Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

DOKUMENT: Cibulkova odpověď na otázky iDNES

  16:41aktualizováno  16:41
Redakci iDNES zaujala pravidelná účast Petra Cibulky v pořadu České televize Otázky Václava Moravce SPECIÁL i to, že se vždy dokázal dostat do záběrů kamer. Zaslala mu proto několik otázek na toto téma. V dokumentu naleznete plné znění otázek iDNES i odpovědi.

Petr Cibulka | foto: Lubomír Ančinec

Ve čtvrtečních Otázkách Václava Moravce SPECIÁL se objevujete pravidelně. Podle našich informací je přitom obtížné se dovnitř sálů dostat. Jak to děláte?
Přijedu vlakem nebo autobusem do krajského města, naobědvám se a postavím se jako první před dveře sálu, do kterého televizní ochranka v 19:00 začne pouštět diváky. Jako ten první si pak v sále vyberu nejvýhodnější pozici. Aby mně v tom tzv. "veřejnoprávní" Česká televize zabránila - protože jejím nejvyšším úkolem není veřejnoprávní služba pravdě, poctivosti a spravedlnosti, ale služba vládnoucím kriminálním "elitám" (post)komunistické Národní fronty, jejichž představitele musí "česká" masmédia za každou cenu dostat do parlamentu - vymýšlí při každém pořadu překážky, které by mně v tom zabránily. Když sedím opravdu dobře, ochranka přinese židle a vytvoří přede mnou ještě jednu řadu, kterou obsadí dobře urostlými lidmi, pokud takové sežene. Teď naposledy v Ostravě zase - ve své zoufalé snaze dostat mě za každou cenu z televizní obrazovky - nahnali neveřejným vchodem, tajně, před oficiálním začátkem akce, který je v 19 hodin, do sálu několik desítek studentů a rozesadili je tak, aby obsadili všechna místa, která by se mohla dostat do záběru televizních kamer. Když jsem jako první vstoupil do sálu, nestačil jsem se opravdu divit, čeho všeho jsou vedoucí pracovníci "veřejnoprávní" České televize schopni... Navíc posadili Václava Moravce na tak vysoké minipódium, že nejméně o jeden metr převyšoval ty, kteří seděli za ním. První čelně viditelná řada diváků tak byla v televizních záběrech až ta 12. nebo 13. Vedení České "veřejnoprávní" televize bylo po těchto ryze kriminálních diskriminačních opatřeních přesvědčeno, že mně tím zabránili dále narušovat proces hladkého znovuzvolení představitelů vládnoucích kriminálních elit mým neustálým nežádoucím upozorňováním na existenci a kandidaturu jediné skutečně opoziční politické strany Pravý Blok - strana za ODVOLATELNOST politiků, NÍZKÉ daně, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, která kandiduje proti jejich kriminálnímu panoptiku ve všech 14-ti krajích se svým programem švýcarské a americké PŘÍMÉ demokracie, který jsme nazvali NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!!

Pokud je v televizi záběr na moderátora Václava Moravce, často jste za ním vidět mezi diváky. Radí Vám někdo, kam si sednout, abyste byl vidět, aby Vás zabírala kamera? Prozradíte svůj postup?
Velice mně pomohla pozice Václava Moravce v České televizi.

Co si slibujete od pravidelné účasti v pořadu?
Je to jedna z mála možností, jak se alespoň pokusit překonat nesčetné politické a masmediální manipulace, cenzurní překážky a diskriminační informační bariéry a upozornit voliče na naši kandidaturu. Právě z těchto důvodů, tedy z důvodů tvrdé politické a masmediální diskriminace, jsme náš původní název Pravý Blok doplnili o základní principy našeho programu až na dnešní oficiální název Pravý Blok - strana za ODVOLATELNOST politiků, NÍZKÉ daně, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET. Tak máme jistotu, jedinou jistotu, že 8,5 milionu českých voličů dostane spolu s volebními lístky do rukou i náš politický program a naše internetové informační stránky, kde je k disposici vše ostatní, co člověk potřebuje vědět ke svému správnému rozhodnutí. Víc proti dnešnímu (post) totalitnímu politickému útlaku a masmediální cenzuře nedokážeme při našich současných možnostech udělat...

