Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, zlobí se britští muslimové

David Cameron si vysloužil kritiku ze strany britských muslimů, že přejímá krajně pravicové myšlenky. Premiér se totiž zastal svého ministra Erica Picklese, který muslimy dopisem vyzval, aby dokázali, že opravdu náleží do britské společnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P14a87v58e64l 53V18e87n48c58o57v54s44k75ý 9338624465630

Místní lidé jsou zde jako opaření. Naprostá většina z nich se na veřejnosti bojí o muslimech otevřeně promluvit a od tématu uhýbají, nebo jen zmateně opakují naučené fráze o pozitivních dopadech multikulturalismu. Pokud se jich však zeptám v soukromí, mají naléhavou potřebu o nechtěné islamizaci své země diskutovat. I tak ale mluví jen polohlasem, zavírají dveře a ještě se rozhlížejí, jestli nás někdo nesleduje. Celé to dění kolem sebe užasle sledují, jako by stále doufali, že se z toho zlého snu probudí. Neprobudí. Stará dobrá Anglie, tak jak jsme ji znali, nám totiž pomalu umírá přímo před očima.

Stejně, jako tomu bylo kdysi v Anglii, tak i v České republice si dnes jen málokdo dokáže něco podobného představit. Kolik lidí si dnes připouští, že by se islám mohl podobně nezadržitelně šířit i v českých a moravských městech? Pokud však k tomuto problému zůstaneme lhostejní, tak se jednou šířit bude. Nechceme-li proto, aby naše kultura ve své současné podobě zanikla, zajímejme se o to, jak probíhá islamizace v zemích západní Evropy, cestujme, informujme se. Poučme se z toho a zkusme nedopustit, aby se i z České republiky jednou stal islámský stát.

+2/0
21.1.2015 12:30

P54a98v86e91l 18V58e54n82c91o48v24s96k10ý 9628244195250

Dalším symbolem, který se dotýká cítění muslimů je samotná anglická vlajka –  kříž Svatého Jiří. I sami někteří Angličané už mají obavy, že jejich národní vlajka by mohla být vnímána jako rasistický symbol (vyvolává prý u muslimů nepříjemné vzpomínky na křížové výpravy). V některých obcích se dokonce zastupitelé rozhodli vlajku raději vůbec nevyvěšovat, aby se tak nedotkli cítění svých muslimských spoluobčanů. Ano, zdejší absurdita soužití s muslimy dosáhla takového stupně, že se (někteří) Angličané v Anglii obávají vyvěsit anglickou vlajku.

Koho z místních by před lety napadlo, že něco takového budou zažívat ve své vlastní zemi? Neznám zde žádného Angličana, který by si takový vývoj přál. Nikdo z politiků se tu původních obyvatel nikdy neptal, jestli si přejí, aby se Británie stala islámskou zemí. A přesto se to děje. Dle oficiální zprávy Národního statistického úřadu (the Office for National Statistics - ONS), publikované  dne 16.5.2013, bude islám ve Velké Británii dominantním náboženstvím již za dvacet let.

0/0
21.1.2015 12:30

P39a59v97e24l 85V54e14n72c23o87v43s15k50ý 9918794725380

Nejsou žádní rasisti, škola si děti nevybírá dle barvy pleti nebo původu. Do jejich městečka však prostě zatím větší vlna přistěhovalců nedorazila. Co prý tedy mají dělat? Mají si tam rychle nějaké muslimy pořídit?

