Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Divadla

aktualizováno 
STAVOVSKÉ DIVADLO, Ovocný trh 1: 1.1. Oněgin, 17.00 4.1. Pták ohnivák, 19.00 5.1. Mistr a Markétka, 19.00 6.1. Marie Stuartovna , 14.00 a 19.00 7.1. Don Giovanni , 19.00 8.1. Taneční centrum, 19.30 9.1. Faust, 18.00 10.1. Kristinčin návrat, 19.00 11.1. Pták ohnivák, 19.00 12.1. Taneční centrum, 19.30 13. 1. Rychlé šípy, 14.00 a 17.00 14.1. Hoffmanovy povídky, 19.00 15.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 16.1. Na cestě duchů, 19.00 17.1. Othello, 19.00 18.1. Kristinčin návrat, 19.00 19.1. Marie Stuartovna , 19.00 20.1. Dialogy Karmelitek, 19.00 21.1. Pták ohnivák, 14.00 a 19.00 22.1. Mistr a Markétka, 19.00 23.1. Kristinčin návrat, 19.00 25.1. Na cestě duchů, 19.00 26.1. Othello, 19.00 27.1. Pták Ohnivák, 14.00 a 19.00 28.1. Hubička, 19.00 29.1. Pták Ohnivák, 19.00 30.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 31.1. Na cestě duchů, 19.00

DIVADLO KOLOWRAT, Ovocný trh 6: 3.1. Bailegangaire aneb Město beze smíchu, 19.00 4.1. Můra, 19.00 5.1. Milenec, .
STAVOVSKÉ DIVADLO, Ovocný trh 1: 1.1. Oněgin, 17.00 4.1. Pták ohnivák, 19.00 5.1. Mistr a Markétka, 19.00 6.1. Marie Stuartovna , 14.00 a 19.00 7.1. Don Giovanni , 19.00 8.1. Taneční centrum, 19.30 9.1. Faust, 18.00 10.1. Kristinčin návrat, 19.00 11.1. Pták ohnivák, 19.00 12.1. Taneční centrum, 19.30 13. 1. Rychlé šípy, 14.00 a 17.00 14.1. Hoffmanovy povídky, 19.00 15.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 16.1. Na cestě duchů, 19.00 17.1. Othello, 19.00 18.1. Kristinčin návrat, 19.00 19.1. Marie Stuartovna , 19.00 20.1. Dialogy Karmelitek, 19.00 21.1. Pták ohnivák, 14.00 a 19.00 22.1. Mistr a Markétka, 19.00 23.1. Kristinčin návrat, 19.00 25.1. Na cestě duchů, 19.00 26.1. Othello, 19.00 27.1. Pták Ohnivák, 14.00 a 19.00 28.1. Hubička, 19.00 29.1. Pták Ohnivák, 19.00 30.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 31.1. Na cestě duchů, 19.00

DIVADLO KOLOWRAT, Ovocný trh 6: 3.1. Bailegangaire aneb Město beze smíchu, 19.00 4.1. Můra, 19.00 5.1. Milenec, .....a v prach se obrátíš, 19.00 h 8.1. Šťastné dny, 19.00 10.1. Sirael, 19.00 12.1. Milenec, .....a v prach se obrátíš, 19.00 15.1. Smlouva, 19.00 17.1. Šťastné dny, 19.00 21.1. Bailegangaire aneb Město beze smíchu, 19.00 27.1. Můra, 19.00 30.1. Smlouva, 19.00

