie-údajně demokratický stát. O té tzv.demokracii jsem se už přesvědčil na vlastní kůži. Tento stát zažil 3. komunistické převraty a to v r.1948.1968,1989. Ten poslední byl však podle nové ideologie vydávaný za tzv.demokratický. Tento stát chce nyní do Evropské Unie,ale přitom okrade milion lidi o jejich majetky!!!!!!!! Proto se ptám-co by tento sosialistický stát v Unii dělal?????????? Vždyť se tu za posledních 50.let vůbec nic nezměnilo!!!!!!!
Státy Členské Unie by se měli zamyslet nad tím, zda republiku, kde jdou vytvářeny totalitní zákony a lidé jsou za svoje názory státním molochem pronásledováni vůbec přijmout do Evropských struktur. Já jsem zásadně proti, aby se Česká republika přijmula do Evropské Unie, zvláště,když vládní komunistické strany teď okradou milion lidí o jejich majetky a vůbec jim to nevadí.
Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Velká jízda do pekla. Život Terezy, kterou drží v Pákistánu za pašování drog

Tereza H., kterou v Pákistánu zadrželi za pašování drog, s kamarádkou Simonou.

Jednadvacetiletou Terezu H. přivedl divoký styl života až do pákistánské vazby za pašování drog. Se svou kamarádkou...

Na univerzitách vědkyň přibývá, v praxi ubývá. Vědu neskloubí s mateřstvím

Ve vědět musíte pořád zkoušet. A připravovat se na to, že to třeba zase...

Na českých univerzitách přibývá mladých badatelek. Zatímco v roce 2000 jich byla víc než třetina, v současnosti ženy...

Voda z nových vrtů v Náchodě-Bělovsi je léčivá, potvrdilo ministerstvo

Vizualizace Malých lázní v Náchodě.

Voda čerpaná z nových vrtů Jan a Běla v náchodské místní části Běloves získala osvědčení od ministerstva zdravotnictví....

Najdete na iDNES.cz