Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Srbové na severu Kosova odmítli v referendu vládu Prištiny

Srbové žijící na severu Kosova dali v dvoudenním referendu najevo, že neuznávají vládu a úřady v Prištině. Uvedlo to 99,74 procenta lidí, kteří se zúčastnili hlasování. Referendum kritizovala kosovská vláda, Bělehrad i Evropská unie, uvedla agentura DPA s odvoláním na srbskou agenturu Beta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

býčí roh

SRBSKO JE KOSOVO, KOSOVO JE SRBSKO

...nic víc, nic míň...jsme s vámi Srbové [>-]

+5/0
17.2.2012 0:52

Rakeis

Re: SRBSKO JE KOSOVO, KOSOVO JE SRBSKO

To je sice pravda, pokud to není trest osudu za to, že vydali / možná se to dá nazvat prodali za mlhavé sliby /svého prezidenta nepřátelům. Je zajímavé že pokud se něco děje ve státech mimo USA, Izrael apod. / mučení, vraždy komand v cizině / odnese to příslušný frajtr. U ostatních ženou k odpovědnosti prezidenta.

0/0
17.2.2012 8:07

Sharpe

poznamka

Ja bych jen potreboval vysvetlit misto vsech hysterickych vykriku a vylevu, proc zadni z narodu a skupin bybale Jugoslavie nechce zit ve spolecnem state se srby ? Ani cernohorci, kteri se od srbu nijak zvlast neodlisuji, ani makedonci, kteri maji stejnou viru. Selskym rozumem bych rekl, ze kdyz me nema rad nekdo ve vesnici, tak je to jeho chyba, ale kdyz me nema rada cela vesnice, tak bych se mel zamyslit nad sebou.

+1/0
16.2.2012 18:11

0608

Re: poznamka

V prvé řadě byste se měl naučit česky příteli, pokud nejste cizinec a čeština Vám nejde. Makedonci nechtějí žít se Srby hlavně proto, že toužili mít vlastní nezávislý stát (mimochodem kvůli názvu Makedonie, stát neuznává Řecko a Bulharsko). Srbové, Černohorci, Chorvaté a další národy spolu žili v míru a pokoji nejen ve společné Jugoslávii ba dokonce měli společné nepřátele, většinou Turky. Jenže jeden velký stát, který se pasuje do role "ochránce práva a demokracie" řekl, že tak prostě žít nemohou a začal dělat všechno proto, aby se Jugoslávie rozpadla a národy se mezi sebou nesnášely. Mohl bych to rozepsat, ale je to příliš smutné na to, aby se mi chtělo. Můj otec je řecký Makedonec

0/0
16.2.2012 19:30

Sharpe

Re: poznamka

No tak jste mi na moji otazku neodpovedel, jen jste se pokusil o takovou dojemnou pohadku, jak se vsichni milovali a dobre se meli, pokud neprisel dabel a ten vsechno zavinil a chudaci ti mirumilovni a hodni lide za nic nemohou. 

Je mi lito reckych makedoncu, ale rekove se snad jiz postarali aby slovansky jazyk v Recku vymizel

0/0
16.2.2012 19:47

0608

Re: poznamka

Vy jste holt trouba, že? To není žádná pohádka, pokud jste někdy studoval dějiny na Balkáně, tak víte o čem jsem psal. Holt blbovi, který chce slyšet potvrzení svého názoru nelze nic rozmluvit. A co se týče Řeků. Řekům vadí název státu Makedonie, jelikož navozuje dojem, že jde o starověký stát Makedonie. Více než Slované vadí Řekům Turci a Albánci. Opět historická zkušenost. Pochybuji však o tom, že to Váš mozeček dokáže vstřebat. Přeji hezký zbytek večera.

