Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Dobeš podpořil učitelku kritizující šéfa za „nestydatou“ sexuální výchovu

Ministr školství Josef Dobeš podpořil učitelku francouzštiny z pražské ZŠ Kuncova, které hrozí výpověď z práce za to, že v pořadu ČT Máte slovo kritizovala způsob sexuální výchovy na své škole. Tu vyučuje ředitel školy a zároveň spoluautor sporné Sexuální příručky. Dobeš do školy vyšle inspekci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

martin0669

A na co měli navlékat kondomy?

Pokud není sexuální výchova v rodině, pak je dobře, že se toho ujme škola ... paní učitelce se svěřují děti, že se jim to nelíbí ... už dva roky a ona nic neudělala? ... až teď, proč?

slyšel ministr i druhou stranu než vynesl "rozsudek" ... proč nepočkal na inspekci a soudí teď?

0/0
13.11.2011 13:20

xchickox007

Dobeš

je člověk, co kryje fašouny, nemá na MŠMT co dělat

0/0
13.11.2011 12:11

tydytek

Pane Dobeši,

myslím, že byste se měl raději podívat na to, jak probíhají hodiny francouzštiny vaši chráněnkyně. Podle mne jsou daleko prospěšnější dobrovolné kurzy sexuální výchovy, než nedobrovolné hodiny náboženství. http://www.i-brana.cz/mzine/index.php?i=1001#/22

+3/0
13.11.2011 8:06

ivette85

dotazník

Dobrý den,

Pokud máte chviličku čas, prosím o vyplnění krátkého dotazníku, který mám do předmětu pedagogika. Dotazník je samozřejmě anonymní. Jedná se o téma sexuální výchova na školách.

http://www.vyplnto.cz/…na-zakladni/

Iveta

0/0
7.11.2011 17:19

837

No tak jsem si to pročetl tu "metodiku"

pro tu "sexuální výchovu", pokud se z toho odstraní ta ideologie alá "orientace homo je naprosto normální", ta "genderová" ideologie atd.,  ty vulgárnosti typu hra Kompot nebo hry s nasazovaním kondomů,  a pokud se ve školách zajistí aby ty přednášky dělali vyškolení odborníci, mravní a ctihodní, nejlépe zaměstnanci ministerstva školství a nikoliv zaměstnanci škol,  tak by nebylo proti čemu protestovat.

Pokud ale ty děti může v tomhle citlivém tématu "vychovávat" každý lempl, který se k tomu z nějakých důvodů nacpe, bez ohledu na počet sexuálních deviací které vlastní, bez ohledu na morálku a mravní zásady tak to je holt potom pro ty chudáky děti pohroma.  

Kdo třeba by měl zájem aby mu děti v tomhle "vychovával" nějaký deviant, co se na tu výuku chodí ukájet, nebo někdo kdo je 3x rozvedený a  svoje vlastní děti vychoval k promiskuitě, drogám a flákání. ?

+1/0
5.11.2011 17:07

Petr Tomeš

Re: No tak jsem si to pročetl tu

Ale homosexuální orientace je podle všech hlavních odborníků a gvýzkumníků skutečně normální. Je nutné, aby sexuální výchovu vyučovali skuteční odborníci, aby pak nelezli ze škol lemplové jako jste vy.

+1/0
6.11.2011 7:28

802

Re: No tak jsem si to pročetl tu

Co je to platné, že  tohle tvrdí nějací připodělaní "odborníci" které zastrašuje tahle uřvaná klaka když normální běžný rozum říká něco zcela jiného.

Je "orientace" normální jakou příroda potřebuje pro zachování života tedy hetero a potom jsou "orientace" zcela nenormální které tenhle základní předpoklad nesplňují. Tvrdit dětem že tohle je normální to není žádný poznatek vědy to je čirá ideologie, asi jako když Jehovisti přijdou agitovat s těma svýma příručkama.

Když budou odborníci tvrdit že Země  je placatá a všechno se kolem ní točí tak to také neznamená že to je "vědecká" pravda, protože dneska si každý může ověřit že to pravda není.

