Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kluby

aktualizováno 
AGHARTA, Krakovská 5: 1 .
AGHARTA, Krakovská 5: 1 . 1. Leona Prokopcová Group, 21.00 2.-3. 1. Hot Line, 21.00 4. 1. A.S.P.M. , 21.00 5. 1. Impuls, 21.00 6. 1. Gumbo, 21.00 7. 1. Jazz Time, 21.00 8.-9. 1. Roman Pokorný Trio, 21.00 10. 1. Vlasta Průchová & Swinging Q, 21.00 11. 1. František Uhlíř Team , 21.00 12. 1. Mark Aanderud Trio, 21.00 13. 1. Jazz Unity, 21.00 14. 1. Petr Zeman Quintet, 21.00 15.-16. Luboš Andršt Group, 21.00 17. 1. Hot Line, 21.00 18. -19. 1. František Kop Quartet, 21.00 20. 1. Safe Jazz, 21.00 21. 1. Ivan Myslikovjan Blue Birds, 21.00 22. 1. A.S.P.M. , 21.00 23. 1. Vibe Fantasy, 21.00 24.-25. 1. Jiří Stivín & Co., 21.00 26. 1. Chicken Soup, 21.00 27. 1. Simply Said, 21.00 28. 1. Petr Zeman Q, 21.00 29. 1. Vlasta Průchová, 21.00 30. 1. Michal Gera band, 21.00 31. 1. Hot Line, 21.0 0

BATALION, ul. 28. října 3: 1 . - 2. 1. Hard Rock Café, 20.00 3. 1. I. M. Jirous uvádí: Bohuslava Reyneka a Věru Jirousovou, 20.00 4. 1. Hard Rock Café, 20.00 5. 1. The Nails - Nirvana revival, 20.00 6. 1. CV 3, 20.00 7.-10. 1. Hard Rock Café, 20.00 11. 1. Flattus, 20.00 12. 1. Fever - J. Hendrix, The Beatles, J. Brown, Rolling Stones... (revival), 20.00 13. 1. Parbus, 20.00 14.-17. 1. Hard Rock Café, 20.00 18. 1. Disko Trysko 60.-90. léta, 20.00 19. 1. Peshata, 20.00 20. 1. Černý had, 20 h 21.-24. 1. Hard Rock Café, 20.00 25. 1. Autobus Blues, 20 h 26. 1. On the Bubble + Tichej Dom, 20.00 27. 1. Vrať se do hrobu, 20.00 29.-30. 1. Hard Rock Café, 20.00

BLUES SKLEP U KRÁLE JIŘÍHO, Liliová 10: 2. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 3. 1. Dřez, 21.00 4. 1. Olga Škrancová and Group, 21.00 5. 1. Blues Messengers , 21.00 6. 1. Booze´n Flowers , 21.00 8. 1. Swing Memories, 21.00 9. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 10. 1. Tandem Plus, 21.00 11. 1. Ta Jana z Velké Ohrady, 21.00 12. 1. Tony Viktora Jazz Group, 21.00 13. 1. Mrakoplaš, 21.00 14. 1. Jan Brabenec: Causa Rudolf - divadelní představení, 21.00 15. 1. James Harries, 21.00 1 6. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 17. 1. Bula Bula Quintet, 21.00 18. 1. XXL, 21.00 19. 1. Swing Q Prague, 21.00 20. 1. Letouni soumraku, 21.00 22. 1. Olga Škrancová and Group, 21.00 23. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 24. 1. Swing Memories, 21.00 25. 1. The Džem, 21.00 26. 1. Hand´s Free Blues, 21.00 27. 1. Blues Generation, 21.00

