Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Papež chce očistit církev, vyšetřování úniku dat svěří speciální komisi

Papež Benedikt XVI. podnikl neobvyklé kroky v rámci vyšetřování úniku citlivých dokumentů, které poodkrývají nekalé zákulisní praktiky ve Vatikánu. Vyšetřování se standardně ujme místní tribunál, který nově doplní také speciálně sestavená komise.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

I Shot the Devil

Papež,připaž!!!

jediná očista je možná,že tento spolek rozpustí.Tomu co uvnitř děje, by nevěřil ani věřící.

+2/0
19.3.2012 19:51

Roman Roubal

Papež musí církev očistit hlavně od zednářů !

protože těch tam nalezlo za posledních 50 let tolik , že mnozí svou církev nepoznávají.

Zednáři jí permamentně níčí a rozvracejí. Dva ze čtyř posledních státních sekretářů byli odhaleni jako zednáři ( kard. Casaroll a Villot)

R^R^R^

+2/0
19.3.2012 17:39

ngenn

Re: Papež musí církev očistit hlavně od zednářů !

A jak se pozná správný zednář? Podle toho, že je současně přítomný na dvou místech? 8-o

0/0
19.3.2012 18:15

Roman Roubal

Re: Papež musí církev očistit hlavně od zednářů !

nebojte se církev už má prostředky, jak je poznat..a navíc oni se zednáři;-D většinou profláknou sami...

0/0
19.3.2012 18:53

blanka

No to jsou metody stredoveku...

kat. cirkev se povysuje nad svetske pravo...osobuje si pravo na utajeni informaci, at uz jakehokoliv druhu..at vyda pedofilni knezi soudum, at otevre vatikanskou knihovnu vedcum....pak muze byt brana tato snaha o ocistu jako seriozni...!!

+2/0
19.3.2012 14:27

wildchild

Re: No to jsou metody stredoveku...

Ty jsi z článku vyčetl(a), že "kat. cirkev se povysuje nad svetske pravo...osobuje si pravo na utajeni informaci, at uz jakehokoliv druhu"? To jsem v článku asi přehlédl :-P

Pro obviněné/odsouzené pedofilní kněze ať si přijde Policie - nevidím problém...

Vatikánská knihovna je vědcům otevřena už nějaký ten pátek - nevidím problém...

0/0
19.3.2012 19:25

ELAPHURUS

OČISTIT CÍRKEV

od Hitlerovy mládeže....R^

+1/0
19.3.2012 13:25

davexd

Panáčci

pekne se vzpíráte pravde. (tu hlasa prave katolicka cirkev)

+1/0
19.3.2012 10:32

slavik

Re: Panáčci

.. tak mi konkretne napiste, o jakou pravdu se podle vas jedna... ta v katolicke cirkvi nikdy prece neexistovala ... vice se informujte, nebo do prispevku uz se nevkladejte.... dekuji

+2/0
19.3.2012 10:59

davexd

Re: Panáčci

tak si precti treba toto: http://www.katechismus.cz/

+1/0
19.3.2012 14:18

slavik

Re: Žasnu nad tím, Jak bezvěrci, vždyť církev jako taková a

.. Jak muzete  zasnout nad prispevky, ktere jsou jen pravdive, co se tyce popisu krutosti cirkve,nemoralnosti velkeho poctu jeii predstavitelu, zakryvani pravdy, nasilnosti konanych uz tisice let a navic plne dokumentovanych !!!  asi nectete nic o historii a jen si zalepujete mylne pohled na tuto vzdy a neomylne krutou cirkevni skurecnost !! Copak jste nic necetl o inkvizici s tisici a tisici mrtvymi, znasilnenymi, znicenymi lidmi, kradezemi ve jmenu Krista atd... ? ani to nechci rozvadet, je mi z toho na nic....Rv

+5/0
19.3.2012 10:28

Petr Hybal

nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

asi jste NIC pravdivého o inkvisice i nečetl nějako novou vědeckou studii. papežská inkvisice odsoudila k smrti nejvýše 50 lidí, vykonáno bylo asi 15 rozsudku - za mnoho set let

Španělská inkvisice byla královská státní instituce.

tady máte tip:

http://knihynainternetu.cz/antikvariat/historie/ostatni-a-nezarazene/2405779-James-B-GivenInkvizice-a-stredoveka-spolecnost-Moc-kazen-a-od.htmlRv!!

+1/0
19.3.2012 17:05

ngenn

Re: nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

Asi se vaše "čtení" omezilo na Křesťanské listy nebo přebíráte informace z televize. Ale dávno je  zdokumentováno, že za 350 let existence španělské inkvizice stálo před inkvizičním tribunálem asi 50 až 60 tisíc osob, a z toho k nejvyšším trestům bylo odsouzeno asi 3000 až 5000 obviněných. Je rovněž pravdou, že častým motivem persekuce byl antisemitismus, a pravdou je i to, že inkvizice byla typickým projevem soudobé intolerance a fanatismu. V protestantské Anglii a Německu - jenom počet pro "čarodějnictví" upálených osob, většinou žen, se v Anglii odhaduje až na 30 000 a v Německu až na 150 000) obrázek větší krutosti a fanatismu, než bylo soudobou normou. Rv

+1/0
19.3.2012 17:40

Petr Hybal

Re: nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

Vážený, psal jsem o papežské inkvisici, protože jenom ta byla církevní a zřízena podle kanonického práva !

Spanělská inkvizice byla politickým nástojem státní moci a touto světskou mocí byla také zřizována. Na papežské protesty nebyl brán vůbec zřetel.

Jak jste správně napsal upalování čarodějnic bylo doménou protestantů a ony upálené "čarodějnice" se často provinili jenom tím, že vyznávaly KATOLICKOU VÍRU.

Takže se laskavě obrate třeba i na české hustity a evangelíky a neházejte špínu na katolíky.Státní moc často zneužívala jednotlivé kneze - jejich vina tkví jen v jejich zbabělosti, že nedokázali odmítnout.

/A mimochodem dělá to dodnes .../!!

+1/0
19.3.2012 17:52

proLogos

Re: nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

Nemůžete popřít, že ještě před padesáti lety se mluvilo o milionech upálených. Je tady systematická snaha zveličovat špatně vypadající fakta bez hlubší reflexe. Neblahé dědictví osvícenství..

Ve Španělsku se jednalo o polostátní instituci - a i když řeknete, že častým motivem byl "antisemitismus", nesmí zůstat bez povšimnutí, že bylo mnoho židů usvědčených z podpory Maurů na území křesťanských království - takže se jednalo o vlastizradu - někdy i na nejvyšších místech. Na druhou stranu, mnoho královských rádců bylo židy.

Inkvizice církevní (katolická) předcházela lidovým bouřím, vyhledávala heretiky a jako taková zachránila mnoho set tisíc životů ztracených v budoucích nepokojích a revolucích (u nás např. husiti, jinak kalvínismus ve Švýcarsku a pod). Inkvizice světská byla předobrazem tajné policie a bývala často zneužívána k majetkovým přesunům (u nás např. Boblig v Jeseníkách)..

+1/0
19.3.2012 17:57

ngenn

Re: nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

Třicetiletá válka, zpustošila a zbídačila naši zemi natolik, že z 2.6 milionu obyvatel v Čechách a na Moravě, zde v polovině 17.století žilo zhruba 950 000 obyvatel v Čechách a na Moravě zůstalo pouze 600 000 obyvatel. Mnoho zástupců české šlechty a inteligence dalo přednost emigraci do sousedních zemí, kde byla protestantská vyznání povolena. Jejich majetek připadl věrným stoupencům Habsburků. Nejvýznamnější osobností mezi českými emigranty byl Jan Ámos Komenský. Rv

0/0
19.3.2012 17:53

proLogos

Re: nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

Ano, Komenský, který prosil švédského krále Gustava, aby sem naběhl s vojskem a porazil Habsburky. Od té doby jsou všechny cennější věci z Pražského hradu (např. sbírky Rudolfa II.) ve Stockholmu.. A ty životy můžete přičíst hlavě těm Švédům.

Jiným frajerům z Jednoty nebylo stydno ani popohánět Turky, aby naběhli do Uher, popřípadě na Vídeň.

-

Všeho s Mírou =)

+2/0
19.3.2012 18:03

ngenn

Re: nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

Roku 1692 skončily čarodějnické procesy ve Velkých Losinách. V letech 1678-1692 Boblig se zkušenostmi z předchozích masových procesů vedl čarodějnické procesy na Šumpersku, zejména ve Velkých Losinách. Jedním z důkazů byly v procesech takzvané čarodějnické modlitby. Čarodějnice je měla užívat při cestě za svým pekelným pánem na sabat nebo když škodila lidem. Texty vznikaly pod Bobligovým vlivem, pravděpodobně byl i jejich autorem. Texty jsou plné sexuálních orgasmů. Součástí výslechů bylo mučení. Součástí výslechů bylo mučení. Boblig má osobně na svědomí sto čtyři upálené v Losinách a Šumperku včetně dvou kněží, kteří se na jeho činnost pokoušeli upozornit. Většinu majetku upálených, který měl připadnout státu, si Boblig rozdělil s losinským panstvem.

0/0
19.3.2012 18:02

proLogos

Re: nejdřív si něco solidního o inkvisice přečtěte !

Aneb vyšinutej člověk ve službách losinského panstva (ne církve). Báli se ho nakonec všichni a olomoucký arcibiskup proti němu nezasáhl, ač pravděpodobně mohl. I proto tam byli upálení i dva katoličtí kněží.

+2/0
19.3.2012 18:08

captain cook

skutecna ocista nebo zameteni neradnosti pod koberec?

"..Papež se také rozhodl sestavit speciální komisi která bude

na správný postup vyšetřování dohlížet a má také za úkol očistit

pošpiněné jméno církve. Komise bude složena z kardinálů, které osobně

vybral Benedikt XVI."???

To je zavazna otazka.

+2/0
19.3.2012 9:46

ngenn

Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

Papežova encyklika Caritas in Veritate se staví po boku Beilderberg Group, Council on Foreign Relations a Trilateral Commision v jejich úsilí ustanovit nový světový řád. Mezi častá témata Beilderberg Group patří nutnost redukce populace na 20% současného stavu počtu obyvatel Země. Jak toho chtějí dosáhnout? 8-o

Vatikán nedávno, po více než třech stech letech, obnovil kurzy pro vymítače ďáblů. X;-€X

0/0
19.3.2012 9:24

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

to neni seriozni argumentace, co tu predvadite. Encykliky jsou k tematum vetsinou obecne, jejich zavaznost je ponechana na svedomi kazdeho krestana a cloveka dobre vule. V takovem textu se muze najit hodne sebeprofilovacu. Ukazte alespon implicitni odkaz na tyto skupiny, kdyz se explicitne dokument venuje socialnimu uceni cirkve s antropocentrickym zamerenim spolecnosti.

+2/0
19.3.2012 9:43

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

(15)V apoštolskom liste Octogesima adveniens z roku 1971 Pavol VI. rozobral tému zmyslu politiky a poukázal na nebezpečenstvo predstavované utopistickými a ideologickými víziami, ktoré si nárokovali etickú a humánnu kvalitu. Tieto argumenty sú úzko spojené s rozvojom. Žiaľ, negatívne ideológie neprestajne prekvitajú. Pavol VI. varoval pred technokratickou ideológiou,26 ktorá je mimoriadne silno zakorenená i dnes, pričom si bol vedomý hroziaceho veľkého nebezpečenstva, keď sa celý proces rozvoja postaví iba na technike, čím zostáva bez orientácie. Technika je sama osebe ambivalentná. Ak dnes niekto na jednej strane presadzuje, aby sa celý proces rozvoja

postavil na technike, tak na druhej strane sme svedkami zrodu ideológií, ktoré in toto popierajú samotnú užitočnosť rozvoja a považujú ho za radikálne neľudský, prinášajúci len úpadok.

+2/0
19.3.2012 9:45

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

To vedie napokon nielen k zavrhnutiu zdeformovaného a nespravodlivého spôsobu, ktorým ľudia niekedy rozvoj orientujú, ale aj samotných vedeckých objavov, ktoré pri správnom využívaní vytvárajú pre všetkých príležitosť na rast.

Idea sveta bez rozvoja je prejavom nedôvery v človeka i v Boha. Závažným omylom teda je, ak sa opovrhuje ľudskými schopnosťami kontrolovať deformácie rozvoja alebo dokonca sa ignoruje, že človek je svojím základným založením nasmerovaný tak, aby „bol viac“. Ideologicky absolutizovať technický proces, alebo sa rozplývať v utópii ľudstva, ktoré sa navráti do pôvodného stavu svojej prirodzenosti, to sú dva protikladné spôsoby, ako oddeľovať rozvoj od jeho morálneho hodnotenia, a teda od našej zodpovednosti.

+2/0
19.3.2012 9:45

ngenn

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

Podobně jako Barack Obama volá papež po novém světovém pořádku, který by měl být zajištěn „reformou Organizace Spojených Národů a také ekonomických institucí a mezinárodních financí, aby tak koncept rodiny národů mohl získat opravdové zuby.“ Podle papeže má mít nová politická autorita „opravdové zuby“ (v české verzi Caritas in Veritate se „zuby“ nevyskytují, ale v anglické verzi ano – viz „real teeth“ v článku 67 na oficiálních vatikánských stránkách). Jak se tyto „zuby“ mají projevovat? Pověření nové globální autority řídit svět musí být podle papeže „podepřeno skutečnou mocí (silou),“ tato mocnost musí mít sílu prosadit, aby „všechny strany jednaly podle jejích rozhodnutí,“ aby její rozhodnutí „byla s koordinovanými opatřeními přijata na různých mezinárodních fórech.“ :-(

0/0
19.3.2012 9:54

ngenn

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

Jinými slovy, poslušnost této celosvětové autoritě musí být vynutitelná (třeba i silou), celý svět se jí musí podřídit a podle jejích rozhodnutí jednat. To vše pro „všeobecné dobro.“ Žádné překvapení. Prorocké obrazy ze Zjevení 13 hovoří přesně o tom. Celý svět má následovat „šelmu“, „šelma“ má být schopná zajistit si poslušnost. Má řídit ekonomiku, určovat, kdo bude moci kupovat a prodávat, má používat i jiné nátlakové metody. Přesně jak píše papež – celosvětová politická autorita si musí poslušnost umět vynutit.

0/0
19.3.2012 9:56

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

ctete mezi radky, nebo zamerne ignorujete privlastky, se kt. se o teto autorite mluvi(tato autorita je podle me spise chapana ve smyslu kolektivistickem, coz naznacuji cetne odkazy v clanku)?

+2/0
19.3.2012 10:11

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

Takáto autorita sa bude musieť riadiť právom, dôsledne sa držať princípov subsidiarity a solidarity, byť zameraná na uskutočňovanie spoločného dobra,147 zasadzovať sa o realizáciu autentického integrálneho rozvoja, inšpirovaného hodnotami lásky v pravde. Táto autorita bude musieť byť všetkými uznávaná a mať účinnú148 moc, aby mohla každému zaistiť bezpečnosť, dodržiavanie spravodlivosti a rešpektovanie práv. Pravdaže, bude musieť mať právomoci, aby jednotlivé strany rešpektovali jej rozhodnutia, ako aj koordinované opatrenia, prijaté na rôznych medzinárodných fórach.

+2/0
19.3.2012 10:11

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

Ak by sa tak nestalo, potom by medzinárodné právo aj napriek veľkým pokrokom, dosiahnutým na rôznych poliach, bolo ohrozené tým, že bude podmienené mocenskou rovnováhou medzi najsilnejšími. Integrálny rozvoj národov a medzinárodná spolupráca si vyžadujú, aby bol pre riadenie globalizácie149 ustanovený vyšší stupeň medzinárodného usporiadania subsidiárneho typu a aby sa konečne uskutočnil sociálny poriadok, zodpovedajúci mravnému poriadku, a prepojenie medzi morálnou a sociálnou sférou, medzi politikou a sférou ekonomickou a občianskou, ako je to už načrtnuté v Charte Spojených národov.

+1/0
19.3.2012 10:12

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

socialni encyklika neni politicky program - toto vyjadreni o jakesi autorite, ktera zastava vyjmenovane principy jako solidarita, subsidiarita apod. je nutno videt skrze optiku socialnich nerovnosti ve spol. a toto "nastoleni noveho radu" skrze optiku, ze kazdy clovek ma pravo na dustojny zivot. Osobne v tom nevidim nejaky teo-kraticky ideologicky monopol, tak jak ho predsouvate.

+1/0
19.3.2012 10:17

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

Pokud mate jiny nazor, v poradku. Clovek ma narok na to mit nejaky nazor. Avsak chcete li byt v hledani pravdy korektni, tak byste mel vedet, ze mate moznost obratit se na kompetentni osoby v cirkvi a zeptat se konkretne na to, s cim mate problem. POkud jste tak uz neucinil.

+1/0
19.3.2012 10:19

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

k tomu "family nations can acquire real teeth"; neumim natolik anglicky, abych znal jejich idiomy; alespon je vsak umim vytusit. Pokud se podivate na origin. latinsky text, je tam "ut familiae Nationum notio re efficiatur" cemuz odpovida preklad: "aby bolo možné konkrétne naplniť pojem rodina národov"; z toho vyplyvaji dva zavery. the real teeth neplati v tom smyslu liternim jak jste ho pouzil, a vztahuje se k pojmu rodina narodu.

+1/0
19.3.2012 10:37

ngenn

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

A socíální určení církve? ;-D Šéf české biskupské konference nedávno prohlásil: "Sociální stát katolická církev rozhodně žádným způsobem nepodporuje. Sociální stát je vesměs propagací hlavních hříchů, a je ve své podstatě zcela antikřesťanský a v přímém protikladu ke katolické morálce." Rv

0/0
19.3.2012 12:37

prehistorik4

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

ale no tak, vyrok byl jiste mineny na "falesny socialni stat", a budte si jistyy, ze ani v cirkvi nepanuje v techto socialnich otazkach jednotny nazor. Nazorova pluralita je znakem prirozenym.

+2/0
19.3.2012 13:13

proLogos

Re: Papežova encyklika Caritas in Veritate a Beilderberg Group

Zdravím, myslím, že fóbie není na místě, i když by se rádo..

čl. 57: Globalizace zajisté potřebuje autoritu, neboť klade problém globálního obecného dobra, o něž je třeba usilovat; takováto autorita však musí být organizována SUBSIDIÁRNĚ a POLYARCHICKY,[138] jednak proto, aby neškodila svobodě, a jednak proto, aby byla konkrétně účinná.

Znovu čl. 67: ... to vše si naléhavě žádá existenci světové politické autority, která byla navržena již mým předchůdcem bl. Janem XXIII. Takováto autorita se bude muset řídit PRÁVEM, důsledně se držet principů SUBSIDIARITY a SOLIDARITY, být zaměřena na realizaci obecného dobra, zasazovat se o realizaci autentického integrálního rozvoje inspirovaného hodnotami lásky (caritas) v pravdě."

-

A z definice slova "subsidiarita" vyplývá, že se jedná především o rozhodování na nejnižších organizačních stupních (decentralizace). Nejde ale popřít, že svět se globalizuje: kontrolou globalizace (např. vykořisťování) se musí zaobírat nějaká nadstavba.

+1/0
19.3.2012 17:44

alis

Žasnu nad tím,

jaké nenávisti a jedovatosti jsou schopní v této diskusi bezvěrci, když se můžou skrýt za internetovou anonymitu. Už se ani nedivím, že v naší společnosti je tolik vražd, loupeží, krádeží, podvodů a všeho toho ostatního, když se průměrný český člověk chová právě takto.

+2/0
19.3.2012 9:23

sesazený_ze_židličky

Re: Žasnu nad tím,

Jak bezvěrci, vždyť církev jako taková a je úplně jedno jaká je nejhorší kriminální organizace za poslední 1200/1300let.  Víra jako taková není špatná věc, ale církev v čele s katolíky zanechal za staletí milióny mrtvých, okradených, zneužitých.:-/:-/:-/

+4/0
19.3.2012 9:28

I Shot the Devil

Re: Žasnu nad tím,

to je mám snad chválit? (2000 let historie zločinů církve-přečtěte si to, a pak si popovídáme

"Už se ani nedivím, že v naší společnosti je tolik vražd, loupeží, krádeží, podvodů a všeho toho ostatního"

0/0
19.3.2012 20:00

slavik

..hnus organizovany cirkvi ...

Uz nekdo drive tady napsal : Komisi by měl dát úkol právě opačný ! Aby se konečně lidé dozvěděli co

se v církvi všechno dělo. A sám by měl rezignovat... ale jsem proti rezignaci, ale pro opravdovy poradny trest za to co cirkev napachala od davne minulosti a do dneska v trestnych cinech nadale pokracuje a dokonce je i kryje .....!! a ted bude trestat ty, kteri o tom chteji mluvit... - priznacne !  inkvisice ted na vsechny predstavitele teto vymyslene a ulhane

cirkve ! Rv

+1/0
19.3.2012 9:16

P.Volný

...ach jo,zase ta církev ,,svatá,,....

...Vatikánská sebranka,která vykradla a totálně pošpinila odkaz prvních křesťanů , ta se prostě nezmění...Lhát, mlžit ,oblbovat ,vyhrožovat,vynášet likvidační rozsudky...paktovat se s mocichtivou,,elitou,, a vzájemně se podporovat při bezohledné cestě k moci...nejraději by se vrátili do středověku ,kdy byli nedotknutelní ....je mi z těch farizejských prasat  zle.....

0/0
19.3.2012 9:16

poznamka

Nějak se ty informace do médií nedostaly

v té míře, kterou by zasloužily. Korupce zapracovala?

Zajímavé je že chce potrestat viníky zveřejnění informací, ale o těch, co hřešili nějak nemluví. Třeba taková exkomunikace, nebo zavavení majetku, to by se nehodilo? jsou to prostě katoličtí mafiáni a hříšníci, kteří stejně půjdou rovnou do pekla;-D

0/0
19.3.2012 9:04

emilo66

"Zatloukat, zatlokat a zatloukat" tak nějak to říkal klasik

Správně, najít viníky, co vynesli z vatikánských trezorů pravdu na světlo boží, prohlásit je za kacíře a potrestat! Přesně v duchu korektnosti, neřešit příčiny zvrhlosti kněží, ale až důsledky prozrazení cirkevních lumpáren. Papež ustanovil koncil. Koncil poslat do Kostnice a pak kacíře (vatikánské úředníky) upálit jako Husa. Do 6. července by to mohli stihnout vyšetřit, odsoudit a upálit. CIRKEVNÍ TRADICE SE MUSÍ DODRŽET!!

PAPEŽ MÁ V TOMTO ZKUŠENOSTI, jako kardinál pověřený vyšetrováním pedofilie knězů to zametal pod koberec.X

0/0
19.3.2012 8:37

zberanek

Na pravdu si nehrají

Jak vidno, tak na pravdu si katolická církev ne a ne zvyknout.

0/0
19.3.2012 7:51

Richmonds

...

to je super. Očištění církve spočívá v tom, že se ty lumpárny nesmějí dostat na veřejnost...ale konat se mohou klidně dál. Jojo, asi bychom jim měli"narovnat" víc ať si dokáží lépe hlídat to znásilňování malých kluků a neuniká to na veřejnost.

+3/0
19.3.2012 7:27

ngenn

Benedikt XVI. volá po vytvoření NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU!!!

Papežova encyklika Caritas in Veritate není pouhým voláním po ekonomické spravedlnosti. Je to radikální dokument, který staví Katolickou církev pevně na stranu povstávající světové vlády. Papež v ní volá po „skutečné světové politické autoritě“, která by měla řídit chod světa (nejen ekonomiku, ale také migraci, přerozdělování světového bohatství, měla by chránit přírodní a potravinové zdroje, zajišťovat světový mír…). Papež není ve svém volání osamocen. Z jeho dopisu vyplývá, že se staví po boku Beilderberg Group, Council on Foreign Relations a Trilateral Commision v jejich úsilí ustanovit nový světový řád.Rv8-o

0/0
19.3.2012 5:30

huggo1

Re: Benedikt XVI. volá po vytvoření NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU!!!

Lidi si poradí i bez toho jeho světového (zlo)řádu.

0/0
19.3.2012 7:31

Roman Roubal

Re: Benedikt XVI. volá po vytvoření NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU!!!

tohle je úplně mimo, Cirkev a NWO - to je jako voda a ohen, prostě to nejde dohromady, , protože jedním z hlavních cílů NWO je naprosté zničení katolické církveRv

0/0
19.3.2012 18:57

ngenn

Re: Benedikt XVI. volá po vytvoření NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU!!!

Je to boj o moc. Církev usiluje o vytvoření NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU už více jak 1000 let.Rv

0/0
20.3.2012 8:34

ngenn

Benedikt XVI. volá po vytvoření NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU!!!

!!http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=9736 !!8-o

0/0
19.3.2012 5:28

Petr Hybal

Re: Benedikt XVI. volá po vytvoření NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU!!!

memelte z cesty, RKC je naopak hlavní překážkopu NWO

+1/0
19.3.2012 17:09

Najdete na iDNES.cz