Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Má špatnou pověst, bouří se rodiče proti nové ředitelce zlínské školky

Rodiče dětí ze zlínské školky Delfínek protestují proti jmenování nové ředitelky. Konkurz vyhrála současná ředitelka školky v Trnavě na Zlínsku, kterou však podle rodičů provází špatná pověst. Zlínského primátora Miroslava Adámka proto žádají, aby město vybralo do vedení školky někoho jiného.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Miif

Kdo chce psa bít, hůl si najde

Kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde. Věřím, že paní ředitelka z MŠ Trnavy může být někomu nesympatická. Vždyť je to přirozené, že nám někdo padne do oka a někdo ne. Také věřím, že svou práci odváděla dobře a poctivě. Vyhrála konkurz, obhájila své znalosti i dovednosti v oboru, tak proč ji odsuzují rodiče, kteří ji neznají? Jen kvůli tomu, že jedna paní povídala? Chováte se jako stádo! Otevřete oči.!!

0/0
3.7.2012 23:29

Honza Morf

Kde je objektivita?

Není Vám podezřelý text tohoto článku?

Všichni aktéři zde mají své jméno a příjmení, někteří i funkci, ke které se došplhali možná za záhadných okolností. Jsem pouze nestranným pozorovatelem vážená autorko Petro Procházková, ale Vaše předpojatost vůči paní ředitelce MŠ v Trnavě Jitce Skýpalové je přímo zarážející. Než příště něco tak potupujícího vypustíte na trh, a nebudete se opírat o nezvratná fakta - jedna paní povídala - , běžte se přesvědčit na místo činu a zeptejte se i dětí, ty vždy dokáží říci pravdu.

Jediné, co Vám nelze vytknout je, že Váš hanopis se obešel bez pravopisných chyb.

+1/0
2.7.2012 18:15

Hanica77

Názor

Když jsem si přečetla tento článek, musím říct, že jsem byla šokovaná. Moje dcera chodí do trnavské školky, paní ředitelku známe velmi dobře a neměli jsme s ní nikdy žádný problém. Spíše bych řekla, že naopak. Naše dcera ji má moc ráda a je pro nás velkým zklamáním, že už v naší školce působit nebude.

Hanka

0/0
1.7.2012 11:37

PetraK.

Špína, místo vděčnosti.

Jsem neskutečně rozhořčená nejen celým tímto článkem, ale především tím, jak se celá tahle situace od začátku roku 2012 řešila. Před tím, než jsem něco napíšu, bych ráda uvedla, že jsem pod paní ředitelkou Skýpalovou pracovala od října r. 2011 do konce tohoto školního roku jako paní učitelka. Byla jsem ve třídě i mladších i starších dětí. Můžu říct jediné a to, že jsem nikde ve školce nepoznala takovou atmosféru, jako byla v té naší! Nejen, že paní ředitelka byla vůči všem pracovníkům, dětem i rodičům milá a ochotná, ale to, co  pro školku a děti vybudovala a dělala, na to lze složit jen poklona. Když jsem prvně slyšela, že rodiče si stěžovali na to, že děti prý do školky nechtějí chodit, když je tam paní ředitelka, nemohla jsem věřit tomu, co si někdo dokáže vymyslet. Přála bych Vám vidět ty šťastné tváře dětí, které za mnou přiběhly, když jsme byly venku a sdělovaly mi, že konečně přijela paní ředitelka! Ty stohy papírů s obrázky a srdíčky, které jí děti kreslily.

+1/0
28.6.2012 18:33

Marinka29

Re: Špína, místo vděčnosti.

Nedá mi to a musím reagovat, to co se zde píše o paní ředitelce z Trnavy totiž doslovně sedí spíše na paní ředitelku Kouřilovu...v této zlínské školce je atmosféra příšerná,i já jsem zde byla svědkem kdy paní ředitelka Kouřilová velmi nahlas a před rodiči,dětmi i učitelkami diskutovala s maminkou kvůli tomu,že ji upozornila na nějakou administrativní chybu...paní ředitelka totiž nedělá chyby a je neomylná a stojí si za tím...tak nevím,přijde mi to minimálně dost zvláštní, vypadá to, že paní ředitelka Kouřilová má opravdu známosti všude...

