Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Divadla

aktualizováno 
2. 3. Psí srdce, 19.30 3. 3. Zahrada, 15.00 4. 3. Poutníkova cesta, 19.30 5. 3. Služky, 19.30 6. 3. Žrout, 19.30 7. 3. Zahrada, 10.00 7. 3. Hoši z nároďáku aneb.
2. 3. Psí srdce, 19.30 3. 3. Zahrada, 15.00 4. 3. Poutníkova cesta, 19.30 5. 3. Služky, 19.30 6. 3. Žrout, 19.30 7. 3. Zahrada, 10.00 7. 3. Hoši z nároďáku aneb... 19.30 8. 3. Šílená lokomotiva, 19.30 9. 3. Poutníkova cesta, 19.30 10. 3. Tracyho tygr, 19.30 11. 3. Vladimir Vysockij, 19.30 12. 3. Služky, 19.30 13. 3. Horor, 19.30 14. 3. Hra o dvou postavách, 19.30 15. 3. Psí srdce, 19.30 16. 3. Poutníkova cesta, 19.30 17. 3. Zahrada, 15.00 19. 3. Višňový sad, 19.30 20. 3. Žrout, 19.30 20. 3. Zahrada, 10.00 22. 3. Horor, 19.30 23. 3. Tracyho tygr, 19.30 25. 3. Improvizovaný večer Divadla Nablízko, 19.30 26. 3. Psí srdce, 19.30 27. 3. Šílená lokomotiva, 19.30 28. 3. Tracyho tygr, 19.30 30. 3. The Radios, 21.00 31. 3. Poutníkova cesta, 19.30

BRANICKÉ DIVADLO Branická 63:

3. 3. Jááánošííík, 17.00 5. 3. Recitál Daniela Hůlky, 19.00 10. 3. Prolhaná Ketty, 17.00 11. 3. Zabiják Joe, 19.00 12. 3. Věrní abonenti, 19.00 13. 3. Frankie a Johny ve svitu luny, 19.00 14. 3. Vrátíš se ke mně po kolenou, 19.00 15. 3. Zkrocení zlé ženy, 19.00 17. 3. Bosé nohy v parku, 17.00 20. 3. Na kus řeči - Miroslav Donutil s hosty, 19.00 21. 3. Jan Nedvěd a Příbuzní, 19.00 22. 3. Poslední ze žhavých milenců, 19.00 23. 3. Fantom Realistického divadla Zdeňka Nejedlého, 19.00 25. 3. Nejšťastnější ze tří, 19.00 26. 3. Divadelní komedie, 19.00 27. 3. Vysílá studio Izerka, 19.00 28. 3. Jarek Nohavica SÁM, 19.00 29. 3. Vrátíš se ke mně po kolenou, 19.00 30. 3. Mam'zelle Nittouche, 19.00

DEJVICKÉ DIVADLO Zelená 15a:

3. 3. Smrt v růžovém, 19.30 6. 3. Bratři Karamazovi, 19.30 7. 3. Oblomov, 19.30 8. 3. Můj život se psy, 19.30 12. 3. Revizor, 19.30 14. 3. Lup, 19.30 16. 3. Oblomov, 19.30 18. 3. Kdo se sem dívá, 19.30 19. 3. Bratři Karamazovi, 19.30 21. 3. Můj život se psy, 19.30 23. 3. Lup, 19.30 26. 3. Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, 19.30 27. 3. Bratři Karamazovi, 19.30 28. 3. Oblomov, 19.30

DIVADLO ABC Vodičkova 28:

2. 3. Jezinky bezinky, 19.00 3. 3. Harold a Maude, 17.00 5. 3. Charleyova teta, 19.00 6. 3. Cizinec, 19.00 7. 3. Popel a pálenka, 19.00 9. 3. Jezinky bezinky, 19.00 10. 3. Jak jsem vyhrál válku, 19.00 12. 3. Golem, 19.00 13. 3. Slaměný klobouk, 19.00 14. 3. Charleyova teta, 19.00 15. 3. Popel a pálenka, 19.00 16. 3. Mrtvé duše, 11.00 19. 3. Večer tříkrálový, 19.00 20. 3. Mrtvé duše, 19.00 21. 3. Tak bacha, hochu aneb Slaměný vdovec, 19.00 22. 3. Golem, 19.00 23. 3. Cizinec, 19.00 24. 3. Charleyova teta, 17.00 26. 3. Slaměný klobouk, 19.00 27. 3. Ideální manžel, 19.00 28. 3. Mrtvé duše, 19.00 29. 3. Vlak duchů, 19.00 30. 3. Charleyova teta, 19.00 31. 3. Jezinky bezinky, 17.00

DIVADLO ARCHA Na Poříčí 26:

3. 3.-5. 3. Hodná Anna, 20.00 6. 3. The Young Gods, 20.00 7. 3. Něžný skútr - Splynutí muže, 20.00 8. 3. Zapomenutý trend, 20.00 9. 3. Slova, která předběhla svůj gramatický čas i prostor, 20.00 12. 3. Jan Burian: Koncert č. 3001, 20.00 17. 3. Odyssea, 20.00 19. 3.-20. 3. Král Oidipús, 20.00 21. 3. Král Oidipús, 20.00 23. 3. Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství, 20.00 24. 3. Zpráva o stavu světa, 20.00 28. 3.-29. 3. Meredith Monk, Magic Frequencies, 20.00 31. 3. Ples Divadla Archa a týdeníku Respekt, 20.00

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ Palác Adria:

2. 3. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 3. 3. Byl to pták!, 19.00 4. 3. Tři muži na špatné adrese, 19.00 5. 3. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 6. 3. Hráči, 19.00 8. 3. Byl to pták!, 19.00 9. 3. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 10. 3. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 11. 3. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 12. 3. Kdes to byl(a) v noci?, 19.00 13. 3. Hlučná samota, 19.00 14. 3. Hráči, 19.00 16. 3. Blbec k večeři, 19.00 17. 3. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 18. 3. Blbec k večeři, 19.00 18. 3. Michal Nesvadba dětem, 14.00 19. 3. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 20. 3. Byl to pták!, 19.00 22. 3. Medvěd, O škodlivosti tabáku, Námluvy, 19.00 24. 3. Každý rok ve stejnou dobu, 19.00 25. 3. Obraz, 19.00 26. 3. Trosečník, 19.00 27. 3. Byl to pták!, 19.00 28. 3. Hlučná samota, 19.00 29. 3. Tři muži na špatné adrese, 19.00 30. 3.-31. 3. Blbec k večeři, 19.00

DIVADLO KALICH Jungmannova 9:

3. 3. Hamlet, 15.00 a 19.00 4. 3. Hamlet, 15.00 7. 3.9. 3. Hamlet, 19.00 10. 3. Hamlet, 15.00 a 19.00 11. 3. Hamlet, 15.00 14. 3.-16. 3. Hamlet, 19.00 17. 3. Hamlet, 15.00 a 19.00 18. 3. Hamlet, 15.00 20. 3. Natěrač, 19.00 21. 3.-23. 3. Hamlet, 19.00 24. 3. Hamlet, 15.00 a 19.00 25. 3. Hamlet, 15.00 28. 3.-30. 3. Hamlet, 19.00 31. 3. Hamlet, 15.00 a 19.00

DIVADLO KOMEDIE Jungmannova 1:

2. 3. Zkrocení zlé ženy, 19.00 3. 3. Sen noci svatojánské, 15.00 5. 3. Sen noci svatojánské, 19.00 6. 3. Hamlet, 19.00 8. 3. Konec hry, 20.00 9. 3. Les, 19.00 12. 3. Zkrocení zlé ženy, 19.00 13. 3. Tři sestry, 19.00 14. 3. Sen noci svatojánské, 19.00 15. 3. Kupec benátský, 19.00 16. 3. Hamlet, 19.00 20. 3. Král Lear, 19.00 22. 3. Les, 19.00 23. 3. Kupec benátský, 19.00 26. 3. Konec hry, 20.00 27. 3. Tři sestry, 19.00 28. 3. Zkrocení zlé ženy, 19.00 30. 3. Obrázkáři, 19.00

