HC Škoda Plzeň

Dohrávky: Kometa otočila duel ve Zlíně, Sparta udolala Hradec Králové

16.1.2018  17:25, aktualizováno  21:58
Hokejisté Komety vyhráli v dohrávce 30. kola extraligy ve Zlíně 4:2 a v tabulce se posunuli na třetí místo o bod před Vítkovice. V dohrávce 33. kola uspěla po sérii neúspěchů Sparta, která...  celý článek

Tříštivá zlomenina palce ho nezastavila, Ferenc si vysloužil smlouvu

16.1.2018  13:32
Kvůli roztříštěnému palci na ruce vynechal na konci roku devět zápasů. Přesto je Jakub Ferenc v hodnocení Radegast indexu, který zohledňuje hity a zablokované střely, nejlepším hráčem hokejistů...  celý článek

Progres, ale zase krach. Noví trenéři Litvínova jsou stále nuloví

15.1.2018  12:09
Ani skorohattrick útočníka Františka Lukeše neodvrátil další krach hokejového Litvínova. Druhé vystoupení pod novými trenéry, druhá porážka - nedělní 4:5 doma s extraligovým lídrem Plzní.   celý článek

Hokejovou přestřelku v Litvínově rozhodl plzeňský Jones

15.1.2018  11:05
Konec čekání! Téměř dva měsíce trvalo, než se hokejisté Plzně mohli radovat z tříbodové výhry na ledě soupeře. Na vítězství v Liberci ze 24. listopadu (5:2) navázali až v neděli, kdy v divoké...  celý článek

Kometa porazila Třinec, Plzeň i Zlín slaví, Sparta prohrála

14.1.2018  14:55, aktualizováno  21:20
Hokejisté Brna uspěli na ledě Třince, Oceláře porazili ve 40. kole Tipsport extraligy i díky dvěma zásahům svého tahouna Martina Erata. Litvínov se dál trápí, od odvolání kouče Radima Rulíka si...  celý článek

Hokejisté Zlína pokořili lídra a potěšili průkopníky

13.1.2018  13:48
Slavnostní zápas k výročí 50. sezony klubu v nejvyšší soutěži se hokejistům Zlína povedl náramně. Extraligového lídra z Plzně pokořili 4:1.  celý článek

Třinecký Adamský oslavil osmistý zápas. Jo, je to milník, řekl

12.1.2018  21:49
Třinecký útočník Martin Adamský proti Mladé Boleslavi odehrál osmistý zápas v extralize. Takovou porci zvládl jen za dva kluby – Plzeň a Třinec. Za slezský klub nastoupil k 422. duelu. A byl u...  celý článek

Vedoucí duo v extralize klopýtlo. Nový kouč Šlégr Litvínovu nepomohl

12.1.2018  16:55, aktualizováno  21:47
Lídr hokejové extraligy z Plzně ve 39. kole klopýtl. Západočeši překvapivě nestačili ve Zlíně, kde dostali tři góly během úvodních šesti minut, na které po zbytek zápasu nedokázali odpovědět....  celý článek

Kodýtek si chtěl zatrénovat, ale po návratu z USA vyhlíží výstroj

11.1.2018  11:52
Oči se mu ještě klížily z časového posunu, i tak chtěl už v úterý trénovat. Jenže plzeňský útočník Petr Kodýtek po návratu z mistrovství světa do 20 let stále marně vyhlíží naditou hokejovou...  celý článek

Šance na olympiádu? Tím se vůbec nestresuju, říká lídr bodování Gulaš

11.1.2018  10:29
V minulém kole si připsal stý bod v plzeňském dresu, kde přitom odehrál zatím jen necelé dvě sezony. Ve středeční předehrávce 49. kola proti Vítkovicím pak útočník Milan Gulaš gólem a dvěma...  celý článek

Plzeň otočila duel se třetími Vítkovicemi a vede extraligu o 11 bodů

10.1.2018  17:20, aktualizováno  20:46
Plzeňští hokejisté shlížejí na extraligovou konkurenci z patra. V předehrávce 49. kola si doma poradili s Vítkovicemi 4:1 a vedou tabulku už o 11 bodů před Hradcem Králové. Milan Gulaš dal gól a...  celý článek

Elektrické vedení usmrtilo na jihu Čech bizony, škoda je tři miliony

10.1.2018  15:43
Silný vítr způsobil velkou ztrátu jindřichohradeckému ranči. Během noci na úterý poškodil elektrické vedení, které zabilo tři březí bizoní krávy. Cizí zavinění policie vyloučila.  celý článek