DE LUX, Václavské nám. 4: 1 .-2. 1. Salsa dancing night, 22.00 2. 1. Najponk jazz piano, 20.00 3. 1. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 3. 1. Afro Cuban Night, 22.00 4. 1. Brazilian Night, 22.00 5.-9. 1. Salsa dancing night, 22.00 9. 1. Najponk jazz piano, 20.00 10. 1. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 10. 1. Afro Cuban Night, 22.00 11. 1. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 11. 1. Brazilian Night, 22.00 12. 1. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 12.-13. 1. Salsa dancing night, 22.00 14. 1. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 14.-16. 1. Salsa dancing night, 22.00 16. 1. Najponk jazz piano, 20.00 17. 1. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 17. 1. Afro Cuban Night, 22.00 18. 1. Brazilian Night , 20.00 18. 1. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 19. 1. Salsa dancing night, 22.00 20. 1. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 20. 1. Afro Cuban Night, 22.00 21. 1. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 21.-23. 1. Salsa dancing night, 22.00 24. 1. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 24. 1. Afro Cuban Night, 22.00 25. 1. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 25. 1. Brazilian Night, 22.00 26. 1. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 26.-30. 1. Salsa dancing night, 22.00 31. 1. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 31. 1. Afro Cuban Night, 22.0 0

DELTA, Vlastina 887: 19. 1. HM + Moberg Ensemble + DJ Alfa & DJ Omega, 20.00 20. 1. Krásné nové stroje, 20.00 25. 1. Znouzectnost, 20.00 26. 1. Užjepozdě, 20.00 27. 1. Divoký srdce + hosté, 20.0 0

FUTURUM MUSIC BAR, Zborovská 7: 5.-6. 1. 80´s & 90´s party, 21.00 12.-13. 1. 80´s & 90´s party, 21.00 17. 1. Švihadlo, DJ Vincent, 21.00 18. 1. Tam Tam Orchestra, Sluneční orchestr, DJ Baltazar, 21.00 19.-20. 1. 80´s & 90´s party, 21.00 24. 1. Lenka Dusilová & Secret Service, 21.00 25. 1. Děda Mládek Illegal Band, DJ JB 008, 21.00 26.-27.1. 80´s & 90´s party, 21.00 31. 1. Red Hot Chilli Peppers revival + host, 21.00

JAZZ CLUB U STARÉ PANÍ, Michalská 9 : 3. 1. Mark Aanderud Trio, 21.00 4. 1. Tereza Duchková, 21.00 5. 1. Milan Svoboda Q , 21.00 6. 1. Elena Suchánková & Jocose Jazz, 21.00 10. 1. Naj Ponk Trio, 21.00 11. 1. Radek Krampl - Vibe Fantasy, 21.00 12. 1. Karel Růžička trio, 21.00 13. 1. Milan Svoboda Q , 21.00 17. 1. Jana Koubková & Trio Marka Šmause, 21.00 18. 1. Golem, 21.00 19. 1. Karel Růžička trio, 21.00 20. 1. A.S.P.M., 21.00 24. 1. Sluneční orchestr, 21.00 25. 1. Jana Koubková & AFRO LATIN BAND, 21.00 26. 1. Emil Viklický Trio, 21.00 27. 1. The Swings, 21.00h 31. 1. Emil Viklický Trio, 21.0 0

JAZZ CLUB ŽELEZNÁ, Železná 16: 2. 1. Cyklus animovaný film, 2. 1. P. Milcová & P. Binder, 21.00 3. 1. J. Štěpánek & The Safe Jazz, 21.00 4.-5. 1. B. Šmarda & Sax time, 21.00 6. 1. Yvonne Sanchez & Daniel Bárta, 21.00 7. 1. Yvonne Sanchez - Bossanova, 21.00 8.-9. 1. Radek Krampl - Vibe Fantasy, 21.00 10.-11. 1. Cyklus Hraný film - Tarahumara, 10. 1. Elena & Jocose Jazz, 21.00 11.-12. 1. F. Kop Quartet, 21.00 13. 1. Andy Krajniak Trio, 21.00 14. 1. Ivan Myslikovjan Blue Birds, 21.00 15. 1. M. Šmaus Trio, 21.00 16.-17. 1. David Dorůžka trio, 21.00 18. 1. Cyklus Hraný film - Štvanice v San Miguel Canoa, 18. 1. Gothart, 21.00 19.-20. 1. Tonya Graves & Tony Blues Band, 21 h 21. 1. Eggnoise, 21.00 22. 1. Pavel Husička trio, 21.00 23. 1. Cyklus animovaný film, 23. 1. Krless, 21.00 24. 1. Zuzana Dumková & Saguitarius, 21.00 25. 1. Cyklus Hraný film - Kat, 25.-26. 1. P. Ernyei & J. Šafr trio, 21.00 27. 1. Kratochvíl - Ackerman - Zangi, 21.00 27. 1. MK: Z veselého světa, 21.00 28. 1. Swordfishtrombone, 21.00 29. 1. Kopir Rozsywal Bestar, 21.00 30. 1. Robert Balzar Trio, 21.00 31. 1. Cyklus hraný film - Kat 31. 1. Robert Balzar Trio, 21 .0 0