DIVADLO NA FIDLOVAČCE Křesomyslova 625:

2. 3. Jak to vidí Amy, 19.30 3. 3. Mam'zelle Nittouche, 15.00 a 19.30 5. 3. Klíčovou dírkou, 19.30 7. 3. Ježíšmarjajosef!, 19.30 8. 3. Šumař na střeše, 19.30 9. 3. Slaměný klobouk, 19.30 10. 3. Ježíšmarjajosef!, 15.00 a 19.30 12. 3. Kukaččí hnízdo, 19.30 13. 3. Mam'zelle Nittouche, 19.30 14. 3. Klíčovou dírkou, 19.30 15. 3.-16. 3. Malované na skle, 19.30 17. 3. Fidlovačka, 19.30 17. 3. Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert, 15.00 19. 3. Fidlovačka, 9.30 20. 3. Slaměný klobouk, 19.30 21. 3. Ježíšmarjajosef!, 19.30 22. 3.-23. 3. Malované na skle, 19.30 24. 3. Šumař na střeše, 15.00 26. 3. Ferdyš Pištora, 10.30 27. 3.-28. 3. Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert, 9.30 27. 3. Klíčovou dírkou, 19.30 28. 3. Jak to vidí Amy, 19.30 29. 3. Malované na skle, 19.30 31. 3. Mam'zelle Nittouche, 19.30

DIVADLO NA VINOHRADECH náměstí Míru 7:

3. 3. Jak je důležité míti Filipa, 19.00 3. 3. Brouk v hlavě, 14.00 5. 3. Brouk v hlavě, 19.00 6. 3. Huncléder, 19.00 7. 3. Podzimní zahrada, 19.00 8. 3. Jak je důležité míti Filipa, 19.00 9. 3.-10. 3. Sto roků samoty, 19.00 13. 3. Divadelní komedie, 19.00 14. 3. Zpívající Benátky, 19.00 15. 3. Hostina u Petronia, 19.00 16. 3. Podzimní zahrada, 19.00 17. 3. Návštěva staré dámy, 14.00 19. 3. Trojhvězdí, 19.00 20. 3. Hrátky s čertem, 19.00 21. 3. Sto roků samoty, 19.00 22. 3. Zpívající Benátky, 19.00 24. 3. Jak je důležité míti Filipa, 14.00 26. 3. Hrátky s čertem, 19.00 27. 3. Zpívající Benátky, 19.00 29. 3. Podzimní zahrada, 19.00 30. 3. Dáma od maxima - premiéra, 19.00 31. 3. Hostina u Petronia, 15.00 a 19.00

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ Anenské náměstí 5:

2. 3. Táňa, Táňa, 19.00 5. 3. Kočičí hra, 19.00 7. 3. Recitál M. Písaříka - Eliadova knihovna, 19.00 8. 3. Výnosné místo, 19.00 9. 3. Úklady a láska, 19.00 10. 3. Terasa, 19.00 11. 3. Nahniličko, 16.00 11. 3. Telmach - Kupec dánský - Eliadova knihovna, 19.00 12. 3. Ivanov, 19.00 13. 3. Tragédie mstitele, 19.00 14. 3. Nahniličko, 19.00 15. 3. Zapomenutí pacienti, 19.00 16. 3. Hudební recitál L. Valachové, 19.00 17. 3. Kočičí hra, 19.00 18. 3. Předjaří, Eliadova knihovna, 19.00 19. 3. Divadelník, 19.00 20. 3. Terasa, 19.00 21. 3. Malý Říjen, 19.00 22. 3. Výnosné místo, 19.00 23. 3. Strýček Váňa, 19.00 24. 3. Táňa, Táňa, 19.00 24. 3. Vyčištěno - Eliadova knihovna, 22.30 25. 3. Lidumor aneb Má játra beze smyslu, 19.00 26. 3. Divadelník, 19.00 27. 3. Úklady a láska, 19.00 28. 3. Ivanov, 19.00 30. 3. Terasa, 19.00 31. 3. Strýček Váňa, 19.00