Chomutov vyhrál v předehrávce na Spartě a přeskočil ji v tabulce

9.1.2018  18:25, aktualizováno  21:29
Hokejisté Chomutova zvítězili v předehrávce 39. kola extraligy na Spartě 3:2 a v tabulce se posunuli na sedmé místo právě před Pražany. O vítězství Pirátů rozhodl v 51. minutě útočník Roman...  celý článek

Skaut Tichý: Junioři byli v semifinále MS náhodou. Ale vidí i zlepšení

9.1.2018  15:59
Bylo mu čerstvě osmnáct, když v hokejové Plzni naskočil do áčka. O rok později vybrali beka Milana Tichého do All Star Teamu juniorského mistrovství světa. Ve dvaceti hrál za národní tým...  celý článek

Mistr přesilovek Bednář řídil vydřenou výhru Hradce v Jihlavě

8.1.2018  11:38
Znovu ukázal kapitán Hradce Jaroslav Bednář svoje umění, když nejprve vymyslel skvělou přihrávku pro Koukala, který ji dokázal zužitkovat. Poté v následující početní výhodě sám prostřelil...  celý článek

Kindlův záhadný gól: Možná to byl vlastňák, ale nějak mi ho připsali

8.1.2018  11:27
Naskočil do zápasu poprvé od 10. prosince, kdy se zranil při rozbruslení před utkáním v Hradci Králové. A v neděli byl obránce Jakub Kindl označen za autora vítězné trefy proti Liberci, kterého...  celý článek

Zlín opět ztratil. Honejsek smekl před mladým chomutovským brankářem

8.1.2018  8:48
Hokejisté Zlína prohráli v Chomutově důležitý zápas o postup do extraligového předkola play-off 0:2 a už popáté v sezoně nedokázali vstřelit gól.   celý článek

Kometě stačil k výhře gól, Boleslav se chytila na Spartě. Litvínov tápe

7.1.2018  14:55, aktualizováno  20:29
Poprvé od 3. prosince 2017 dokázali hokejisté Mladé Boleslavi získat v extralize tři body. Ve 38. kole to odnesla Sparta, která ve středních Čechách prohrála 1:3. Tabulce dál neohroženě vládne...  celý článek

Jiný svět brankáře Bartošáka: hltá knihy a teorie o návštěvách z vesmíru

7.1.2018  9:59, aktualizováno  11:59
I při páteční cestě na zápas do Hradce Králové seděl v týmovém autobuse s otevřenou knížkou. A vzhledem k tomu, že to hokejové Vítkovice mají k soupeřům obvykle kus cesty, je z brankáře Patrika...  celý článek

V České Lípě se srazily dva vlaky bez cestujících. Škoda je 4 miliony

6.1.2018  10:00
V sobotu krátce po půlnoci se srazily v České Lípě dva osobní vlaky bez cestujících. Vlaky následkem srážky vykolejily. Při nehodě se nikdo nezranil. Nehodu vyšetřuje Drážní inspekce, která...  celý článek

Frajeřinky? V extralize asi ne, usmíval se brněnský žolík Havránek

6.1.2018  8:09
Nečekaný žolík pomohl hokejové Kometě prolomit nájezdové tápání. V pravý čas! Brňané ve výborné partii zdolali lídra extraligy z Plzně 3:2, jednou trefou v rozstřelu k tomu přispěl i mladý Tomáš...  celý článek

Plzeň podlehla Kometě v nájezdech, Sparta porazila Zlín. Padl Chomutov

5.1.2018  16:57, aktualizováno  22:02
Kompletní 37. kolo nabídl páteční program hokejové extraligy. Chomutov na pátou výhru v řadě nedosáhl, v Třinci prohrál 2:4. Souboj sousedů z tabulky byl k vidění ve Zlíně, kde pražská Sparta...  celý článek

Přelom roku u Kindla. Kurýrování, nová smlouva i zásnuby

5.1.2018  9:54
Hokej kvůli zranění hrát nemohl, ale i tak měl obránce Jakub Kindl poslední dny nabité. Léčil zraněnou nohu, po letech si užil Vánoce v Čechách. K tomu zvládl zasnoubení se svou přítelkyní,...  celý článek

Vítkovice přehrály Plzeň, Třinec otáčel na Spartě. Slavila také Jihlava

3.1.2018  17:17, aktualizováno  22:22
Hokejová extraliga se po Novém roce uvedla kompletním 36. kolem. Hradec Králové čekal po návratu ze švýcarské mise duel na ledě Chomutova, který Piráti zvládli a zvítězili 3:2 v prodloužení....  celý článek