Do kostelíka stojícího na vršku v naší vesnici dojíždí farář Matthew. Je to prostý a moudrý člověk, bývalý ocelářský dělník. Když paní Thatcherová zavřela v osmdesátých letech v Sheffieldu ocelárny, překvalifikoval se na faráře a druhou půlku života tak tráví ve službě na farnostech v okolí. Mluvili jsme spolu nedávno  o vánocích a tradicích. Mimo jiné mi řekl: „Víš, ale nemysli si, že to takové u nás bylo vždycky. Ulice bývaly plné lidí zpívajících koledy. To se ztrácí. To je všechno ta politická korektnost. Tu jsme dříve neměli...“ Pak mi vyprávěl, jak každým rokem ubývá vánočních tradic a křesťanských symbolů, protože tradiční vánoce prý mohou urážet cítění muslimů (a mnoho muslimů už také proti slavení vánoc veřejně protestovalo). Od připomínání vánoc na pracovišti ustupuje i řada zaměstnavatelů, v některých čtvrtích lidé už nedávají do oken vánoční výzdobu. Často za tímto trendem stojí i sami horliví úředníci magistrátu, kteří dělají vše pro to, aby se nic nedotklo muslimského cítění. Jistou úlevou tak prý bylo, když sama Muslimská rada Británie (The Muslim Council of Britain) vydala prohlášení, že vánoce nejsou zakázány a že všichni, kdo vánoce chtějí slavit, si prý mohou normálně koupit stromeček i krocana. Rada pak vzkázala i muslimům, že by se neměli cítit slavením vánoc uraženi, protože Ježíš byl přece prorok islámu. „Nevím však, jak to bude vypadat za dalších deset či dvacet let,“ dodává ustaraně Matthew, „já už tu asi nebudu, ale co ti ostatní...“

0/0
21.1.2015 12:30

P40a80v15e44l 95V39e14n80c61o68v73s50k58ý 9948404345600

Nepomohla jí obhajoba, že byla tma a že nemohla vidět, kdo auto řídí, spolujezdci samozřejmě potvrdili řidičovu výpověď. Pokutu tedy nakonec musela platit Helen - za projev rasové nesnášenlivosti. Od policie se před časem rozhodla odejít.

Sanitář Martin mi vyprávěl o malém městečku Market Rasen, které leží na východ od Sheffieldu a kde má příbuzné. V městečku mají základní školu, kterou milují děti i rodiče. Minulý měsíc vydala státní školní inspekce (Ofsted) hodnotící zprávu, která potvrdila, že škola funguje výborně a dosahuje vynikajících učebních výsledků. Přesto inspekce odmítla dát škole celkové ohodnocení „vynikající“ a snížila ho na „dobrá“. A jaký tedy objevili nedostatek? Škola je prý příliš anglická a příliš bílá (chodí do ní totiž téměř výlučně bílé anglické děti). Slovy inspekce – „škola selhala v tom, že nezajistila, aby její žáci porozuměli kulturní různorodosti moderní britské společnosti a zakusili tak na sobě bezprostřední interakci se svými protějšky z odlišného etnického pozadí“. Martin mi říkal, jak jsou tam lidé zklamaní a bezradní.

0/0
21.1.2015 12:29

P92a12v47e49l 67V53e81n29c93o69v21s77k51ý 9568434345700

Tak třeba Janet, jedna z našich sestřiček, si mezi řečí posteskla, že její šestnáctiletý syn začal nedávno brát drogy. Dříve miloval sport, jeho muslimští spolužáci ho však kvůli tomu tak šikanovali, že sportování nechal.  Janet si stěžovala ve škole, ale bezvýsledně. Nemůže prý vystupovat proti zájmům etnické menšiny (i když v tomhle případě muslimové tvořili ve třídě etnickou většinu). A za nějaký čas její syn začal brát. Drogy prý dostává od pákistánských dealerů.

Anestezioložka Ruth, moje kolegyně, mi nedávno vysvětlovala, proč jezdí do práce v čepici.  Před lety ještě dojížděla na kole, ale jak v okolních čtvrtích přibývalo muslimů, necítila se bezpečně a začala jezdit autem. Pak se začala bát i v autě, protože na ní jako na nezahalenou ženu-řidičku sprostě pokřikovali. Proto teď  jezdí v autě a ještě v čepici.

Mladá policistka Helen, sousedka přes ulici, má zase jiný příběh. Jednou při silniční kontrole Helen zastavila rychle jedoucí auto. Řidičem byl muslim. Pokutu zaplatit odmítl a následně si na policistku stěžoval, že prý ho zastavila z rasových důvodů – šlo prý o šikanu, protože byl muslim.

