Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

 

ÍČKOVÉ JARO

Jak jsme vás již na našich stránkách informovali, vzhledem k dlouhodobé absenci zajímavých dárků ve věrnostním programu ÍČKA jsme pro vás připravili na měsíce únor a březen speciální nabídku dárků – ÍČKOVÉ JARO. Pravidla této akce uvádíme níže.

Od měsíce dubna letošního roku začne pro registrované uživatele iDNES fungovat nový, rozšířený věrnostní program, který vám přinese možnost čerpat celou řadu zajímavých a atraktivních slev a výhod, a to nejen na portálu iDNES, ale i u dalších partnerů tohoto programu. ÍČKA budou existovat samozřejmě i nadále a budou součástí tohoto nového věrnostního systému, ovšem jejich sbírání bude podléhat poněkud jiným pravidlům, než tomu bylo doposud, a také bonusy, které bude možno za nasbírané ÍČKA získat, budou rozmanitější než tomu bylo v minulosti.

O novém věrnostním programu, jeho fungování, výhodách a možnosti účasti v něm vás samozřejmě budeme prostřednictvím našeho portálu včas informovat.

Váš iDNES

 

Pravidla akce ÍČKOVÉ JARO

1) V termínu od 1. února do 19. dubna 2002 probíhá na iDNES akce ÍČKOVÉ JARO. Jedná se o speciální nabídku dárků a bonusů, které můžete získat za vámi nasbírané ÍČKA.
2) Aktuální stav svého íčkového konta vidíte v horní liště. Za nasbírané ÍČKA si můžete vybrat libovolný počet dárků, omezeni jste pouze celkovým počtem svých ÍČEK.
3) U každého dárku je uveden počet ÍČEK, který je nutný k jeho získání.
4) Vyberte si z nabídky podle počtu nasbíraných ÍČEK dárek a potvrďte jeho výběr. Poté bude z vašeho íčkového konta odečten počet ÍČEK, odpovídající vybranému dárku.
5) Vybraný dárek vám zašleme poštou na adresu, kterou jste uvedli v registračním formuláři Můj PAS. V případě, že ve vašem registračním formuláři není adresa uvedena nebo je neúplná, nebudeme vám moci vybraný dárek zaslat. Poukázky na nákup v některém z našich e-shopů vám zašleme e-mailem.
6) Po dobu akce ÍČKOVÉ JARO bude zastaveno sbírání ÍČEK za prohlédnuté stránky.
7) Z účasti v akci ÍČKOVÉ JARO jsou vyloučeni zaměstnanci MAFRA a.s. i dceřinných společností.

 

Zde si můžete vybrat svůj dárek

 

Zlato je doma! V Česku propukla hokejová euforie