+2/0
16.2.2012 22:45

Sharpe

Re: poznamka

Snazite se za kazdou cenu neco snazite omluvit neco vymysly. Pojem balkanisace a nezvladnutelny balkan se v historii vzil protoze si tam neustele jdenotlive skupiny podrezavali krky a byli neustale nepokoje a valka jednoho s druhym. Asi skutecne tam patrite, protoze nejste ani schopen pochopit co je to normani diskuse a jenom jako pravy balkanec umite jen urazet a rvat se.  My jsme se dokazal rozeji slusne,se slovaky, kdezto vy verite, ze se pri tom musi vrazdit

0/0
17.2.2012 1:21

0608

Re: poznamka

Asi vás zklamu, ale jsem Čech, mám české občanství a rozhodně nemám zapotřebí někoho urážet. Jednou z mála takových skupin jsou blbci, které nezlobte se, že to řeknu zcela otevřeně, na tomto fóru reprezentujete. Pokud jste Čech, jak o sobě tvrdíte, měl byste se naučit česky. Když Vás musí poučovat "pravý uřvaný balkánec." Hezký den ;-D

0/0
17.2.2012 14:43

Anubisos

Re: poznamka

Souhlasím s Vámi, až na jednu drobnost - Řekové se skutečně na severu Řecka důsledně postarali o potlačení slovanských jazyků a Slovanů - rušení slovanských škol, zákaz používání rodné řeči, zákaz užívání kulturních odlišností. Možná Řekové nemají rádi více Turky, po nich Albánce, ale pak jsou na řadě Slované, byť  (hlavně sever) Řecka je Slovansko-řecká, chcete-li Řecko-slovanská směs. Skutečné dějiny nelžou, bývají pouze upravovány. Již staří Římané říkali, že "dějiny píše vítěz".

0/0
17.2.2012 12:01

0608

Re: poznamka

Ano máte v jistých věcech pravdu, omlouvám se pokoušel jsem se to hodně zjednodušovat, aby to ten dotyčný pochopil. Řekové nemají rádi Turky v podstatě odjakživa. Jde o Středozemní moře a svéru vlivu- samozřejmě. V neposlední řadě to co Turci udělali s Kyprem. Co se týče rušení škol atd. Byly to i změny názvu vesnic, příjmení lidí atd. Jinak Slované žijí v severní části Řecka a na území Makedonie již od 6. století a za tu dobu se to promíchalo s tím rovněž souhlasím. A o tom, že dějiny píše vítěz netřeba polemizovat :-)

0/0
17.2.2012 14:28

Anubisos

Re: poznamka

Je to škoda, poněvadž Slované jsou s Řeky, potažmo Byzancí, od onoho 6. století spjati - Řekové nám předali písmo, kulturu, víru.

0/0
17.2.2012 15:00

jenda3

Re: Srbsko musí být co nejvíce oslabeno a zadupáno,

aby nepřekáželo, až se půjde porcovat ruský medvěd. Z toho důvodu musela také zmizet Jugoslávie, protože velitelské kádry jugoslávské armády tvořili převážně Srbové a Černohorci, neboť Chorvatům a Slovincům jednak vojna nikdy nevoněla a jednak byli bohatší a nemuseli hledat zaměstnání v armádě. Srbové byli Slovincům a Chorvatům dobří, když je v říjnu 1918 začala zabírat italská armáda. To hned jeli do Bělehradu prosit a tenkrát měl mladý princ regent Alexandr poslechnout premiéra Pašiče a obsadit jen kraje osídlené Srby... to ostatní si měli Slovinci a Chorvati vyřídit ve Versailles.

0/0
17.2.2012 10:30

pečlivý čtenář

Re: poznamka

It is simple, my dear Sharpe...

Slovinci nechtěli žít v Jugošce z čiré vyčůranosti. Zaostalá země při vstupu do Jugošky, ale silné investice z nich udělali průmyslový kout Jugošky a najednou se jim už nechtělo doplácet do společného. Udělali pár přepadů a vražd (nejen Srbů, ale i Chorvatů, Makedonců a Černohorců - ti všichni byli také součástí Jugoslávské armády), hrozilo, že je Jugo armáda zbouchá. Začali se do toho vrtat skopčáci (ti se do toho vrtají dodnes - nemohou Srbům odpustit 2. světovou) no než se to vyhrotilo v občanskou válku, tak se domluvili.

Chorvati se se Srbi v podstatě nesnášejí od WW2, páč Chorvati jsou nacisti a Srbové jim nezapomněli Ustašovskou genocidku. Bosna je pak umělý protektorát, se kterým nesouhlasí jak Chorvatsko, tak Srbsko (být to na nich, tak si ji rozdělí) a důvod? Kdo by chtěl žít s muslimy, že jo.

Kosovo bylo dobyto imigrací z Albánie a dělohami. A Černohorci odešli, aby už nemuseli trpět pod neustálými sankcemi z EU.

Takže proto.