0/0
21.1.2015 12:29

P32a42v14e79l 43V30e93n42c34o85v40s31k64ý 9928124805880

V univerzitní knihovně jsem potkal kolegu z nemocnice. Povídali jsme si o práci a potom přišla řeč i na politiku a na poslední události v Sýrii. Osmělil jsem se a zeptal se ho, co si myslí o krutosti islamistů. Úplně se rozohnil: „Ale vždyť oni přece nemají letadla. Jak se můžou bránit?! Kdyby na ně Amerika neútočila, nikoho by nepodřezávali, to je přeci jasný ne?!“ „Nevím, Mohammede. Mám trochu obavy, jak to všechno bude pokračovat...,“ odpověděl jsem mu. „Ale to vůbec nemusíš! My to tady za nedlouho  všechno převezmeme. A to bude pořádek, to uvidíš. Žádní opilci, žádná dekadence! Nakonec budete všichni rádi.“ Odmlčel jsem se: „Hmmm...a až to tady, jak říkáš, převezmete, budou pak muset všichni konvertovat na islám?“ „Ale vůbec ne,“ řekl nahlas a rozesmál se. „Klidně můžeš zůstat kuffar! Ale budeš mít daleko větší daně, samozřejmě. Takže nakonec bude i v tvém nejlepším zájmu, abys islám přijal. Aláh je veliký! A i pro rodinu to tak bude lepší. Ničeho se neboj, pomůžeme Ti, budeš šťastný!“

To všechno jsou sice věci, které mě stále ještě poněkud zarazí, postupem času je však pomalu přestávám řešit. Tak to prostě je, Británie se stává islámskou zemí a já to nezměním. Daleko silněji a osobněji však vnímám dopady islamizace na životy konkrétních lidí, které znám. Uvedu namátkou několik příkladů (jména jsem pozměnil).

0/0
21.1.2015 12:29

P98a76v34e88l 71V36e32n24c11o69v91s13k19ý 9228394255860

Pozadu v trendu smiřování se s islamizací nezůstává ani televizní BBC (důsledek proislámské politiky a rostoucího počtu muslimských zaměstnanců). Zcela nedávno jsem tak večer sledoval pořad „Udělejte ze mě muslimku“ (Make me a Muslim). V tomto svém původním pořadu BBC představuje portréty britských dívek, které konvertovaly k islámu. Každý měsíc zde totiž konvertuje k islámu několik set až tisíc bílých Britů, k islámu konvertovala například i švagrová bývalého premiéra Tonyho Blaira. I sama BBC proto zřejmě usoudila, že je potřeba britskou společnost na tento fakt připravovat, aby byla probíhající kulturní změna co nejhladší.

A mohu přihodit několik historek z práce. Před několika dny jsem sloužil na jednotce resuscitační péče. Jde o oddělení plné nejmodernějších přístrojů, kde se léčí ti nejvíce nemocní pacienti. Uprostřed rušného dne zazvonil u dveří oddělení zvonek a jelikož jsem byl zrovna nejblíž, otevřel jsem. Za dveřmi stál bradatý muslim v hábitu. „Dobrý den. Máte u nás příbuzného?“ zeptal jsem se. „Ne,“ odpověděl muž bez pozdravu, „nemůžu najít mešitu, kde je tu nejbližší mešita?“ Když jsem mu řekl, že nevím, tak on na to, že ho to u nevěřícího nepřekvapuje a ať mu tedy rychle zavolám nějakého muslima. Tento požadavek jsem odmítnul a rozloučil se. Než se před ním zavřely dveře, stačil ještě zavolat: „Aláh akbar! Brzy budete všichni vědět, kde je nejbližší mešita. Aláh je veliký!“

0/0
21.1.2015 12:28

P71a96v29e79l 59V81e52n17c43o67v51s96k39ý 9758184965610

Pokud byste při takové poznávací jízdě poslouchali BBC 4, můžete si vyslechnout (stejně jako já před několika dny) příklad současné dramatické tvorby. Hlasatel dílo uvedl jako úsměvnou komedii z muslimského prostředí s názvem „Dokud nás džihád neorozdělí“. V této hře se moderní muslimská žena postupně dovtípí, že její snoubenec je terorista a rozmlouvá mu jeho plán odjet bojovat proti nevěřícím na Blízký východ. Přesvědčuje ho tedy, že džihád za práva muslimů prý lze vést i mírnějšími prostředky v jejich každodenním životě tady doma v Británii. No prostě, komedie k popukání. Až mi z toho smíchu běhal mráz po zádech.

