Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Náš rozhovor už nikdo nezaznamená

  0:01aktualizováno  0:01
Sedím v křesle a jediné, co mi lze vyčíst v očích je soustředěnost. Náhodný pohled nezasvěceného nemůže poznat, že se v mé hlavě odehrává cosi důležitějšího než obyčejné rozjímání. Právě domlouvám zítřejší schůzku s marketingovým ředitelem jedné z nejúspěšnějších firem v EU.

Studenti čtou a píšou noviny

Tento text vznikl jako studentská práce. iDNES.cz neovlivňuje obsah těchto článků a není­ jejich autorem.

Ilustrační foto.

Ilustrační foto. | foto: Profimedia.cz

Jelikož jsem jeden z prvního sta lidí, kteří používají novou technologii komunikace - laserově upravenou sítnici, jenž dokáže mikrovlny přenést do zdánlivé podoby volajícího, tudíž okolí tuto podobu rozhovoru není schopno zaznamenat.

Vzhledem k dokonalosti systému je malinký přístroj v očích schopný odezírat ze rtů vytvořeného obrazu volajícího a postupně údaje do mozku vkládat.

Pro okolí je tedy naprosto nemožné zaznamenat jakoukoli reakci odpovědi. Naopak, mé myšlenky jsou přeloženy týlním lalokem v mozku, poté poslány překladači na sítnici, dále už má protějšek možnost jednoduše rozumět.

Je jen otázkou času, než celý svět zaplaví vlna nadšení z vynálezu ISE-ORNU.

Internet už lidi unavuje, pro komunikaci je nezbytné mít vždy při ruce notebook a ještě k tomu si sednout do dosahu internetu. Pro program Skype (hlasovou komunikaci) je zase nutno mít sluchátka a mikrofon.

ISE-ORN je naprosto nenáročný. Stačí podstoupit jednoduchý zákrok, poté vše funguje jen na principu "vnitřním". Na ISE-ORNU jste "na příjmu" vždy. Tedy umožňuje větší výkonnost, soustředěnost, lepší využití času (je možno komunikovat v podstatě při jakékoli činnosti, pouze při vyšší fyzické náročnosti se nedoporučuje).

Tedy zaujal jsem Vás? Pak stačí na internetové stránce www.ise-orn.com vyplnit určitý formulář, uhradit částku, a zcela jedinečný, bezkonkurenční přístroj je váš.

Pavlína Lokšová
Gymnázium Zikmunda Wintra, RakovníkHlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

STUDENTI: Obrana, nebo kulturní útok?

Potomci Mayů při katolické bohoslužbě v mexickém městě Xul (16. prosince 2012)

Kdysi dávno v exotických krajích Jižní Ameriky žily byly kulturně vyspělé civilizace – Aztékové, Mayové nebo Inkové....

STUDENTI: Víra za konflikty nemůže. Hrozbou je fanatismus

Muslimský chlapec studuje korán. Ilustrační foto

Jsem muž, který se před pětačtyřiceti lety narodil českým rodičům v hlavním městě České republiky, v Praze. Prvních...

STUDENTI: Lidé nikdy nebudou dobro a zlo vnímat stejně

Ilustrační snímek

Globální morálka? Že všichni lidé mají stejně nastavené hodnoty? Že všichni musíme vnímat dobro a zlo stejně? Na světě...

Najdete na iDNES.cz