0/0
17.2.2012 1:47

greenalien

Re: poznamka

No vida, takže Srbové jsou vlastně jediní dobří. Takové nebohé oběti, muslimové, chorvati, slovinci,všichni se na nich vyřádili. Až mi slzička ukápla.

0/0
17.2.2012 2:18

pečlivý čtenář

Re: poznamka

Ano, Srbové jsou v tom balkánském zmatku 90tých let převážně obětmi. Kdyby se do toho západ nevrtal, nebylo by tomu tak. Ale ta dávka nespravedlnosti, kterou Srbové obdrželi je prostě příliš veliká a v takovém případě jsou obětí. Převedu to do trestně-právní roviny. Když se bílá pěkná ženská obleče a zmaluje jako coura a flirtuje v Chánově s romy, má sice také na následujícím masovém znásilnění vinu, ovšem míra nespravedlnosti je na její straně natolik veliká, že ji každý soud bude považovat za oběť. A o tom to celé je. (Jinak jsou Srbové taky pěkní šmejdi).

0/0
17.2.2012 2:41

greenalien

Re: poznamka

Tak oběti nebo šmejdi, máš v tom trošku bordel ne? Mě třeba příjde docela zajímavé že taktně mlčíš o masakru ve Srebrenici, takových osm a půl tisíce mrtvých, to je asi docela dobrý důvod proč se Srby nežít pohromadě.

Přemýšlím jaká by byla vhodná analogie. Asi něco jako: hezká bílá žena se oblékne a zmaluje jako coura, a pak vyvráždí pár vesnic. Ovšem je ortodoxní křesťankou a později dostane od USA přes čuňu, takže je každým hrdým rusofilem považována za oběť.

0/0
17.2.2012 2:47

pečlivý čtenář

Re: poznamka

Srebrenice, Srebrenice ... myslíš těch 8000 mrtvých, jejichž ostatky nestačí ani na poskládání 3000 osob ;-)

A zejména chlapů schopných držet zbraň. Jsem tak nějak háklivý na "neozbrojené a mírumilovné civilisty" od dob protestů proti Kadáfímu, takže když to proženu tímhle filtrem...

Jo, však srbové v BiH s muslimama a chorvatama žít nechtějí. Ovšem oni právo volby nemají. Tedy mají jednu jedinou volbu. Mohou se zdekovat ze svých domovin. I když i to je sporné, neboť emigrace z protektorátu BiH podléhá přísným podmínkám a není standardně povolována.

Jinak jsi si tak nějak vědom, že je rozdíl mezi Republikou Srbská Krajina a Srbskem (v té době Jugoslávií)?!

0/0
17.2.2012 3:00

pečlivý čtenář

Re: poznamka

Jo jinak je ti známo, že tyto brutality byly odvetou na nezměrnou brutalitu muslimů. Nalistuj si jméno Naser Orić. Jen taková pikoška. Za co dostali bosenskosrbští velitelé 2 dekády, on dostal 2 roky.

navíc už to jak dopadla Carla, která šla po všech stejně tvrdě. Dokud likvidovala Srby, vše bylo oukej. Když se opřela do Chorvatů, tak už padla v nemilost. Jenže jakmile se opřela do bošnáků bylo zle (pro Oriće chtěla za masakry taky 2 dekády), byla odklizena přes půlku světa. Když se pak opovážila navézt Thaciho, bylo ji zakázáno její knihu vydat.

Mimochodem "soud" s Thacim byl taky legrace. Svědci byli zveřejněni před samotným podáním obžaloby, ještě v přípravném řízení, nebyla jim poskytnuta ochrana svědků (tak typická pro "oběti" Srbů) a z 27 svědků, hádej kolik jich žije! Je to takové pěkné číslo, vypadá jako O po dietě ;-)

0/0
17.2.2012 3:10

Pierre de Croissant

Re: poznamka

konečně někdo znalýR^

0/0
17.2.2012 13:41

pitivier

Humanitární bombardování a vyhnání Srbů z Kosova

odstartoval tkzv. masakr v Račaku kdy podle ještě nedávno oficiální verze Srbové zmasakrovali 45 Albánských civilistů. Tvrzení Srbů, že den před tím prováděli bezpečnostní operace v okolí, ke kterému přizvali mezinárodní pozorovatele jaksi nikdo nebral v úvahu. Po letech přiznala finská patoložka Helena Rantaová, že při prohlídce údajných obětí musela přehlédnout fakt, že na rukou obětí byly stopy střelného prachu. Tedy, že civilisté měli v rukou zbraně a střílely. Našly se i fotografie pořízené den před oficiálním focením. Stejné oběti měly jiné oblečení a bylo s nimi manipulováno. Američané prostě zinscenovali útok Srbů na civilisty a z členů UCK a zabitých Srbů vyrobili parádní kosovské zavražděné civilisty. Stejně postupova i Adolf Hitler při zinscenování útoku na německou rozhlasovou stanici. Samostatné Kosovo stojí od začátku na lži a podvodu.