0/0
21.1.2015 12:28

P57a66v10e81l 59V16e81n65c41o60v11s38k24ý 9738104165760

Mírný problém v každodenním životě ale už mohou představovat určitá praktická omezení. Tak například, pokud si chce někdo objednat brzy ráno taxi a je zrovna ramadan, má smůlu. Dispečerka jen milým hlasem doporučí, ať si raději zajistí alternativní dopravu, protože všichni řidiči jsou muslimové a prostě nepracují. Nebo takový nákup v supermarketu. Pokud má někdo v košíku třeba slaninu a pivo, může se mu stát, že ho muslim u pokladny odmítne. Takový zákazník pak musí vystát ještě jednu frontu, tentokrát k nemuslimskému pokladnímu.

Jednou z mála pozitivních dopadů islamizace je, že se dá ušetřit čas i peníze za cestování. Když někdo kupříkladu touží po exotice a chce vidět, jak vypadá život třeba v takovém Pákistánu, vůbec nemusí do žádného Pákistánu jezdit. Stačí se                       projet některou z muslimských čtvrtí tady. Vše je téměř identické - včetně lidí, kostýmů, obchodů, hudby,  jídla, pořádku i bezpečnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P31a15v60e19l 48V93e80n80c38o68v80s27k71ý 9928834165570

Na úvod jen řeknu, že jsme se sami před lety přestěhovali z centra Sheffieldu na předměstí, kde nežije muslimská populace. Vesnice a okraje města jsou totiž už jediným místem, kde je možné se s islámem denně nesetkávat a kde je ještě možné zažít tradiční anglickou společnost. Místní hospůdky, hudební akce, fotbal - tam všude jako by se čas vrátil zpět před éru multikulturního šílenství. Je však jen otázkou času, kdy i tento svět navždy zmizí v multikulturním, či přesněji islamizačním kotli. I kdybych o tomto faktu sebevíc přemýšlet nechtěl, každý jednotlivý den v práci či ve městě mi zdejší realitu připomene se sílící naléhavostí.

Zde tedy uvádím několik postřehů, jak takový všední den s islámem vypadá. Tak rozhodně mě už například nezaskočí, jak často každý den v práci vyslovím jméno Mohamed nebo kolik zahalených žen kolem sebe zrovna vidím (zdravotnice, příbuzní, pacientky). Není vyjímkou, že těch zahalených je v daném okamžiku více, než prostovlasých. Pokud vejdu do šatny a tam se zrovna některý kolega klaní na rozprostřeném ručníku s obrázkem Mekky, je to v pohodě, prostě dělám, že si ho nevšímám. Takový je prostě kolorit „moderní“ britské společnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P63a72v25e15l 21V90e46n24c27o31v51s77k29ý 9938504905610

Všední den s islámem aneb vánoce letos povolili_1

čtvrtek 4. prosinec 2014

 

Postupující islamizace Británie je zdrojem nepřeberného množství absurdních zážitků. To, co by se za jiných okolností dalo vydávat za téměř humorné historky, však vyvolává spíše smutek a mrazení v zádech. Z tohoto zlého snu se totiž nedá probudit. Stará dobrá Anglie umírá v přímém přenosu. Zdejší absurdita už dosáhla takových rozměrů, že jsme tu svědky třeba toho, jak státní inspekce trestá vynikající školu za to, že je přílíš etnicky anglická nebo třeba toho, jak se angličtí radní v anglickém městě zdráhají vyvěsit anglickou vlajku – jen proto, aby neurazili cítění svých muslimských spoluobčanů. Je důležité šířit informace o dění v Anglii, protože jestli budeme jednou podobné věci zažívat i v České republice, nebude už cesty zpět.

Po napsání posledních dvou článků („Neberme si příklad z Británie...“ a „Jak jsem viděl starou dobrou Anglii...“) jsem dostal několik podnětů, abych uvedl také nějaké osobní zážitky z probíhající islamizace.