STÁTNÍ OPERA PRAHA, Wilsonova 4: 1.1. Novoroční koncert, 17 h 2.1. Netopýr, 19 h 3.1. Nabucco, 19 h 4.1. Carmina burana, 20 h 5.1. Madama Buterfly, 19 h 6.1. Tosca, 20 h 7.1. Voják a tanečnice, 14 h 8.1. La Traviata, 19 h 11. - 13.1. Utahování šroubu, 19 h 14.1. Utahování šroubu, 16 h 15.1. Nabucco, 19 h 16.1. Labutí jezero, 19 h 17.1. Madama Buterfly, 19 h 18.1. Kouzelná flétna, 19 h 19.1. Carmen, 19 h 20.1. Nabucco, 19 h 21.1. Voják a tanečnice, 14 h 23. - 24.1. Labutí jezero, 19 h 25.1. Robert ďábel, 19 h 26.1. La Traviata, 19 h 27.1. Aida, 19.00 28.1. Voják a tanečnice, 16.00

A-STUDIO RUBÍN/DIVADLO NABLÍZKO, Malostranské nám. 9: 5.1. Poutníkova cesta, 19.30 6.1. Tracyho tygr, 19.30 8.1. Šílená lokomotiva, 19.30 9.1. Žrout, 19.30 11.1. Horor, 19.30 12.1. Višňový sad, 19.30 13.1. Vladimir Vysockij - písničkář, herec, bohém a básník, 19.30 15.1. Šílená lokomotiva, 19.30 16.1. Tracyho tygr, 19.30 17.1. Poleno (Příběhy z plastu a slámy), 19.30 18.1. Višňový sad, 19.30 19.1. Tančírna, 21.00 21.1. Horor, 19.30 22.1. Služky, 19.30 24. - 25.1. Poutníkova cesta, 19.30 26. 1. Žrout, 19.30 27.1. Tracyho tygr, 19.30

ČINOHERNÍ KLUB, Ve Smečkách 26: 4.1. Sex noci svatojánské, 19.30 5.1. Návrat do pouště, 19.30 6.1. Sex noci svatojánské, 19.30 9.1. Třetí zvonění, 19.30 10.1. Letní byt, 19.30 11.1. Ženitba, 19.30 12.1. Jednou k ránu, 19.30 13.1. Ženitba, 15.00 a 19.30 15.1. Třetí zvonění, 19.30 16.1. Vodní družstvo, 19.30 17.1. Třetí zvonění, 19.30 19. - 20.1. Návrat do pouště, 19.30 22.1. Vojcek, 19.30 23.1. Sex noci svatojánské, 19.30 24.1. Vodní družstvo, 19.30 25. - 26. 1. Návrat do pouště, 19.30 27.1. Lesoduch, 19.30 28.1. S vyloučením veřejnosti, 19.30 30.1. Kosmické jaro, 19.30 31.1. Heda Gablerová, 19.30

DEJVICKÉ DIVADLO, Zelená 15a: 8.1. Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, 19.30 9.1. Revizor, 19.30 10.1. Oblomov, 19.30 11.1. Chiliastra, 19.30 12.1. Lup, 19.30 15.1. Bratři Karamazovi, 19.30 16.1. Oblomov, 19.30 17.1. Smrt v růžovém, 19.30 19.1. Oblomov, 19.30 22.1. Neuvěřitelný a tklivý příběh o bezelstné Eréndiře a její ukrutné babičce, 19.30 23.1. Lup, 19.30 24.1. Bratři Karamazovi, 19.30 25.1. Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, 19.30 26.1. Revizor, 19.30 29.1. Neuvěřitelný a tklivý příběh o bezelstné Eréndiře a její ukrutné babičce, 19.30 30.1. Můj život se psy, 19.30 31.1. Oblomov, 19.30

BRANICKÉ DIVADLO, Branická 63: 16.1. Na kus řeči - Miroslav Donutil s hosty, 19.00 17.1. Vysílá studio Izerka - veselé posezení se Z. Izerem a M. Dobrodinským, 19.00 21.1. Frankie a Johny ve svitu luny, 19.00 22.1. Víš přece, že neslyším, když teče voda, 19.00 23.1. Rajčatům se letos nedaří, 19.00 25.1. Zabiják Joe, 19.00 26.1. Vrátíš se ke mně po kolenou, 19.00 27.1. Karel Plíhal, 19.00 28.1. Divadelní komedie, 19.00 29.1. Prolhaná Ketty, 19.00 30.1. Fantom Realistického divadla Zdeňka Nejedlého, 19.00 31.1. Na kus řeči, 19.00