+8/0
16.2.2012 17:03

papagaj.Johna.Silvera

Re: Humanitární bombardování a vyhnání Srbů z Kosova

!!R^

0/0
16.2.2012 17:20

Sharpe

Re: Humanitární bombardování a vyhnání Srbů z Kosova

A jak to, ze za vlady komunistu, kdyz odtrhli Kosovo a Vojvodinu od Srbska, se Kosovo stalo statem, kde zile 90 procent muslimu.  Neni to tim, ze stehovani srbu z Kosova za ty desetileti jejich vlady podporovali ? Vzdyt meli v ruce takovou moc, ze naopak jako treba cinane v Tibetu, mohli zaridit opak, aby se sebove stehovali do Kosova a udelai s toho zemi, kde by byla treba polvina srbu. Jenze tenkrat se jim to Titovi nehodilo

0/0
16.2.2012 18:17

Kwak Kwakovič

Re: Humanitární bombardování a vyhnání Srbů z Kosova

Především - když byla po 2.S:V. snaha vyhnat Albánce zpět do Albánie tak Tito řekl že není správné napravovat jednu křivdu druhou.  Další věcí bylo to že Albánci tehdy ještě neměli většinu - ale při natalitě v přepočtu na jednu ženu Srbové  - Albánci 1,4 : 7 to nemohlo dopadnout jinak než to dopadlo. Koncem 70. let jsem dělal pro jednu jugoslávskou firmu - zaměstnávala hodně lidí z Kosmetu - jak tomu říkali. Popisovali mi jak to v Kosovu probíhá - do čistě Srbské vesnice se přistěhuje rodina Albánců - koupí nějakou pastoušku, třeba od místního alkoholika, kterému ji několikanásobně přeplatí. Zbytek rodiny - protože Albánské rodiny drží pevně pohromadě - jim finančně pomůže. Tahle rodina zmapuje situaci a vytypuje další objekt ke koupení. A už jsou tam 2 rodiny - tzn každý rok 2 děti, a za pár let - jak postupně skupují za stále nižší cenu jednu usedlost za druhou se začnou těm zbylým Srbům ztrácet věci, veškole - kde už dávno mají Škiptari většinu jsou srbské děti terorizovány.

0/0
17.2.2012 7:05

Kwak Kwakovič

Re: Humanitární bombardování a vyhnání Srbů z Kosova

a tihle poslední mohykáni nakonec uprchnou a majetek tam nechají.A ze srbské vesnice je albánská. Stejný osud čeká Makedonii - v roce 1991 bylo Albánců v Makedonii 21% dnes už se udává okolo 33%. Nakonec - kdo dnes ví, že Libanon byl původně křesťanský stát? Dnes si křesťané o své většině mohou nechat jen zdát.

0/0
17.2.2012 7:27

zazdenek

Žial bohu sú to už len zbytky SRBOV

v Kosovu ktoré nestihli vyvraždiť, takto sa vyjadril naš predseda vlády ktorý povolil prelety týchto vražedných komand cez Slovensko. okrem iného.

Pan Dzurinda, ako je možne že ste dovolili prelety na bombradovanie Srbska? Ved tam žijú aj naši Slováci.. vy ste sa vyjadrili o Mečiarových krvavých paprčiach...ale som presvedčený, že Vam krvy tečie po rukach. Mate aj p. Vašaryovú, ktorá nechcela ani zastupovať Slovesnko po rozdeleni ako velvyslanec, neskor sa usilovala ziskať prezidentsky post, a teraz "uspešne" svojou kniho hadže špinu na Slovakov v Polsku. .. naozaj uspešné kroky ktoré produkujete..v prospech SLovenska...o korupcii ani nehovorim.. Prelety som povolil preto, aby bolo zastavené vyvražďovanie ľudí vrátane detí a starcov v Kosove. Ale aj preto, aby aj srbský národ mal nádej na budúcnosť. Roky výrazne Srbsku pomáham. Teraz vo februári majú šancu získať štatút kandidátskej krajiny na vstup do EÚ. Aj preto, že som sa na jar v roku 1999 nebál.