0/0
21.1.2015 12:27

F53r13a45n52t18i71s28e10k 31P46o11p48l69u66h26a32r 5652190371908

http://echo24.cz/a/w3CJ4/neexistuje-hodny-islam-a-zly-islam

jsem rad, ze uz existuji i cesti politici, kteri vedi, co je islam R^

+1/0
21.1.2015 1:39
Foto

P71e20t23r 24Š93m31e72j39k12a18l 9745390358207

To opravdu nemusíte...Seberte se a "mazejte" odkud jste přišli...

Čeká vás tam ráj na zemi...:-)

+4/0
20.1.2015 20:55

J48i80ř70í 15V55i11n95k15l88e54r 1451757570649

Už je pozdě, metastázy islamistů jsou v Evropě všude.

0/0
20.1.2015 19:21
Foto

M34i55l62a83n 23H10ř88e43b88í31k 6574857973882

tak ať se vrátí domů ........:-(

+2/0
20.1.2015 18:27

T96o22m70a70s 22V58r27l45i60k 8607635367934

"Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, jednou bude celá naše."

+7/0
20.1.2015 17:40

R66a30d68i77m 27H73o18r14č56i55č90k26a 7356307153902

8-o http://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0 8-o

0/0
20.1.2015 17:29

D49a56v68i12d 17Z17a75j82d74á63k 8975462870931

Jste v prvni linii?To mysli jako toho rezace hlav?No ten je opravdu v prvni linii.To je presne ono.Prohlasili,ze to odsuzuji a to preci z jejich pohledu staci,ne.

+5/0
20.1.2015 17:13

K11l30a85r15a 32M23e30r52t39e22l89o83v50á 5664790536

Se spletli. Chteli napsat: Nemusime dokazovat vernost SVE zemi. :-(

+4/0
20.1.2015 17:02

L86i38b22o54r 21R13a94š33t86i58c53a 2851126635759

To je poněkud komické.

Jak může muslim říci, že je proti "extremismu", když mu takový "extremismus" přikazuje Korán, který považuje za nezpochybnitelný soubor příkazů své verze bohů.

+5/−1
20.1.2015 16:58

V70i25t62a 54K70a39b29o97u90r70e95k 4270560212328

Kde nic není nelze to logicky ani dokázat ;-D

+2/0
20.1.2015 16:45

R66e19n12é 30Z76a69c34h 9437810965347

Uvědomte si jednu věc muslimové. Jste tady hosty, tak pokud vám něco vláda hostitelské země nařídí, tak je na vás poslechnout a zbytečně neremcat. Ostatně, komu se tu nelíbí, ten se může odstěhovat, nikdo ho tady nedrží.

+8/0
20.1.2015 16:37

P62a28v72e68l 43M49o74r45a29v67e86c 1214195244667

Pickles, dobrý jméno ;-D;-D;-D;-D;-D (pro ty kdo neumí anglicky je to nakládaná zelenina)

0/0
20.1.2015 16:30

M39a30r82e25k 85S47ý22k64o91r44a 9833810866166

A přitom tohle řekl o islámu jeden docela významný britský politik -

Winston Churchill:

"To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma."

No, nebrali ho asi vážně.

+17/0
20.1.2015 16:24

M46i81c79h56a45l 76M10i34l32l36e55r 9516202919632

tohle vypada na dalsi HOAX , mylne sireny po svete jako citat pricitany jednomu z prominentnich politiku.

Tech uz tady bylo!!

0/0
20.1.2015 18:34

O78n96d91ř16e19j 39H13r60u66b20o86š 2499634802334

nic dokazovat nemusíte, mě stejně nikdy nepřesvědčíte, protože vaše místo jednoduše odpradávna patřilo daleko od Evropy  na východ !!

+8/0
20.1.2015 16:17

A59l67e87x39a81n85d17r 64K73o46s65t15k97a 8562688446374

Z reality bohužel vyplývá, že je jediný mírumilovný způsob, jak s nimi žít. My zde, oni tam, přičemž TAM je pár tisíc km daleko. Ano, v rámci humanity přijmete pár opravdu slušných a hodných. Za dvacet let jejich děti řežou hlavy.