Účastnil jste se všech dosavadních přímých přenosů tohoto předvolebního pořadu? Bude Vaše účast stoprocentní?
Udělám vše, co je v mých silách, aby byla! Víme ovšem velice dobře, proti komu dnes, stejně jako včera, všichni stojíme... Stačí si přečíst ODSOUZENÍ NOVINÁŘE PETRA CIBULKY NA PŘEDVOLEBNÍ POLITICKOU (A ŠPIONÁŽNÍ) OBJEDNÁVKU! Společné tiskové prohlášení VONS a Pravého Bloku!
http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2006041001

Proč kandidátům na pódiu nepoložíte nějakou otázku?
Otázku volebním lídrům parlamentních stran může položit každý muž z ulice, ale nesmí ji položit volební lídr kandidující neparlamentní politické strany, která už zaplatila za svoji účast v parlamentních volbách 210000,-Kč... Takhle vypadá skutečná tvář "demokracie" v (post) komunistické České republice! Existuje přísný zákaz dát mně mikrofon a pokud bych se k němu řízením Božím dostal, pak mně mikrofon nezapnout. V těchto předvolebních televizních pořadech některé otázky nesmí padnout a někteří lidé nesmí promluvit. Proč tomu tak je jsem už vysvětlil ve svých předchozích odpovědích a v mnohem širším rozsahu je to rozvedeno na našich www.cibulka.net. To ostatní každý pochopí, když si na http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2006031202 přehraje záznam mého televizního vystoupení ve vůbec prvním pořadu tohoto seriálu v Karlových Varech a zmatené reakce jinak velice zkušeného masmediálního žoldáka Václava Moravce, kterého moje vystoupení vyvedlo zcela z narežírovaného konceptu. Takové a mnohé podobné otázky by totiž političtí lídři parlamentních stran dnešní (post) komunistické demokratury v těchto předvolebních debatách rozhodně bez ztráty kytičky nerozchodili... A právě tomu musí "veřejnoprávní" Česká televize silou mocí všemi prostředky zabránit!

Reagují lidé na Vaši účast?
Reagují až velice pozitivně a myslím, že svou účastí výrazným způsobem zvyšuji sledovanost těchto - jinak myšlenkově a informačně velice mdlých - televizních pořadů. Z "českých" masmédií v cizích rukou se totiž čeští voliči dodnes nedozvěděli, že nějaká politická strana Pravý Blok - strana za ODVOLATELNOST politiků, NÍZKÉ daně, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET vůbec kandiduje!!! Až při pátrání po nositeli čísla 14 se dopátrali naší politické strany! To mělo být do posledního okamžiku utajeno. Proto ty někdy až nepříčetné reakce ze strany vedení "veřejnoprávní" České televize, o kterých jsem zde už mluvil.

Jak Otázky Václava Moravce SPECIÁL hodnotíte?
Je to odporná předvolební politická manipulace na politickou objednávku a vymývání mozků voličů, aby opakovali znovu všechny svoje staré chyby a dali svoji důvěru opět některé z vybraných stran (post) komunistické Národní fronty, vedených zkušenými zpravodajskými kádry vládnoucí komunistické oligarchie. Detailní zhodnocení tohoto předvolebního kriminálního politického podvodu najdete v naší žalobě: Žaloba Petra Cibulky a Pravého Bloku na tzv. "veřejnoprávní" Českou televizi za její uplatňování státní politiky informačního terorismu! http://www.cibulka.net/petr/view.php?cisloclanku=2006032501