+1/0
6.11.2011 8:21

Petr Tomeš

Re: No tak jsem si to pročetl tu

Připodělaní odborníci? A kdo jste vy, představte se, pochlubte se, jaké jste eso, abyste mohl jen tak obíhat internetová fóra s tak dehonestujícími domněnkami stigmatizující své spoluobčany, jako by snad nepatřily do společnosti a byli něčím špatným, ošklivým, negativním. K takovým výkřikům potřebujete aspoň nějaký seriozní faktický základ. A ten si těžko vycucáte z prstu v situaci, kdy behaviorální a sociální vědy na základě faktických poznatků dosáhly shody na tom, že homosexualita je normální a zdravá orientace. Heterosexuálů, kteří nechtějí děti, je docela dost. Jsou také nenormální, zvláště, když gayové a lesby děti často mají?

0/0
6.11.2011 8:27

Černoušek Bubu

Re: No tak jsem si to pročetl tu

Co takhle MUDr.Josef Hynie DrSc (1900 - 1989) zakladatel české sexuologické školy a s ním naprostá většina sexuologů a psychiatrů celého světa až do onoho památného sjezdu kalifornských a potom i amerických psychiatrů , kteří odhlasovali změnu klasifikace nenormární sexuální úchylka na klasifikaci normální odlišné sexuální zaměření.

+1/0
6.11.2011 8:52

802

Re: No tak jsem si to pročetl tu

Tady je potřeba si uvědomit že ta psychologie nebo psychiatrie a vůbec všechny humanitní "vědy"  to jsou "vědy" na úrovni hadačky z ruky, kartářky  nebo afrického šamana, v těchle "vědách" se dá "vědecky" tvrdit a "prokázat"  opravdu cokoliv, jen tady se může stát že jeden "vědec" tvrdí "vědecky" něco a druhý "vědec" tvrdí "vědecky" naprostý opak. 

Nelze srovnávat herosexuála který nechce děti z homosexuálem, osobně jsem taky děti nechtěl a nakonec jsem zplodil a vychoval dvě, o to právě se postarala ta skutečně zdravá a normální sexuální orientace a zdravé a normální sexuální chování.

Kdybych např. byl ten "zdravý a normální" homo nebo byl hetero a měl to "zdravé a normální  sexuální chování"  a  např. souložil do nesprávného otvoru tak jsem ty děti mít nemohl, protože takto to chce příroda která moudře vyřazuje nezdravé a vadné geny ze svého chovu. :-)

+1/0
6.11.2011 9:09

802

Re: No tak jsem si to pročetl tu

Tady zdá se že nějací šamani z oboru psychiatrie si chtějí hrát na něco co stojí nad přírodou a pánem Bohem, příroda a pán Bůh tady vytvořili mechanismy aby se tyhle vadné a nezdravé geny nešířili a neprosadili se jako většinové a soudruzi z oboru psychiatrie nám tady komicky budou tvrdit že příroda a pán Bůh nemají pravdu a že tohle je "zdravé a normální" a že by snad bylo nejlepší nějak napravit tu "nezdravou a vadnou" přírodu a pána Boha a tyhle "zdravé a normální" geny začít namnožovat uměle, proto je potřeba prosadit adopce do homosvazků a právo na umělé oplodnění u všech homosexuálů a právo na pronájem dělohy ;-D

0/0
6.11.2011 9:46

802

Re: No tak jsem si to pročetl tu

Jinak nic nevím o tom že bych o homosexuálech psal že jsou špatní, ošklivý a  negativní, je to nenormální nepřirozená úchylka jako každá jiná a s tímhle postižením se musí každý vyrovnat a společnost postiženým lidem má pomáhat a nikoliv je šikanovat.

U nás ale došlo k naprostému opaku, extremisti z téhle postižené skupiny šikanují celou společnost a otravují věčně druhé se svou ideologií zvanou homosexualismus a dokonce by tohle chtěli sypat povinně do hlaviček dětem ve školách.  ;-€

0/0
6.11.2011 9:21

Krak

Re: No tak jsem si to pročetl tu

No je teda možné, že je normální. Pak bych rád slyšel, co teď znamená slovo normální...

0/0
13.11.2011 13:41

Petrolin3

Možná je kvalitní učitelka,ale

moc toho o svěřených dítkách neví.Taková třináctiletá holka toho ví o sexualitě více než já věděl ve dvaceti(mám téměř 80) a možná i paní učitelka v současnosti.V diskuzi uváděla něco jako,že děvčata se rdí při diskusi o podprsenkách nebo tak něco.Měla by si uvědomit,že existuje internet a na něm adresa www.porno.czTuto adresu třináctiletá dítka velmi dobře znají.Když jsem se hrabal v historii prohlížení tak jsem po návštěvě třináctileté vnučky  na ní narazil.Zjistil jsem,že se rozhodně nezajímala o podprsenky.Když byste takovéto prohlížení zarazili vlastnímu potomkovi,tak to nezarazíte jeho kamošům.Jak trapně potom dopadne při diskusích na toto téma. Myslím,že je to marný boj.Chce to nějak usměrnit,ale rozhodně nezakazovat.Usměrňování se mohou chopit rodičové,to by v mnoha případech nedopadlo nejlíp nebo učitelové,ale rozhodně do toho neplést náboženství.

