Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Na Hrad chci kvůli „mediálním favoritům“ i ochraně svobody, říká Jakl

Jedním z důvodů, proč se tajemník hlavy státu Ladislav Jakl uchází o prezidentský úřad, je "kolekce mediálních favoritů", s nimiž se střetne. Za další důvod pokládá svou vytrvalost v ochraně svobody. "Myslím, že pro lidi, kteří mi dnes vyjadřují podporu, jsem už něco vykonal," říká v rozhovoru pro MF DNES.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

neposlušná teniska

Jakle, Jakle, co ty by sis na svobodě počal?

Vždyť jsi celý život nepracoval, kromě dojení státní kasy. Rv

+1/0
8.8.2012 18:41

jarda

OCHRANA SVOBODY ?

Tento rocker a pivní expert silně ovlivněn hradním vševědem se už docela zbláznil. :-(:-PRvRvRv

+2/0
27.6.2012 16:43

aliencz

Re: OCHRANA SVOBODY ?

Já jsem taky rocker a pivo přímo zbožňuju. Daně platím spolehlivě a celkem dost, vychovávám tři děti, manželku ctím, volit také chodím a názory a postoje pana V. Klause většinou také sdílím. Jsem snad jako občan mimo hru?

0/0
8.8.2012 13:58

jarda

Re: OCHRANA SVOBODY ?

Ne,nejste mimo hru. Naopak.Na Jakla,Hájka,Ochmeta a Macha jsem nějak s jejich "klausonázory" alergický.

Řadím je mezi podrždeštníky "nejchytřejšího" muže planety a to vesmyslu oteplování planety až po EU.Nejsem žádný mladík (ročník 1931) a můj život mne naučil reálně uvažovat. Rockeři ani pivaři mi vůbec nevadí. Jen ty řeči hradních zaměstnanců mi nějak nejdou k duhu. Vám přeji mnoho úspěchů ve vašem pestrém životě. ;-)

0/0
8.8.2012 16:51

aliencz

Re: OCHRANA SVOBODY ?

Tak teď Vám nerozumím vůbec. Píšete, že jste alergický na "klausonázory", rozumím-li tomu dobře. Ale ty já mám také i když je nepovažuji za "klausonázory", ale jenom za názory. A necítím se nijak vinen tím, že se s nimi ztotožňuji. Každý  z nás více či méně žije, přemýšlí a koná v souladu s nějakým obecně platným názorem a myslím, že je velmi vulgární tyto názory jakkoliv hanlivě nálepkovat. Zde není prostor pro konfrontací a konzultaci všech známých názorů a postojů VK. Takže je nebudu rozebírat. Je nerozumím tomu odsuzování, že někdo jiný má společné postoje a životní názory. Viz odsuzování macha, nebo Jákla a dalších proto, že sdílí s VK postoje. Jsem přesvědčen, že většina postojů, které VK definuje, nejsou ničím neobvyklým ani ničím klausovským, ale že jsou to zcela běžné a lidstvu za tisíce let známé směry uvažování a myšlení. Snad jen pro mnoho z občanů ČR jen zcela neznámé, nebo dávno zapomenuté. Řeči hradních zaměstnaců jsou v souladu s filozofií "jeden tým, jeden cíl". Díky.

0/0
8.8.2012 18:39

jarda

Re: OCHRANA SVOBODY ?

Sorry,pane "aliencz".Vážím si vašich názorů.Já mám poněkud odlišné,ale to není na závadu. ;-)

0/0
8.8.2012 20:16

MrSean

Mně by on zase tak nevadil...

jen kdyby nespolupracoval s Klausem;-D;-D;-D

0/0
27.6.2012 15:18

aliencz

Re: Mně by on zase tak nevadil...