DIVADLO ABC, Vodičkova 28: 11.1. Popel a pálenka, 11.00 11.1. Harold a Maude, 19.00 13.1. Tak bacha, hochu aneb Slaměný vdovec, 19.00 15.1. Popel a pálenka , 19.00 16.1. Jezinky bezinky, 19.00 17.1. Cizinec, 19.00 18.1. Popel a pálenka, 19.00 19.1. Golem, 19.00 20.1. Ideální manžel, 17.00 22.1. Slaměný klobouk, 19.00 23.1. Červený a černý , 19.00 24.1. Past na myši, 19.00 25.1. Charleyova teta, 19.00 26.1. Jezinky bezinky, 19.00 27.1. Večer tříkrálový, 17.00 29.1. Charleyova teta, 19.00 30.1. Vlak duchů, 19.00 31.1. Slaměný klobouk, 19.00

DIVADLO ARCHA, Na poříčí 26: 13. - 14. 1. Jób, 20.00 15. 1. Islandský večírek, 20.00 17. - 19.1. Hodná Anna, 20.00 20. - 21.1. Moskva - Petuški, 20.00 23.1. Rale, 20.00 24.1. Divadlo Vizita 2001 - Milenino překvapení, 20.00 25.1. Divadlo Vizita 2001 - Milošovo selhání, 20.00 26.1. Divadlo Vizita 2001 - Zořina záře, 20.00 30. - 31.1. Krasonauti čili Jak Rus odjíždí do Moskvy, 20.00

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ, Palác Adria, Jungmannova 31: 3. 1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 4.1. Každý rok ve stejnou dobu, 19.00 6. - 7.1. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 8.1. Kdes to byl(a) v noci?, 19.00 9.1. Tři muži na špatné adrese, 19.00 10.1. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 11. 1. Trosečník, 19.00 12.1. Blbec k večeři, 19.00 13.1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 14. 1. Blbec k večeři, 19.00 15. 1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 16. 1. Obraz, 19.00 17.1. Hráči, 19 h 18.1. Tři muži na špatné adrese, 19.00 19.1. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 20. - 21. 1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 22.1. Hlučná samota, 19.00 23. - 24.1. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 25.1. Blbec k večeři, 19.00 27.1. Hráči, 19.00 28.1. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 29.1. Každý rok ve stejnou dobu, 19.00 30.1. Medvěd, O škodlivosti tabáku, Námluvy, 19.00 31.1. Hlučná samota, 19.00

DIVADLO KALICH, Jungmannova 9: 17. - 19. 1. Hamlet, 19.00 20.1. Hamlet, 15.00 a 19.00 21.1. Hamlet, 15.00 24. - 26.1. Hamlet, 19.00 27.1. Hamlet, 15.00 a 19.00 28.1. Hamlet, 15.00 31.1. Hamlet, 19.00

DIVADLO NA FIDLOVAČCE, Křesomyslova 625: 13.1. Malované na skle, 15.00 a 19.30 16.1. Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert, 9.30 17. - 18.1. Malované na skle, 19.30 19.1. Klíčovou dírkou , 19.30 20.1. Šumař na střeše, 19.30 22.1. Jak to vidí Amy, 19.30 23.1. Ferdyš Pištora , 19.30 24.1. Slaměný klobouk, 19.30 25.1. Mamzelle Nitouche - premiéra, 19.30 26.1. Cyrano z Bergeraku, 18.00 27.1. Mamzelle Nitouche, 15.00 a 19.00 29.1. Fidlovačka, 9.30 29.1. Cyrano z Bergeracu, 19.30 30.1. Fidlovačka, 9.30 30.1. Ježíšmarjajosef, 19.30 31.1. Fidlovačka, 9.30 31.1. Šumař na střeše, 19.30