+8/0
20.1.2015 16:04

J29i10ř23í 47R90y74s 3764757426314

Pane Camerone,bylo by tu řešení,zeptejte se jak jsme to vyřešili v minulosti my a je klid.

+2/0
20.1.2015 15:55

T23o45m58a36s 46R53e97i75t86m62a80i19e76r 6708422272

Je to asi v kazde krajine jine...Tady v Rynsku u Kolina se muslimove pouzivaji na podradne prace a jejich majetky a byty jsou pomerne casto kontrolovany. Germani jsou na tohle celkem fest. Pevne verim a nepochybuji ze Francouzi si to srovnaji taky. Britanie to stejne nevyresi, je to zeme kecalu... A co se tyce ceska.. Tam to bude jeste zajimavejsi, pokud se ta pakaz dostane do takove urovne jako je tady u nas, zvlast kdyz nikdo neudelal konecne reseni s romskou problematikou, ktera je oproti te muslimske nesrovnatelne "zlomitelna"... Viel spass und glueck :]

+7/−1
20.1.2015 15:50

Z68i52k34m14u13n96d 75K58a29s62i67k 4853676916209

Já se těm muslimům divím. Proč se prostě nepřetvařujou jako jindy? Asi už fakt Británii považují za svou.

+8/0
20.1.2015 15:44

D62a49v64i93d 28B25e19n29e61š 8108800819803

Byl jste někdy v Londýně? Ten už je jejich. A další velká města (Birmingham, Bradford, Luton atd.) taky.

0/0
20.1.2015 15:51

Z56i20k33m51u15n73d 16K34a51s37i27k 4253696986179

V Londýně jsem strávil den, před nějakými deseti lety. Zahlédnout tam bělocha bylo místama kumšt. Protože si tradiční anglické kultury, která je vesměs reprezentována bělochy, vážím, byl to docela depresivní zážitek.

+5/0
20.1.2015 15:59

J82a84n 21P17u94k52l 6272698219761

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/61714/vykorente-muze-nenavisti-napsala-britska-vlada-mesitam-odpoved-co-vlastne-chcete.html

0/0
20.1.2015 15:36

M23i11c58h33a71l 14U32n25g93e12r 9196391263801

S těmi britskými muslimy, kteří jsou přimknutí k Británii víc, než britští křesťané, často bývá opravdu legranda. Pár příkladů, ke kterým by Cameron (pod tlakem veřejného mínění) a zejména nejeden Brit určitě rád slyšel Shafiqovo zamítavé a odsuzující stanovisko:

https://www.youtube.com/watch?v=b2nlIfn8tNA

https://www.youtube.com/watch?v=cYFzrEIzoHE

https://www.youtube.com/watch?v=b_bpzdBzn_0

Bohužel, lež nevěřícímu není v očích muslima lží, takže jak moc se takové zamítavé stanovisko dá brát vážně, že....

+4/0
20.1.2015 15:21

D93a85v85i21d 21B47e77n58e26š 8128460759873

To přimknutí k Británii je běžný novinářský trik. Našli jsme jednoho a řekneme: "Typický příklad".

0/0
20.1.2015 15:45

M72a86r38t38i49n 21L73u90k71e56š 3106781331945

Věřte tomu, že kdyby to bylo na Cameronovi nebo Merkelový, tak by musulmany vykopali z Evropy moc rádi, Jenže to dospělo do stavu, kdy už to prostě nejde. Jakýkoliv náznak nepřátelství vůči této komunitě hrozí radikalizací i těch zatím tzv. umírněných.

Zkrátka už nás mají v hrsti, pomalu ale jistě, plíživým tempem ovládnou Evropu. Teď už to půjde zastavit jen za cenu občanských válek a obrovských ztrát na životech. A u toho pochopitelně nikdo z elitních politiků být nechce.

+10/0
20.1.2015 15:19

O10t74t95o 96N52o68v40a23k 8180658156589

To je ale zajimave, ze v 21stoleti jsou to uz jen muslimove, kteri pachaji zlociny z duvodu viry ...

