Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Školák souzený za demonstraci je nevinný, musí však být pod dohledem

Bahrajnský soud pro nezletilé zprostil obvinění jedenáctiletého Alího Hasana. Školák byl původně obžalován kvůli zapalování pneumatik během politických nepokojů. Podle CNN může zůstat v rodině, rok ho však bude kontrolovat sociální služba.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Kosatka Dasha

zapalovani a delat b..l je bezna hra

mladych hadrniku :-((( Zanedlouho z neho bude profesional sebebuch

0/0
6.7.2012 8:07

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: zapalovani a delat b..l je bezna hra

:-PR^

0/0
6.7.2012 8:21

greenalien

Jak to vidíte Timurovci

Stejná propaganda jak v Sýrii, viďte? ;-D

+1/0
5.7.2012 22:21

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

komiček v zeleném dorazil:)))

+2/0
5.7.2012 22:31

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Jen mi to připadá, že když se v jedné zemi bouří nějaké etnikum, tak je to schvalováno, zatímco v jiných zemích schvalujete represi.

+1/0
5.7.2012 22:53

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

já někde schvaluji nějaké bouření?;-D tak mi laskavě ukažte kde.

ono je právě ta sranda, že zatímco někde se vesele bouří a potrhlí tajtrlíci to schvalují všemi deseti, jinde je to samé potlačeno za tichého pozorování západu a trotlů z emeriky. takže to je spíš vaše doména, ne?EURv

+2/0
5.7.2012 23:15

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

No o kousek níže píšete cosi sarkasticky o Vaškovi a nezbedovi, tak jsem se jenom chtěl zeptat, jak to vidíte s tím vězněním jedenáctiletých. Takže zrubat i Bahrajnce, aha. No na tom bychom se my dva neshodli. 

Jinak se píše "Ameriky".

0/0
5.7.2012 23:27

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

no evidentně jste nepochopil nic. sarkasticky, protože náš malý nezbeda má vítězné vaškovo heslo a je třeba mu pomoct. pozor-ironie.

jinak opravdu v bahrajnu se nedělo nic jiného, než co vidíme jinde v rámci tzv. arabského jara. jen tady kupodivu demonstranti dostali nakopáno, jelikož vládnoucí rodina stojí na té správné straně. emerické, potažmo hujerovsko západoevropské. no není to úchvatné, jak když dva dělají totéž, nemusí to být v době přetvářky a vyšších zájmů,

 totéž? navíc, když se ty zájmy krom ropy ani nedají pochopit..

píše se, taky se používají velké písmena atd. vím, neřeším..:-P

+1/0
5.7.2012 23:50

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

No když se chci podívat na někoho pro které totéž není totéž, tak se podívám na Timurovce, jak perlí prakticky pod každým článkem. Třeba jak nám servírují propagandu kdejaké diktatury ale stěžují si, že jinak idnes je hrozná západní propaganda. ;-)

A co si pamatuji zpod jiných článků o Bahrajnu, Timurovci tradičně projevovali upřímnou starost o tamější demonstranty. Třeba: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A111003_151024_zahranicni_ipl

-

Proč ten článek, ani tenhle, nebyl zaplaven rozhořčenými soudruhy požadující okamžité stažení lživého článku, projevující účast s režimem, atd.? To by mě docela zajímalo.

0/0
5.7.2012 23:59

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Protože jinak pod články třeba o Sýrii je to vždy plné rozhořčených občanů, kteří pranýřují idnes, jaký je to štvavý plátek...

Třeba tady:

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A120703_223151_domaci_brm&razeni=tip

0/0
6.7.2012 0:05

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

můžu se zeptat, proč mi tady dávate nějaké diskuse, to je mám jako pročítat kdo a co jako píše a jestli ten a ten náhodou nepláče na nesprávném hrobě? já to určitě nebyl, to vám garantuji.

já vím jenom jedno-zatímco v bahrajnu byly demonstrace potlačeny, západ bohorovně přihlížel a o nějakém tlaku na vládnoucí rodinu nemůže být jaksi řeč, jinde demonstranti mají plnou podporu západu, vládcové jsou tlačeni do rohu (samozřejmě i propagandou v médiích-to v tom lepším případě, jinde je přímo sejmou silou) a posléze i odstaněni. tak mi milý greene vysvětlete, proč vám na tomhle nepřijde něco divného a jste tak bohorovně vyrovnaný? mě to přijde, že se jaksi necháváte zpracovat propagandou, protože jiné vysvětlení pro různý pohled na dvě stejné věci nemám.