DIVADLO POD PALMOVKOU Zenklova 34:

2. 3. Caligula, 19.00 3. 3. Edith a Marlene, 19.00 5. 3. Zdravý nemocný, 19.00 7. 3. Vláda tmy, 19.00 8. 3. Miláček, 19.00 9. 3. Kočka na rozpálené plechové střeše, 19.00 10. 3. Edith a Marlene, 19.00 13. 3. Výstřely na Broadwayi, 19.00 14. 3. O myších a lidech, 19.00 15. 3. Kočka na rozpálené plechové střeše, 19.00 16. 3. Amadeus, 19.00 17. 3. Caligula, 19.00 18. 3. Nápadníci trůnu, 19.00 19. 3. Maria Callas, 19.00 20. 3. Kočka na rozpálené plechové střeše, 19.00 21. 3. Vláda tmy, 19.00 22. 3. Amadeus, 19.00 24. 3. Výstřely na Broadwayi, 15.00 27. 3. Jarek Nohavica SÁM, 20.00 28. 3. Letní hosté, 19.00 30. 3. Výstřely na Broadwayi, 19.00

DIVADLO ROKOKO scéna Městských divadel pražských Václavské náměstí 38:

2. 3. Veřejný deník Olina Houbičky, 19.00 3. 3. Oddací list, 19.00 5. 3. Černá komedie, 19.00 6. 3. Oddací list, 19.00 8. 3. Manon, 19.00 9. 3. Lakomec, 19.00 10. 3. Romeo a Julie, 14.00 13. 3. Domeček pro panenky, 19.00 15. 3. Tramvaj do stanice Touha, 19.00 16. 3. Čarodějky ze Salemu, 19.00 17. 3. Miláček Boží, 19.00 20. 3. Manon, 19.00 21. 3. Miláček Boží, 19.00 25. 3. Čarodějky ze Salemu, 19.00 26. 3. Oddací list, 19.00 27. 3. Tramvaj do stanice Touha, 19.00 29. 3. Miláček Boží, 19.00

DIVADLO SEMAFOR Křižíkova 10:

2. 3. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 3. 3. Víkend s Krausovou, 15.30 5. 3. Kytice, 19.30 6. 3. Setkání s Fouskem, 19.30 7. 3.-8. 3. Víkend s Krausovou, 19.30 9. 3. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 10. 3. Pré, 15.30 12. 3. Snotuleň, 19.30 13. 3. Zuzana se vrací, 15.00 a 19.30 14. 3. Zuzana se vrací, 19.30 15. 3. Mé srdce je Zimmer frei, 19.30 16. 3. Mé srdce je Zimmer frei, 19.30 17. 3. Pré, 15.30 18. 3. Malá mořská víla, 14.00 19. 3. Slunce, Řecko, Melodie..., 19.30 20. 3. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 21. 3. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 22. 3. Recitál I. Šebo, 19.30 23. 3. Víkend s Krausovou, 19.30 24. 3. Mé srdce je Zimmer frei, 15.30 26. 3. Radek Tomášek a Radek, 19.30 27. 3. Zuzana se vrací, 15.00 a 19.30 28. 3. Pré, 19.30 29. 3. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 30. 3. Desátý Gospel Time Party Zuzany Stiraké, 19.30 31. 3. Hymna aneb urdfidlovačka, 19.30

DIVADLO SPEJBLA A HURVÍNKA Dejvická 38:

