Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Holywoodské hvězdy si oblíbily pražské kluby

  20:22aktualizováno  20:22
Praha - Holywoodské hvězdy si oblíbily Prahu jako útočiště pro své soukromé večírky. V sobotu večer se v jednom pražském klubu uskutečnila zábava pouze pro zvané. Většinou anglicky mluvící hosté přicházeli navíc se speciální pozvánkou. Párty organizovala produkční agentura, která se tu chystá v Praze točit nový film s Anthony Hopkinsem. Ten měl být samozřejmě hlavní hvězdou večera.
Reportáž TVD - video.
Podívejte se na fotografie z večera.

Večírek se rozjížděl pomalu. Začátek byl sice ohlášen na dvacátou hodinu, ale hvězda - Anthony - se ještě ani po dvou hodinách neukázal.

Okolo třiadvacáté se objevil opálený Bruce Willis. Velikonoce strávil na Kanárských ostrovech a s novou energií se vrhl do víru velkoměsta.

Po půlnoci dorazila i druhá americká hvězda - černošský Wesley Snipes. S agenturou TVD však mluvit nechtěl, ale na své přátele v klubu se prý moc těšil.

I když byla párty přísně střežená a soukromá, trpěliví kolemjdoucí se dovnitř dostat mohli. Když byl totiž některý z pozvaných hostů už unaven a z párty odcházel dříve, klidně svoji pozvánku prodal dál.

Hannibal Hopkins, na kterého všichni uvnitř klubu netrpělivě čekali, nakonec vůbec nedorazil.

Když Wesley Snipes natáčel v Praze druhý díl upírského hororu Blade, přivezl si s sebou obrovské zásoby spodního prádla a také luxusní karavan, do něhož prý směli jen černoši (Praha, 21. dubna 2001).

Okolo třiadvacáté hodiny na večírek v pražském klubu dorazil Bruce Willis. (21. dubna 2001)

Okolo třiadvacáté hodiny na večírek v pražském klubu dorazil opálený Bruce Willis. Velikonoce strávil na Kanárských ostrovech a s novou energií se vrhl do víru velkoměsta. (21. dubna 2001)

Autoři:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Čtyři oběti požáru hotelu v Praze a eutanazie jako Paroubkův lék pro ČSSD

Hlášení o požáru v hotelu Eurostar David v pražské Náplavní ulici dostali...

Podívejte se na Zprávy iDNES.tv, mimo jiné se dozvíte, že počet obětí sobotního požáru hotelu v centru Prahy vzrostl na...

VIDEA TÝDNE: Pašeračka heroinu, nakládačka od hokejisty a zpomalovací práh

Nová nástraha pro řidiče: pod auty se propadne zem

Na mezinárodním letišti v pákistánském velkoměstě Láhaur byla zadržena dívka, která pašovala devět kilogramů heroinu....

Kde je doma prezident. Na Hradě má tři byty nebo Lumbeho vilu

Pražský hrad - sídlo českých prezidentů

Stát ve státě s vlastní policií, armádou – Hradní stráží, hasičskou stanicí, samosprávou a přísně střeženou hranicí. To...

Najdete na iDNES.cz