Jako třeba kdyby spolupracoval třeba s Švarcenberkem, nebo Kalouskem, nebo rovnou s Barrosem, jo? :-)

0/0
8.8.2012 18:42

držte si klobouk

to už by bylo lepší, kdybych se do voleb přihlásil i já!

když koukám na tu drzost některých rádobyprezidentů, tak už se tam mohou přihlásit všichni, jakl, kníže dlouhý, zeman, či jiní - shrnuto: ostuda, korupce, sprosťárna

0/0
27.6.2012 12:51

antexio001

Sice nemá šanci, ale je to z jeho strany sympatické gesto

a ze všech těch politických zombíků, kteří se hrabou na Hrad je mi Jakl názorově nejblíž :-)

0/0
27.6.2012 10:56

mamsrb

Jakl je dobrou alternativou

k židobolševickému vlezdoúnijníhozadku, levicovému americkému ekonomovi nebo oposlmluvnímu obhroublému alkoholiku.

0/0
27.6.2012 11:08

bobísekbobísek

hm to je vážné

kdo je Jakl co je SSO;-D

0/0
27.6.2012 10:17

Světlonoš_v6

Re: hm to je vážné

Jakl je takový ten agresivní papoušek Klause, co slouží k urážení jiných, když se s tím nechce špinit přímo sám Klaus - jako příklad stačí vzpomenout jeho urážky rakouského prezidenta, když si dovolil nepřijet na pohřeb Kaczynského. Taky neustále agresivně uráží všechny lidi s jiným názorem, ekology, pravdoláskaře, intelektuály atd. Prostě agresivní vzteklý a hulvátský papoušek, který se na prezidenta opravdu nehodí

+1/0
27.6.2012 10:22

aliencz

Re: hm to je vážné

Ježíš, já myslel, že sem ti to minule vysvětlil, že to nejhorší, co děláš, je, že se vyjadřuješ na internetu v diskusích. To nosiči světla dělat vůbec nemají. Ty máš nosit světlo. Nezapomeň kdo jsi.

0/0
8.8.2012 13:33

Světlonoš_v6

Re: hm to je vážné

SSO je taková pidistranička složená z jednoho teoretického intelektuála bez praktických zkušeností, který udělal kariéru papouškováním Klause (jistý Mach) a ze členské základny ne-intelektuálů, kteří se velmi hojně a často projevují v diskuzích po celém internetu

0/0
27.6.2012 10:26

Vopruznik

Re: hm to je vážné

Jakl je syčák co si dovoluje říkat politicky nekorektní pravdu. SSO je strana, která prosazuje hrozné nepravosti. Například se jim nelíbí používání biopaliv. Argumentují neskutečnými věcmi. Například tím, že to stojí každého občana ročně přes tisíc korun, ničí to motory, zdražuje potraviny a zhoršuje životní prostředí (zpráva EU o používání biopaliv). Nebo ti lumpové nechtějí zelenou energii. Zas ty dětské argument piditeoretiků – roční dotace kolem 5 tisíc na občana, zdražování energie a tudíž zdražování práce a odliv práce do asijských ekonomik – zvýšení nezaměstnanosti. Hloupost. Český regulační úřad odhaduje, že nás zelená energie nebude stát více než jeden bilion korun do roku 2020. Nebo si ti pidiubožáci myslí, že by peníze měly zůstat lidem, kteří si je vydělali. No není větší slast než odevzdat státu přes 42% mzdy a těšit se z toho, že ty peníze utratí některý ze sociálně vyloučených. Prostě žvásty, nesmysly a demagogie, že jo?

+9/0
27.6.2012 10:51

Vopruznik

Re: hm to je vážné

http://www.lidovky.cz/eu-tajila-nepohodlnou-zpravu-o-skodlivych-biopalivech-p1w-/ln_zahranici.asp?c=A100421_155927_ln_zahranici_mtr

Každý kdo tvrdí, že biopaliva jsou předražená časovaná bomba je hlupák?

Tuším, že už se začínají objevovat informace o negativním vlivu větrných elektráren na životní prostředí.

Opravdu tyto pokusy musíme platit miliardami?

0/0
27.6.2012 11:46

mamsrb

Svobodní jsou strana

které se budou bát všichni červení, oranžoví, zelení, černí i modří bývalí komunisti. Proto si musí zaplatit diskutující jako jste Vy.