+1/0
5.11.2011 17:01

martin0669

Re: Možná je kvalitní učitelka,ale

8 a 9 třída není 13 let ... nebo se pletu? to je o rok víc

ale jinak souhlas ... nejhorší je zatajovat informace, to pak dítě přestane věřit a informace si opatří jinde a nemusí být kvalitní

0/0
13.11.2011 13:22

špekovatec

vevrky maí nejhorší lídry všech dob

a to jsem si myslel, že po 20 letech tragikomedie už nemaáme kam klesnout. Máme. Pořád je pod námi dostatek místa.

0/0
5.11.2011 12:53

ntarka

soudruh Josef Dobeš

u toho tak "dehonestujícího" rozhovoru učitelky s ředitelem školy osobně byl????? Nebo že by mu paní učitelka byla jaksi hodně sympatická?  :-P

0/0
5.11.2011 12:47

837

Tohohle soudruha by spíš měla vyšetřovat

kriminální policie a sexuologové. Chlápek co "učí" dospívající děvčata nasazovat prezervativy na vibrátor co je učí svěřovat se se svými nejintimějšími záležitostmi to nemůže být normální člověk, a když ještě z toho vyleze že tyhle vyučovací "postupy" sám protlačil a propaguje tak tady už není pochyb o čem ta sexuální "výchova" je. Kdyby tohle někdo dělal s dětmi mimo školu tak skončí před trestním senátem.

 

Takže z tohle lze vyvodit co?, normálním učitelům se tohle podle téhle metodiky určitě vyučovat nechce, tedy se k tomu natlačí všelicí devianti co v tom mají tu svou "přidanou hodnotu"  vlastního chtíče a holt tenhle lidský odpad nám dneska školí naše děti o sexu, no hnus, se divím Dobešovi že tohle co vymysleli zelenobolševici dávno nezatrhnul v celém rozsahu, to je ohrožování mravní výchovy dětí.

0/0
5.11.2011 12:36

Wolodyjowski

Dobeš má u mě bod k dobru !

eneomarxistickým, zeleným deviantům je třeba říct jasné NE ! A "sexuolog" dr. Weiss to je stejná kategoria jako komunista Uzel. Tihle lidé by měli jít do dolů, aby si vyzkloušeli jaké to je

Bravo paní učitelko !R^

RvEURv

+2/0
5.11.2011 7:28

virena

Ten Dobeš, to ke síla

Ten Dobeš, to je síla. Tohle mu vůbec nepřísluší!!! Na toto nemá právo. To je spor mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem !!! Zasáhnout může i zřizovatel, ale pouze jako "hlas poradní"- Dobeš je normální totalitní zmetek !!!!!

+1/0
5.11.2011 0:23

837

Re: Ten Dobeš, to ke síla

Co to vykládáš za nesmysly Dobeš dělá jen to na co má pravomoce, inspekci tam poslat může a obrátit se na zřizovatele může také.

Totalitní deviantní zmetek je ten ředitel, co tyhle deviantní věci do té metodiky dostal a teď se pomocí tohle zřejmě ukájí  pohledem jak dospívající děvčata nasazují prezervativy na robertky.

0/0
5.11.2011 11:04

ntarka

Re: Ten Dobeš, to ke síla

až na to, že psychopat Josef Dobeš to dělá jen proto, aby se on sám ještě více zviditelnil, já jsem ten čestný a spravedlivý, něco jako Jan Hus. On sám likviduje zaměstnance úřadu úplně stejným způsobem, ba ještě daleko horším, navíc ty lidi ještě urážlivě a lživě dehonestuje v médiích.

+1/0
5.11.2011 12:40

837

Re: Ten Dobeš, to ke síla

Dobeš dělá jen to co normálmní člověk vidí jako lidské a správné, zastává se učitelky kterou chce někde persekuovat za to že se  odvážně  postavila na stranu dětí a rozumu. 