7. 3. Spejblovy smysluplné nesmysly, 19.00 14. 3. Hurvínkův výlet do 21. století, 19.00 21. 3. Spejblovy smysluplné nesmysly, 19.00 28. 3. Hurvínkův výlet do 21. století, 19.00

DIVADLO U HASIČŮ Římská 45:

3. 3. Tobogán, 11.00 6. 3. Křehká rovnováha, 19.00 7. 3. Štika k obědu, 19.00 8. 3. Tanec mezi vejci, 19.00 10. 3. Tobogán, 11.00 10. 3. Záměna, 18.00 13. 3. Poker bez esa, 19.00 14. 3. Benátská vdovička, 19.00 15. 3. Revizor, 19.00 17. 3. Tobogán, 11.00 19. 3. Vězeň na druhé Avenue, 19.00 21. 3. Chaos, 19.00 22. 3. Koktejl, 19.00 24. 3. Tobogán, 11.00 24. 3. Vstupte, 19.00 25. 3. Ze života ptáků a zemědělcův rok, 19.30 26. 3. Hexenšús, 19.00 27. 3. Sousedka, 19.00 28. 3. Milionářka, 19.00 29. 3. Víš přece, že neslyším, když teče voda, 19.00 30. 3. Milá máti, drahá dcero, 19.00 31. 3. Tobogán, 11.00 31. 3. Pat - premiéra, 19.00

DIVADLO V CELETNÉ Celetná 17:

2. 3. Bouře, 19.00 3. 3. Den matky aneb Kdo nás zná, ten k nám nechodí, 19.00 4. 3. Účtování v domě božím, 20.30 4. 3. Lví mléko, 15.00 4. 3. Sedmispáči, 18.00 5. 3. Štědrý den, 19.30 6. 3. Číňani, Smíšené dvouhry, 19.30 7. 3. Černí býci, 19.30 8. 3. Jak je důležité míti Filipa, 19.00 9. 3. V zajetí filmu, 19.00 10. 3. Tartuffe - premiéra, 19.00 11. 3. Růže pro Algernon, 18.00 11. 3. Vánoční vzpomínka, 21.00 12. 3. Tartuffe, 19.00 13. 3. Číňani, Smíšené dvouhry, 19.30 14. 3. Černí býci, 19.30 15. 3. Lví mléko, 9.30 15. 3. Richard III., 19.30 16. 3. Mandragora, 19.00 16. 3. Překrásné děcko, 22.30 17. 3. Růže pro Algernon, 18.00 17. 3. Vánoční vzpomínka, 21.00 17. 3. Audience - premiéra, 22.30 18. 3. Lví mléko, 15.00 18. 3. Richard III., 19.30 19. 3. Tartuffe, 19.00 20. 3. Tři mušketýři, 19.00 21. 3. Černí býci, 19.30 22. 3. Slavná Nemesis, 19.30 23. 3. Bílý pierot v černém, 19.30 24. 3. Růže pro Algernon, 15.00 24. 3. Volpone aneb Komedie plná chytráků, 19.30 25. 3. V zajetí filmu, 19.00 25. 3. Ze století do století, 15.00 26. 3. Tartuffe, 19.00 27. 3. Ze století do století, 19.00 28. 3. V zajetí filmu, 19.00 29. 3. Tři mušketýři, 19.00 30. 3. Mandragora - derniéra, 19.00 31. 3. Tři mušketýři, 19.00

DIVADLO V DLOUHÉ Dlouhá třída 39:

3. 3. Obrazy z Francouzské revoluce, 19.00 5. 3. Kabaret Vian - Cami, 19.00 7. 3. Sestra úzkost, 19.00 9. 3. Kabaret Vian - Cami, 19.00 13. 3. Obrazy z Francouzské revoluce, 19.00 14. 3. Epochální výlet pana Broučka do XV. století, 19.00 15. 3. Opice a ženich, 19.00 16. 3. Škola základ života, 19.00 20. 3. Dirty Dishes - Nick Whitby, Theater Strahl Berlin, 18.00 23. 3. Sýr, sýr! aneb Lov na havrany, 19.00 26. 3. Kabaret Vian - Cami, 19.00 27. 3. Epochální výlet pana Broučka do XV. století, 19.00 29. 3. Obrazy z Francouzské revoluce, 19.00 30. 3. Opice a ženich, 19.00 31. 3. Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka, 19.00