0/0
27.6.2012 11:04

Vopruznik

Re: Svobodní jsou strana

Netvrdím, že se jich bojí komunisti ve všech stranách, ale pomalu, ale jistě nabírá příznivce. Dobré věci se chválí sami i přes věcné argumenty lidí jako jste Vy. Dosud jste sdělil nic neříkající fráze narozdíl od SSO, kteří mají svá tvrzení podloženy čísly a výsledky i z jiných zemí. To, že někdo říká pravdu a netvrdí to co se smí tvrdit neznamená, že je placený. Nejsem členem SSO, Jsem člověk, kteý měsíčně zaplatí na sociálním 11.665,-Kč, na zdravotním 4.995,-Kč a důchod budu mít (pokud vůbec) 6500,-Kč. To proto aby se kdejaký asociál mohl vyvylovat a nic nedělat. SSO neprosazuje systém pro líné vandráky, ale pro lidi co pracují. Svoji propagaci si platí ze svých příspěvků nebo darů narozdíl od některých stran.

+2/0
27.6.2012 11:26

jarda

Re: hm to je vážné

;-)R^

0/0
27.6.2012 16:36

aliencz

Re: hm to je vážné

Na co to potřebuješ vědět, stačí, když víš, kdo je Fifinka, Bobík, Myšpulín a Pinďa.

0/0
8.8.2012 13:31

Typhoon

Jakl For President :)))

Jakl president a Klaus tajemník.Pak už jen přejmenovat Hradčany na Karpaty a hoši budou na správném místě.

+1/0
27.6.2012 10:09

666999666

Zdá se že někteří ztratili poslední zbytek soudnosti

;-D;-D;-D;-D;-D

+2/0
27.6.2012 9:55

řezbář

V čele státu

by měl stát někdo z elity národa. Jestli se tento tvor považuje za elitu, pak já budu patrně genius. Díky pane Jakle. Zvedl jsem si díky vám sebevědomí

+1/0
27.6.2012 9:39

Jan Ruzicka

Re: V čele státu

Jó elita. Například Schwarzenberg, nebo Bobošíková. Prostě elita.

+2/0
27.6.2012 9:49

Vopruznik

Re: V čele státu

Zkuste mi říct, který názor pana Jakla se Vám nejvíce nelíbí. Osobně mám pocit, že většina lidí, kteří osočují jiné to dělají na základě papouškování názoru "elity národa" aniž by znalo konkrétní názory či činy aných lidí. Osobně mi přijde pan Švejnar velmi špatný kandidát protože dokáže otočit názor během jedné věty o 180 stupňů. Nebo pan Fišer, který je vlemi tvárný a poddajný což by hlava státu být neměla - zastupuje občany. Pan Sobotka je člen ODS - politické frakce ekonomické mafie. Paní Bobošíková (kterou jsem volil do EP) se momentálně spojí s kýmkoliv jen aby uspěla. Nakonec mi z toho vychází nejlépe opilec Zerman nebo bigbíťák Jakl.

+4/0
27.6.2012 9:53

aliencz

ELITA - JELITA

Ta filozofie ELIT je velmi pozitivní a moderní. Jenže "Elity národa" (bůh-ví jak se vlastně definují a poznají) jaksi došly. Nikdy moc nebyly, nejsou a hned tak ani nebudou. Žádná vesmírná civilizace nám kua nechce žádnou poslat. Hajzlové. Takže nakonec z toho, co máme, je potřeba vybírát to, co má PROGRAM, slučitelný s vlastním svědomím. Jsem přesvědčený, že to je ten nejlepší způsob jak vybírat zodpovědně a smysluplně. Bohužel, český národ si programy moc nečte, raději vybírá ty ELITY :-) Které pak dělají se svými kamarády PSÍ KUSY :-) Je slučitelné s Vaším svědomím, že hned jakmile odejde Klaus, vrhnou nás Zeman, Švejnar, nebo Fisher do rukou Bruselu, napospas Barosovi a jeho pohůnkům, jak už to několikrát avizoval sám kníže Švarcenberk? Hm? Jak to cítíte? Víte, musíte si totiž vybrat, jak zvolíte, tak bude. Akorát by to chtělo vědět a dobře znát skutečné úmysly a záměry těch, které zvolíte, nestačí jen to, že dobře vypadají, nebo je někdo onálepkoval za ELITY.