+1/0
30.6.2012 14:50

Andros

Tristní postavení současného ředitele školy

Nechceš-li si hubu spálit,musíš mlčet,nebo chválit. K.H.Borovský

0/0
28.6.2012 10:56

oldu

Podivná jmenování

To jak zlínská politická reprezentace nakládá s výsledky konkurzů na ředitele škol je velmi tristní. Stačí si jenom porovnat, jaké jsou výsledky konkurzů a kdo je pak opravdu jmenován. Inu, morální očista rodnice se opravdu podařila. Rv

+1/0
27.6.2012 16:47

oldu

Re: Podivná jmenování

..tedy "radnice".

0/0
27.6.2012 16:48

Apolena Kolenatá

Poprvé

slyším o školce, kde nabízejí stravování a péči pro celiaky, diabetiky a alergiky, moc chválím a mrzí mne, že takových není vícero...

0/0
27.6.2012 15:50

monika.zlin

Řeší vůbec někdo ze zastupitelů, že není jediná,

která se chová jako generál a domluva je s ní těžká? Ale protože rekonkurzy ve zlínských MŠ proběhly "záhadným" způsobem, na každého ředitele se měřilo jiným metrem, tak není co měnit u těch, kterých se rekonkurzy netýkají a jsou si tím pádem "jisti ve svých kramflecích".... Je to smutné.... ;-€

+2/0
27.6.2012 12:15

Cochino

Radní x zastupitel

Který radní podpořil rodiče s jejich peticí? V článku je zmínka pouze o jednom zastupiteli ....

:-?

0/0
27.6.2012 11:20

Cochino

Re: Radní x zastupitel

tak už opraveno :-)

0/0
27.6.2012 14:26

pantáta

Zubalíková

Je potřeba napravit chyby nejhorší rádní za x let ve Zlíně - Aleny Zubalíkové. Dobře že je pryč, dobře, že na městě ví, že to nedávala a snaží se to napravit.

+1/0
27.6.2012 10:25

oldu

Re: Zubalíková

Naprostý souhlas - tedy s první částí. Jestli se to někdo bude snažit napravit se uvidí.

0/0
27.6.2012 16:50

babiho

Prosím necenzurovat. Děkuji.

Tak velká zloba a nenávist je k neuvěření. Otázkou je, proč právě proti paní ředitelce Jitce Skýpalové , která vede perfektně fungující MŠ v Trnavě, kde vládl klid a pohoda nejen mezi zaměstnanci, ale hlavně mezi dětmi a rodiči? Stydím se za rodiče obou školek, kteří byli ochotni podepsat onen dokument neodpovídající pravdě. Za ty první,že si nevážili toho, jak se naše děti mohly učit a hrát v moderně  vybavených třídách,v příjemné zahradě, na které se podíleli rodiče i  prarodiče. Jsem jen babička z Trnavy ,  která se již nemusí obávat represí. Byla jsem jedna z mnoha, která nesouhlasila s onou causou namířenou proti paní ředitelce, ale něco tak nehezkého, co jste si dovolili/a/ napsat a zveřejnit  je odstrašující. Tak si tedy dovolím napsat něco i  já.

Vzkaz č. 1

Rodičové MŠ ze Slovenské ulice ze Zlína,nebylo by příště inteligentnější se přesvědčit  NA VLASTNÍ OČI, jak se mají děti v trnavské školičce!?

Vzkaz č.2

Pane Vozáble, mně z Váz zeblo a Vám ? / rýmy jsou bezva/.  Babiho

+2/0
3.7.2012 0:23

Najdete na iDNES.cz