Co to je lynč, likvidace zaměstnance úřadu a dohenestace to jsme viděli v případě Bátory, ale i tady Dobeš stál na straně té slušnosti a toho člověka hájil, Bátoru likvidovala ta užvaná zelenobolševická klaka která se na tom ministerstvu drží jak ta pověstná knížecí osina v zadnici co se tam dostala za doby šafaření zelených extremistů.

0/0
5.11.2011 13:56

ntarka

Re: Ten Dobeš, to ke síla

chudinko, vy musíte být jedině milostivá paní ministrová Dobešová, která si odskočila od plotny, aby napsala oslavný příspěvek na toho jejího umaštěnýho a nechutnýho tlustoprda, který vymyslel sám velký Josef Dobeš, jak je jeho dobrým zvykem, že?

+1/0
5.11.2011 14:15

837

Re: Ten Dobeš, to ke síla

ale, ale  zelená soudružko nějak zdá se ujíždějí nervy. Je vidět že "tlustoprd umaštěný" Dobeš je na té správné cestě.

Tací jako vy by na tom ministerstvu školství nebo ve školství měli určitě skončit, můžete si založit nějaké zelené náboženské školy a tam můžete trénovat to nasazování prezervativů dle libosti.

0/0
5.11.2011 15:08

ntarka

Re: Ten Dobeš, to ke síla

takže bingo, že, paní milostivá ministrová Dobešová, chudinko hloupoučká, raději nasaďte tomu vašemu vypasenému žoku dietu, je vážně odpudivý už jenom na pohled, nemluvě o jeho charakteru. Pěkný víkend, paní Dobešová ;-D

+1/0
5.11.2011 15:27

ntarka

Re: Ten Dobeš, to ke síla

P.S. paní Dobešová, on ten váš Pepa u toho byl, když údajně ředitel vyhrožoval té "odvážné učitelce"? Používání mozku není evidentně vaše silná parketa.

+1/0
5.11.2011 14:18

S9L6

Na sexuální na ZŠ Kuncova chodím ! :P

Jsem v 9.třídě,takže budeme mít s panem ředitelem v pořadí asi 3.kurz. Nic co Shameti řekla,není pravda! :P Ona sama tam nebyla,ona neví,jak to probíhá.. zatím NIKDY jsem se nesetkala s tím,že bychom se navzájem ptali na otázky typu: Už jsi masturboval a tak. Celý školství to řeší,ale ptal se někdo NÁS,kteří se sex.výchovy zúčastňují/ovali ? NE!... Sex. výchova NENÍ povinná.. A zcela pana ředitele chápu,protože to,co učitelka předvedla v TV je něco strašného.. :P Takže nejdříve si vůbec zjistěte,jak to doopravdy na těch hodinách probíhá a zeptejte se žáků,kterým tím prošli,než si začnete vymýšlet tyhle ho*na.. ! .P

+5/0
4.11.2011 23:18

baloun

Re: Na sexuální na ZŠ Kuncova chodím ! :P

Ale ale, pane řediteli, takhle se rozčilovat po ránu...

0/0
5.11.2011 9:37

Jana008235

Jsem bývalou studentkou této školy a sexuální výchovu jsem

to co je napsáno v tomto článku je naprostá lež a nikdy se tam nic podobného nedělo!!!!!!! V životě jsem od pana ředitele neslyšela že bychom měli brát antikoncepci kvuli zlepšení pleti a nikdy nás nenutil na nic odpovídat a rozhodně ne na to kdo masturbuje a kdo menstruuje...takové otázky ani nepokládal. Je to skvělý pedagog a paní učitelka Shamety se nikdy sexuální výchovy nezůčastnila, tím pádem nemuže ani tušit jak to probíha!!

+3/0
4.11.2011 22:58

Černoušek Bubu

Jeden odlehčující vtip k tématu, třeba ho nesmažou.

Dětská klasika : Soudružka učitelka poslala o přestávce do třídy po Pepíčkovi ( známý prasák z vtipů) vycpanou sojku, kterou budou žáci v hodině kreslit. Když potom vstupuje do třídy málem ji srazí Pepíček se sojkou v ruce , který s ní klove a honí děvčata po třídě. Když ještě během hodiny kreslení navíc zjistí, že Pepíček nemůže gumovat čáry protože zapomněl gumu, pohár trpělivosti přeteče a napíše mu v náhlém rozrušení poznámku do žákovské. Pepíčkův tatínek poté doma odpoledne nalézá omdlelou manželku s žákovskou v ruce. Tam potom čte -" Váš Pepíček o přestávce honil po třídě děvčata a dorážel na ně s ptákem v ruce, k tomu si ještě navíc nedonesl ani gumu. "

+2/0
4.11.2011 20:31

Černoušek Bubu

Re: Jeden odlehčující vtip k tématu, třeba ho nesmažou.