Samozrejme ze jsou i jini zlocinci, ale muslimove to nazyvaji dzihad.

Dale ve spolecnostech, kde je nad 10% muslimu tvori casto ve vezenich vetsinu trestancu muslimove ... jak je to mozne ?

nemuzeme byt preci rasisti a tvrdit, ze to s islamem nema nic spolecneho, to by jsme potom museli tvrdit, ze to souvisi s rasou ... coz nebude pravda, kdyz nemuslimove z techto zemi nejsou temer ve veznicich zastoupeni. [>-][>-][>-][>-]

+6/0
20.1.2015 15:17

L73e98o64š 84K55r85á95l 4267581381

Je to plíživá zhoubná choroba, která v řadě zemí již metastázovala. Dá se ještě léčit ???

+7/0
20.1.2015 15:12

M65i72c68h28a51e88l 31L38u84k41a86v52s76k82y 6309151928161

Jak kde. U nás by se to ještě dalo. Ale muselo by se to podchytit v počátečním stádiu.

+7/0
20.1.2015 15:19

P56e59t77r 71F33r90a46n74c 9367861108248

Nemusite, ale nedivte se.

0/0
20.1.2015 15:12

P81e16t45r 71U19t32ě37k34a27l 9510908788

Evropo, vzbuď se! Nějaké kecy o tom, že muslimská komunita tu či onde odsoudila útoky v Paříži - to je nezlobte se h...o! Oni prostě říkají: "Sorry, hahaha"! Myslím, že máme právo požadovat, aby proti teroristům Z VLASTNÍCH ŘAD aktivně působili. Nedělají proti nim nic. Z vlastní země utekli, nechali ji na pospas extrémistům a čekají, až to někdo vyřeší za ně. A je jedno, jestli jde o komunitu v Anglii, Francii, nebo ČR. Jsou to jen slova, slova, slova. A zároveň požadavky, abychom je respektovali (rozuměj přizpůsobili se) a neobviňovali je. 

Jakou cenu mají taková prohlášení? Ani slova o tom, že se za činy svých spoluvěrců alespoň stydí. Jak potom nesklouznout do kolektivní viny? Mimochodem tento termín vymysleli viníci.

+10/0
20.1.2015 15:11

P79e73t70r 31K31o80l63a50ř92í89k 2684983595923

vybavujou se mi záběry jak palestinci v pásmu gazy nadšeně poskakovali a jásali nad útokem muslimů na světový obchodní centrum 11.9.2001 ... a aby byli víc vidět tak poskakovali na bednách ... na těch bednách byl nápis "Potravinová pomoc USA" ... a nevidím žádnej velkej rozdíl mezi určitejma oblastma GB a Francie ...

+13/0
20.1.2015 14:56

P49e77t80r 76K62o43l38a70ř58í80k 2164143735963

a pásmem gazy ... :-)

0/0
20.1.2015 14:57

J76i68ř88í 15Š67v97e91h58l29a 1254524542326

Musíte. A vaše děti musí - tam je hlavní problém.

+5/0
20.1.2015 14:38

J58i30n91d47ř45i21c25h 81P59o52d49r88á56z50s19k24ý 6895248265175

Já v první moment četl muslíte;-D

0/0
20.1.2015 14:43

L66e73o33š 11K62r41á61l 4117901571

Kéž by události poslední doby chtěly předznamenat konec nepochopitelnému prosazovaní vize multikulturní Evropy...

+18/0
20.1.2015 14:36

V64á33c17l20a78v 49M66á42c70h91a 6589259272264

stejně jsme na vymření

+2/0
20.1.2015 14:37

L48e26o20š 56K82r44á39l 4117351471

Vy asi už jo...

+1/0
20.1.2015 14:38

M65i84l96a90n 83V14i59k 1237905113863

Zaplať pán Bůh! Včera by už bylo pozdě;-D

0/0
20.1.2015 15:28

V25á80c45l71a68v 57M56á52c33h57a 6509569172614

jsme na vymření a jich je více než 1,5miliardy:-)

+1/0
20.1.2015 15:10

Najdete na iDNES.cz