LUCERNA MUSIC BAR, Vodičkova 36: 5. 1. Disco Inferno, 21.00 6. 1. 80's party - DJ Jirka Neumann, 21.00 9. 1. Spolek Písnička - taneční večer s českou pop music 60. let, 21.00 10. 1. Queen revival - Peter Paul, 21.00 11. 1. Mig 21, 21.00 12. 1. Mňága a Žďorp, 21.00 13. 1. 80's party - DJ Jirka Neumann, 21.00 16. 1. Spolek Písnička - taneční večer s českou pop music 60. let, 21.00 17. 1. Schelinger, Gang, Ňadras, 21.00 18. 1. Laura a její tygři, 21.00 19. 1. U2 revival, 21.00 20. 1. 80's party - DJ Jirka Neumann, 21.00 23. 1. Spolek Písnička - taneční večer s českou pop music 60. let, 21.00 24. 1. Brutus, 21.00 25. 1. Sto zvířat, 21.00 26. 1.Krausberry, 21.00 27. 1. 80's party - DJ Jirka Neumann, 21.00 29. 1. Ondřej Havelka a His Melody Makers, 21.00 30. 1. Spolek Písnička, 21.00 31. 1. Divokej Bill, 21.00

MALOSTRANSKÁ BESEDA, Malostranské nám. 21: 3. 1. Devítka a hosté, 20.30 4. 1. Jan Burian a jeho kulturní ozdravovna, 20.30 5. 1. Krausberry - rock, 20.30 7. 1. - 123 minut, 20.30 8. 1. Jiří Stivín & Co, 20.30 9. 1. Vladimír Mišík a E.T.C., 20.30 12. 1. Ivan Hlas a Navi Papaya, 20.30 14. 1. Zuzana Navarová a skupina KOA, 20.30 15. 1. Originální pražský synkopický orchestr, 20.30 16. 1. Dolmen, 20.30 17. 1. Brnkání na duši - Pavel Žalman Lohonka a hosté, 20.30 22. 1. Blues Party - Tonya Graves, Tonny Blues Band a hosté, 20.30 25. 1. A.S.P.M. - Jan Spálený a spol., 20.30 26. 1. Rock´n roll party, 20.30 27. 1. Precedens, 20.30 28. 1. REliéf, 20.30 29. 1. Dan Kohout band, 20.30 30. 1. Fleret Vizovice, 20.30 31. 1. Potlach - uvádí Tony Linhart, 20.30

MELOUN, Michalská 12: 1 . 1. Music bar, 20.00 2. 1. Music bar, 21.00 3. 1. Music bar, 19.00 4. 1. Pohoda Session - bigbeat 80. a 90. let, 21.00 5.-6. 1. Československá diskotéka - DJs Balíček a Kříček, 21.00 8. 1. New Wave & Romantics - Nová vlna 80. let, 20.00 9. 1. U2 party - videoprojekce, 20.00 10. 1. Elán party - setkání fanoušků slovenské legendy, 21.00 11. 1. Pohoda Session - bigbeat 80. a 90. let, 21.00 12.-13. 1. Československá diskotéka - DJs Balíček a Kříček, 21.00 15. 1. New Wave & Romantics - Nová vlna 80. let, 20.00 16. 1. Bran - irish music (Praha), 21.00 17. 1. Děda Mládek Illegal Band, 22.00 18. 1. Pohoda Session - bigbeat 80. a 90. let, 21.00 19.-20. 1. Československá diskotéka - DJs Balíček a Kříček, 21.00 22. 1. New Wave & Romantics - Nová vlna 80. let, 20.00 24. 1. Burma Jones, 21.00 25. 1. Pohoda Session - bigbeat 80. a 90. let, 21.00 26.-27. 1. Československá diskotéka - DJs Balíček a Kříček, 21.00 29. 1. New Wave a Romantics, 20.00 30. 1. music mix, 21.00 31.00 Filmová party, 21.00

