Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

KOMENTÁŘ: Poučení mlčenlivého Nečase, který se (ne)bojí Bradáčové

Máš problém, který neumíš vysvětlit? Seď, mlč a čekej, až to přejde. Premiér Nečas a jeho strategie takzvaného vysezení zřejmě projde i v případě odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila. Má to ale jeden háček, a to blížící se krajské a senátní volby, píše ve svém komentáři zástupce šéfredaktora MF DNES Jiří Kubík.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

slv

Hele redaktorskej

Jaksi jsi přehlédl ve svém výčtu to, co nepochybně bylo poslední kapkou a co vedlo k Pospíšilově odvolání. Byla to jeho návštěva u Kalouska za Nečasovými zády, kde si domlouval navýšení rozpočtu ministerstva. Kalousek mu s radostí vyhověl, protože tím nakopl premiéra. Ponechme stranou, že to nebyly peníze v rozpočtu, ale jen výdajový rámec.

Se jeden diví, kdo může dělat zástupce šéfredaktora.

0/0
3.7.2012 6:01

yjly

Napoleonek a Urtika a Písnička o radaru a Chvátal ?

a Pomahačsko a chráničtí podgenerálové©Já řídící Českou vládu a její složení.... Že by vadili Českému slotovi ?

Že-by hora másla na hlavě jako u Malé sovičky....? V tomhle vedru ....?

Navíc s Bradáčovou ve funkci...

Hejbe se to už ?

Až začnou někteří mluvit, budou ministři minulé vlády, kteří jsou i v současné, řídit stát z basy.

0/0
2.7.2012 18:11

slv

Re: Napoleonek a Urtika a Písnička o radaru a Chvátal ?

Je s podivem, že na fóru nemažou opilecké bláboly.

0/0
3.7.2012 5:57

petrph

k Nečasově štěstí

by ODS prohrála podzimní volby tak i tak, i kdyby Pospíšila nechal kde byl. A Nečas to po těch volbách slízne od strany stejně a aféra Pospíšil bude je z mnoha dalších, které mu hodí za vinu. A nebo naopak-pokud Pospíšilova glorifikace národem povede k tomu že si ho v Plzni zvolí hejtmanem, tak to může Nečas obrátit ve svůj prospěch.

Jenže ono jde o něco jiného a celá ODS to chápe odshora a dolů, důvěra věřenosti v ODS slábne,její vliv ve společnosti také - a všechny následující volby v brzké budoucnosti ODS pravděpodobně prohraje. Předseda vlády, pár ministrů v koaliční vládě a 51 poslanců, to už je jediné co jim ještě v politice zbývá, a nejpozději za 2 roky příjdou i o to.Nebudou se tohoto vlivu tedy sami dobrovolně vzdávat, i kdyby byl -jako že je -Nečas špatnou volbou..

+3/0
2.7.2012 16:27

Soulburner CXLVII. Nezničitelný

...

z celýho parlamentu je to jedna banda od třešní po topku :-/Rv

0/0
2.7.2012 16:21

Dabi

Kdy

skončí servilita bývalých novinářských svazáků k dnešním modrým komsomolcům, soudruzi co vidíte slušnýho na Vašem Nečasovi, když se napíše, že svázák tupostí předstihl Topolánka, tak to smažete, ale tím z něho génia ani slušňáka neuděláte, kfdy již konečně vezmete na vědomí, že tak bídnýho premiéra a otřesnou vládu jeětě ČR  neměla. Vláda měla podporu 118 poslanců a co dokázala, pouze okrádat seniory a zdravotně postižené, podporujte si jak chcete na té hrúze nic nezměníte, kupředu modrá.

+5/0
2.7.2012 16:20

802

Re: Kdy

Přesně tak Nečas dostal šanci v pohodě vládnout 4 roky se 118 hlasy, prosadit potřebné zákony  ale tuhle šanci svou naprostou hloupostí a intrikařením zmařil.

Těžko chápat v čem je ta neskutečná nevraživost ke koaličnímu partnerovi VV který rozhodně nebyl na úrovni zelených extremistů s kterými musel vládnout Topolánek, proč vlastně se Nečas snažil tu koalici 118 hlasů stále zlikvidovat až se mu to po prvním neúspěšném pokusu Kočí - Tluchoř podařilo s jiným nemravnou a trapnou postavičkou Peake, která má dostatečně hroší kůži aby zradila svou stranu, své kolegy  a své voliče. Že soudružce Peake jde o zcela něco jiného než nějaké ušlechtilé ideály to vidíme teď s Parkanovou, to je skutečně chování superkoordinátora proti korupci, který aby nemusel říci svůj názor tak se ohání nějakým odborným posouzení někoho, což jak známo takové posouzení se dá sehnat buď takové nebo opačné.