0/0
16.2.2012 16:59

zazdenek

Re: Žial bohu sú to už len zbytky SRBOV

Teraz vo februári majú šancu získať štatút kandidátskej krajiny na vstup do EÚ. Aj preto, že som sa na jar v roku 1999 nebál. Prijať ťažké, ale jednoznačne hodnotové rozhodnutie. Vlani som bol jediný zahraničný predstaviteľ, ktorý mohol osloviť začiatkom roku všetkých veľvyslancov Srbska z celého sveta. Mám v Belehrade veľa priateľov a vynikajúce vzťahy a tiež so Slovákmi, žijúcimi vo Vojvodine. To s pani Vášáryovou a Poľskom je nedorozumenie a prekrútenie. Rada vám to vysvetlí.!!!!

0/0
16.2.2012 17:00

papagaj.Johna.Silvera

Kosovský premiér je podezřelý z obchodu lidskými orgány

!!!!

0/0
16.2.2012 16:55

papagaj.Johna.Silvera

Kdo se stýká s gaunery zKosovského prlamentu je také gauner?

?

0/0
16.2.2012 16:54

rene1879

Uloupené Kosovo

http://www.youtube.com/watch?v=e0u9wRr7mO8

http://www.youtube.com/watch?v=QCRi8-SxD1E&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=n9xTEBIeW8M&feature=related

atd....

0/0
16.2.2012 16:29

rene1879

Může člověk brát EU a NATO jako garanta práva a demokracie?

Kohokoliv kdo teroristickými útoky usiluje o samostatnost odsoudí a případně i zmasakrují - Baskové, katolíci v Severním Irsku.

Jen Albánci v Kosovu mají jiná pravidla, mohou vraždit a krást, přičemž výše zmínění (Baskové a katolíci v S. I.) jsou proti Albáncům v Kosovu naprosto jiná kategorie, stojící morálně o několik pater výš. Neobchodují ve velkém s drogami a nevraždili zajatce kvůli prodeji lidských orgánů na transplantace.

Obrovská americká vojenská základna, která vznikla v Kosovu, je zřejmě argumentem pro podporu snad nejhorší sebranky v Evropě. Vyhnali a vyvraždili v Kosovu Cikány a Židy a ze Srby jim to zatím úplně nevyšlo, bylo jich tam mnohem víc. Zatím jen bourají staleté křesťanské kostely a připravují předpolí pro expanzi Islámu do Evropy. A hloupí a neinformovaní Evropané jen čumí. Kosovo může být ve zkratce příkladem, jak dopadne původní obyvatelstvo Evropy. Doba, kdy byli Albánci v Kosovu menšinou, není tak dávná..

http://www.youtube.com/watch?v=e0u9wRr7mO8

+6/0
16.2.2012 16:27

papagaj.Johna.Silvera

Re: Může člověk brát EU a NATO jako garanta práva a demokracie?

Evropané jen čumí, protože mají od USA nařízeno jen čumět. Evropa je vazal USA

0/0
16.2.2012 16:51

Roko Blábola 11

Nelíbí se mi islám v Evropě.

Nesnáším drogy a kriminálníky. Přesto uznávám, že odtržení Kosova je jen důsledkem původní nesmyslné srbské agrese v celé Jugošce. Proč se ve stejném duchu nemluví o Černé Hoře, která Srby připravila i o přímý přístup k moři?

0/0
16.2.2012 15:32

Koulehranatá.

Re: Nelíbí se mi islám v Evropě.

komunistické agrese...Jugoslávská armáda byla v rukou komunistů...

0/0
16.2.2012 15:44

kremsa

Re: Nelíbí se mi islám v Evropě.

To je zajímavá otázka, zda ta agrese byla především srbská anebo především komunistická. Tak jako otázka, zda sovětský imperialismus byl především ruský nezávisle na vládnoucí ideologii (jak si myslím já) anebo především komunistický a nikoliv ruský (jak si myslí pan prezident Klaus).