METROPOLITAN JAZZ CLUB, Jungmannova 14: 1. 1. The Senior Swingers, 21.00 2. 1. Original Indigo, 21.00 3. 1. Jazz Fiddlers, 21.00 4. 1. String time, 21.00 5. 1. The Senior Swingers, 21.00 6. 1. The Senior Swingers, 21.00 7. 1. Jaroslav Fats Kos Trio, 21.00 8. 1. Swing party Jaromíra Konůpky, 21.00 9. 1. Jitka Vrbová + MJB Quartet, 21.00 10. 1. String time, 21.00 11. 1. Indigo Quartet, 21.00 12. 1. The Senior Swingers, 21.00 13. 1. The Senior Swingers, 21.00 14. 1. Jaroslav Fats Kos Trio, 21.00 15. 1. The Senior Swingers, 21.00 16. 1. Original Indigo, 21.00 17. 1. Jazz Fiddlers, 21.00 18. 1. Bob Zajíček Q, 21.00 19.-20. 1. The Senior Swingers, 21.00 23.-24. 1. Ivo Cíl Trio, 21.00 25. 1. String Q, 21.00 26.-27. 1. The Senior Swingers, 21.00 28. 1. Jaroslkav Fats Kos Trio, 21.00 29. 1. Jazz Bluffers, 21.00 30. 1. Jitka Vrbová, 21.00 31. 1. String Time, 21.00

MLEJN, Kovářova 1615/4 : 5. 1. Kopnout + MZH, 20.00 11. 1. Baruška + Dukla vozovna + Model 77, 20.00 12. 1. Znouzecnost, 20.00 18. 1. Jam session rockové školy Come to jam, 20.00 19. 1. V. T. Marvin, 20.00 26. 1. Visací zámek, 20.00 31. 1. Semtex Plzeň, 20.0 0

PALÁC AKROPOLIS, Kubelíkova 27: 23. 1. Tanzwut (Německo) + special guests, 19.00 24. 1. Jablkoň, 20.00 26. 1. Sayag Jazz Machine (Fr) + T-Break + DJs Babe LN, Liquid A (Čr), 19.00 27. 1. Nana Zorin, 20.00 29. 1. Psí vojáci, 20.00 30. 1. Álom + Labor Exchange Band, 19.30 31. 1. Ty syčáci, 20.0 0

RADOST FX, Bělehradská 120: 1 . 1. STARTER - DJ Luger, DJ Groof, 22.00 2. 1. Club Rico´s - best in soul, funk, UK garage, 22.00 3. 1. Disco 2001 - DJ Ladya, DJ Braun, 22.00 4. 1. FRESH MEAT - DJ LUMIERE + ROBIN HOOD, 22.00 5. 1. LUCAS IN MY HOUSE, 22.00 6. 1. ZODIAC PARTY - kozoroh, 22.00 7. 1. ITALIAN NIGHT - café, restaurant, gallery, 22.00 9. 1. Club Rico´s - best in soul, funk, UK garage, 22.00 10. 1. CLUBMIX, 22.00 11. 1. Vibes & Stuff - Hip Hop Rodeo, 22.00 12. 1. Dj Moskito + host, 22.00 13. 1. DJ MC + DJ Airto, 22.00 14. 1. ITALIAN NIGHT - café, restaurant, gallery, 22.00 16. 1. Club Rico´s - best in soul, funk, UK garage, 22.00 17. 1. OVERTHERE, 22.00 18. 1. BALANCE - DJs Tvyks, Dys-Martin, Cubik + bassguitar Vojta, 22.00 h 19. 1. PHATFX - DJ HIRO (New York), DJ Gen Dillini, DJ Abdul Nava, 22.00 20. 1. ATMOSPHERIC - DJ LUMIERE, 22.00 21. 1. ITALIAN NIGHT - café, restaurant, gallery, 22.00 23. 1. Club Rico´s - best in soul, funk, UK garage, 22.00 24. 1. Vibes & Stuff - Hip Hop Rodeo, 22.00 25. 1. COSMOTIP FX, 22.00 26. 1. OVERTHERE, 22.00 27. 1. CLUBTEMPO - DJ REEHA A MANIO, 22.00 28. 1. ITALIAN NIGHT - café, restaurant, gallery, 22.00 30. 1. CLUB Rico´s - best in soul, funk, UK garage, 22.00 31. 1. DISCO 2001, 22. 0 0