+1/0
8.8.2012 13:45

Světlonoš_v6

Jo Jakle

už se ti to krátí. Za 254 dnů přestaneš být živen státem a přestaneš být jakkoliv zajímavý pro média. Už budeš jen přestárlý rádoby rocker se směšnou přehazovačkou z umaštěných vlasů a budeš sotva někoho zajímat. Prezidentem se nikdy nestaneš, toho bohdá nebude.SSO se nikdy nedostane do parlamentu a doufám že příštích volbách už jim to konečně docvakne a ten svůj extremistický spolek rozpustí.

+2/0
27.6.2012 9:23

Jan Ruzicka

Re: Jo Jakle

Jděte ten sen dospat.

+3/0
27.6.2012 9:35

Vopruznik

Re: Jo Jakle

Extremistický spolek??? Extrémně zdravý rozum? Extrémně spravedlivý stát? Extrémní svoboda? Extrémní vzdělání?

+2/0
27.6.2012 9:54

aliencz

TEN CO NOSÍ SVĚTLO - NEVIDÍ :-)

Kua já tě nechápu. Nosíš světlo, ale vidíš VELKÝ KULOVÝ :-) Nemáš to pokažený? :-) A nebo jsi jen ztělesněním praktického pořekadla, že "pod lampou je největší tma"? Hm? :-)

0/0
8.8.2012 13:50

rbursik

musí splnmit podmíky anavíc zná jde jsou tolety tam

0/0
27.6.2012 8:48

LimonadovyJoe03

Re: musí splnmit podmíky anavíc zná jde jsou tolety tam

To je mongolsky?

+2/0
27.6.2012 8:52

Jan Ruzicka

Re: musí splnmit podmíky anavíc zná jde jsou tolety tam

Pidgin Czech. Tady docela obvyklý jazyk.

0/0
27.6.2012 8:55

LimonadovyJoe03

Mimochodome, KSČM asi postaví Remka,

a vzhledem k disciplinovanosti bolševických voličů by mohl dostat všechny hlasy voličů KSČM. To by mohlo za určitých okolností stačit na postup do druhého kola, pokud se hlasy socanů rozmělní mezi Švejnara, Dienstbiera a Zemana a hlasy pravičáků mezi Schwarzenberga a Sobotku, mohl by s Fischerem možná postoupit Remek.

+1/0
27.6.2012 8:30

cara al sol

Re: Mimochodome, KSČM asi postaví Remka,

Pokud bude stát proti Fišerovi, podpořím klidně i Filipa.

0/0
27.6.2012 9:00

Vanguard

Re: Mimochodome, KSČM asi postaví Remka,

to jsi doufám nemyslel vážně...

0/0
27.6.2012 10:31

LimonadovyJoe03

Tož je to takový průzkum bojem pro SSO.

Nejde o post prezidenta, Jakl moc dobře ví, že na druhé kolo nemá nárok. Je to ale dobrá možnost prezentovat názory jeho myšlenkového proudu a prozkoumat, kolik lidí na ně slyší. Pro SSO to budou užitečné informace před volbama. Takových 5% v prvním kole pro Jakla bych považoval za úspěch a dobrou zprávu pro SSO.

+1/0
27.6.2012 8:19

ODSCSSD7

Re: Tož je to takový průzkum bojem pro SSO.

ono to neni o pruzkumu (plno volicu Svobodnych s kandidaturou Jakla nesouhlasi) je to o tom aby byly slyset i jine nazory nez ty proevropske.... coz je jedine dobre... nechci tady prezidentskou kampan, zalezenou na tom, kdo se vice pokloni EU vyhraje.

+3/0
27.6.2012 8:23

LimonadovyJoe03

Re: Tož je to takový průzkum bojem pro SSO.

SSO nemá plno voličů. V tuto chvíli nemá žádné, je to parta individualistů, kteří se o něco snaží a někteří z nich s kandidaturou Jakla nesouhlasí. Plno voličů mohou teprve získat a zviditelnění se v prezidentské kampani je jednou z cest, jak toho dosáhnout. Je to snad jediný kandidát, který plní požadavky na nekomunistickou minulost a pouze české občanství, už na tom by mohl stavět. Osobně si myslím, že první kolo vyhraje s velkým náskokem Fischer a doprovodí ho jeden z trojice Zeman, Dienstbier, Sobotka a Fischer pak zvítězí i v druhém kole.

