Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Experti: V ČR žijí tisíce militantních neonacistů, útoků na Romy přibude

V České republice působí asi 4 000 militantních neonacistických aktivistů, podle odborníků je tvrdé jádro asi čtyřsetčlenné. Hrozí, že by se někteří z nich mohli uchýlit k terorismu. Experti si myslí, že může přibývat útoků na Romy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Deliveres

Tady si můžete v originálu přečíst

ten fabulovaný materiál. Opravdu se divím, že za něco takového může někdo vyhazovat naše peníze: http://www.mvcr.cz/clanek/studie-ceske-militantni-neonacisticke-hnuti-aktualni-trendy.aspx

0/0
2.3.2012 19:51

Deliveres

Re: Tady si můžete v originálu přečíst

A zde si stáhněte celý materiál: http://www.mvcr.cz/soubor/ceske-militantni-neonacisticke-hnuti-aktualni-trendy-pdf.aspx Doufám, že se budete dobře bavit nad naivitou a drzostí autorů.

0/0
2.3.2012 19:54

Deliveres

Očekávám, že na tyto extrémistické

experty brzy padne trestní oznámení za šíření poplašné zprávy, protože u té jejich "expertizy" chyběl jakýkoliv popis toho jak k zveřejněnému výsledku došli. Asi k tomu stačilo hodně peněz od Ministerstva vnitra a absence cti extrémistického experta.

+1/0
2.3.2012 19:45

Deliveres

Na ČT24 rovněž extrémistický expert

Miroslav Mareš z Brněnské Masarykovy univerzity, lhal, že tito Neonacisté byli schováni v davu při demonstracích na Šluknovsku, přitom je jasně dokázáno, že tam byli pouze pozorovatelé z Dělnické strany a těch tam bylo vždy jen 10. Pro Mareše aby to pochopil opakuji DESET POZOROVATELŮ. Jinak by mně zajímalo, jak jsou studenti z Brněnské univerzity spokojeni s tím, že mají na univerzitě takového EXPERTA. Mě osobně by zajímalo, kde bere tento expert tu sprostou drzost pomlouvat slušné občany, že jsou neonacisté.

+1/0
2.3.2012 19:43

Deliveres

Kvality těchto extrémistických znalců

co vypracovali za peníze nás všech po Ministerstvo vnitra lživou zprávu o Neonacistech si můžeme ukázat na tomto případu. Skupina mladých lidí Z Dělnické mládeže byla obviněna za to, že v Brně držela při demonstraci transparent s heslem "Evropo povstaň". iDnes o tomto procesu přineslo minulý rok zprávu, že obvinění dostali podmínky. Nyní byli všichni obvinění zproštěni obvinění, protože bylo nesmyslné. Extrémistický expert Ivo Svoboda se totiž snažil prokázat, že heslo Evropo povstaň" je totéž, co Německy "Deutschland erwache". Jenže to znamená česky "Německo probuď se". Soud neuvěřil Svobodovým manipulačním lžím a všechny obviněné zprostil obvinění, protože žalovaný skutek se nestal. iDnes předtím přinesla zprávu o odsouzení obviněných, nyní o zproštění viny ani nepípla. Ve studii pro Ministerstvo vnitra o počtu Neonacistů v České republice samozřejmě není ani zmínka o tom, jakým fabulačním hokus pokusem Miroslav Mareš z Brněnské Masarikovy univerzity došel k číslu 4000 neonacistů.

0/0
2.3.2012 19:38

vonTeuffel

Hm...

Jako bych četl v Ruďasu článek od Kojzara,to je tedy síla!

+1/0
2.3.2012 9:06

ptakPB

Re: Hm...

ano ano, rudí novínáři opět na scéně

+1/0
2.3.2012 11:19

Deliveres

Re: Hm...

iDnes se v době komunismu jmenovala Mladá fronta a byla to hlavní hlásná trouba komunismu. Jak je vidět, bývalí žáci Kojzara tam zůstali nadále. Určitě se k nim brzo zařadí ta fanatička z Brněnské Masarikovy univerzity, která včera na ČT24 mluvila o tom, že na této studii se rovněž podílela a z očí jí sršel takový fanatismus, jaký jsem viděl jen u fanatických komunistů. Nejlepší bylo, když na konci svého plamenného projevu ji moderátor řekl, že je také extrémistická expertka. Opravdu by mně zajímalo, kdo tyto experty vybírá a podle jakých pravidel.

0/0
2.3.2012 19:41

Politicky korektní lež

co je míněno slovem militantní?

0/0
2.3.2012 1:45

kometa se dočkala

Blíží se volby, je potřeba zlikvidovat DSSS, tak nás začnou

strašit s neexistujícími neonacisty, kteří podle nich spolupracují s touto stranou. To si vážně ti novodobí bolševici myslí, že jsme úplný blbci ? To si starobolševik myslel taky a jak dopadl v 89 ? Půjde-li to takhle dál, brzy jim budeme zvonit klíčema, ale tentokrát od šatlavy ! Pozavírat všechny ty tuneláře, zloděje, velrybáře a mafiány z celé politické garnitury. Jinak se z toho současnýho chléva nedostaneme. Lžou nám, utahujou nám opasky a sami si žijou jako pašové. A nestyděj se nám nalhávat cosi o neonacistech. Ano, bojej se takových, jako jsou lidi z DSSS, protože dobře vědí, že ti jim ty jejich podvody neodpustěj. O tom to je, zastrašovat nás. Ale to maj smůlu, jsme inteligentní národ a dovedeme si to přebrat. Na to by neměli zapomínat...

+6/0
2.3.2012 1:05

slušný ustoupí - slušní jsou na

Otázka pro všechny

Viděl už někdo cigána bezdomovce???? A to cigáni dluží na nájemném 70 miliard korun.

?

+1/0
1.3.2012 22:58

antimultivitamin

Re: Otázka pro všechny

Těžko říct, ale žebráky Rómy jsem už viděl, ale jak bydlí, to nehodlám zkoumat...

0/0
1.3.2012 23:00

Direct Shooter

Re: Otázka pro všechny

Raději nezkoumej ani jak žebrají. Tipoval bych velké potíže s početnou ochrankou příslušných finančních prosebníků...

0/0
1.3.2012 23:03

Roman Roubal

Re: Otázka pro všechny

aniž bych se chtěl zastávat Cikánů, tak musím říct, že tohle je sympatickým projevem jejich soudržnosti. Pravda, ti co bydlí v sousedství bytu, kde je 15 Cikánů, vidí onu soudržnost asi jinak.

0/0
1.3.2012 23:11

slušný ustoupí - slušní jsou na

V česku žije 350 000 militantních cigánů

Za Masaryka jich bylo v ČSR 3000 (rok 1918 - většina cigánů na Slovensku a Zakarpatsku). A ta pět let jich bude 5 000 000. Dnes dluží 70 miliard korun na nájmu. Kolik to bude za pět let? Budeme tady ještě my za pět let?

+1/0
1.3.2012 22:51

Roman Roubal

Re: V česku žije 350 000 militantních cigánů

je to nadobré cestě:-)) Schlafenberg už otevřeně mudruje, že by se mohl vytvořit cikánský stát. Otázka je na čí úkor...:-/

0/0
1.3.2012 23:08

lapac

Re: V česku žije 350 000 militantních cigánů

Pan ministr a i Vy Romane jste asi prehledli, ze zmineny stat uz existuje....

0/0
2.3.2012 1:42

Péťa.

Re: V česku žije 350 000 militantních cigánů

Tohle by mělo odpovědné orgány zajímat a ne ze za naše peníze zabývat hovadinami.

0/0
2.3.2012 21:30

Direct Shooter

Zatímco zde se teoretizuje co bude a nebude...

....v okrese na severu se multikulturně obohacuje :

http://usti.idnes.cz/teenageri-chodili-k-trafikantovi-jak-do-bankomatu-pak-zbili-zakaznika-12x-/usti-zpravy.aspx?c=A120301_125939_usti-zpravy_alh

+2/0
1.3.2012 22:48

slušný ustoupí - slušní jsou na

Re: Zatímco zde se teoretizuje co bude a nebude...

Tomu se říká mezinárodní cigánský terorismus.Rv

+2/0
1.3.2012 22:54

pavelgg

jedinou možnou prevencí je jeden metr pro všechny

tenhle stát by měl přestat praktikovat "rasismus naruby", kdy jakýkoli útok cikánů proti gadžům je jaksi z principu pouhým výtržnictvím bez rasového podtextu, a to i když útočící čmoudové vyřvávají na své oběti něco o bílých sviních. Zato v opačném gardu je rasismem i to, když bílý nazve cikána cikánem.

+6/0
1.3.2012 22:14

slušný ustoupí - slušní jsou na

Re: jedinou možnou prevencí je jeden metr pro všechny

Řešení už je jen válka. Jestli do pěti let bude v česku 5 000 000 cigánů - právě nyní je ten milník, kdy trpělivost slušných je u konce. Je potřeba trestat a do žaláře posílat incestní chování cigánů, kteří oplodňují své 13.- leté dcery. To by zpomalilo jejich rozmnožování. A NA ŠESTÉ A DALŠÍ DÍTĚ ŽÁDNÉ PŘÍDAVKY ANI MATEŘSKÁ. 6 dětí může mít jen ten, kdo na to má. To znamená jen politici. A poznámka pro hlídací psy - zase mi čtete z klávesnice? Vím o Vás - ale nevadí mi to.

+1/0
1.3.2012 22:39

Direct Shooter

Re: jedinou možnou prevencí je jeden metr pro všechny

1) Porodné zrušit

2) Přídavky a další dávky pouze max. na 3 děti, další dvě děti si odečíst z daní - tedy pokud je rodiče platí.

3) Žádné státem placené ubytovny s nájemným a úrovni luxusních bytů v Praze.

3) A JINAK NIC !

+3/0
1.3.2012 22:46

slušný ustoupí - slušní jsou na

Re: jedinou možnou prevencí je jeden metr pro všechny

R^

Nejsem příslušník žádné politické oganizace, ale na to nelze říct nic, než zvednout pravici.

Zase mi čtou z klávesnice.

0/0
1.3.2012 22:56

Deliveres

Re: jedinou možnou prevencí je jeden metr pro všechny

Přídavky na děti jen jako úlevu na dani z platu. Ti co nepracují samozřejmě nic nedostanou. O to aby si někdo vydělával peníze plozením dětí zde nestojíme.

0/0
2.3.2012 19:47

Roman Roubal

Prý jsou napojení na Rusko :-))))

a "ozbrojují se" (ČT), takže asi taky budu na seznamu nové STB. Před týdnem jsem totiž byl na jednom webu s oumyslem si pořídit plynovou pistoli ( anžto jem pojal záměr odstěhovat na samotu). Navíc jsem předevčírem začal používat i ruský vyhledávač. To ale není všechno,: jsem katolík takže ještě "klérofašista" k tomu ( to mi napsal Fedor Gál osobně)...

Tohle není ironie, ale fakta ! Našim sametokomoušům, sionistické mafii a jejich novoestébáckým gorilám stačí maličkosti.Doporučuju dát na seznam extremistů ještě všechny staré mukly komunismu, protože podle vládních zdrojů "u mnohých z nich se objevují fašistoidní tendence"

Za bolševika jem byl v lategorii NO/II. tak jsem zvědav kam to dotáhnu ted....

http://www.yandex.ru/

Rv;-€

+1/0
1.3.2012 22:01

slušný ustoupí - slušní jsou na

Re: Prý jsou napojení na Rusko :-))))

Ty fašoune jeden. Katolící vyobcovali cigány z církve. Cigán do kostela nesmí. Já jsem taky katolík a jako školák jsem chodil díky babičce ortodoxní katoličce i ministrovat. A jsem hrdý na to, že jako ministrant jsem za komzoušů bodl cigána halapartnou, když se vloupal do kostela a z betlému chtěl ukrást milodary. Páni z STB to dali do hlášení a poslali na národní výbor. Byli však rozumní a připsali mi to k dobru. Ale nedělní mše mi neopustili a tak jsem nesměl ani do pionýru - jediný ze třídy. Ani do SSM - jediný na fakultě ..... atd. A komzouši překabátili a teď likvidují a pocygánšťují celou republiku.

+1/0
1.3.2012 22:45

Roman Roubal

Re: Prý jsou napojení na Rusko :-))))

R^ jj, pokud nekecáte ( asi ne) potom máte můj respekt. Resumé: dneska je to už horší než za předsametového komouše. Jinak Cikáni byli skutečně vyobcovaní z Církve, ale jen v některých zemích, resp. církevních provincích. Znám pár Cikánů co i chodí do kostela - a ti patří k těm nejslušnějším.

Ale ten ruský pop a husitský "knez"- heretik, kteří asistovali v Litvínově, to byla nehorázná fraška. Žádný katolický farář by se k něčemu podobnému nesnížil.

0/0
1.3.2012 23:03

villík

Dva články, každej jinde... a docela i jinak.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/166556-v-cesku-pry-hrozi-lokalni-valky-etnickych-gangu/

Tady jste třeba zapomněli konstatovat, že:

......gangy se mohou dostávat do konfliktu i s etnickými romskými kriminálními gangy, které mohou "zdůrazňovat svoji romskou identitu" ;-) a na rizikových územích  tak může docházet k lokálním válkám etnických gangů........

+2/0
1.3.2012 21:57

slušný ustoupí - slušní jsou na

Otázka

Pane Kubice, Pačesi a zkorumpovaná vládo. Vysvětlete mi, proč označujete lidi, kteří se legálně pro svou sebeobranu - vyzbrojují. Ano, je to proti cigánům, kterých bude do pěti let pět miliónů. Neoznačujte nás, platiče daní, za fašisty a nacisty. My máme rádi všechny lidi všech barev pleti. A nemáme rádi cigány, kvůli kterým kupujeme bezpečnostní zařízení, krmíme psy a děláme si zbrojní průkazy, nosíme pepřáky a nože a učíme se bojová umění. Naproti tomu cigáni zneužívají jakoukoliv skulinu aby něco ukradli, přepadli, oloupili a ublížili na zdraví - a to beztrestně. My do práce, naše děti do školy - a cigáni na krádeže a jejich děti "pracovat" na parkoviště. A když ne na parkoviště, tak do školy ukrást našemu dítěti svačinu, zmlátit ho a vzít, co se dá - i oblečení. A po noční vykrádačce se ve škole vyspat. Na nájemném dluží cigáni 70 miliard korun. To, co mají zdarma - to se rozum zastavuje. My platíme lékařskou péči - oni mají vše na razítko ze sociálky. A nejen léky, ale i ledničku,

+7/0
1.3.2012 21:54

slušný ustoupí - slušní jsou na

Re: Otázka

pračku, televizi, sušičku - a to co dva roky. Vše mají lepší - a zdarma. Účinné léky dostávají oni, my si je platíme a dostáváme jen ty neúčinné.

Nelze ani vše napsat, trvalo by to roky. Je to chybné nařízení EU - oni chtějí východní Evropu proměnit v cigánské odbytiště svých levných výrobků. Tak se není co divit, že nás, slušné přizpůsobivé občany, naše vláda prohlašuje za fašisty a nacisty. My ale máme pud sebezáchovy, proto zbrojíme a připravujeme se na občanskou válku. Buď cigáni, nebo my. Když nezasáhneme, zemřeme.

+1/0
1.3.2012 22:31

Roman Roubal

Re: Otázka

R^jještě že žiju v klidném a spořádaném kraji jihočeském, na Severu to musí být asi opravdu strašné

0/0
1.3.2012 23:06

modrozlodějskej fógl

I když nevím, je to celé nějaké divné,

před každými volbami strašila ODS ovčany bolševikem a mobilizovala! Když však nyní MV Kubice zjistil, že se nadají zakázt,ba ani pozastavit,  tak to vzali z druhého konce politického spektra. Prý největším zločinem komunistů za posledních cca 22 let je, že nechali Kalouskovi peníze jen na 20 let!

+2/0
1.3.2012 21:46

Vlastimil.Kornas

Re: I když nevím, je to celé nějaké divné,

na 10.Pak se jelo na dluh.

0/0
2.3.2012 0:08

danny47

Multi-kulti masáž pokračuje.....

Asi si myslí, že 1000x opakovaná lež se stane pravdou... (ale to nedokázal ani Goebbels a vlastně ani bolševici...!! )

+2/0
1.3.2012 21:18

modrozlodějskej fógl

Re: Multi-kulti masáž pokračuje.....

A co je na tom za lež??

0/0
1.3.2012 21:39

Roman Roubal

Re: Multi-kulti masáž pokračuje.....

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=+Moc+Izraele+ve+Spojen%C3%BDch+st%C3%A1tech++

0/0
1.3.2012 22:12

emilo66

Proč ce na to neptali při sčítání lidu???

Mohl to spočítat český statistický úřad při jednom a daňové poplatníky by to nestálo ani korunu navíc. Takhle se muselo přisypat expertům, kteří si to vycucali z prstu. "Útoků na Romy přibude", bodejť by nepřibudlo, když přibudlo aj Romů !!

Kolko přibudlo členů Al kaidy??? Nepřibudlo aj důchodců? Až jim Drábek zmrazí důchody nestanou se taky extrémisty? 3 000 000 extrémistů na to bude třeba expertů a lesů na papíry!!!!

0/0
1.3.2012 20:49

modrozlodějskej fógl

Re: Proč ce na to neptali při sčítání lidu???

No ani bych se tomu nedivil, kdyby se důchodci po řežbě u vyžrané popelnice vypravili na Strakovku. A i vnitro správně předpokládá, že vzrostou útoky na romy. Když jim Kalous sebere ( i dalším lidem na podpoře) příspěvek na bydlení, tak si to holt půjdou obstarat jinak.A také různým šmelinářům s ubytovnami sklapne.Když přestane stát platit (přispívat) sockám bydlení.

0/0
1.3.2012 21:39

Marqar007

Experti!

Jen jestli útoky na cikány nepodporuje stát, tím jak je zvýhodňuje oproti Čechům!;-O

0/0
1.3.2012 20:38

danny47

Re: Experti!

R^ !!

0/0
1.3.2012 21:17

galileo_galieovic2

"experti" a "odborníci" na cokoliv opět na scéně

o tom, kolik si účtoval "expert na extremismus" Mazel jsme se dočetli, ovšem kolik nás stojí další podobní experti můžeme jen tušit, ale málo to nebude. Neonacisty by si museli i vyrobit, aby jim nevyschnul zdroj příjmů z expertiz

+1/0
1.3.2012 19:28

galileo_galieovic2

intelektuální úroveň jednoho experta Kopečného

zde můžete nezaujatě zhodnoti přínos pro společnost jednoho "experta na extremismus" placeného z našich daní. Jeho intelektuální úroveň je očividná

http://www.youtube.com/watch?v=FFjhz_s8Vx8

0/0
1.3.2012 19:35

denny2606

Re:

R^

0/0
1.3.2012 21:13

holes5

ČT

".....nejohroženější skupinou v ČR jsou romové....." X

0/0
1.3.2012 19:13

malispetr

Fašos tu nechceme!!

0/0
1.3.2012 19:11

Oliverko13

Re: Fašos tu nechceme!!

A cigoš už vůbec ne!EU

+7/0
1.3.2012 19:21

Toffi

! ! !

http://www.radicalboys.com/component/content/article/29-the-cms/981-4000-militantnich-neonacist-kde-vichni-jsou.html

R^R^R^R^R^

soudruhu ber sto dukátů;-)

+2/0
1.3.2012 19:04

Roman Roubal

Re: ! ! !

ale, ale.. oni sametosoudruzi mají neonacisty docela rádi, vždyt si je sami pěstují a mají je tak pod kontrolou. Horší je to s náma, klerofašistama.

Víš co - obětuj králíka Wotanovi, pomaž se kravskou krví - a marš do Vallhaly;-DRv

P.S.neonáckům účty MFD neruší, to musíš být nějaká vyjímka

0/0
1.3.2012 22:55

Narodnijednota

Demokratismus

Kteri experti to tvrdi?ti kteri s zadnym neonacistou nikdy nemluvily?Jaka prava meli cesi kteri byli okradeni,znasilneni nebo napadeni romem?Je trba rozlisova bandu hajzliku co ce vydavaji za neonacisty a tropi neplechu od obycejnych vlastencu,patriotu kteri chteji jenom dobre a svobodne zit.20 let zpatky jsme chteli svobodu,dnes aby jsme se bali vyjadrit nase rozhorceni k dnesni situaci, kdy cech cecha posle do vezeni za proje lasky k zemi.Se ti neco neliby,tak si neonacista!!nesnasim romy?ne,ja mam rad lidi,ale chci je tady?nechci!! Nesnasim muslimy?uz sem rekl ze mam lidi rad ale chci aby zmenily kostal na mesitu?NE!! nechci.nechsi aby zily u nas.Jsem svobodny clovek a rikam cechy cechum a jestli me nekdo chcete oznacit za fasistu tak vite co mi muzete.Jestli ze je tady tolik neonacistu,tak je u nas asi neco spatne,asi to ze namisto vlady lidu nam tady vladnou ti takzvani  "experti"! Vlada a novinari prinasi pribehy o neonacistech,ale kdo se zajima o problematiku,te otazky PROC?

+14/0
1.3.2012 18:13

Najdete na iDNES.cz