Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Majitelem KV Areny jsou Karlovy Vary, rozhodl soud

KV Arena patří městu Karlovy Vary. K takovému závěru došel okresní soud, který tak smetl žalobu karlovarského magistrátu na trojici firem, které arénu stavěly. Podle soudkyně Dany Sobotkové se město celou dobu chovalo jako majitel haly. A to kupříkladu tehdy, když si po jejím požáru nechalo vyplatit pojistku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

yakuza_kv

KV

Minimálně správce tohoto sportovního zařízení se ke KV aréně chová macešsky. Ve sprchách v tréninkové hale je takový humus, že se štítím sem po hokeji vlízt. Asi už nezbylo na plat uklizečky a zakoupení úklidových prostředků. Z pěti sprch fungují 4 (sociální zařízení šatny 1 a 2, kdyby to chtěl někdo spravit...). Za ty prachy, co stojí hodina pronájmu ledové plochy jde o kvalitu servisu jak za komoušů.

+3/0
22.10.2012 20:08

hnusil VI. - věčný bojovník

Re: KV

Inu KOA a spol. okopírovali metodu šetření od VV - zcela bezmyšlenkovitě uděláme poslepu škrty a tím ušetříme. Jen to ještě vylepšili brutálně neschopným managementem.

+1/0
22.10.2012 21:03

holyholy

Re: KV

Dovolte mi podívat se na Váš názor poněkud z jiné strany. Kolikrát za den, by bylo potřeba kompletně uklidit zázemí haly aby bylo čisté po některých návštěvnících? Pokud hygienické návyky některých jsou na úrovni středověku, nebo možná ještě o několik století dál, musel by úklid probíhat prakticky nonstop. Pokud se všichni budou v cizích sprchách chovat jako doma, věřte, že pořádek bude, ale je to o jednotlivcích. A pokud nefunguje nějaké zařízení, není nic jednoduššího, než se zastavit na velíně, oznámit velínáři kde je problém a problém se následně může začít řešit. Obě haly jsou poměrně technologicky náročné a složité a pokud vím, křišťálovou kouli tam nemají. Kritizovat umí každý, konstruktivní kritika smysl má, ale jen reptat že je všechno špatně...to umí opravdu každý.

+1/0
22.10.2012 21:19

yakuza_kv

Re: KV

Vážený,

ono by stačilo zázemí kompletně uklidit alespoň jednou za den, aby to tam vypadalo znatelně lépe. Hygienické návyky naprosté většiny z nás jsou co se sprchování týče, naprosto v normě. V normě ale není špinavý obklad do metru výšky a dlažba vypadající jako po průchodu tisíce lidí s obuví. Pokud vím, do sprch se chodí na boso, ev. v sandálech. Velínáři nemá cenu vůbec nic říkat, stejně tak jako libovolnému řadovému zaměstnanci. Kdyby za něco stáli, fungují tak, že se takové věci vůbec řešit nemusí. Když nefungují oni, má fungovat management. Tady evidentně nefunguje nikdo. K reptání, asi máte pravdu, že líná huba = holé neštěstí, ale já se za peníze investované do volnočasových aktivit nehodlám s nikým dohadovat. Přeposlal jsem můj příspěvek panu Malečkovi (jednatel KV Arena s.r.o.). Mějte se fajn.

0/0
24.10.2012 20:11

isabell

Re: KV

Doufám, že jste si na všechny nedostatky stěžoval- někdo by to mohl spravit, ale asi by se to měl ten někdo dozvědět- kontrolovat to asi každý den nechodí.

0/0
23.10.2012 8:12

Fanouš8

Soud o KVarenu

Jen lidé na Magistrátu města jsou takoví, kteří si nevidí do úst. Divím se, jak zaslepeně se chovají ve své nenávisti k této stavbě, kterou se od jejího  začátku snažili zamezit. Každému kdo přemýšlí normálně je jasné, že pan právník, který město zastupuje má zájem na tom vydělat hodně peněz a tak se chce odvolávat do nekonečna, ale jediný kdo na tom prodělá je město K. Vary, které předem prohranou, zcela nesmyslnou při prohraje. Když totiž někdo užívá 4 roky tuto nemovitost, nic mu nevadilo, ani při kolaudaci, halu převzalo, bere peníze za pojistnou událost(to jim nevadí) tak se člověk musí divit, koho jsme si tam zvlolili. Za co pane bože, za co ? Ti zastupitelé, kteří se chtějí soudit(hlavní strůjce p. Ing. Kotek),

by prohraný proces měli zaplatit z vlastníl kapsy, neboť škodí Karlovým Varům.;-O

+2/0
22.10.2012 13:49

mzitka

Re: Soud o KVarenu

Jak dlouho už pan Kotek na magistrátu není? Zdá se že se na něj dá svádět úplně všechno... Město přece mohlo soudní spor dávno zastavit, politickou sílu v zastupitelstvu na to přední představitelé mají.

+1/0
22.10.2012 18:31

Najdete na iDNES.cz