0/0
16.2.2012 16:23

papagaj.Johna.Silvera

Re: Nelíbí se mi islám v Evropě.

Ruský imperialismus byl imperialismem v dobrém slova smyslu. Něco jako římské impérium

0/0
16.2.2012 16:57

Sharpe

Re: Nelíbí se mi islám v Evropě.

Konecne nekdo uznava klady ruske okupace.

0/0
16.2.2012 18:08

pitivier

Re: Nelíbí se mi islám v Evropě.

Pokud by jste si zjistil i jiné než oficiální Euro-americké informace o Kosovu zjistil by jste, že vysídlování Srbů a jejich vyhánění z domovů probíhalo celé minulé století a Vaše tkzv. nesmslná srbská agrese nebyla až tak agresivní jak se o ní píše. Navíc nechápu proč mají Albánci právo si zvolit odtržení od Srbska na základě osídlení a Srbům je toto právo upíráno. Copka si myslíte, že se stane se Srby až mezinárodní jednotky odtáhnou? Patrně skončí na transplantační jednotce kosovkého premiéra - dříve vraha.

+2/0
16.2.2012 16:26

Udajna svoboda slova999

Kosovsky parlament..

To je ale nobl nazev pro tu sebranku prekupniku drog a prodejcu lidskych organu z UCK..;-D;-DR^

+7/0
16.2.2012 14:39

papagaj.Johna.Silvera

Re: Kosovsky parlament..

R^

0/0
16.2.2012 16:58

Koulehranatá.

Takže až Romové

dosáhnou určitého počtu na nějakém území tak mají také právo se odtrhnout? (jen teoretická otázka;-) )

+1/0
16.2.2012 14:28

Anubisos

Re: Takže až Romové

Samozřejmě, dáme jim materiál na stavbu povozů i koně a můžou se odtrhnout, kam je nohy ponesou.

0/0
16.2.2012 14:50

Koulehranatá.

Re: Takže až Romové

obávám se, že se jim tu líbí a i přes silnou xenofobii (;-)) se ze Slovenska atd. přistěhovávají další.

0/0
16.2.2012 14:57

Anubisos

Re: Takže až Romové

Co xenofobie, rasismus tu je! Jen se špatně orientuji koho proti komu, neboť Romové sami jsou rasově nesnášenliví mezi svými skupinami (Oláši, Rumungři, Maďarští, Sinti atd.) i proti majoritě. To mi nikdo nevyvrátí, měl jsem možnost proniknout do jejich myšlení. Problém je v tom, že si pletou pojmy s průjmy a silně pochybuji, že skutečný význam slova xenofobie i rasismus většina příslušníků této menšiny zná...

0/0
16.2.2012 15:12

Anubisos

Re: Takže až Romové

... a vůbec, už zase ti cikáni.... ach jo! Rozumím však tomu, že většina obyčejných lidí nevidí rozdíl mezi Romy a Albánci.... já ho vidím, je především ve víře. ;-)

0/0
16.2.2012 15:17

Koulehranatá.

Re: Takže až Romové

ano, souhlasím víru máme stejnou, ale není to málo?....:-)

0/0
16.2.2012 15:46

Anubisos

Re: Takže až Romové

S některými je spojuje i styl života, který se začíná nějak nebezpečně šířit.

0/0
16.2.2012 17:57

pitivier

Re: Takže až Romové

Nedávno odcházeli do Kanaday a Británie. Nyní změnili taktiku a požadují aby se vystěhovali bílí:-)

0/0
16.2.2012 16:27

Anubisos

Re: Takže až Romové

....a že jsou s nimi v Británii a Kanadě náramně spokojeni, že? 

To bylo keců, jak tam pracují, aklimatizují se a chodí do školy.... do doby, než našly otvory v sociálním zabezpečení mi tam.

0/0
16.2.2012 17:53

greenalien

Re: Takže až Romové

Ono je to složitější. Převahu tam měl občas ten, někdy onen, Albánci se odtrhli až po nekonečných balkánských válkách a za vlády bandy nesnášenlivých nacionalistů. Nelze se jim divit.

Ostatně, co dalo Čechům právo se odtrhnout z Rakouska Uherska?

0/0
16.2.2012 14:56

Koulehranatá.

Re: Takže až Romové

v R-U bylo České království jednou ze zemí, ne?

0/0
16.2.2012 14:59

Najdete na iDNES.cz