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Anenské nám. 5: 7.1. Lidumor aneb Má játra beze smyslu, 19.00 8.1. Ivanov, 19.00 9.1. Divadelník, 19.00 10.1. Nahniličko, 19.00 12.1. Strýček Váňa, 19.00 13.1. Výnosné místo, 19.00 15.1. Nahniličko, 19.00 16.1. Tragédie mstitele, 19.00 17.1. Divadelník, 19.00 19.1. Ivanov, 19.00 20.1. Táňa, Táňa, 19.00 21.1. Strýček Váňa, 19.00 23.1. Kočičí hra, 19.00 24.1. Tragédie mstitele, 19.00 25.1. Úklady a láska, 19.00 26.1. Táňa, Táňa, 19.00 27.1. Ritter, Dene, Voss, 19.00 29.1. Malý říjen, 19.00

DIVADLO POD PALMOVKOU, Zenklova 34: 8.1. Výstřely na Broadwayi , 19.00 9.1. Eurydika, 19.00 10.1. Zdravý nemocný, 19.00 11.1. Vláda tmy , 19.00 13.1. Miláček, 19.00 15.1. Utrpení mladého Werthera, 19.00 16.1. Edith a Marlene, 19.00 19.1. Amadeus - 1.premiéra, 19.00 20.1. Amadeus - 2.premiéra, 19.00 22.1. Letní hosté, 19.00 23.1. O myších a lidech, 19.00 24.1. Amadeus , 19.00 25.1. Caligula, 19.00 27.1. Výstřely na Broadwayi, 19.00 28.1. Copenhagen, 19.00 29.1. Amadeus, 19.00 30.1. Edith a Marlene, 19.00

DIVADLO ROKOKO, Scéna Městských divadel pražských Václavské nám. 38: 11.1. Tramvaj do stanice Touha, 19.00 15. 1. Oddací list, 19.00 16.1. Čarodějky ze Salemu, 19.00 17.1. Miláček Boží , 19.00 18.1. Manon, 19.00 19.1. Černá komedie , 19.00 20.1. Romeo a Julie, 14.00 22.1. Domeček pro panenky, 19.00 23.1. Tramvaj do stanice Touha, 19.00 24.1. Veřejný deník Olina Houbičky, 19.00 25.1. Lakomec, 19.00 26.1. Čarodějky ze Salemu, 19.00 27.1. Miláček Boží, 14.00 29.1. Oddací list, 19.00 31.1. Černá komedie, 19.00

DIVADLO SEMAFOR, Křižíkova 10: 15.1. Slunce, Řecko, Melodie..., 19.30 17.1. Setkání s Fouskem, 19.30 18.1. Písně a smích - Miroslav Horníček a jeho hosté, 19.30 19.1. Zuzana se vrací, 19.30 20.1. Fantom Realistického divadla Zdeňka Nejedlého, 15.30 a 19.30 22.1. Ze století do století, 19.30 23.1. Víkend s Krausovou, 19.30 24.1. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 25.1. Mé srdce je Zimmer frei, 19.30 26. - 27. 1. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 29.1. Gospel Time Party Zuzany Stirské, 19.30 30.1. Pré, 19.30 31.1. Víkend s Krausovou, 19.30

DIVADLO U HASIČŮ, Římská 45: 15.1. Křehká rovnováha, 19.00 17.1. Vstupte, 19.00 18.1. Sousedka, 19.00 19.1. Turecká Kavárna, 19.00 20.1. Milionářka , 18.00 22.1. Hexenšús, 19.00 25.1. Benátská vdovička, 19.00 26.1. Vězeň na druhé Avenue, 19.00 28.1. Koktejl, 18.00 29.1. Boj o lípu aneb Lucerna, 19.00 30.1. Víš přece, že neslyším, když teče voda, 19.00 31.1. Poker bez esa, 19.00

