Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Fond koupil od hokejistů předražené televize, pak klubu umazal dluh

Osmdesát televizí, svítící mantinel a velkoplošnou obrazovku nakoupilo od hokejistů bývalé vedení pardubického fondu těsně před koncem svého funkčního období. Vše se odehrálo bez výběrového řízení a za nevýhodných podmínek. Hokejový klub ale žádné peníze nedostal, fond mu je odmazal z dluhu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tau

Dva zápasy NHL na Floridě

a kdovíco se tam ještě dělo víc. Černošky, sličné kubánské emigrantky.... :-)

Klasická pánská jízda.....Knedlíci z fondu si holt trochu vyhodili z kopýtka... :-)

0/0
23.11.2011 12:00

insiderx

Zástupný problém

To se nám to pěkně za pomoci soudruhů z MfD odvrací pozornost od současných problémů - letiště, plavecký areál, Tř. míru, Tyršovy sady aj.... Bylo by korektní připomenout, kdože to v tom představenstvu seděl: Brendl, Tauber, Skalický, Heřmanský, Hájek, Lejhanec. Apropos, toto je pouze mediální bulina, kterou živí současné neschopné vedení MRFP, zvláště hlupáček Hlaváč, na popud pana, dříve vlastníka zimního stadionu, Engelmajera a svého bratrance, duševního giganta Brendla. MfD má příběh, lhostejno jak pravdivý, a pozornost. Je jedno, že nic nebylo protiprávní. Zajímalo by mě, čím se může současné vedení fondu (Bílek, Komárek, Křišťál, Razskazov, Hlaváč) pochlubit, kromě tragického ekonomického propadu, rozvratu společnosti, a vytváření virtuálních problémů. Jak těžké bude obhájit neobhajitelné poskytování slev za pronájem kamarádům a tím způsobení prokazatelné ekonomické škody akciové společnosti?? O zadávání různých tzv. auditů bez výběrových řízení ani nemluvě. Všeho dočasu, hoši ..

+2/0
23.11.2011 14:03

zdenanek

Re: Zástupný problém

Ti naši budovatelé na radnici budují jen kecy a hlavně, aby z toho něco káplo. V podstatě se v Pardubicích nevybudovalo smysluplného za několik let zpět vůbec nic, jen samé diskuse, projekty a studie, které pochopitelně něco stojí. A asi koho ? No přece městskou kasu potažmo kapsy daňových poplatníků. Co se týče letiště, tak to bych úplně zrušil, natož tam ještě naléval prachy. K čemu? Sem do Pardubic stejně nikdo nejezdí. Není za čím. Má z toho městská nebo krajská kasa nějaký peníz? Nikoliv, jen výdaje a pro koho? A ten aquapark, hokej, basket, dostihový spolek apod. přece nemá platit město. Ať si najdou soukromé sponzory jak je to ve světě běžné. Zajímalo by mě, kolik asi radnice v Barceloně nalije do Barky. Ta jen kasíruje..

0/0
23.11.2011 19:49

tyfor

MRFP

K čemu vůbec taková organizace existuje ,je pouhé divadlo na dan. poplatníky a na páchání dalších a dalších podfuků a leváren.Unikátní jak se v tomto státě všichni snaží jen podvádět a krást.Budte si však jistí vážení spoluobčané, že spravedlnost není slepá.

0/0
23.11.2011 9:52

mildapr

Divím se,

že se někdo diví. Fotbal a hokej - zejména ten prvoligový - je u nás všude financován přes politické vazby. Pro politiky je to výstavní skříň jejich zásluh. Na ostatní sporty a důležité věci pak nezbývají peníze. Přitom je to jednoduché: Ať si prvoligové kluby vydělají na svoji existenci sami a nebo ať nejsou! Aspoň nebude problém, s tím, že se na fotbal chodí odreagovat magoři. :-/

0/0
23.11.2011 8:25

kolacek

Opravdu je to k poblití

Hokejový klub: když nemá prachy, prodá městu nějaké úplně blbé televize. Za nehorázné prachy. Nebo město sníží nájem v hale. Nebo se najde dotace. Nebo půjčka. Nebo se mu zaplatí přestavba haly. Z peněz občanů. Doprčic, vždyť jsou i tací, kterým je zdejší hokej šumafuk.

Pardubická plavební (čti: úplně blbá loď Arnošt): nemáme na opravu a provoz, pohrozíme městu, že lodičku odstavíme. Rázem se najde pět melounů na opravu a budoucí provoz zaplatí Dopravní podnik. Dotovaný z kapes (hádejte koho?).

Letiště: Když nejsou prachy, odprodá se městu trochu akcií společnosti. Nebo si město zaplatí nějakou reklamu. Nebo přispěje na terminál. Nebo...Zaplatí to...

Dostihový spolek: Nejsou prachy a sponzoři, tak se poběží cena primátora nebo Rady města. Nebo se řekne městu o půjčku (ta se pak v tichosti odpustí). Nebo... Zaplatí to...

RADNICE V PARDUBICÍCH SE CHOVÁ JAKO KDYBY BYLY V PODZEMÍ MĚSTA ZLATÉ DOLY A KDYŽ DOJDOU PRACHY, ZASKOČÍ SE DO SKLEPA S LOPATOU. Opravte Třídu Míru, sakra.

+1/0
23.11.2011 7:38

pompo456

Re: Opravdu je to k poblití

Další tunel prodej pozemků pro AFI Palác ;-€

0/0
23.11.2011 8:31

tyfor

Re: Opravdu je to k poblití

Primátoři a radní bývalí i současní a vy stále po Pardubicích chodíte s hlavou vztyčenou a hrdí?

0/0
23.11.2011 9:57

zdenanek

To zírám !!

Městský rozvojový fond je dojná kráva z kapes daňových poplatníků a radní se jen usmívají, jak je to výhodné pro kapsy někoho. Děkuji a odejděte. Co tady s Pardubicemi jako radnice nyní vyvádí je tristní. Pěší zóna s trolejbusy, tunel před Zelenou branou, parkoviště na Sukovce. Jen samé nesmysly, sliby a kecy. Už těch prokaučovaných peněz bylo dost a výsledek nula resp. záporný. Vizitka Pardubic. Bravo !!!!

0/0
22.11.2011 22:06

jollyjokes

To zírám!!

Městský rozvojový fond nakoupil od hokejistů televize, a přitom nedostal žádný peníze? No to je neslýchané! Jak si to ti hokejisté představují?  ;-D

0/0
22.11.2011 21:26

Najdete na iDNES.cz