Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vraťte dětem tělocvik, bouří se rodiče proti rozhodnutí ředitelky

Nová ředitelka liberecké základní školy Ještědská ubrala ve sportovní třídě tři z pěti hodin tělocviku. Rodiče žáků se vzbouřili a sepsali proti tomuto rozhodnutí petici. To zřejmě zabralo a vypadá to, že se hodiny tělocviku vrátí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ladislas

Nechopná ředitelka dosazená černoprdelníkem

Zlikvidovala jednu menší školu  a proto si vybral pan Kamil Jan Svoboda jako ředitelku na velkou ZŠ v Liberci Gardoňovou ??? To těžko, Gardoňová musí mít k některému politikovi zpřízněnému s KDU v Liberci hoooodně blízko. Je to výsledek lidovecké politiky - dosadit všude svoje kamarády a kamarádky kamarádů, milenky a jinou havěť černoprdelnickou. Vždyť pan Kamil Jan Svoboda má jen střední školu obchodní a to má řídit školství v LIberci ????? Copak může nějakej mladej zcela bez vlastních pracovních zkušeností vybírat ředitele škol ???????? Do pekla s Kamilem Janem Svobodou a s ostatníma lidovcema v Liberci,  stejně jako s primátorkou, když tam nechává takový nevzdělaný PAKO dosazovat neschopný lidi. Prostě když už není kde brát peníze, vytunelujou a totálně rozloží i fungující školu dobytci jedni lidovecký !!

+1/0
11.10.2012 15:08

Antonin, topič

Hmm,

tak někdo, kdo si myslí, že saunování je dobré jen pro promrzlé lyžaře, může dělat ředitele ZŠ?

Děs.

0/0
11.10.2012 13:58

bleeeeeeee

Paní ředitelka je naprosto neschopná,.. proč ?

Dosud se možná více než polovině školy nepředstavila, děti netuší kdo škou řídí. Na třídní schůzky si jako velmi chabou oporu bere svého manžela, která shodou náhod, pracuje ve firmě, která má školit učitele z Ještědské, "jak správně na to". její argument, že škola nemá statut sportovní třídy, tak to zruším, je projevem tuposti a naprosté neúcty k tomu, co bylo za dlouhá léta vybudováno. Ty děti nemohou zato, že paní ředitelka je sportovní nemehlo. Naprosto zoufalé webové stránky .. Stačí se podívat sem: http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/8423021

Staré webové stránky byly asi 80x lepší s dostatkem informací.

Pokud je kvalifiakcí pro ředitele školy účast v politické straně a dostatečně bezpáteřní chování, které leze z každé argumentace paní ředitelky vyčíst , tak dětem a kantorům na Ještědské pomáhej pánbůh.

A nebo ještě lépe: vyhoďte tu babu,... proboha !;-D

+2/0
11.10.2012 12:50

kaka772

Nepravdivé informace

Dobrý večer, jsem další rodič školáka ze ZŠ Ještědská. Nedá mi to a musím reagovat na tento článek. Nejen, že se nám paní ředitelka neomluvila za neoznámení svého záměru zrušit sportovní třídu, na kterou naše děti dělaly talentové zkoušky na konci 5-tého ročníku, ale ještě nás spíš nabádala ať dáme své děti na jinou školu, když se nám to nelíbí.

Se základní školou jsem byla moc spokojená, sama jsem tam sportovní třídu navštěvovala. Můj syn tam byl také spokojený, 3.9.2012 mi však oznámil zrušení sportovních tříd...Byl to pro mě opravdu šok..Nakonec jsem jela ještě na jednu schůzku s paní ředitelkou a rodiči ze 6.B., kde mi bylo také řečeno, že když syn hraje a chce hrát fotbal ať ho dám jinam...takže ZÁVĚR: 

Můj syn chodí na jinou školu, kde už si zvykl, i když kamarádi i kantoři ze ZŠ Ještědské mu stále chybí..přesto moc fandím ostatním rodičům, žákům a kantorům na ZŠ Ještědské, ať tato jejich snaha udržet něco, co tak dlouho fungovalo nezanikne z důvodu ať už je jakýkoliv. Chmátalová

+1/0
11.10.2012 0:13

Mandle2001

korekce slov pí ředitelky

Dobrý den, jsem rodič dítěte na ZŠ Ještědská v Liberci. Hrozně mně štve, když vidím tyto polopravdy, které pí ředitelka komentovala v dnešním vydání IDNES (viz sauna  / finacování školy/ stejné podmínky výuky TV pro žáky v 7-9 ročníků/ atd. Tato situace rozhodně není tak 100% jak je dnes popsána pí ředitelkou.

Mindl

+1/0
10.10.2012 14:26

jazyk v broskvi

...to jo!

...v Ostašově mají také 5 hodin tělocviku ale hýbou se jen 2! Zbytek je informatika nebo teorie v lavici! Taky tam najdete pěkný "knedlíky"!;-D

0/0
10.10.2012 9:53

uživatel eliminován v23.0

Špatná ředitelka

měla by odstoupit !!!!!!

+2/0
10.10.2012 8:44

Najdete na iDNES.cz