REDUTA, Národní 20: 1 . 1. Dixieland Messengers Praha, 21.00 2. 1. Milan Svoboda Q, 21.00 3. 1. Traditional Jazz Studio, 21.00 4. 1. Yvonne Sanchez & Co, 21.00 5. 1. Elena Suchánková & Jocose Jazz, 21.00 6. 1. Jazz Unity, 21.00 7. 1. Blues Messengers, 21.00 8. 1. Vlasta Průchová & Co, 21.00 9. 1. Golden Swing, 21.00 10. 1. Jana Koubková Q, 21.00 11. 1. Volf Jazztet, 21.00 12. 1. Bohemia Big Band, 21.00h 13. 1. Antonín Gondolán Q, 21.00 14. 1. Bluesmen, 21.00 15. 1. Metropolitan Jazz Band, 21.00 16. 1. Fresh Uncles, 21.00 17. 1. P. K. Jazz Orchestra, 21.00 18. 1. V. Kozel nonet, 21.00 19. 1. Jiří Stivín & Co., 21.00 21. 1. Šavle meče, 21.00 22. l. String time, 21.00 23. 1. Swing Q Prague, 21.00 24. 1. Swing Combo Violino, 21.00 25. 1. Crazy Boys + E. Emingerová, 21.00 26. 1. Eva Svobodová & Co, 21.00 27. 1. Gumbo jazz blues, 21.00 28. 1. Emil Viklický a co, 21.00 29. 1. F. Uhlíř Team, 21.00 30. 1. Petr Kořínek Q, 21.00 31. 1. P. J. Ryba a M.T.S., 21.00

ROXY/Experimentální prostor, Dlouhá 33: 1. 1. Welcome to the 21st Century, 20.00h 6. 1. SHAKE - DJ LOUTKA, Ladida, James, Dys - Martin, 20.00 19. 1. POPELKA - Dj Tvyks, Airto + special quest Martin Haberland, Deep house Quadrant Djs, 20.00 20. 1. ZEN - Djs JOEL, Elektromajk + special guest Dj SAYBER, 20.00 22. 1. Free mondays: Roe - deer + quest, 20.00 23. 1. BIOROXY uvádí VIZE XVIII.: Plan 9 from Outer Space, 20.00 24. 1. TEATRO.XY uvádí: Sedm let štěstí, 20.00 25. 1. NYABINGHI WARRIORS, 20.00 26. 1. COLOURS 03 - DJ LUMIERE + RAI, BRAUN, 20.00 27. 1. CLIMAX - DJ CHRIS SADLER + special guest: JUSTIN ROBERTSON, 20.00 29. 1. Free Mondays: LIVE - Skyline + Southpaw, 20.00 30. 1. BIOROXY uvádí VIZE XIX. Godzilla - The Terror of Mechagodzilla, 20.00 31. 1. TEATRO.XY uvádí Činoherní divadlo Ústí nad Labem - Tristan a Izolda, 20.00

