Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Lukáš Kohout má jít do vězení, porušil podmínku

Organizátor protestů ve Šluknovském výběžku Lukáš Kohout má jít na deset měsíců do vězení. Podle Okresního soudu v České Lípě porušil pravidla podmínky, uvedla Česká televize.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan.Tleskac

Z těchto důvodů zřizována poslanecká a diplomatická imunita.

Aby politik nemohl být perzekuován za svoji politickou činnost. Pan Kohout se stal politikem organizováním proticikánských demonstrací, to je pravda. Měl by mít imunitu, jinak je to výsměch demonstrantům.

Politicky činnou osobu jsme z něj udělali my všichni, kteří jsmme přišli na demonstraci. Podmínka je prkotina, takže to tam zatrhněte. Zasáhnout by mohl prezident republiky aby to dostalo právní rámec, zastavením trestního stíhání. Havel takové kroky dělal běžně, zejména když byl stíhaným cikán, tak proč by prezident nemohl v takto odůvodněném případě zastavit trestní stíhání bílého?

0/0
26.10.2011 9:40

ppp

Re: Z těchto důvodů zřizována poslanecká a diplomatická imunita.

Kohout je to, čemu by rada Vacátko řekl hochštapler. Baví ho vymejšlet kraviny a ne pracovat. Kdyby byl čistej jak lilie, tak na něj nic nemají a může si oraganizovat demonstrace donekonečna, podle zákona.

+1/0
26.10.2011 10:10

Horst.Skalicky

Re: Z těchto důvodů zřizována poslanecká a diplomatická imunita.

Jenže kolem tří tisíc demonstrantů přijalo pana Kohouta, jako organizátora. Takže teď by měli alespoň zorganizovat petici prezidentovi, aby zastavil trestní stíhání jejich leadera, jak navrhuje pan Tleskač.

Já osobně bych takovou petici podepsal a jsem přesvědčen, že by se našly desítky, možná stovky tisíc signatářů takové petice.

Tohle, co šluknovští předvádí, to je polovičatá akce, nedotažená do konce. Takže ať se nediví, když se jim taky ti cikáni posmívají. Posmívají se jim plným právem a nic si z toho nedělají, dál kradou, dál loupí, přepadají a občané na to jen tupě koukaj. Tamto v létě, to byly zpackané demonstrace, když dopustíte, aby vás teď po jednom chytali, například za kámen hozený na policajta. Pokud vím, tak nebyl sám kdo hodil kámen a nemyslete, mají vás zadokumentovány dobře. Dnes stíhají jednoho, zítra budou dalšího, až vás všechny posbírají, teda pokud se tam nevzpamatujete a neřeknete tomu NE!

0/0
26.10.2011 11:51

ppp

Re: Z těchto důvodů zřizována poslanecká a diplomatická imunita.

Jenže jak zorganizovat demonstraci proti nepřizpůsobivým, aby se tam nesjeli náckové a všichni to shodili s tím, že demonstrují pravicoví radikálové?

0/0
26.10.2011 12:59

Ducharovic

Re: Z těchto důvodů zřizována poslanecká a diplomatická imunita.

Vedle jak ta jedle. Pokud ovšem nepovažujete podvody toho netáhla za politickou činnost. Pak by ale stejnou imunitu měli mít i ti opálení nemakačenkové z druhé strany barikády...

0/0
26.10.2011 21:09

petr_sleder

Čelt jsem tady mnoho pohledů na věc

Některé se zdají být celkem rozumné a racionální. Nicméně se nemohu zbavit dojmu, že kdyby se nezúčastnil těch proticikánských akcí, měl by pokoj. Jsem sám, komu to tak připadá?

0/0
26.10.2011 8:33

tonna

Re: Čelt jsem tady mnoho pohledů na věc

moznosti je samozrejme spousta, ja si spis myslim ze to tenhle kohoutek hraje prave na tuhle strunu ze ho jako statni moc utlacuje kvuli tomu co dela a ze to lidi oceni. Jediny rozdil je v tom, ze kdyby o nem nepsala media v souvislosti se šluknovskem tak by šel sedet stejne jen by se to proste nevedelo

0/0
26.10.2011 9:02

pikacu

Re: Čelt jsem tady mnoho pohledů na věc

já si myslím, že kdyby neorganizoval tyto akce, tak má pokoj.