0/0
6.7.2012 0:19

Fai Rodis

Re: Jak to vidíte Timurovci

Kaslete na nej, je to troll.

0/0
6.7.2012 0:20

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

on to myslí vážně, o to je to horší..

nicméně vaše rada je taky řešení:-P;-)

0/0
6.7.2012 0:26

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Na člověka co tvrdí, jak je všechno relativní, a jak je to zvláštní že na vládní úrovni panují rozdílné standardy pro rozdílné země, mi přijde dost zvláštní, že vás zrovna tohle téma, jak v diskuzích je také dvojí metr, nezajímá. ;-)

0/0
6.7.2012 0:32

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Dávám vám diskuze protože mi přijde zajímavé jak diskuze o Sýrii jsou plné nářků na propagandu, zatímco diskuze o Bahrajnu nemají nic podobného. Přitom sám píšete, že jde de facto o stejné situace. To mi prosím vysvětlete. Je to tím, že když se píše o někom, kdo je spojenec Američanů, automaticky to propaganda není, zatímco třeba o Asadovi to musí v každém případě být? ;-D

O tom vlákno původně bylo. To byla otázka mířená na Timurovce všeobecně, nikoliv konkrétně na tebe. Pokud máš pocit že se to netýká, že můžeš být vyrovnaný, netřeba od tebe dalšího komentáře. Ale nepřijde ti divné, že zatímco jinde, třeba v případě Libye, byly diskuze plné fanoušků tamní diktatury, stejně jako v případě Sýrie, včetně bájí o sociálních rájích, tak v případě Bahrajnu nic takového není? Mně to přijde setsakramentsky divné. :))

0/0
6.7.2012 0:27

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

poslední reakce, jelikož vy si stejně melete svou a vždycky odskočíte od toho, co z vás chci dostat, jít spát bude lepší..

-o jaké propagandě o bahrajnu to proboha to píšete? já se nikde nedočetl, že by se v bahrajnu někdo utlačoval a bylo by třeba zatočit s vládnoucí garbniturou! což je zásadní rozdíl mezi oním zbytkem zemí, víte kterých. jak by se tedy mohlo jednat o propagandu? pouze se stroze informovalo o demonstracích, nic víc, nepitvalo se proč a zda je důvod. ovšem s porovnáním s tím zbytkem zase zásadní rozdíl, zpráv jako šafránu. mám pocit, že nejet se tam F1, tak se to ani do zpráv nedostane.

-já z vás chtěl dostat, proč ty samé situace nerozlišujete vy, ovšem toho se nedočkám, místo toho to hrajete do autu a používáte naprosto nesmyslné argumenty, kdy dáváte rovnítko mezi zcela rozdílné pohledy médií na jednotlivé státy.

ztráta času, tradičně..

0/0
6.7.2012 0:49

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Kecáš, informovalo se o Bahrajnu více než dost, stejně tak nikdo nepsal v článku o unesené Češce, že by "se mělo zatočit s vládnoucí garniturou" - stačilo informovat že v Sýrii režim sáhl na českého občana, a ke křiku o propagandě to bohatě stačilo. Čímpak to? Nějaké nápady proč by to tak mohlo být? :))

-

"Já z vás chtěl dostat proč ty samé situace nerozlišujete vy" - když jsou stejné, v čem rozlišovat? Nechápu o co se snažíš, snad kromě nějaké trapné snahy o diskreditaci již od začátku.

0/0
6.7.2012 0:54

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Dokonce v tom článku o Češce, kterou sebrala tajná policie, si idnes odpustil tradiční obraty typu "pochopové" a podobně.

