Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Národ tedy Klause skutečně nevolil

  18:37aktualizováno  18:37
Dodavadní průběžné výsledky (cca 17:30) svědčí o tom, jakým způsobem se politici opozičněsmluvní zprofanovali. 60% účast voličstva ve volbách přes veškeré mobilizace a podobná opatření svědčí o tom, jak jsou lidé znechucení politikou a není se co divit. Vždyť jsou každý den isdělovacími prostředky informováni o špíně zvané politika.
Od voleb neočekávají nic nového, jen změny v korytech pod heslem škatule hejbejte se. Proto 40% ani k volbám nešlo a tak skutečnými vítězi voleb (byť ještě nejsou známy definitivní výsledky) není Špidla, Klaus, Svoboda ani Marvanová, ale soudruzi Grebeníček s Ransdorfem, kteří jsou díky "disciplíně" svých soudruhů opravdu vysmátí. Ostatní strany zúčastněné v parlamentu by si měli uvědomit, že bude ještě chvíli trvat, než komunisté - důchodci vymřou a začít se podle toho chovat. Celá volební kampaň jen potvrdila, že to celé byla jen blamáž, kecy, kecy a zase jen kecy. Malé strany, mezi jejichž voliče se řadím, nemají šanci, protože nemají prachy. Svou zodpovědnost za tento stav by měli odvodit největší mobilizátor Klaus, Langer a šedá eminence ODS, všudypřítomná Libuše Benešová. Oni by měli peníze místo do stupidních mítinků a zadarmo poskytovaných klobás, piv a gulášů, investovat do kursů slušného chování. Bez toho totiž důvěru obyvatelstva nezískají. Národ tedy Klause skutečně nevolil. Pan Kasl to vystihl, když řekl, že ODS je smečka vlků, která čeká na to, až mohou někoho sežrat.
Jen se těším na oficiální zdůvodnění neúspěchu ze strany špiček ODS, ale určitě za to mohou média a neviditelná ruka nevím koho, třeba Kasl nebo Koalice, která přistála ke dnu a není se co divit. ČSSD jsem nevolil a vůbec jí nefandím, ale jsem zvědav, jakým způsobem rozlouskne oříšek jménem nová vláda. Koalicí s ODS se totálně zesměšní zejména pan Špidla a jen potvrdí má slova, z nichž vyplývá, že největší radost z volební kampaně mají reklamní agentury.
Jediným rozumným řešením se zatím jeví nové volby a volba nové garnitury lidí a s tím spojený odchod starých známých tváří. Pochopí to?
Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Babiš čelil otázce, jak zabrání, aby Mynář a Nejedlý na Hradě dělali byznys

Premiér Andrej Babiš během středečního jednání Poslanecké sněmovny. (17. ledna...

Andrej Babiš zažil poprvé jako premiér interpelace. Jedna z prvních mířila na jeho doporučení prezidentovi Miloši...

Babiš: Pokud bych byl zásadní překážka, nemusím být za každou cenu premiér

Premiér Andrej Babiš v diskusním pořadu iDNES.cz Rozstřel. (17. ledna 2017)

Premiér a šéf ANO Andrej Babiš se podvolí rozhodnutí vedení orgánů hnutí, které vede, zda to má být on, kdo bude...

Vnitro podalo stížnost na soud kvůli strhávání tibetských vlajek

Opoziční zastupitelé a další účastníci happeningu v Hradci Králové zamávali...

Ministerstvo vnitra podalo ve středu večer kasační stížnost Nejvyššímu správnímu soudu proti verdiktu Městského soudu....

Najdete na iDNES.cz