DIVADLO V ŘEZNICKÉ Řeznická 17:

4. 3. Zločin a trest, 19.30 5. 3. Velký bílý šéf, 19.30 6. 3. Biletářka, 19.30 7. 3. Skleněný zvěřinec, 19.30 9. 3. Premiéra mládí, 19.30 10. 3. Kdo se bojí Virginie Woolfové?, 19.30 13. 3. Latríny, 19.30 14. 3. Ohlédni se v hněvu, 19.30 16. 3. Kráska z Leenane, 19.30 18. 3. Sběratel, 19.30 20. 3. Sestry Havelkovy aneb Sestry Havelkovy Band, 19.30 21. 3. Velký bílý šéf, 19.30 22. 3. Mydlibaba a ty druhé aneb Třikrát do černého, 19.30 23. 3. Omámený kolotoč, 19.30 24. 3. Obchodník s deštěm, 19.30 25. 3. Kdo se bojí Virginie Woolfové?, 19.30 26. 3. Sběratel, 19.30 27. 3. Premiéra mládí, 19.30 28. 3. Biletářka, 19.30 29. 3. Na pláži, Pacientka, 19.30

HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN Křižíkova 10:

2. 3. Viktor - Viktoria, 19.00 3. 3. Viktor - Viktoria, 15.00 4. 3. Klec bláznů, 15.00 6. 3. Anděl s ďáblem v těle, 19.00 7. 3.-8. 3. Řek Zorba, 19.00 9. 3. Země úsměvů, 19.00 11. 3. Někdo to rád horké, 15.00 13. 3. Hello, Dolly!, 19.00 14. 3. Klec bláznů, 19.00 15. 3. Hraběnka Marica, 19.00 16. 3. My Fair Lady, 19.00 17. 3. Země úsměvů, 15.00 18. 3. Viktor - Viktoria, 15.00 20. 3. Anděl s ďáblem v těle, 19.00 21. 3.-22. 3. Viktor - Viktoria, 19.00 23. 3. Země úsměvů, 19.00 24. 3.-25. 3. Řek Zorba, 15.00 27. 3. Hello, Dolly!, 19.00 28. 3.-29. 3. Někdo to rád horké, 19.00 30. 3. Klec bláznů, 19.00 31. 3. Klec bláznů, 15.00

LYRA PRAGENSIS Václavské náměstí 16:

6. 3. Most Přes Na Vždy, 17.30 8. 3. Malý princ, 17.30 12. 3. Milan Friedl 70, 17.30 13. 3. Tulák po hvězdách, 17.30 15. 3. Co život dal a vzal, 17.30 19. 3. Švengsbírovo slunce, 17.30 20. 3. Iluze, 17.30 22. 3. Píseň o Bernardettě, 17.30 27. 3. Svět Jaroslava Šerých, 17.30 29. 3. Útěky z bezpečí, 17.30

NÁRODNÍ DIVADLO Národní třída 2:

3. 3. Čert a Káča, 13.00 4. 3. Maryša, 14.00 a 19.00 5. 3. Rusalka, 19.00 6. 3. Tristan und Isolde, 18.00 8. 3. Hamlet, 19.00 9. 3. Hadrián z Římsů, 19.00 10. 3. Paličova dcera, 19.00 10. 3. Sluha dvou pánů, 14.00 11. 3. Wozzek - premiéra, 19.00 12. 3. La Boheme, 19.00 13. 3. Piková dáma, 19.00 14. 3. Obsluhoval jsem anglického krále, 19.00 15. 3. Hadrián z Římsů, 19.00 16. 3. Antonius a Kleopatra - derniéra, 19.00 17. 3. Wozzeck, 19.00 18. 3. Lazebník sevillský, 14.00 a 19.00 19. 3. Wozzeck, 19.00 20. 3.-21. 3. Malý pan Fridemann / Psycho, 19.00 22. 3. Lady Macbeth Mcenského újezdu, 18.30 23. 3. Obsluhoval jsem anglického krále, 19.00 24. 3. Ceny Thálie 2000, 20.00 25. 3. Hadrián z Římsů, 14.00 a 19.00 26. 3. Rigoletto, 19.00 27. 3. Lady Macbeth Mcenského újezdu, 18.30 28. 3. Maryša, 19.00 29. 3. Tosca, 19.00 30. 3. Hamlet, 19.00 31. 3. Dítě a kouzla / Symfonietta, 11.00

DIVADLO KOLOWRAT Ovocný trh 6:

2. 3. Smlouva, 19.00 4. 3. Sirael, 19.00 5. 3. Milenec, ... a v prach se obrátíš, 19.00 6. 3.-7. 3. Před penzí, 19.00 9. 3. Bailegangaire město beze smíchu, 19.00 10. 3. Červená Karkulka - Otvírání studánek, 14.00 12. 3. Milenec, ... a v prach se obrátíš, 19.00 14. 3. Bailegangaire město beze smíchu, 19.00 19. 3. Smlouva, 19.00 20. 3. Šťastné dny, 19.00 24. 3. Červená Karkulka - Otvírání studánek, 14.00 26. 3. Před penzí, 19.00 27. 3. Bailegangaire město beze smíchu, 19.00

STAVOVSKÉ DIVADLO Ovocný trh 1:

3. 3. Balet Praha - Pojďte s námi do pohádky, 15.00 3. 3. Balet Praha - Světové choreografie pro Prahu 2000, 19.00 4. 3. Mnoho povyku pro nic, 14.00 a 19.00 5. 3. Mistr a Markétka, 19.00 6. 3. Komik, 19.00 8. 3. Někdo to rád..., 19.00 9. 3. Don Giovanni, 19.00 10. 3. Kristinčin návrat, 13.00 10. 3. Pták ohnivák, 19.00 11. 3. Někdo to rád..., 17.00 a 20.00 12. 3. Faust, 18.00 13. 3. Marie Stuartovna, 19.00 14. 3. Cosi fan tutte, 19.00 15. 3. Marie Stuartovna, 19.00 16. 3. Na cestě duchů, 19.00 18. 3. Mistr a Markétka, 14.00 a 19.00 19. 3. Komik, 19.00 21. 3. Tančírna, 19.00 22. 3. Mnoho povyku pro nic, 19.00 23. 3. Kouzelná flétna, 19.00 24. 3. Don Giovanni, 14.00 a 19.00 25. 3. Pták ohnivák, 14.00 a 19.00 27. 3. Komik, 19.00 28. 3. Cosi fan tutte, 19.00 29. 3. Mnoho povyku pro nic, 19.00 30. 3. Na cestě duchů, 19.00 31. 3. Kouzelná flétna, 13.30 31. 3. Balet Praha - Světové choreografie pro Prahu 2000, 20.00

STÁTNÍ OPERA PRAHA Wilsonova 4:

1. 3. Polský žid, 11.00 2. 3. Aida, 19.00 3. 3. Polský žid - premiéra, 19.00 4. 3. Turandot, 16.00 5. 3. Carmen, 19.00 6. 3. Robert ďábel, 19.00 7. 3. Polský žid, 19.00 8. 3. Aida, 19.00 9. 3. Tosca, 19.00 10. 3. Nabucco, 19.00 11. 3. Polský žid, 14.00 13. 3. Rigoletto, 19.00 14. 3.-15. 3. Labutí jezero, 19.00 16. 3. Aida, 19.00 17. 3. Carmen, 19.00 18. 3. La Traviata, 19.00 18. 3. Labutí jezero, 13.30 19. 3. Polský žid, 19.00 21. 3. Madam Buterfly, 19.00 22. 3. Kouzelná flétna, 19.00 23. 3. Rigoletto, 19.00 24. 3. La Traviata, 19.00 25. 3. Tosca, 19.00 26. 3. Carmen, 19.00 27. 3. La Traviata, 19.00 28. 3. Aida, 19.00 29. 3. Turandot, 19.00 30. 3. Nabucco, 19.00 31. 3. Carmen, 19.00