Plzeňský útočník Stach: Je třeba extraligové body dál sbírat průběžně

3.1.2018  13:29
Silvestrovský večer strávil plzeňský útočník David Stach se spoluhráči Miroslavem Preisingerem a Peterem Čerešňákem, ale žádné bujaré historky nečekejte.   celý článek

Zohornovi to v KHL pálí i v novém roce, Novosibirsku dal dva góly

3.1.2018  11:18, aktualizováno  17:23
Český hokejový útočník Tomáš Zohorna potvrzuje výtečnou střeleckou formu i v novém roce. Ve středeční utkání KHL dal dva góly hostům z Novosibirsku, ale jeho Chabarovsk přesto na domácím ledě...  celý článek

Extraliga: vetřelci ve špičce, startující diesel. A zimní smršť duelů

2.1.2018  10:59
Bývá to obvyklý plán na přelomu roku. Obchodníci zavřou krám. A zjišťují, počítají, vyhodnocují. Pojďme si udělat i jednu hokejovou inventuru, extraliga má za sebou dvě třetiny. Z jakých pozic...  celý článek

Jen ohořelé vraky. Škoda po požáru velké garáže přesahuje dva miliony

1.1.2018  15:54
Pět jednotek hasičů muselo ráno na Nový rok vyrazit k požáru velké garáže na Šumpersku. Majitelé měli uvnitř odstavená tři auta, zůstaly z nich jen ohořelé vraky. Plameny navíc ohrožovaly...  celý článek

Vítkovickou sérii utnula Kometa, obrat se povedl Liberci a Chomutovu

30.12.2017  15:04, aktualizováno  20:10
Hokejová extraliga uzavřela kalendářní rok 35. kolem. Zlín si po dvou prohrách spravil chuť v Třinci, kde zvítězil těsně 1:0. Desátý triumf v řadě neukořistily Vítkovice, brněnské Kometě...  celý článek

Mladým hodně věřím, Laco by stejně nechytal, tvrdí Růžička

30.12.2017  11:29
Hokejová Plzeň ho rozstřílela jako tréninkový terč a při extraligové premiéře jej vyštvala z branky, jenže když debutant střídal, fanoušci vyvolávali jeho jméno. „Dominik Pavlát!“ burácel kotel....  celý článek

Chomutov oškubal lídra díky heroickému obratu. Růžička: Perfektní výkon

29.12.2017  11:11
Rachot jako o silvestrovské půlnoci v pirátské hokejové aréně. Chomutov velkolepým obratem obral extraligového lídra z Plzně; ztrácel 2:5, otočil na 6:5, vyhrál nakonec 7:6 v prodloužení....  celý článek

Totální kolaps. Omlouváme se, vzkázal fanouškům plzeňský Moravčík

28.12.2017  21:39
Z pohodové indiánské jízdy za vítězstvím zběsilý boj o extraligový bod. Lídr z Plzně v Chomutově neudržel luxusní vedení 5:2 a po zkratu ve třetí třetině padl 6:7 v prodloužení. Plzeňští...  celý článek

Chomutov otočil přestřelku s Plzní, slaví také Sparta a Vítkovice

28.12.2017  16:57, aktualizováno  22:20
Šest duelů bylo na programu 34. kola hokejové extraligy. I přes ztrátu bodu ukořistily Vítkovice devátou výhru v řadě, když letos poprvé porazily Jihlavu 2:1 v prodloužení. Spartu posunul k...  celý článek

Posila do brankoviště. Sparta ulovila Laca, do Chomutova posílá dva hráče

27.12.2017  10:46
Vedení hokejistů Sparty získalo do týmu zkušeného slovenského gólmana Jána Laca z Chomutova. Opačným směrem poslali Pražané na hostování do konce sezony obránce Tomáše Dvořáka a útočníka Jiřího...  celý článek

Forsbergova klička a... Nic. Gólman věděl, co udělám, litoval Stach

27.12.2017  8:59
V páté sérii nájezdů se rozjel na gólmana Kacetla a musel proměnit. Útočník Škody David Stach zkusil „Forsbergovu kličku“, ale rivala nepřelstil. Pardubice si tak z Plzně odvezly dva body za...  celý článek

Vítkovice slaví poosmé v řadě, vedoucí Plzeň prohrála s Pardubicemi

26.12.2017  15:06, aktualizováno  20:59
Sváteční 33. kolo hokejové extraligy nadělilo fanouškům šest zápasů. Skomírající Kometa ztratila vedení nad poslední Jihlavou, výhru 3:2 v prodloužení ale zajistila trefa Vojtěcha Němce. Osmou...  celý článek