+1/0
27.6.2012 8:27

Vopruznik

Re: Tož je to takový průzkum bojem pro SSO.

Momentálně má SSO kolem 3,6%. Očekával bych víc, protože si myslím, že pracujících z jejichž mzdy je odebíráno téměř 50%  je v této zemi mnohem více než lidí, kteří žijí z jejich práce. Na druhou stranu je fakt, že evropští či socialisté vedou tvrdou kampaň proti každému, kdo používá selský rozum a nechce přivést zemi k bankrotu.

+3/0
27.6.2012 9:44

aliencz

Re: Tož je to takový průzkum bojem pro SSO.

Na tom něco je i když českému politikaření se SSO úzkostlivě vyhýbá. Každopádně je to nejlepší a nejefektivnější zviditelnění SSO a celého našeho politického programu za posledních 5 let. A to by v tom byl čert, abychom zase o nějaký to procento neposkočili nahoru. Program je skvělý, lidé spolehliví, kvalita se nakonec projeví. Chce to jen čas a toho je nekonečně dost.

0/0
8.8.2012 13:56

mican

Kvalifikace pro prezidentský úřad

Každý kandidát by měl mít určitou kvalifikaci danou předchozím působením a nemá ji ani hradní hlásná trouba

Jakl ani Bobošíková, která je známá jen tím, že se cítí povolána k jakékoliv  vyšší  veřejné funkci. Tito kandidáti jsou jen šašci bez schopnosti reflexe.

+4/0
27.6.2012 8:02

ODSCSSD7

Re: Kvalifikace pro prezidentský úřad

no tak Jakl ma mozna nejvetsi kvalifikaci ze vsech tech kadidatu... ale to jen na okraj...

Jinak si nemyslim ze by prezident musel mit nejakou kvalifikaci. .

0/0
27.6.2012 8:04

mican

Re: Kvalifikace pro prezidentský úřad

Myslel jsem samozřejmě  "kvalifikaci" danou nějakým předchozím veřejným působením, výkonem funkce, angažovaností s výsledky a pod. Souhlasím s Vámi, že kvalifikaci ve vzdělanostním slova smyslu nikdo ve veřejné funkci mít nemusí.

0/0
27.6.2012 8:09

ODSCSSD7

Re: Kvalifikace pro prezidentský úřad

ja to pochopil jak jste to myslel, ale tak Jakl prakticky spoluridi hrad, takze vi ze vsech kandidatu nejlepe jak to funguje na hrade zejo...

+2/0
27.6.2012 8:12

Tramp_007

Re: Kvalifikace pro prezidentský úřad

Jakl je loutka.

0/0
27.6.2012 9:05

aliencz

KVALIFIKACE NA HRAD? CO?

Co je to URČITÁ KVALIFIKACE? Jaká je oprávněná kvalifikace k zaprodání občanů do chřtánu EU a Eurozony? Pokud je Jákl a Bobošíková jediná pojistka proti Bruselo-Fašismu, tak i kdyby byli oba zedníci z Dolních Louček, tak je volím. Což nejsou, na rozdíl od většiny národa totiž umějí číst a přečtené věty i chápat.

0/0
8.8.2012 14:02

ODSCSSD7

To ze kadiduje Jakl je jedine dobre...

vyhrat nemuze a sam to moc dobre vi, ale je potreba aby i v prezidentske kampani zaznel nazor z druhe strany... nebot stejne jako pri vstupovani do EU se tady hodne neprijemne pravdy okolo EU nerika..

+1/0
27.6.2012 7:56

Franz von Weissenburg

Re: To ze kadiduje Jakl je jedine dobre...

Vidím to zcela stejně a už pro něj pomalu začínám sbírat podpisy, aby kandidovat mohl. Taky si nedělám iluze, že má mnoho šancí, ale alespoň ta jednolitá masa současných kandidátů bude mít nějakou konkurenci.

0/0
27.6.2012 8:29

Najdete na iDNES.cz