0/0
26.10.2011 9:07

Apolena Kolenatá

Ta práce..

páni redaktoři, ta vám neustále motá hlavu - soud na trest ukládá obecně prospěšné práce, kromě toho veřejné práce mají dnes název veřejná služba, jděte s dobou a platnou legislativou, národ vás sleduje...Rv

0/0
25.10.2011 21:50

tencosinebereservitky

Lukasku 10mesicu

Utece jako voda a pak se muzes zase venovat demonstracim proti tem opickam:-)

0/0
25.10.2011 20:33

Horst.Skalicky

Re: Lukasku 10mesicu

Ne, takhle to nefunguje. Režim na vás zkouší sílu a vy se jenom vymlouváte. Žádné demonstrace už nebudou, pokud necháte svého vůdce zavřít. Je to zkouška, pokus na vás Šluknovanech, co si necháte všechno líbit. Oni taky neví co všechno si mohou dovolit, tak to zkouší. Chápete? Možná ani nechápete a tak pěkně jste začali...

0/0
25.10.2011 21:22

Smradlavej čmoud z komína

takže on ukradne 3 miliony

a nemusí nic vrátit ani nejde sedět... no asi v téhle zemi normální

0/0
25.10.2011 20:21

mican

Měl tam jít hned

O tomhle exotovi místní z Varnsdorfu vědí, že vychodil zvláštní školu. Za to co udělal měl jít natvrdo hned.

A čím víc o něm budete psát a komentovat jeho počínání tím víc bude rád - je to reklama úplně zadarmo !

Co takhle hned do basy a zapomnění ?

+4/0
25.10.2011 19:17

Fungy

Re: Měl tam jít hned

do zvláštní jo, tak to už se nedivím, proč tam tak proti romům/spolužákům brojí

0/0
26.10.2011 11:19

Horst.Skalicky

Takhle jste ty demonstrace prohráli, vážení Šluknováci.

Pokud dopustíte, aby vás chytali po jednom a zavírali, tak jste demonstrace jednoduše podělali. Tu jednoho za hozený kámen, tam jiného a dokonce vašeho šéfa za to že porušil podmínku, a příště si přijdou pro některého z vás.

Takhle jste ty demonstrace neměli vůbec začínat a měli jste radši trpět, protože se nic nezmění a politikovi budete jenom pro legraci. Já se divím, že to nikomu z vás nedochází.

+1/0
25.10.2011 18:56

7772009

Re: Takhle jste ty demonstrace prohráli, vážení Šluknováci.

a ty si nemocný že, hluchý, slepí a beznohy  že jako v tom vtipu - plácáš nesmysli a bludy.

0/0
25.10.2011 19:11

Horst.Skalicky

Re: Takhle jste ty demonstrace prohráli, vážení Šluknováci.

Tvůj názor mne nezajímá stejně jako Tebe můj. :-P

0/0
25.10.2011 19:13

Smradlavej čmoud z komína

Re: Takhle jste ty demonstrace prohráli, vážení Šluknováci.

on "jen" ukradl 3 miliony

0/0
25.10.2011 20:15

Horst.Skalicky

Re: Takhle jste ty demonstrace prohráli, vážení Šluknováci.

Oni to věděli předem. Přijali ho coby svého vůdce, tak ho memohou nechat jenom tak sebrat. Budou potom všem pro smích. Taky przekuce jsou dobře načasovány. Demonstrace v létě, ale kktéry nechávají celý podzim na pokoji, protože pořád ještě by se mohlo chtít lidem do ulic.

Perzekuce pak načasovali na dušičkové plískanice, kdy každý nejraději sedí doma. Copak je to tak těžké pochopit. Dovolíte-li to, budou chytat jednoho po druhém. Marné byly demonstrace a nezmění se vůbec nic. Politikům budete jen pro srandu a budou s vámi dělat co chtějí. Nakonec si přijdou pro všechny, pěkně v zimě po jednom. Příští rok už nebude kdo by zorganizoval demonstraci a vy budete jenom trpět od cikánů. Nadávat pak můžete akorát tak v hospodě anebo doma u počítače.

Kohouta se nezastávám, ale ať je jaký je, tak je to váš vůdce a vy musíte za ním stát. Nic jiné vám nezbývá, pokud chcete zjara pokračovat v demonstracích a pokud ne, neměli jste nic začínat. Tohleto je fiasko.

+1/0
25.10.2011 21:18

AA01_multinekulturní

Re: Takhle jste ty demonstrace prohráli, vážení Šluknováci.

Svatá pravda. Kohout je magor, ale dokud dlužil za podvodně vylákané letenky deseti, snad statisíce, vše bylo v nejlepším pořádku. Jak se dotkl nedotknutelných ze "sekty" Aghora, je oheň na střeše a vadí i dluh 30 tisíc. Holt další politický vězeň se směle může přiřadit k Vítkovské čtyřce.:-(

0/0
26.10.2011 7:47

Fungy

Re: Takhle jste ty demonstrace prohráli, vážení Šluknováci.

Lukiáši nech toho

0/0
26.10.2011 11:23

sampra

To není pravda!!!

Pan Kohout nebyl odsouzen za to, že "v roce 2002 létal za státní peníze do exotických zemí". Ve skutečnosti byl odsouzen za podvod vůči soukromým firmám, které okradl tím, že odebral zboží (resp. službu) a nezaplatil za to! Státní peníze s tím neměly co dělat, prostě obyčejný podvodník.

