Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show

  21:44aktualizováno  21:44
Američanka Nadya Sulemanová, která koncem ledna přivedla na svět osmerčata a má šest dalších potomků, pravděpodobně velmi brzy podepíše smlouvu o vystupování své rodiny v televizní reality show.

Sulemanová a její advokát Jeffery Czech se minulý týden sešli se zástupci čtyř produkčních společností a v příštích několika dnech mají mít schůzku s vedoucími pracovníky nejmenované televizní sítě, napsal americký magazín People.

Czech potvrdil, že se spolu se Sulemanovou sešli s producenty, aby si vyslechli jejich představy. Přestože už je prý Sulemanová unavena televizními kamerami a snaží se chránit soukromí svých ratolestí, přeje si zároveň vydělat dostatek peněz, aby se o ně mohla sama starat.

Sulemanová v minulosti žila z potravinových poukázek pro chudé a tento týden listu Whittier Daily News řekla, že uvažuje o tom, že požádá o pomoc státní agenturu WIC. Ta mimo jiné podporuje těhotné ženy a matky s nízkými příjmy.

Czech řekl, že Sulemanová nemá zdravotní pojištění a že veškeré náklady na lékařskou péči související s porodem osmerčat financovali daňoví poplatníci prostřednictvím státního programu Medi-Cal.

"V několika příštích dnech bude muset učinit některá rozhodnutí. Myslím, že už toho slyšela dost," řekl časopisu People advokát. "Stejně jako kdokoli jiný si přeje představit se v příznivém světle, a cítí, že musí něco udělat, aby si získala podporu," dodal.

Podle Czecha si jsou nápady, které producenti předestřeli, podobné a příliš se neliší od šablony jiných reality show. Nemají v ní chybět epizody, v nichž se Sulemanová například učí řídit mikrobus pro 14 pasažérů, chystá se na schůzku, nebo pořádá velký rodinný večírek o Dni díkuvzdání nebo na Vánoce.

Advokát také prozradil, že ačkoliv by smlouva mohla být podepsána během několika týdnů, produkce nezahájí natáčení, dokud nebudou děti trochu starší. Sedm z osmi novorozenců už jsou doma a za osmým Sulemanová dochází denně do nemocnice. Její syn Jonaha je totiž při váze něco kolem dvou kilogramů stále ještě příliš malý, než aby si ho mohla odvézt domů.

Suma, kterou za reality show Sulemanová dostane, a to, jak dlouho se bude pořad vysílat, závisí podle Czecha na sledovanosti pořadu.

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

ZÁPISNÍK: Také Američané nadávají na svoji politiku

Američtí váleční veteráni navštívili památník druhé světové války ve

Spojené státy se přirovnávají k banánové republice a k ­Itálii. Americká konzervativní Tea Party žije v bublině. V...

Sbohem! Editor Kavárny on-line Josef Chuchma se loučí

Sbohem, Kavárno... (Za ilustrační snímek byl zde použit záběr, na němž se 4.

K třicátému červnu 2013 byla uzavřena dosavadní existence Kavárny on-line, která vznikla z mé iniciativy, coby editora...

ZÁPISNÍK: Naše česká Kanada. Jak starosta řádil, lhal a měl podporu

Torontský starosta Rob Ford se přiznal, že v minulosti kouřil crack.

Škromach oceňoval konspirační teorie. Srovnání: česká politika a starosta Toronta, který kouří crack, lže a pije. Boj...

Najdete na iDNES.cz