ROCK CAFÉ, Národní 20: 1. 1. NEW CENTURY DJ & Video party - Underworld, Portishead..., 20.30 2. 1. First Disco retrospective - DJ Joke, 20.30 3. 1. Česká GRAMOTÉKA - deskžokej Zoula, 20.30 4. 1. Nirvana, Korn, Faith No More & more NIght - DJ Murphy, 20.30 5. 1. RAGE AGAINST THE MACHINE revival a HOOKERS + DJ Murphy, 20.30 6. 1. BAST + DJ Šmity, 20.30 7. 1. Rock Café DEL MAR - DJ Drush, Tom, Fógl, Smog-jungle, trip-hop, 20.30 8. 1. Monday Disco retrospective - DJ Joke, 20.30 9. 1. BROKEN LOOPS - WALTARI sound + DJ Joke, 20.30 10. 1. KAMIL JASMÍN a PEEČA + DJ Joke, 20.30 11. 1. SM LOMOZ (ex-Posmrtky) a Unity + DJ Rido, 20.30 12. 1. RAMMSTEIN - Member's Club rev + DJ Murphy, 20.30 13. 1. Stíny + guest, 20.30 14. 1. Rock Café DEL MAR - DJ Drush, Tom, Fógl, Smog-jungle, trip-hop, 20.30 15. 1. SKIP a HYENA + DJ Joke, 20.30 16. 1. DEMIMONDE, M.A.C. OF MAD, HERMAFRODIT + LAHKÁ MŮZA, 20.30 17. 1. NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI - New Romance & Gothic party + DJ Jirka Neuman, 20.30 18. 1. PRIESSNITZ + DJ New Wawe, 20.30 19. 1. NAKED LUNCH + DJ Joke, 20.30 20. 1. HEAD ON BACK a SUP CHICKEN + DJ Murphy, 20.30 21. 1. Rock Café DEL MAR - DJ Drush, Tom, Fógl, Smog-jungle, trip-hop, 20.30 22. 1. Seattle Night (Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice In Chains..), 20.30 23. 1. WALKING FISH a SCUPPERS + DJ Murphy, 20.30 24. 1. BUNDY TAD + DJ Joke, 20.30 25. 1. PAVILON 31 a AGA PEPE + DJ Joke, 20.30 26. 1. DUM DOOBIE DOOBIE BAND + DJ Joke, 20.30 27. 1. FAITH NO MORE Czech rev. a KORN & FLAKES (SRN - křest CD), 20.30 28. 1. Rock Café del mar, 20.30 29. 1. Manon 15 + VAS, 20.30 30. 1. Likathea Aslame - křest CD, 20.30 31. 1. Vypsaná fixa + Dekadence, 20.30

U MALÉHO GLENA, Karmelitská 23: 1. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 2. 1. To be annouced, 21.00 3. 1. Blues Messengers , 21.00 4. 1. Leona Prokopcová, 21.00 5. 1. Yvonne Sanchez & Robert Balzar trio, 21.00 6. 1. Miriam Bayle, 21.00 7. 1. Leimonarion Jam Session - Come and jam, 21.00 8. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 10. 1. Ondřej Konrád and Gumbo, 21.00 11.-13.1. David Dorůžka trio, 21.00 14. 1. Leimonarion Jam Session - Come and jam, 21.00 15. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 16. 1. Olga Škrancová, 21.00 17. 1. František Kop Quartet , 21.00 18. 1. East of the Piece , 21.00 19.-20.1. Power of Jazz - funk jazz, 21.00 21. 1. Leimonarion Jam Session Come and - jam, 21.00 22. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 23. 1. Miriam Bayle, 21.00 24. 1. Ondřej Konrád and Gumbo, 21.00 25. 1. Naj Ponk Trio, 21.00 26. 1. Naj Ponk Trio feat. Rosta Fraš on tenor sax, 21.00 27. 1. GUMBO, 21.00 28. 1. Leimonarion Jam Session - Come and jam, 21.00 29. 1. Stan the Man Blues Band, 21.00 30. 1. Leona Prokopcová, 21.00 31. 1. Blues Messengers, 21.00