Tak ještě jednu klasiku, posílám ji vždy k tomuto tématu: Rok 1971, do školy přišlo nařízení o zavedení sexuální výchovy . Ve sborovně hrobové ticho, zrudlé soudružky zavrtávají pohledy do stolu. Kdo to bude učit ! Náhle pohled soudružky ředitelky a posléze i zbytku sboru spočine na vždy podřimujícím, jediném učiteli ve sborovně, třikrát rozvedeném, kvůli alimentům přesluhujícím ruštináři Novákovi. Obrovské uvolnění, Novák přitaká - bez problémů, sexuální výchovu beru. Druhý den nedočkaví deváťáci poslouchají s napětím a velkým očekáváním úvodní slovo proslulého, zkušeného manželského matadora učitele Nováka : Tedy milí žáci budeme se spolu věnovat sexuální výchově. Většinou správně tušíte, že sexualita je spojena s láskou. Známe různé formy lásky, láska mezi mužem a ženou i lásky jiné. Jen jedna láska je ale ta pravá, skutečná a této lásce se spolu budeme věnovat celý rok. Někteří se již hlásí, ano je to láska k Sovětskému svazu ! Pište si tedy - Výstřel z Aurory zahájil ....

+1/0
4.11.2011 22:03

802

No což tohle nijak jinak skončit nemohlo

zelenobolševičtí devianti tenhle způsob sexuální "výchovy" vnutili do škol a teď mohou svoji deviaci uspokojovat v praxi, určitě je pro ně vzrušující koukat na  13 leté dívky jak navlékají  kondomy na vibrátor nebo je nutit aby se svěřovali se svými intimními záležitostmi. Těžko si představit že by tohle praktikoval doma nějaký normální rodič.

Rodiče by měli vzít násady od krumpáče a tuhle patologickou pakáž vyhnat od těch dětí.

Všimněme si jak fanaticky tahle lůza ty svoje sexuální pokusy na dětech hájí. ;-€

+3/0
4.11.2011 20:19

Korytnaačka

Re: No což tohle nijak jinak skončit nemohlo

Naprosto souhlasím, jen dodám, že podle posledního průzkumu je u nás každé 5té dítě zneužíváno sexuálně. A není to s podivem, když se podívám co zvrhlých pedofilů tady píše.

+1/0
4.11.2011 20:37

Novotnak

Děcka by měli vědět na co je kondom nebo jiná antikoncepce,

ale tohle už ten učitel dost přehání.

0/0
4.11.2011 20:14

Korytnaačka

Re: Děcka by měli vědět na co je kondom nebo jiná antikoncepce,

Na tvůj penis by ses nestyděl nechat navlékat kamarádovo dceru kondom? A co kdyby to chtěl on od tvé dcery, to by ti taky nevadilo? Jste ubozí.RvRvRv

0/0
4.11.2011 20:39

Novotnak

Re: Děcka by měli vědět na co je kondom nebo jiná antikoncepce,

Co hulíš za matroš? To je fakt síla. R^

+1/0
4.11.2011 20:45

802

No což je vidět že devianti vyl

0/0
4.11.2011 20:13

TaiFyra

Pavel Petrnoušek

je bývalý učitel tělocviku a ruského jazyka. Za doby bolševika všeobecně "oblíbený" žáky i jejich rodiči. Vlastní (rodičovská) zkušenost.

+1/0
4.11.2011 20:01

Fai Rodis

Re: Pavel Petrnoušek

Koukam, ze ma tendence k ideove preferovanym a/nebo intelektualne nenarocnym  predmetum. Takze mne to vubec neudivilo.

+1/0
4.11.2011 20:06

Dunja

I na jiných školách

Zde se jasně ukázuje nezájem společnosti o to, co a jak se děti učí, ale hlavně, že je to inn. U nás ve škole také visí na nástěnce projekt žáků či žákyň na téma: "Jaká antikoncepce je pro mě vhodná". Moje děti čerstvě přestoupily a tak nechci riskovat, že budu za problematickou matku. Z jiných škol jsem také už od rodičů slyšela o navlékání prezervativu na nohu od židle a dle mého už v tom není podstatný rozdíl, na co se navléká, ale proč se navléká 14letým dětem, kteří by nejdříve se měly dozvědět o tom, jak má fungovat partnerský vztah, vztahy v rodině a až po tom, co je vyvrcholením vztahu dvou milujících a zodpovědných lidí.