+2/0
2.7.2012 17:15

slv

Re: Kdy

Hm. A jak se ti to přihodilo - ta ztráta paměti? Ale to ty nevíš, že?

VV byla jako pytel blech a rozložila se zevnitř. Bárta oranizoval nejen sledovačky vně i zevnitř, ale byl to on, kdo dohody shazoval prostřednictvím svých poslanců. K tomu Kalousek s okopéváním kotníků. A to ty vydáváš za pohodové vládnutí? Hlavně, že ti šmakuje.

0/0
3.7.2012 5:56

802

Kdepak ztrátou paměti já netrpím

akorát jaksi neberu zas až tak vážně nějaké normalizační mediální kampaně které pořádala MF Dnes, mě zajímají fakta a nikoliv nějaké žvanění redaktůrků kteří jen dělají práci za kterou jsou placeni tak aby byl zaměstnavatel spokojen.

Jediní co organizovali sledovačky jak se ukázalo byla Kočí a Škárka, kým tihle byli placení to bohužel Kmenta nerozkrýval.

Kotníky se okopávali, okopávali je TOP a ODS a těmi okopávanými byli VV.

0/0
3.7.2012 9:18

holkazhane

Je správné, že si ODS na podzim

"ani neškrtne". Ovšem škrtnout by si neměla ani její komunální věrná družka ČSSD. Na komunální úrovni dělají škodnou věrně a nerozlučně. Je hodně různých místních politických sdružení - mají jedinečnou šanci zkusit "vymést pavučiny". Je taky jisté, že pavouci budou velmi rychle a velmi draze splétat pavučiny nové.

+6/0
2.7.2012 16:03

diviznaT no.2

Re: Je správné, že si ODS na podzim

S tím souhlasím a přidám ještě lidovce, kteří se už 2 roky nedostali ke žlabu.

0/0
2.7.2012 16:07

my+š+ka

Re: Je správné, že si ODS na podzim

Je třeba volit nové ( vverky) a naletět na stejné kecy jako vedl Rajon John ! A nebo něco takého jako vede nezvolený starosta ze Suché Lozi ?

Tak kdo si teď brousí zuby proti dynosaurům a koho máme zvolit ať se taky dostane k lízu? Poraď !

0/0
2.7.2012 22:52

ten, který vytočí i děs

tajny-projev-premiera-necase-k-vyhazovu-ministra-pospisila

http://www.finmag.cz/cs/finmag/kaleidoskop/tajny-projev-premiera-necase-k-vyhazovu-ministra-pospisila/

0/0
2.7.2012 16:01

diviznaT no.2

Co vyseděl Nečas tentokrát?

V podzimních volbách si ODS ani neškrtne. Lidé jsou absolutně znechuceni politikou i placením daní do Kalouskovy kapsy, ekonomika jde ke dnu, státní dluh o to víc roste. Takhle neschopný nebyl ani Topolánek, a to už je co říct. Rv

+8/0
2.7.2012 15:35

COMe BAcK

Re: Co vyseděl Nečas tentokrát?

! R^

iokdyž, ono by se vlastně spíš hodilo ;-€ ;-O Rv !

0/0
2.7.2012 15:47

COMe BAcK

a zase .... :-))))))))))

fotka, ke které nelze říct nic jiného, než HURVÍNEK je opět mezi náma ...! ;-D 

Bohužel, on je to "premiér" voděný na padákových špagátech ...;-€ ;-O Rv

+7/0
2.7.2012 15:22

Tenzulice

On je premiér.

Ale rozhodne Nagyová.

+3/0
2.7.2012 15:07

FLOGYN

Kdy Nečas Kalousek mluví pravdu???

Nečas a Kalousek by měli být trvale napojeni na detektor lži. Potvrdila by se má téze, že mluví pravdu pouze tehdy, když mluví jeden o druhém.

Nakonec se dozvíme, že Pospíšil byl odvolán protože se Nečas bál, že Pospíšil odmítá jmenovat  Dr. Bradáčovou. Kalousek nás zase přesvědčí, že jej vyšetřovatel kauzy opakovaně přímo prosil, aby mu často volal.Zatím jen víme, že vyšetřovatele informoval o zaslání posudku st. zástupci, protože se bál, že si to neřeknou.

+9/0
2.7.2012 15:05

holkazhane

Re: Kdy Nečas Kalousek mluví pravdu???

;-DR^

+1/0
2.7.2012 15:59

Najdete na iDNES.cz