DIVADLO V CELETNÉ, Celetná 17: 7.1. Sedmispáči, 18.00 7.1. Vánoční vzpomínka, 21.00 8.1. Štědrý den, 19.30 9.1. Černí býci, 19.30 10.1. Číňani, Smíšené dvouhry, 19.30 11.1. Slavná Nemesis, 19.30 12.1. Štědrý den, 19.30 12.1. Překrásné děcko, 22.30 13.1. Vánoční vzpomínka, 15.00 13.1. Richard III., 1930 14.1. Tři mušketýři, 19.00 15.1. Jak je důležité míti Filipa, 19.00 16.1. Den matky, 19.00 17.1. V zajetí filmu, 19.00 18.1. Růže pro Algernon, 19.30 19. - 20.1. Černí býci, 19.30 20.1. Růže pro Algernon, 15.00 20.1. V síti, 22.30 21.1. Bouře, 19.00 22. - 23. 1. Richard III., 19.30 24.1. Den matky, 19.00 25.1. Richard III., 19.30 26.1. Narozen 28. října - derniéra, 19.00 27.1. Růže pro Algernon, 15.00 27.1. Volpone aneb Komedie plná chytráků, 19.00 27.1. Překrásné děcko, 22.30 28.1. Lví mléko, 15.00 28.1. Richard III., 19.30 29.1. Volpone aneb Komedie plná chytráků, 19.00 30.1. Richard III., 19.30 31.1. Den matky, 19.00

ŽIŽKOVSKÉ DIVADL JÁRY CIMRMANA, Štítného 5: 14.1. Lijavec, 16.00 a 19.00 15.1. Vražda na uhelném trhu a tichá domácnost, 19.00 16.1. Vražda v salonním coupé, 19.00 17.1. Cimrman v říši hudby, 19.00 18.1. Hospoda na mýtince, 19.00 21.1. Akt, 19.00 22.1. Slavné Filmové MElodie BIOGRAF, 19.00 23. - 24.1. Švestka, 19.00 25.1. Záskok, 19.00

DIVADLO V DLOUHÉ, Dlouhá třída 39: 9.1. Kabaret Vian - Cami, 19.00 10.1. Velkolepý paroháč, 19.00 13.1. Obrazy z Francouzské revoluce , 17.00 14.1. Kdyby prase mělo křídla, 15.00 16.1. Don Juan a Faust, 19.00 17.1. Kabaret Undine aneb J. a P. jde s maminkou do divadla, 19.00 18.1. Škola základ života, 19.00 19.1. Kabaret Vian - Cami, 19.00 20.1. Opice a ženich, 17.00 23.1. Obrazy z Francouzské revoluce , 19.00 24.1. Sestra úzkost, 19.00 25.1. Sýr, sýr! aneb Lov na havrany, 19.00 27.1. Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční besídka, 17.00 31.1. Obrazy z Francouzské revoluce, 19.00

DIVADLO V ŘEZNICKÉ, Řeznická 17: 8. - 9.1. Kdo se bojí Virginie Woolfové?, 19.30 10.1. Velký bílý šéf, 19.30 11.1. Biletářka , 19.30 12.1. Omámený kolotoč, 19.30 14.1. Vytetovaná růže, 19.30 16.1. Film vo spávným chlapovi, 19.30 17.1. Kráska z Leenane, 19.30 20.1. Peklem čertem, 14.00 21.1. Zločin a trest, 20.00 22.1. Premiéra mládí, 19.30 23.1. Latríny, 19.30 24.1. Mydlibaba a ty druhé aneb Třikrát do černého, 19.30 26.1. Svatební košile, 19.30 28.1. Vytetovaná růže, 19.30 29.1. Omámený kolotoč, 19.30 30.1. Biletářka, 19.30 31.1. Sestry Havelkovy and Sestry Havelkovy band, 19.30

HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN, Křižíkova 10: 8. - 9.1. Řek Zorba, 19.00 10.1. Hraběnka Marica, 19.00 11.1. Rose Marie, 19.00 12.1. Hello, Dolly!, 19.00 13.1. Hello, Dolly!, 15.00 14.1. Země úsměvů, 15.00 16. - 17.1. Klec bláznů, 19.00 18. - 19.1. Viktor - Viktoria, 19.00 20. - 21.1. Někdo to rád horké, 15.00 23.1. Někdo to rád horké, 19.00 24.1. Klec bláznů, 19.00 25.1. Řek Zorba, 19.00 26.1. Země úsměvů, 19.00 27. - 28.1. My Fair Lady, 15.00 30.1. Anděl s ďáblem v těle, 19.00 31.1. Viktor - Viktorie, 19.00

LATERNA MAGIKA, Národní 4: 1.1. Kouzelný cirkus, 20.00 9.1. Mezinárodní týden tance - Sklizeň 2000, 19.30 10.1. Mezinárodní týden tance - Líheň 2000, 19.30 11.1. Mezinárodní týden tance - Interpretační soutěžní přehlídka 2000 - laureáti soutěže, 19.30 13.1. Mezinárodní týden tance - Letní taneční workshop, 19.30

Autor:


Hlavní zprávy

Nejčtenější

Neznámý útočník střílel z vozu na projíždějící auto, žena nepřežila

V jihlavské Slavíčkově ulici se střílelo na projíždějící automobil. Útok...

Na okraji Jihlavy se v pátek odpoledne střílelo. Po ženě v autě z protijedoucího vozu několikrát vystřelil zatím...

Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde je hlášena exploze (11. prosince...

Newyorská policie zasahuje na Manhattanu, kde vybuchla nálož. Lékaři ošetřili čtyři zraněné. Výbuch zranil i muže,...



VIDEO: Skladníci obklíčili ujíždějící zloděje vysokozdvižnými vozíky

Skladníci v akci. Zloděje obklíčili vozíky

Zaměstnanci ostravské prodejny stavebnin společnými silami zadrželi trojici zlodějů, která se pokusila vykrást...

Nenecháme si vnucovat, kdo u nás bude pracovat nebo žít, řekl Babiš v Bruselu

Premiér Andrej Babiš vystoupil v Bruselu na tiskové konferenci na okraj summitu...

Premiér Andrej Babiš odmítá, aby se Česko pokoušelo přijetím několika uprchlíků přesvědčit Evropskou komisi ke stažení...

V USA se kolem MeToo šíří rozpaky, vánoční večírky poznamenal strach

Demonstrace na podporu kampaně MeToo před Trump Tower na Manhattanu (9....

Američané začínají zpytovat svědomí, zda se to s povykem kolem sexuálních skandálů nepřehání. Některé případy ukázaly,...



Další z rubriky

Německá CSU má staronového předsedu, pozici obhájil Seehofer

Horst Seehofer obhájil pozici předsedy Křesťanskosociální unie.

Bavorská Křesťanskosociální unie (CSU) si v sobotu do svého čela znovu zvolila Horsta Seehofera. Na sjezdu v Norimberku...

Kurz představil Rakousku novou koaliční vládu, má být proevropská

Šéf rakouských lidovců Sebastian Kurz a lídr Svobodné strany Rakouska...

Šéf rakouských lidovců (ÖVP) a budoucí rakouský kancléř Sebastian Kurz v sobotu představil novou koaliční vládu, na níž...

Mezi nebezpečné islamisty v Německu patří ženy i děti, tvrdí úřady

Německá policie posílila hlídky i v Berlíně (31. 12. 2015)

Německé úřady řadí mezi nebezpečné islamisty i několik desítek žen a mladistvých, od nichž hrozí, že by mohli spáchat...

8 tipů na dárky pro prarodiče
8 tipů na dárky pro prarodiče

Připravili jsme pro vás hned osm tipů na dárky, které potěší babičku i dědečka.



Najdete na iDNES.cz