Naše společnost vychovává děti k určitému druhu nezodpovědnosti a k tomu, aby měly pocit, že řídit se živočišným pudem je správné a tudíž, že partnera měníme podle fyzických tuh a nikoliv podle citů. Není pak divu, že určité komunity se čím dále uzavírají pouze do sebe ve snaze ochránit své potomky, před tímto způsobem vnímání sexuality.

+2/0
4.11.2011 18:51

Novotnak

Re: I na jiných školách

Lepší když vědí co a jak, než když k dítěti přijdou jako slepí k houslím.

+1/0
4.11.2011 20:12

Fai Rodis

Re: I na jiných školách

"Jaká antikoncepce je pro mě vhodná", no, to je na devitiletce docela komicke.

Vezmeme-li v uvahu nase platne zakony...

+1/0
4.11.2011 20:17

truthspeaker

Re: I na jiných školách

No asi by vám prospělo se na tu dvítiletku vrátit a zopakovat si základy matematiky.

+1/0
13.11.2011 11:40

Fai Rodis

Re: I na jiných školách

To s tou nohou od zidle musi byt dost sranda. Pak by jim mel nekdo vysvetlit, ze v realu to pujde snadneji, anzto penis neni tak hranatej

0/0
4.11.2011 20:18

Lovec VeVerek

Ten Dobeš je víc trhlej než ta učitelka.

Nejprve měli vyrazit Dobeše a až  potom ji.

+1/0
4.11.2011 18:37

Centralní Mozek VeVerek Bartowyj

Re: Ten Dobeš je víc trhlej než ta učitelka.

VVVVVVVVVV

0/0
4.11.2011 20:29

UPA Laborec 27

Re: Ten Dobeš je víc trhlej než ta učitelka.

Davat sam sobe srdicka, to chce mit taky dobrej zaludek. Asi jako sam pan reditel :-)

+1/0
4.11.2011 22:00

Černoušek Bubu

Vzpomínka na taky jednoho prasáka.

Nemyslím tím toho , který určitě se zájmem pozoruje mladá děvčata jak navlékají v hodině sexuální výchovy prezervativy na vibrátory či banány a jak vyslovují slovo masturbace či menstruace. Já myslím jiného. Vzpomínala na něj kdysi prababička z bohulibé oblasti Moravy. Nebudu úmyslně uvádět který předmět tehdy za první republiky vyučoval abych se nedostal do problémů, ale byl to rozhodně svým způsobem průkopník a sexuální buditel . Vybraná vyspělá děvčata kvůli banální nekázni zavolal dozadu třídy (aby neměla ostudu z výprasku) a tam je vyplatil rákoskou. Vzhledem k tomu, že tehdy se chodilo na venkově pod sukní " naostro". Tak byly přehnuté přes lavici a vyplácel je na holou. Dotýkal se jich sice jen rákoskou, ale druhou ruku jak si děti všimli měl pod sutanou a slovy prababičky " dělal si při tom dobře". Když se děvče svěřilo rodičům, tak milého vyučujícího hnal tatínek bejkovcem i v jeho sutaně přes celou vesnici. Některým průkopníkům sexuální výchovy na školách by to také prospělo.

+2/0
4.11.2011 17:47

UPA Laborec 25

Arnolde,

ak jsi prisel na to, ze katolicka vychova probiha ve stylu "sex je neco spatneho" ??? ;-D

Co ty vubec vis o katechismu ???

To je prave vysledek te skvele prace ceskych pedagogu v praxi. Ze o tomto nevi absolutne nic. Bodejt by taky vedeli, kdyz to vyucuji povetsinou souzky ucitelky, ktere poucovaly jeste pionyry a pionyrky o lasce k socialisticke vlasti a k SSSR na veky a nikdy jinak.

Btw., uz v Bibli stoji prikazani MILUJTE se a mnozte se ! Rozdil je prave v tom, ze s.reditel devcata uci "milovat" se ve smyslu slova takovem, jak to prohlasil tento tyden knize Schwarzenberg o Berlusconim...8-o

+8/0
4.11.2011 17:18

Najdete na iDNES.cz