Bylo by podle Vás v silách ČT vysílat podobný pořad za účasti zástupců všech 26 kandidujících stran? Myslíte se, že by byl pro diváky zajímavý?
Po mnohaletých nanejvýš negativních zkušenostech s "veřejnoprávní" Českou televizí ve věci její odvěké strategie tvrdé politické diskriminace menšinových politických názorů jsme pro ni raději sami připravili naprosto poctivý a nezmanipulovatelný soutěžní volební scénář pro 24 až 32 politických stran. Převzali jsme systém mistrovství světa ve fotbale s osmi základními vyřazovacími skupinami po třech až čtyřech účastnících a systém nasazování těch nejlepších v tenisového Wimbledonu. Osm politických stran, zastoupených v dolní nebo horní komoře parlamentu České republiky nebo v Evropském parlamentu, by si pak vylosovaly každá po jedné základní skupině. Hlasování diváku SMS by pak rozhodlo o dvou nejlepších postupujících z každé skupiny. Ti by byli podle matematického klíče zařazeni do jedné ze čtyř čtyřčlenných čtvrtfinálových skupin, ze kterých by postoupili zase dva nejúspěšnější do dvou čtyřčlenných semifinálových skupina a odtud pak do nejvyšší skupiny čtyřčlenného finále. Tento model mistrovství světa ve fotbale a tenisového Wimbledonu je na rozdíl od současného paskvilu Václava Moravce nejenom vysoce divácky atraktivní, ale je vysoce atraktivní i pro všechny sázkové agentury a jejich sázkaře a zejména, což, považuji v předvolebních diskusních pořadech ze všeho za vůbec to nejdůležitější, je to předvolební politická soutěž, která je naprosto poctivá a kterou nelze žádným způsobem zmanipulovat. Právě proto ji vedení "veřejnoprávní" České televize odmítlo a vnutilo voličům program "Otázky Václava Moravce SPECIÁL", který voliče před volbami politicky manipuluje k naprosto špatným politickým rozhodnutím, a to navíc na základě jasných a snadno prokazatelných manipulací tzv. "agentur na výzkum veřejného mínění", ve skutečnosti (post) komunistických nástrojů modelování veřejného mínění. Politický zločin na takto zmanipulovaných a proti těmto politickým a masmediálním manipulacím zcela bezbranných českých občanech a daňových poplatnících pak zkušenou rukou dokončí jedna z nejosvědčenějších továren na výrobu veřejného mínění - Česká televize...Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dvanáctiletý chlapec se nebál říct pravdu. Zachránil tím kamarádovi život

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl (vpravo) zachránil život o rok mladšího kamaráda...

Dvanáctiletý Jaroslav Šísl pomohl zachránit život svého o rok mladšího kamaráda Jiřího Kadlece, který si při pádu těžce...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...USA nad Koreu poslaly raptory. Evakuujte Američany, zní z Washingtonu

Jižní Korea a USA zahájily masivní společné letecké cvičení.  Na snímku stroj...

Jižní Korea a USA zahájily masivní společné letecké cvičení. Manévry odsoudila jako provokaci Severní Korea, která...

Severokorejské lodě duchů připlouvají k Japonsku, jsou symbolem bídy KLDR

Jeden ze člunů, které v uplynulých týdnech připluly k pobřeží Japonska.

Kritický nedostatek potravin a zahraniční měny přispívá k tomu, že je na pobřeží Japonska vyplavováno stále více silně...

VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...Další z rubriky

Vydání Babiše. Nerozhodneme, dokud spis nebude ve Sněmovně, oznámil výbor

Farma Čapí hnízdo Andreje Babiše u Olbramovic na Benešovsku

Vydání lídra hnutí ANO Andreje Babiše a jeho pravé ruky Jaroslava Faltýnka se bude ve Sněmovně projednávat až v příštím...

Silný vítr vyvrátil vánoční strom v Jablonci, nový vztyčí až po trzích

Nahnutý strom v Jablonci nad Nisou.

Silné poryvy větru naklonily během úterý vánoční jedli na Mírovém náměstí v Jablonci nad Nisou. Hrozilo tak její...

Vydražte ve středu na iDNES.cz pivní láhve a pomozte vozíčkářům

Každý rok navrhuje unikátní pivní láhve Pilsner Urquell jiný sklářský designér.

Ve středu od 9:00 se na portálu iDNES.cz uskuteční tradiční vánoční dražba deseti originálních pivních láhví Pilsner...

11 dětských dárků, které vám na Boží hod nepolezou krkem
11 dětských dárků, které vám na Boží hod nepolezou krkem

Jaké vánoční dárky pro děti vybrat, aby jim dělaly radost dlouhé týdny (a vám se vyhnula migréna)?Najdete na iDNES.cz