Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Microsoft jmenoval Compaq Prvním celosvětovým integrátorem Exchange 2000

  13:29aktualizováno  13:29
- Společnost Compaq Computer 29. února 2000 oznámila, že jí byl firmou Microsoft udělen titul První celosvětový integrátor Microsoft Exchange 2000 (Worldwide Prime Integrator for Exchange 2000). Microsoft zvolil Compaq díky jeho výsledkům v oblasti prodeje, komplexnímu portfoliu řešení pro Exchange a jeho schopnosti zajišťovat celosvětově služby, které velkým zákazníkům pomohou navrhnout, implementovat a spravovat řešení pro posílání zpráv postavená na technologiích Microsoft.

Ke jmenování přispěl také fakt, že Compaq ve svých projektech zavádění MS Exchange provedl více než 6 milionů klient instalací Microsoft Exchange, mnohem více než jakýkoliv jiný partner firmy Microsoft.

Díky svému novému titulu bude Compaq jediným kontaktním místem pro jednání s velkými zákazníky. Ve spolupráci s divizí MCS firmy Microsoft může Compaq snížit rizikovost, zjednodušit složitost a poskytnout rychlejší služby zákazníkům, kteří chtějí provést upgrade na Exchange 2000 či nové řešení na bázi Exchange 2000. Compaq společně s firmou Microsoft předpokládá, že v první polovině roku 2000 uskuteční více než 10 000 instalací Microsoft Exchange 2000.

Ještě před uvedením produktu Microsoft Exchange 2000 připraví Compaq kompletní portfolio služeb specificky "šitých na míru" softwaru Exchange 2000 nazvaných "Služby nové generace pro Microsoft Exchange". Tyto služby pokrývají celý životní cyklus přípravy, plánování, návrhu, implementace a správy prostředí MS Exchange. Compaq také pro své zákazníky zjednodušil způsob pořízení řešení s MS Exchange 2000 pomocí již předkonfigurovaných sestav objednatelných po Internetu (www.compaq.com/messaging).

Podrobné informace naleznete v anglickém originálu tiskové zprávy, informace o již nabízených službách pro Windows 2000 jsou na (www.compaq.cz/windows2000).

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Vláda USA kvůli sporům nemá peníze na provoz, zaměstnanci zůstali doma

Cedule u Sochy svobody s oznámením, že kvůli neschválenému rozpočtu americké...

Američané se v pondělí probudili do třetího dne rozpočtového provizoria. Takzvaný shutdown ovlivňuje statisíce státních...

TÝDEN OBRAZEM: Indiánský sjezd, odjezd věřících a ptačí migrace

PŘÍPRAVA K ODLETU. Účastník mezinárodního srazu horkovzdušných balónů, který...

Japonci vítali nový rok koupelí v ledové vodě. Španělští jezdci na koních se v rámci svátečních oslav neohroženě vrhali...

Migranty u Dunkerku ničí zima a zmar, Afghánec přišel na cestě o nohy

Žadatelé o azyl v oblasti okolo Calais a Dunkerku žijí v lesích v...

Na severozápadě Francie se začínají hromadit uprchlíci a migranti, kteří se stále zoufalejšími pokusy pokoušejí dostat...

Najdete na iDNES.cz