Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hvězdy věští potíže, čísla jen to nejlepší

  1:00aktualizováno  1:00
Zatímco většina lidí si užívá klidné dny konce roku, věštkyně a kartářky mají napilno. Každý chce před koncem roku vědět, co ho v následujících dvanácti měsících čeká. "Mám toho teď opravdu hodně. Lidé za mnou jezdí z celé republiky," říká ústecká věštkyně Eliška Bělecká.

Její slova potvrzuje i Jana Tyralíková z ústeckého čarodějnického salonu.

"Zájem je nyní tradičně veliký a pokračuje i během prvních měsíců roku. A co lidi nejvíc zajímá? Hlavně práce a vztahy. Ale především ta práce," říká Tyralíková.

Kartářky a věštkyně se také shodují na tom, že mají nyní více práce i díky nebývalému zájmu o věštbu ze strany mladých lidí. "Mým schopnostem začíná být přístupnější mladší generace. Jsou to přemýšliví lidé a přijde mi, že jsou mnohem chytřejší, než jsme byli v jejich věku my," říká kartářka Štěpánka Toutová z Litoměřic.

A na kolik přijde poodhalení konkrétního lidského osudu na další rok? "Záleží na rozsahu otázek, ale předpověď na celý rok se pohybuje mezi pěti sty a šesti sty korunami," říká věštkyně Bělecká.

V čarodějnickém salonu Jany Tyralíkové za ni zaplatíte tři sta korun. Věštba z karet nebo z ruky záleží na konkrétním zákazníkovi i věštkyni. Pro ty, kdo však vsadí raději na hvězdy, nemají astrologové příliš dobré zprávy.

Vůbec nejhorší období lze podle astroložky Martiny Lukášové čekat na jaře a na podzim. "Únor, březen a duben budou výrazně obtížné měsíce, bude se tam všechno mlít. A na podzim bude největší napětí od půlky října do konce listopadu," říká Lukášová.

Numerologové naopak vidí příští rok vyloženě optimisticky. V průběhu celého roku 2005 půjde podle nich skoro vše samo od sebe - součet jednotlivých číslic letopočtu totiž dává dohromady sedmičku.

"Celý rok bude lidem nabízet reálné možnosti pro plnění předsevzetí a úkolů v osobním, rodinném i pracovním životě," říká numerolog Jaroslav Bako. Co si však od lidí, kteří věští budoucnost, zákazníci odnesou, záleží především na jejich míře víry či skepticismu.

"Hlavní je ale láska. Když se budou mít lidi rádi, tak bude všechno na světě dobré," dodává Toutová.

Autoři:


Témata: práce

Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

D1 u Humpolce ve směru na Prahu stále stojí, vyprošťovací práce jdou pomalu

Kolony na dálnici D1 (16. ledna 2018)

Ani přes noc se nepovedlo zprovoznit dálnici D1 na 99. kilometru ve směru na Prahu. Po nehodách od 12.30 dál stojí....

Lidé v Praze protestovali proti Babišovi i komunistovi Ondráčkovi

Neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček na demonstraci proti zvolení...

Na pražském Malostranském náměstí protestovalo asi dvě stě lidí proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a proti tomu,...

Klenoty první den viděly asi tři tisíce lidí, čekalo se necelou hodinu

České korunovační klenoty

Výstavu korunovačních klenotů ve Vladislavském sále Pražského hradu první den vidělo 3 124 lidí, řekl Jakub Tichý z...

Najdete na iDNES.cz