Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dohoda společností Dell Computer a America Online

  13:41aktualizováno  13:41
Round Rock, Texas, 10. února 2000 - Společnosti Dell Computer Corporation (NASDAQ: DELL) a America Online (NYSE: AOL) dnes oznámily uzavření dohody, která umožní snazší připojení on-line zákazníků díky AOL instalovaných na osobních počítačích Dell prodávaných ve Spojených státech. Díky této dohodě umožní nainstalovaná verze next generation 5.0 software firmy AOL rychlý a vyhovující přístup k produktům, službám a podpoře společnosti Dell.

Zároveň s dodávkou desktopu DimensionT či notebooku InspironT nabídne Dell zákazníkům výběr služby AOL nebo vlastního servisního internetového programu Dellnet. Společnost Dell, která je světovou vedoucí firmou v oblasti internetového obchodování, plánuje instalace speciální verze AOL na jaře tohoto roku. Podle dohody bude Dell nabízet rovněž jednoroční předplacenou službu AOL, která bude zahrnuta v nabídce vybraných osobních počítačů Dell.

Společnost Dell potvrzuje svoji orientaci na na vztah se zákazníkem a internetové služby díky několika iniciativám realizovaným se společnostmi Homestead.com (zaměřené na osobní domácí webové stránky), Music Match (pro využití MP3 na domácích PC) a @Backup (pro dálkové ukládání dat přes Internet). Další nabídky zahrnují: E-Support-Direct firmy Dell, Gigabuys.com, on - line obchod firmy Dell zaměřený na počítačové doplňky.

O společnosti Dell Computer:
Dell Computer Corporation je předním světovým přímým prodejcem počítačových systémů. Celkový obrat společnosti za poslední čtyři čtvrtletí činil 25,3 miliardy USD. Společnost Dell je předním dodavatelem produktů a služeb pro stavbu internetové infrastruktury. Společnost Dell navrhuje, vyrábí a  zajišťuje výrobky a služby dle přání  zákazníka a  nabízí  široké spektrum softwarového vybavení a periferií.
Firma Dell úspěšně realizuje prodej svých produktů a poskytování služeb přes Internet.
Společnost Dell dosáhla třetího místa v žebříčku "nejobdivovanějších firem" časopisu Fortune.
Informace o společnosti Dell a jejích produktech získáte na internetových stránkách www.dell.com  a www.dell.cz.

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

Finanční pat v USA končí. Kongres schválil rozpočet vlády do 8. února

Kvůli finanční krizi federální vlády byla krátce uzavřena i Socha Svobody (21....

Američtí demokraté po třech dnech vyjednávání s republikány podpořili návrh na další financování vlády. Zákon, který...

Naše ambasáda bude v Jeruzalémě do konce roku 2019, řekl Pence v Izraeli

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu tleská projevu amerického viceprezidenta...

Spojené státy hodlají přesunout ambasádu z Tel Avivu do Jeruzaléma do konce roku 2019. Před izraelským parlamentem to...

Katalánský expremiér opustil azyl v Belgii, stále mu hrozí zatčení

Katalánský expremiér Carles Puigdemont (vlevo) přiletěl do Dánska. (22. ledna...

Bývalý katalánský premiér Carles Puigdemont poprvé po téměř třech měsících opustil Belgii, kam uprchl před hrozbou...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz