Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Radikálové jsou opatrnější, tvrdí policie dva roky po pádu „dělníků“

Konec politické kariéry pro některé čelní neonacisty a menší účast členů strany na veřejných demonstrací. Takový je podle policie dopad rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, který přesně před dvěma lety zrušil Dělnickou stranu. Tomáš Vandas, který krátce po soudním verdiktu založil novou stranu, naopak tvrdí, že se nic nezměnilo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Velkej Zloun

Mozna uz prichazi doba

kdy si lidi strhnou pasku z oci, prestanou verit propagande z medii o radikalech a extremismu

DSSS do parlamentu !!

+1/0
18.2.2012 10:57

Lady Humussprey

Jestli autor píše o té samé straně jako si myslím,

tak v tu dobu soudu a přejmenování asi stonal a zná to jen z vyprávění Kocába.Podle mě stát Vandasovi udělal zadarmo obrovskou reklamu, Sokol si namastil kapsu a Vandasovci se všem vysmáli a druhý den pokračovali nerušeně dál. Mě osobně tím dokázali, že jsou to inteligentní lidé, se schopností strategie a věřím, že minimálně na regionální úrovni se do politiky dostanou.

+2/0
18.2.2012 1:06

kopr13

Re: Jestli autor píše o té samé straně jako si myslím,

R^

0/0
18.2.2012 1:29

Mandelův_očař

Re: Jestli autor píše o té samé straně jako si myslím,

Lady Humuss je komunistka, ji v první řadě děsí představa že by takhle stát jednou mohl zakázat i komunisty. Inu vrána k vráně sedá.

0/0
19.2.2012 3:10

zastavte smlouvu

Nazval bych to jinak...naučili se pohybovat v demokratůře...

...dříve si naivně mysleli, že žijí v demokratickém státu, kde platí Ústava a podepsaná Deklarace lidských práv...tedy svoboda projevu do doby, než něco proti státu provedu...takže titulek článečku je zavádějící...v podstatě se stáhli do ilegality, nepřipustí si mezi sebe nové lidi bez lustrace, místo hospod byty, přestal se používat ve větší míře internet a sociální sítě, které jsou dnes a denně sledovány techniky BIS a ÚOOZ + dalšími najatými "hlídači" z řad PČR...prostě obdoba boje disentu proti bolševikovi...nikoliv bázlivost nebo snad beznaděj...naopak, naděje, že jednou se to povede...jako za bolševika v 70-tých letech...NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ...ještě poznámka pro pisatele pode mnou : to děláte "Neplatiče vystěhovat"  DSSS opravdu tímto Vaším zvratkem medvědí službu...víte-li, co to znamená ...

+5/0
18.2.2012 0:00

slušný ustoupí - slušní jsou na

Re: Nazval bych to jinak...naučili se pohybovat v demokratůře...

Dávám Vám za pravdu. Ale já nejsem a ani nebudu v žádné straně. Do té doby, než vznikne nějaká domobrana proti cigánům. Pak přiložím ruku k dílu. Dělníky ale půjdu volit. Koho jiného - na výběr zrovna toho moc není.

+3/0
18.2.2012 0:08

renavous

Re: Nazval bych to jinak...naučili se pohybovat v demokratůře...

Ani jeden z Vás dvou neví, co je to medvědí služba. Poustevník se spřátelí s medvědem, vzájemně si pomáhají, až jednoho dne poustevníka ve spánku obtěžuje moucha. Medvěd ji tlapou odhání, aby poustevník mohl klidně spát, ale moucha je neodbytná. Hloupý medvěd tedy vezme do tlapy kámen a mouchu zabije. Moucha však zrovna seděla na poustevníkově hlavě, a tak byli zabiti oba.

0/0
18.2.2012 0:15

Neplatiče vystěhovat

Já nejsem rasista. Proto že cygáni nejsou lidé :

Měsíčně si přijde cygánská rodinka legálně na 80 000 Kč (dávky, vše zdarma, neplatí nájem a mnoho dalších benefitů včetně fitness doplňků pro celou rodinu zadara ) a ještě přepadávaní a kradou, hajlují před policisty a oplodňují své 13.- leté dcery poté,  co dosáhnou nožičkami na zem.

Nyní dlučí cygáni v česku 60 miliard korun na nájemném. Za Masaryka jich bylo v celé ČSR včetně Zakarpatska 3000 kusů. Dnes jich je 350 000 kusů jen v ČR. Do pěti let jich bude tímto tempem 5 000 000. Armáda ČR se na to pilně připravuje a pravidelně cvičí útoky na protiromské demonstrace.

Vážně si myslím, že poteče krev. Já osobně budu bránit dělnickou stranu. Kdybych už byl v důchodu, tak dobrovolně položím život v boji s cigány. A věřte tomu, že jich pozabijím hodně. A to bez jakékoliv politické příslušnosti.V

+6/0
17.2.2012 23:44

slušný ustoupí - slušní jsou na

Re: Já nejsem rasista. Proto že cygáni nejsou lidé :

Zajímavé. Ale něco takového asi mám v hlavě i já. Jen mne to nenapadlo nahlas. Jejich děcka jsou beztrestná. A jestli mám mít zkažený život ve stáří, tak ze sebe udělám Brejvíka. V blázinci bude od té svoloče pokoj. TAKŽE HURÁ DO DŮCHODU. Mám ještě dost času . Ale těch 5 let života, co nám ještě zbývá, než jich bude pět milionů, to je opravdu málo. Je mi líto, ale už se vyzbrojuji proti cigánkým loupežníkům. Místo el cé déčka jsem si koupil beretu. A vyzbrojím celou rodinu. Cikánské děcko, které vstoupí na moji zahradu, už nikdo nenajde. Na jeho ostatcích budu trénovat svého psa.[>-]

+3/0
18.2.2012 0:03

renavous

bingo !

A bingo pro všechny. Tak Vy všichni máte něco v hlavě, ale schováváte se za sukně dělnické strany. Kdo z vás otevřeně něco řekne cikánovi? Seberete partu chlapů a vyřídíte si to se "sousedy" z ruky do huby, nebo jen sedíte u piva???

0/0
18.2.2012 0:18

recyklator

Uvědomte si, že žijeme v počínající diktatuře NWO !!

. Stránky jsou kontrolovány BIS  a PČR a začnou po vás "pást"...viz. nás

!!!!!!.http://www.zvedavec.org/zvedavec/2012/02/4803-davejte-si-pozor-na-to-co-pisete-v-diskuzich-za-clanky-ve-zvedavci.htm!!!!!!

0/0
18.2.2012 8:37

antimultivitamin

Je to jasný signál občanům!

Že se mají nechat šikanovat minoritou, jinak skončí v base...

+1/0
17.2.2012 21:47

Neplatiče vystěhovat

Re: Je to jasný signál občanům!

Já se šikanovat nenechám nikým. Ani cygánem (otázka je, jestli je cygán někdo nebo něco).

+4/0
17.2.2012 23:54

10doktor10

Vládnoucí modrooranžová partaj má strach

že jim někdo vezme korýtka a získá si lidi řešení 20 let obcházeného problému.;-)

+2/0
17.2.2012 18:51

kecálek reloaded 2

Obávám se, že DSSS to nebude

;-) - to není "extremistická partaj" ale populistická - řešení nemají žádné a řečnit umí každej, kdo není němej.

Bohužel na politika (politiky), kteří by měli řešení současné marastu si ještě budeme muset počkat :-/

0/0
17.2.2012 18:55

antimultivitamin

Re: Obávám se, že DSSS to nebude

Ale DSSS řešení má, ale právě že poněkud nepopulární. Jenže ethno business je skvělí způsob jak dojit stát a ještě být ve světě za humanistu. Na rozdíl od ODS, ČSSD a spol. DSSS má v plánu řešit problémy prostých občanů, sice po svém, ale má. A to není populismus! Je to furt lepší než tolerovat nespravedlivý přístup, založený na etnickém původu.

+3/0
17.2.2012 21:54

kecálek reloaded 2

Re: Obávám se, že DSSS to nebude

Pokud ho má, pak ho pečlivě tají? Prože kromě vágních keců nic neřekli ani neuvedli na svých www.

0/0
17.2.2012 23:34

Neplatiče vystěhovat

Re: Obávám se, že DSSS to nebude

Řešení je občanská válka. Zatím jsem to od žádné strany neslyšel. Jen by bylo dobré, kdyby se do vlády dostala opravdová strana Hitlerovského typu. Jen aby si nevšímala židů a jiných lidí, ale pouze zlikvidovala zamoření světa cygánským neřádem. A jestli je cena za vyčištění světa od cygánů pokoření se fašistům, klidně to udělám. Nikdy mne politika nezajímala, ale jestli budu muset, klidně zvednu pravici. A to jsem nebyl v jiskrách, pionýru, SSM a ani komzouš jsem nebyl. Jak je vidět, politice se nevyhneme, jestli jako normální lidé nechceme vyhynout a svět přenechat cygánskému neřádu.

+2/0
17.2.2012 23:51

Lubomír H

Opatrnější ?! OMG to musí být všichni.. vždyť se

zavírá za vylepování samolepek a přeposílání vtipů ;-€;-€;-€;-€

+7/0
17.2.2012 18:21

kecálek reloaded 2

Re: Opatrnější ?! OMG to musí být všichni.. vždyť se

Obzvláště společensky nebezpečná aktivita je pořádání akcí pro děti, dále pak držení megafonu. A nebýt toho, že je u nás zrušen trest smrti, měli bychom letos prvního potrestaného - řidiče autobusu za přimalování tykadýlek....

+3/0
17.2.2012 18:52

antimultivitamin

Re: Opatrnější ?! OMG to musí být všichni.. vždyť se

Ani po 22 s vůbec nic nezměnilo. Stále se zavírá za písničky, vtipy, odznáčky a samolepky. Ostatně stále nám vládnou pohrobci někdejší KSČ. Ty čestnější z nich jsou v KSČM, ti na rozdíl od modrý přiznávají skutečnou barvu.

+2/0
17.2.2012 21:50

cara al sol

Re: Opatrnější ?! OMG to musí být všichni.. vždyť se

Změnilo, ale jenom na čas. Teď už zase pomalu začínáme mířit k světlým zítřkům.

+1/0
17.2.2012 23:08

kerrry

...

Chyba pravicovych hnuti u nas je to, ze se porad odkazujou na Hitlera a nacisty.. Vzdyt dneska uz zidi nikoho nezajimaji a popravde, ani zida na prvni pohled nepoznate.. Meli by se odpoutat od propagace nacismu a Hitlera, kterej uz je stejne neaktualni a bojovat proti problemum dneska - cizincum a predevsim proti neprizpusobivym !!! Takhle by ziskali podporu i siroky verejnosti, protoze tatranky nema nikdo rad, ale nacismus podporovat lide nechteji.. Udelejte pravicovou stranu proti prizivnikum, ALE distancujte se od Hitlera a jste v parlamentu :-)

+1/0
17.2.2012 18:04

EvitaPeron

Re: ...

měli by se orientovat  na Franca, Peróna, nebo Salazara  a inspirovat se španělskými lidovci...pak by jim ani sametokomunisti a jejich cvičení mazlové nedokázali "extremismus". Bohužel pan Vandas si pořád kolem sebe udržuje ekipu holohlavých primitivních nácků ! Stavovský stát mu asi nic neříká.

Možná to dělá Vandas schválně a je to poskok BIS, těžko říct.;-)

0/0
17.2.2012 18:24

cara al sol

Re: ...

Vandasovi ujede vlak a nastoupí někdo jiný. Schopných lidí je na pravici dost, ale nikomu se zatím nechce naplno s kůží na trh.

+1/0
17.2.2012 23:09

Já vím, jak to bylo !!!

Pane Třeček, přečtete si někdy reakce diskutujících

na Vaše výtrvory ???? Nebo to nejsou Vaše ??8-o

+2/0
17.2.2012 18:04

kerrry

Spis bych napsal, ze opatrnejsi jsou bezni obcane..

kteri se boji chodit ven kvuli neprizpusobivym a policie, ktera nas ma chranit, tak chrani tyhle neprizpusobivy. A pak vychazi clanky o radikalech !!!

+4/0
17.2.2012 17:52

kecálek reloaded 2

Radikálové jsou opatrnější?

PČR zřejmě delší dobu nemonitorovala neonacistický a rasistický server ROMEA.

+6/0
17.2.2012 17:36

KMJ

Hmmm.

Radikálové že jsou opatrnější ?  Nějak bych neřekl , stačí si poslechnout Semelovou , Filipa či Grebeníčka a vypadá to přesně naopak , vyskakují si jako málokdy .

+5/0
17.2.2012 17:09

AA00_multinekulturní_3

Re: Hmmm.

Nebo když mluví černokněžník o tom, jak s Německem nám bylo vždy hezky a je třeba aby český lid se vrátil k téměř rodné němčině..

+1/0
17.2.2012 17:12

KMJ

Re: Hmmm.

No , pořád lepší než " velké dubisko " .

0/0
17.2.2012 17:49

totální deziluze po roce 1998

ministerstvo v současnosti řeší otázku možnosti

pozastavit činnosti KSČM ...  ;-D;-D  tomu nemůže uvěřit nikdo se zdravým rozumem ...  u DSSS se dnes s pomocí soudních znalců typu mazela řeší každý ozubený kolo na tričku,o čemž jsou tito znalci schopni sesmolit 500 a více stránek (a pěkně si tím vydělat,že ?) a komunistická symbolika se VŮBEC nepostihuje (a oni prej,že POzastaví činnost ...) sám mi(ni)str propagandy j.goebbels prohlásil - "stokrát opakovaná lež se stane pravdou" a o to se naši "demokratičtí" politici (odkláněči) a  "nezávislá" média snaží seč můžou - takže vznikly nálepky - "náckové,krajní pravice,extrémisti" apod... a tohoto se zůčastńuje i "demokratická" KSČM ... sranda,co ???

+6/0
17.2.2012 16:51

EvitaPeron

Re: ministerstvo v současnosti řeší otázku možnosti

R^R^R^

0/0
17.2.2012 18:18

všehoschopný ministr financí

propaganda jak dělo

v severní korei se mají co učit 8-o[>-]

+8/0
17.2.2012 16:03

holes5

policie

ti policajti mají teda starosti - pak to tady vypadá tak jak to vypadá Rv[>-]Rv

+4/0
17.2.2012 15:57

Bafikybaf

Je až směšné,

jak se stát snaží hledat extrémismus tam, kde není.

+7/0
17.2.2012 15:46

Cens0r

Re: Je až směšné,

Jeslti nejsou extremisté v Dělnické straně, pak už nikde...extremismus vlastně neexistuje, že?

0/0
17.2.2012 16:48

AA00_multinekulturní_3

Re: Je až směšné,

Samozřejmě, že existuje. V TOPu, socdem, částečně ODS. Strany, které nás podávají Německu na podnose.

+4/0
17.2.2012 17:13

Cens0r

Re: Je až směšné,

Pokud si budete ohýbat definici extremismu jak se vám líbí, pak možná. Dělnická strana je co do počtu extrémistů zcela jistě na prvním místě...

0/0
17.2.2012 17:32

totální deziluze po roce 1998

Re: Je až směšné,

za bolševikama je tak obrovská mezera,že mi tam extrémisti ze všech ostatních stran úplně splývají ...

+5/0
17.2.2012 18:01

Luca Brassi

Re: Je až směšné,

Hmmmm... A co teda říkáte na to, že se DSSS bratříčkuje s lidmi z německé NPD, která prohlašuje, že Sudety byly a budou neměcké? Že za DSSS kandidují lidé z Národního odporu, který na svých stránkách uveřejnil dohodu mezi českými a německými nácky o navracení Sudet?

0/0
17.2.2012 17:53

v terénu

Re: Je až směšné,

lžete !!!

1.NPD nikdy takto o Sudetech nemluvila, nemluví...

2.Co je to Národní odpor ?...vůbec nevíte, co plácáte...

3.Raději mlčte, jste trapák...

0/0
17.2.2012 18:33

kecálek reloaded 2

Re: Je až směšné,

Tak například KSČM (symboly a otevřená propagace hnutí potlačujících svobodu, hlásajícího nenávist na třídním základu), ROMEA.CZ otevřeně rasistický server; zakladatelé "romské politické strany" - strany založené na rasistických principech... ANTIFA - organizace podporující terorismus,....

+4/0
17.2.2012 17:39

Najdete na iDNES.cz