UNGELT JAZZ & BLUES CLUB, Týnská ulička 2: 1. 1. Chicken Soup Jazz Fusion Band, 21.00 2.-3.1. Roman Pokorný - Analogic, 21.00 4. 1. Blues Messengers, 21.00 5.-6.1. Luboš Andršt Blues Band featuring Ramblin Rex (USA), 21.00 7. 1. Zdeněk Fišer + Impuls Jazz Band, 21.00 8. 1. Petr Zeman Jazz Fusion Quintet, 21.00 9. 1. Petr Zeman Jazz Fusion Quintet, 21.00 10.-11.1. Roman Pokorný & Blue Box Heroes, 21.00 12. 1. Luboš Andršt Blues Band featuring Ramblin Rex, 21.00 13. 1. Luboš Andršt Blues Band, 21.00 14. 1. Luboš Andršt Blues Band featuring Ramblin Rex, 21.00 15.-16.1. Chicken Soup Jazz Fusion Band, 21.00 17.-18.1. Tonny Blues Band, 21.00 19.-21.1. Luboš Andršt Blues Band featuring Ramblin Rex, 21.00 22. 1. Gumbo Blues Band & Ondřej Konrád, 21.00 23. 1. Blues Messengers, 21.00 24. 1. Tonny Blues Band, 21.00 25. 1. Tonny Blues Band, 21.00 26.-28.1. Luboš Andršt Blues Band featuring Ramblin Rex, 21.00

VAGON, Národní 25 : 2. 1. Jam Session, 20.30 4. 1. Česnek, 20.30 5. 1. The Shower + Hands free blues, 20.30 5. 1. Reggae party, 24.00 h 6. 1. Fluid + Blues Primitives, 20.30 9. 1. Jam Session, 20.30 10. 1. Jade Sade revival, 20.30 11. 1. Skanzen rock + Superfly, 20.30 12. 1. BÍLÁ NEMOC, 20.30 12. 1. Reggae party, 24.00 h 13. 1. Gie band + Halí belí + Ohnivá voda + Vítkovo kvarteto, 20.30 14. 1. EXCELENCE, 20.30 15. 1. Klekeepetra, 20.30 16. 1. Jam Session, 20.30 17. 1. The Boom, 20.30 18. 1. Bára & Mariáš + Rezavá klec, 20.30 19. 1. Tom´s Billy, 20.30 19. 1. Reggae party, 24.00 h 20. 1. Žáha, 20.30 21. 1. BB Q Smoke Style, 20.30 22. 1. The Loosers + Něco z Alenky, 20.30 23. 1. Jam Session, 20.30 24. 1. Michaela Pávová band, 20.30 25. 1. Šántí, 20.30 26. 1. Chameleon + General Lee, 20.30 26. 1. Reggae party, 24.00 h 27. 1. Echt! , 20.30 28. 1. Joe Carnation band, 20.30 30. 1. Jam session, 20.30 31. 1. Krausberry - Malá parta, 20.30

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...



Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...

Němečtí piloti se bouří. Odmítají létat s deportovanými migranty

Do Afghánistánu se vrátila skupina 34 běženců, kteří byli deportováni z...

Piloti po celém Německu odmítají odvážet neúspěšné žadatele o azyl zpátky domů. Vadí jim zejména létání s migranty do...



Další z rubriky

V senátních volbách zvítězil demokrat Jones, porazil Trumpova favorita

Demokratický kandidát na senátora Doug Jones (12. prosince 2017)

V ostře sledovaných doplňovacích volbách do Senátu USA v Alabamě zvítězil demokratický kandidát Doug Jones. Porazil tak...

Víc peněz pro oběti teroristických útoků, žádá zmocněnec německé vlády

Německá kancléřka Angela Merkelová navštívila vánoční trhy na náměstí...

Zmocněnec německé vlády pro oběti loňského teroristického útoku na vánoční trhy v Berlíně Kurt Beck požaduje výrazně...

Austrálie odrazuje migranty. V uprchlickém táboře panuje násilí, vedro a hlad

Kurdský uprchlík a novinář Behrúz Búčání.

Násilí ze strany policie, vedro, hmyz, nedostatek vody, přeplněné budovy a nepoživatelné jídlo. Takové podmínky panují...

Hyundai i30 1,6 Trikolor Comfort  CRDI...
Hyundai i30 1,6 Trikolor Comfort CRDI...

r.v. 2017, naj. 20 386 km, diesel, 1. majitel
288 900 Kč (s DPH)



Najdete na iDNES.cz