0/0
6.7.2012 1:08

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

víte, co je to cílená propaganda? tak se podívejte na kadenci a obsah článků o jednotlivých státech, kde už ten zázrak zvaný Arabské jaro dosáhlo úspěchu. vy s něma chcete opravdu porovnat bahrajn? myslíte to opravdu vážně, zelený mužíčku, ze vzdálené galaxie?? tak mi prosím ukaž články, kde se píše o tom, že

-VLÁDNOUCÍ PŘEDSTAVITEL ZTRATIL KREDIT A MUSÍ ODSTOUPIT A TYTO ČLÁNKY JSOU SOUSTAVNĚ, NĚKOLIKRÁT ZA TÝDEN OBOHACOVÁNY KONKRÉTNÍMI PŘÍKLADY

já tady viděl třeba článek o bahrajnské princezně, která prý mučila vězně. ale už jsem si nepřečetl, že tam je třeba vtrhnout a zamezit tomuto příkoří a pomoci pokojným demonstrantům k získání svobody (tak jak u toho zbytku). už mi to došlo, oni tam vlastně nakonec jednotky ze spřátelené SA vtrhly (čistě náhodou se jedná o jeden z nejtvrdších režimů světa, ale úplnou čirou náhodou mají ty správné přátele z juesej, že ty komiku..).. takže nebylo třeba..

myslíte, že jste schopen pobrat do vaší duté hlavinky takové zásadní rozdíly (nejste)?

0/0
6.7.2012 7:12

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Pěkně ses vyřádil, ale povětšinou je to snůška blábolů. Pořád dokola se opakuje, že psát často třeba o Sýrii je zločin, propaganda, strašně špatně, když by se psalo o ní méně často, tak jako o Bahrajnu, je to v pořádku. Nikde v článcích o Sýrii se nepíše, že "je třeba tam vtrhnout a zamezit tomuto příkoří". V tom článku o unesené Češce se třeba nepsalo nic podobného. Nepíše se to ostatně ani ve spoustě jiných článků, dokonce ani v těch třeba o sestřelené stíhačce. Byl to docela normální, korektní článek který jenom konstatoval, že tajná policie unesla člověka. Přesto byla diskuze okamžitě zaplněna užitečnými hlupáky, kteří samozřejmě ji zaplnili stížnostmi jak je ten idnes nehorázný, že o tom vůbec informuje. Toto se děje permanentně a to je něco, co nejsi schopen nějak postřehnout.

Ukaž mi, v kolika článcích o Sýrii, pokud nějakých, se píše "musíme tam vtrhnout a zamezit tomuto příkoří" - hádám že toto tvrzení nepatří idnesu ani v jednom. Možná vládám, ovšem o tom se pouze informuje.

0/0
6.7.2012 10:24

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

PS: Úplně stejně třeba idnes informuje o Asadovo tvrzení, že revoluci ve státě dvaceti dvou milionů obyvatel páchá hrstka teroristů ze zahraničí. Kupodivu spoustě jednodušších jedinců to přijde jako mimořádně rozumné tvrzení natolik, že ho přezvali za vlastní.

0/0
6.7.2012 10:31

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

no je to minimálně stejně rozumné tvrzení, jako se nám nevím jak dlouho lupa snažila namluvit, že demonstranti jsou neozbrojení a mírumilovní a jedním dechem dodala statistiky mrtvých, které se často od sebe na obou stranách moc nelišily. taky jste to brali za své a vůbec nic vám na tom nebylo divné.

a jestli zrovna vy používáte obrat o užitečných idiotech, tak to už vopravdu nevíte, jak se sebeztrapnit.

dobře tedy, když už jste takový detailista, tak samozřejmě že v článcích o Sýrii se nemluví tolik o vpádu, jelikož mají všichni spočítáno, kdože za ní stojí, nicméně úvahy a články o tom jsou a to i tady. že byste to nezvládl najít..? vy to potřebujete vždycky takhle rozpalcelovat, co se ke které zemi hodí nejvíc.. tak tedy Lybie, dohenestováni Assada, Lybie zase Kaddafího+nutnost vojenského sesazení a Egypt zase Mubaraka, o vojenském zásahu zvenčí se nahlas nemluvilo. stačí? božíčku.. vždyť to je vcelku jedno, propaganda pracuje stále na tom samém, sundat toho, kdo se znelíbí.