ČINOHERNÍ KLUB Ve Smečkách 26:

2. 3. Jednou k ránu, 19.30 3. 3. Vodní družstvo, 19.30 7. 3. Letní byt, 19.30 8. 3. Vojcek, 19.30 9. 3. Návrat do pouště, 19.30 10. 3. S vyloučením veřejnosti, 19.30 12. 3. Sex noci svatojánské, 19.30 13. 3. Lesoduch, 19.30 14. 3. Třetí zvonění, 19.30 15. 3. Návrat do pouště, 19.30 16. 3. Letní byt, 19.30 17. 3. Vodní družstvo, 19.30 19. 3. Jednou k ránu, 19.30 20. 3. Lesoduch, 19.30 21. 3. Sex noci svatojánské, 19.30 23. 3. Vodní družstvo, 19.30 27. 3. Deskový statek - premiéra 19.30 30. 3.-31. 3. Deskový statek, 19.30


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Neznámý útočník střílel z vozu na projíždějící auto, žena nepřežila

V jihlavské Slavíčkově ulici se střílelo na projíždějící automobil. Útok...

Na okraji Jihlavy se v pátek odpoledne střílelo. Po ženě v autě z protijedoucího vozu několikrát vystřelil zatím...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...



VIDEO: Čínský lezec po mrakodrapech zemřel, spadl z 62patrové budovy

Známý čínský lezec Wu Jung-ning

Číňan Wu Jung-ning, který se proslavil lezením po výškových budovách bez jakéhokoli jištění, zemřel po pádu...

Nenecháme si vnucovat, kdo u nás bude pracovat nebo žít, řekl Babiš v Bruselu

Premiér Andrej Babiš vystoupil v Bruselu na tiskové konferenci na okraj summitu...

Premiér Andrej Babiš odmítá, aby se Česko pokoušelo přijetím několika uprchlíků přesvědčit Evropskou komisi ke stažení...

V USA se kolem MeToo šíří rozpaky, vánoční večírky poznamenal strach

Demonstrace na podporu kampaně MeToo před Trump Tower na Manhattanu (9....

Američané začínají zpytovat svědomí, zda se to s povykem kolem sexuálních skandálů nepřehání. Některé případy ukázaly,...



Další z rubriky

Saúdský korunní princ si koupil francouzský zámek za 300 milionů dolarů

Château Louis XIV, zámeček nedaleko Versailles, který si podle informací The...

Saúdský korunní princ Muhammad bin Salmán si podle informací amerického listu The New York Times koupil francouzský...

Rakousko má novou vládu, Kurzův kabinet hned první den naštval Itálii

Nový rakouský kancléř Sebastian Kurz a šéf Svobodných a vicepremiér...

Rakousko má novou vládu. Zástupci Rakouské lidové strany (ÖVP) a Svobodné strany Rakouska (FPÖ) složili do rukou...

Merkelová se sešla s pozůstalými po obětech teroristického útoku v Berlíně

Betonová zábrana na vánočních trzích v Lipsku. Nápis „děkuje“ Angele Merkelové

Německá kancléřka Angela Merkelová zahájila v Berlíně setkání s pozůstalými po obětech loňského teroristického útoku na...

Sobotkova vláda schválila demisiu. Babiš sa stane premiérom na Mikuláša

Sobotkova vláda schválila demisiu. Babiš sa stane premiérom na Mikuláša

HNonline.sk Nová vláda bude vymenovaná o dva týždne.



Najdete na iDNES.cz