Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Gymnazisté půjdou bránit ředitelku s megafony, rodiče sepsali petici

Před úřadem Pardubického kraje má být ve středu rušno. Studenti pardubického prestižního Gymnázia Dašická tam chtějí jít protestovat proti tomu, že dosavadní ředitelka neprošla výběrovým řízením. Brání ji také rodiče žáků a pardubická radnice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dobryňa

To nebude tak jednoduché

Pardubice jsou plné nechutných fám.

1. pani ředitelka si otevřela ústa na Tichýho, který místo multifunkční haly postavil průměrnou tělocvičnu a ještě se prsí tím, kolik peněz ušetřil. Zřejmě měly Pardubice málo tělocvičen. Neopoměl si to napsat na svou oblíbenou A4, kterou vystavuje jako flanďák monstranci. Jak se nechá průměrná tělocvična pronajmout za nadprůměrný peníz je samozřejmě zadání pouze pro schopného manažera

2.další obzvláště ohavná pomluva je ta, že hejtman Martínek už hejtmanem nebude, partaj ho do senátu taky moc netlačí, takže co bude bývalý pedagog ještě cca 8-10 let dělat, než dovrší důchodový věk?..

3. paní Pernicová, vzděláním zemědělka, dokáže vše akorát pohnojit. Proč taky ne, má na to kvalifikaci.

Takže vážení přátelé, takto by to nešlo. Jsou to všechno prachsprosté lži, protože jediné, ne čem vládě pardubické gubernie záleží, je blaho Kraje (včetně hobitů). Snad proto sem přišli odborníci až z Jevíčka. Tolik zprávy ze 4. cenové

0/0
13.6.2012 14:03

Rypoň

Vy to nevidíte?

Pokud pokvete pšenka "Janouškům & spol", tak normální člověk bude až na posledním místě.

Je se třeba podívat, kdo je nominován na místo ředitele a na vazby s úředníky, jenž o ""vyběrovém"" řízení rozhoduji.

0/0
13.6.2012 9:16

jyrasec

Neutrální pohled

Předesílám, že mi do toho v podstatě nic není. Jen mi vždycky vadí a je podezřelý jednostranný pohled na věci. Zkrátka mé zkušenosti velí, že nic není jen černé či bílé. Moc dobře si vzpomínám na odvolání bývalého ředitele gymnázia a ten humbuk a rozruch kolem toho ne nepodobný tomu dnešnímu. Druhá poznámka, nezpochybňuji výsledky tohoto gymnázia, ale nesvědčí spíše o kvalitě učitelů než ředitelky? A nakonec - naprosto v článcích postrádám možnost vyjádření protistrany. Budí to ve mně dojem, že jde především o účelový předvolební boj velice obratně režírovaný ze zákulisí. Zástupy rodičů, studentů a sympatizantů poslouží jistým silám jako pádný argument. Děkuji - nechci.

+1/0
13.6.2012 9:06

Falcon007

Re: Neutrální pohled

Zřejmě také nevíte kolik dobrých škol už takovými čachry Pernicová zařízla...

0/0
13.6.2012 9:15

slate

Protest ve čtvrtek - co nejsilnější!!!

Pokud chcete něčeho dosáhnout, tak uspořádejte ve čtvrtek co největší a nejhlasitější protest, protože jedině "vystrašení" kandidáta do senátu Martíneka ( zatím hejtmana) ztrátou "oblíbenosti lidu",  může něco změnit! Pernicová se vám ve své samolibé velikosti totiž jenom vysměje! Spojte se se SPŠE, které hrozí také "sloučení" s učňákem na Židově a se Sportovním gymnáziem, který chtějí spojit s vámi!! Vyzvěte veřejnost, vemzměte učitele, rodiče, pozvěte média! Jedině tak můžete zachránit školu a ředitelku! Držím palce!

+1/0
12.6.2012 20:31

s(h)arka

Re: Protest ve čtvrtek - co nejsilnější!!!

a slate má pravdu.....!!

0/0
13.6.2012 7:26

slate

ČSSD a zakomplexovaná ředitel nesnáší systémově nadprůměr!!!

Klasický průnik politiky ČSSD do výchovy mládeže! Heslo socanů a úředníků z Bruselu zní: "Naše síla je v průměru", takže se v praxi snaží likvidovat jakoukoliv elitu, aby se zalíbili průměru a podprůměru!!! Propagátoři této myšlenky jsou pravděpodobně sami podprůměrní, takže i na průměru vydělají...

+4/0
12.6.2012 20:18

George.desperado

Pernicová

V tohle všem má prsty radní Pernicová. Za veškerým tím nesmyslným slučováním škol, stejně tak harakiri s posty ředitelů škol může ona a ta její novododobá sockokomoušká banda v čele s Martínkem.;-O

+6/0
12.6.2012 19:57

KK72

hodně štěstí

Vloni jsme protestovali proti sloučení Poděbradské s "rodinným stříbrem" Potravinou. ...Marně. Dcera začala pře čtyřmi lety studovat obor Managment a ekonomie. Maturitou měla získat úplné střední ekonomické vzdělaní. Teď z ní je absolventka Střední školy potravinářství a služeb....Děkuji paní Pernicová a spol.

+2/0
12.6.2012 19:57

Alex1966

Re: hodně štěstí

A jaké vzdělání tedy podle Vás získala, když maturovala na svém oboru?

0/0
13.6.2012 8:05

islandan

Podobné případy

se opakují, ať jsou již důvody pro slučování/rušení/odvolání ředitelů jakékoliv (viz Praha 5 Drtinova). Slučováním úspěšné školy s méně úspěšnou se nepodporuje, nýbrž průměruje vzdělanost. Je tohle opravdu cílem? Pak ovšem pozdrav pánbu pane Randák.

+2/0
12.6.2012 19:13

Najdete na iDNES.cz