0/0
6.7.2012 10:59

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Lupa tvrdila že zprvu demonstrace byly pokojné a neozbrojené, což byla pravda. Následně se začaly množit ty ozbrojené, ale ani to nevylučuje že jinde někdo jiný mohl protestovat pokojně. I dneska, zatímco partyzáni v Sýrii přepadávají konvoje, pokládají bomby apod. se běžní lidé shromažďují k pokojným demonstracím (na idnesu k tomu běžela třeba videa, určitě sám najdeš novější třeba na youtube nebo na jiných médiích). Nevylučuje se to.

0/0
6.7.2012 11:05

greenalien

Re: Jak to vidíte Timurovci

Zajímalo by mne, co to je, dehonestování Asada. Je dehonestování napsat, že je to diktátor, že se mu v zemi ztrácí oponenti, že vyhrál prezidentské volby s 97% hlasů jako jediný kandidát, nebo že jeho armáda masakruje odpůrce? Mně to přijde jako konstatování pravdy. Tihle lidé si za to, co se o nich píše, můžou sami.

0/0
6.7.2012 11:49

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

a mimochodem, nepochybuji, že autoři sledují diskuse, takže bych se vůbec nedivil, kdyby tato sranda, kterou dá jojo na provázku do roviny s Lybií, Egyptem a Sýrií byla napsána právě z toho důvodu, aby pucflek na dálkové ovládání oběhal celou diskusi a demagogicky umořil diskutující.

víte, já nepochybuji ani trochu o propagandě, byla tady vždycky a je to součást všech poněkud vyspělejších států, jejichž obyvytelé nelezou po stromech. já o tom nepochybuji, zato vy, křišťálově čistý jojo, vy nepochybujete o opaku. svatá prostoto..stejně jako v Rusku běží propaganda a objevují se tam události, které se nikdy neobjeví tady (a že jsou sakra vypovídající, jako např. ono přijetí ruské diplomacie v damašku), tak tady se objevuje to, co slouží těm, odkud vítr vane. to je prostě realita, kterou vidí téměř každý, čest výjimkám..

0/0
6.7.2012 7:22

Kosatka Dasha

Re: Jak to vidíte Timurovci

Obdivuji tvoji trpelivost :-)

0/0
6.7.2012 9:26

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

jj, normálně na něho prdím a dělám si jenom kozy, ale teď mám hádavou.. ještě mám v plánu je jednou všechny dohromady podusit článkem, ve kterém se momentálně známý spisivatel, muslim, rozhodl promluvit o svých démonech, kdy mu najednou spadla pod nohy volnost-demokracie a jaksi to nebyl schopen ustát. ale to si nechám na někdy jindy, až tam bude zelený paňáca, vyholená holka a spol.

pak si dám zase oraz, protože tohle se dlouhodobě fakt nedá.

0/0
6.7.2012 9:33

Kosatka Dasha

Re: Jak to vidíte Timurovci

OK, Doufam, ze to nepropasnu :-))). Kdo je vyholena holka?

0/0
6.7.2012 11:01

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Jak to vidíte Timurovci

nick Stříhali dohola velikou holčičku:-) to je taky nášup;-D

0/0
6.7.2012 11:16

!!saco ej hcoP depotoxE

Jestli existuje možnost

Že si tu fotku někde v nebíčku prohlídne sám velký Vašek, tak snad ještě i nakonec vyleze z hrobu a s malým nezbedou ještě prohodí pár povzbudivých slovR^8-o

+2/0
5.7.2012 20:33

stagger

ŠKOLÁK SI JEN HRÁL ...

si ti arabové dělaj kozy .... posílat děti stavět barikády a zapalovat pneumatiky ... 8-o no i když to je asi fakt hraní si ... ale když je opásaj dynamitem už jsou mučedníci. Nechápu ... šel bych teda protestovat sám, ale kluk by seděl doma na zadku, popř ležel na břiše jak by měl zadek sešvihanej

