Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Novák vyhrál a prohrála ODS

  13:44aktualizováno  13:44
- Vyšetřování skončilo, zapomeňte a vezměte si z toho poučení, že v této zemi už není nikdo odpovědný za svůj podpis. Od této chvíle může být totiž každá obchodní smlouva, každé daňové přiznání nebo jakýkoliv jiný doklad s vaším podpisem uznán za neplatný. Stačí jen prohlásit, že jste jej sice podepsali, ale nevěděli v návalu pracovního zaneprázdnění co vlastně podepisujete.

Pánové z bývalého vedení Komerční banky mohou být klidní a klidní mohou být dokonce i signatáři nechvalně známého zvacího dopisu z r. 1968 pánové Lenárt, Hoffmann a spol. Libor Novák sice vyhrál, ale prohrála ODS.

Co si také myslet o politické straně v jejímž vedení jsou lidé, kteří nenajdou trochu chlapské odvahy přiznat svou chybu a zapírají jako malí kluci. Jejich výslech totiž připomínal známou cimrmanovskou hru o vyšetřování ztráty třídní knihy.

Vrcholem této frašky je pak prohlášení grémia ODS, že rozsudek soudu přijímají jako potvrzení jejich přesvědčení, že se za uvedením dvou fiktivních dárců neskrýval úmysl zkrátit stát na daních.

Proč by to tedy dělali? Nejspíš asi proto, aby národ pobavili a pozvedli jeho poněkud blbou náladu. Zkrátka od pátku 9. června jsme se opět ocitli o nějaký krok dále od Evropy a o další kousek blíž k východu.

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

ŽIVĚ: Sněmovna bude řešit vydání Svobody a Růžičky i odklad eReceptu

Sněmovní imunitní výbor doporučil plénu, aby nevydalo bývalého primátora...

Sněmovna by ve středu měla rozhodnout o vydání poslanců ODS Bohuslava Svobody a ANO Pavla Růžičky k trestnímu stíhání....

Pražský imám představoval méně přívětivou tvář islámu, říká arabista

Muslimský duchovní vůdce Sámer Shehadeh v sídle Islámské nadace v Praze v roce...

Policie obvinila bývalého pražského imáma Sámera Shehadeha z podpory terorismu. Spolu s ním i jeho bratra Omara, který...

Návrh otevřít znovu velké obchody o státních svátcích poslanci odmítli

(Ilustrační snímek)

Velké obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních zůstanou dál při některých státních svátcích zavřené. Zrušení zákona,...

Najdete na iDNES.cz