0/0
5.7.2012 20:27

Nojby.cz

trololo

na ten jeden rok ho spíš měli zavřít do toho vězení a dostal by za vyučenou V

0/0
5.7.2012 19:42

libyn

malej darebák

nic jiného

0/0
5.7.2012 19:26

Fai Rodis

Takze proti mensinovym sunnitum

by lid demostrovat nemel a je spravne, ze dostane po papuli ozbrojenou oesti vladnouci tridy a jejich kamaradu. Kdezto mensinove vladnouzi alawity je treba odstranit za kazdou cenu. To jsem rada, ze to vim!

+3/0
5.7.2012 19:21

Sharpe

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

To zalezi na ktere strane stojite. Samozrejme, ze kdyz fandite Iranu, tak vam zalezi na tom, aby se proiransky rezim allawitu udrzel u moci a v Barhainu, kde se to Iranu nepodarilo, tak je to spatne. Kdezto ti co se na to divaji se zajmu evropske civilisace, tak naopak, kde zajmy iranskych muslimskych fanatiku se neprosadi, tak jim to preji, nebo jim zajmy Iranu mohou byt ukradene.

0/0
5.7.2012 20:08

william brennan

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

Saúdská Arábie má podle Vás k hodnotám evropské civilizace blíž než Írán?

0/0
5.7.2012 20:17

Fai Rodis

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

Ja tak nejak nestojim na nici strane.

Jen mi pripada, ze kdyz se v jedne zemi bouri nejake etnikum, tak je to schvalovano, zatimco v jinych zemich naopak schvalujem represi. Pritom Saudis, Bahrajn, Asad a Iran jsou co do demokracie na tom zhruba stejne.

I kdyz - jako Syranka nebo Iranka z mesta bych nemusela nosit na hlave tolik zaclon jako Saudka a smela bych chodit do zamestnani a ridit auto.

Vono je to kapanek relativni...;-)

+1/0
5.7.2012 21:36

greenalien

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

Kolik toho na hlavě nosí ženy v Turecku?

0/0
5.7.2012 22:18

Fai Rodis

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

Jak kde, zeleny milanku, jak kde.

Takovi venkovane z Anatolie, stala to zakladna etnicke invaze do Nemecka, si na satky velmi potrpi, jak doma tak v Nemcich. A napriklad pani Erdoganova pro zaclony na hlavu velmi horuje.

A proc vlastne tahas Turecko do teto debaty?

0/0
6.7.2012 0:19

greenalien

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

Protože jsi Turecko takticky vynechala z výčtu zemí, které se angažují do debaty, aby to zapadlo do schématu zlí náboženští fanatici x pokroková aliance Sýrie s Íránem. Turecko mi co do demokracie přijde s Íránem anebo Sýrii hodně nerovné.

0/0
6.7.2012 0:29

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

jj, němci musejí mít tuze velkou radost. ono mít turka jako příštího "němce" není výhra za žádnou cenu, o to víc to je horší, když to jsou především ti nejmíň vzdělaní a nejvíc vyzývající alláha.

0/0
6.7.2012 0:32

greenalien

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

1. Můžu se zeptat kde někdo něco takového píše?

2. Neměla byste tvrdě bojovat proti školáckým teroristům, zpropagandělým médiím a krvelačným imperialistům co chtějí každou chvíli Bahrajn obsadit? Já jenom tak, ať máme teda jeden metr za všecho. ;-)

0/0
5.7.2012 22:20

!!saco ej hcoP depotoxE

Re: Takze proti mensinovym sunnitum

1)takový je výstup z reality, ty šašo..;-D

2) zdá se, že vám už definitivně odbilo, šašo..:-P

0/0
5.7.2012 22:36

socyálňy inženyr

a co jako,

koho zajímá nějakej muslimák? 8-o;-€RvRvRv

+1/0
5.7.2012 19:20

Najdete na iDNES.cz