+2/0
25.10.2011 18:10

khonsun

To je vporadku.

0/0
25.10.2011 18:10

khonsun

Re: To je vporadku.

Ma se nekde honit? Takhle mu budem platit 30000.-/mesic a on za to bude mit teplo, jidlo, televizi, k zubari ho odvezou......zadne fronty na pracaku.

0/0
25.10.2011 18:13

seagate

Ne, že by pan Kohout byl mé gusto,

ale to co mu chtějí přišít  mocní mi připadá předlistopadové praktiky. Dříve, kdo byl politicky nepohodlný, tak se zavíral do vězení nebo blázince. Samozřejmě, že tento případ je politický, Lukáš by byl pravděpodobně třetí politický vězeň v tomto režimu. Ty výmluvy, že nevede řádný život mi něco připomíná. Jak ovšem dotyční zjistili, že nevede řádný život?

Dostala mě i zpráva, že nějaký mladík byl zatčen na Šluknovsku, když se odvážil při výběru z bankomatu peněz bránit pendrekem a pachatelé, kteří mu je chtěli ukrást, zůstali bez potrestání. Takže, kdo má bránit místní neromské obyvatele? Ne, že by pan Kohout nebyl hochštapler a něco dokázal v dnešním marastu, ale alespoň nahlas upozorňuje na místní nešvary.

Sice až budou volby, nebudu volit stranu pana Vandase, ale vřele ji doporučuji volit v severních Čechách a v regionech, kde se to cikány jen hemží. Pokud ovšem by tato strana (ale i jiné) dokázala alespoň polovinu hajzlů co okrádaj ČR a dostat z nich prachy, tak je příště zvolím.

0/0
25.10.2011 18:07

ouagadougou

Re: Ne, že by pan Kohout byl mé gusto,

ale houbelec. kohout seděl ještě předtím, než začal organizovat ty svoje pochody.

+1/0
25.10.2011 18:15

tcoudi

Re: Ne, že by pan Kohout byl mé gusto,

proboha,proč politický,on byl jedním z důvodů diskreditace těch protestů, to by se naopak mocným hodilo.nedělejte z něj mučedníka.

+1/0
25.10.2011 18:19

Horst.Skalicky

Re: Ne, že by pan Kohout byl mé gusto,

Není pravda. Když Kohouta přijali za svého vůdce, tak teď ho už musí chránit, ať je jaký je. Věděli to. Je to stejné, jakoby armádě zajali generála před očima vojáků a vojáci jen stáli a čučeli. To by byli souzeni vojenským soudem a řada z nich by šla ke zdi.

Copak nechápete, že právě teď se hraje o to, jestli všechny ty šluknovské demonstrace měly anebo neměly smysl!?

0/0
25.10.2011 19:05

Apolena Kolenatá

Re: Ne, že by pan Kohout byl mé gusto,

zda odsouzený k podmínečnému propuštěné s dohledem vede či nevede řádný život, zjišťuje Probační a mediační služba ČR, kam měl pan Kohout docházet k dohledovým konzultacím, už to, že k těmto nedocházel, zakládá právo na jeho opětovné uvěznění.... Jinak úředníci PMS zjišťují celkovou aktuální životní situaci, dotazují se např. na  Policii a u dalších institucí, v rodině atd. Pak zpracovávají podrobnou zprávu pro soud.

0/0
25.10.2011 21:54

Jan.Tleskac

Re: Ne, že by pan Kohout byl mé gusto,

Právě z těchto důvodů byla zřízena imunita politika. Aby policie nemohla perzekuovat politicky činné lidi za drobné přestupky, ba ani za bagatelní trestné činy. Na závažné trestné činy se zpravidla imunita nevztahuje. Závažnost trestného činu posuzuje imunitní výbor. Tady v tomto případě by imunitní výbor policajty vyrazil s takovou žádostí ke stíhání, kdyby šlo například o poslance a pan Kohout se svým způsobem poslancem stal. Pověřili ho místní lidi, aby je zastupoval při místních demonstracích

Na takovou taktiku policie nemůžete přistupovat. Nechat vás demonstrovat a pak sbírat, tady protože jeden nenavšívil probační službu a jiný hodil kámen na policajta, který mlátil slušné lidi. Takhle by vás posbírali do jara třeba všechny a vy byste jen čuměli.

Tady se ukáže, zda jste vyhráli anebo prohráli ty demonstrace. Následkem prohrané demonstrace jsou policejní represe a vyhrožovat 6 roky kriminálu za kámen hozený na kukláče, policejní represe je jak vyšitá. Pochytají vás tak všechny.

0/0
26.10.2011 12:15

Apolena Kolenatá

Re: Ne, že by pan Kohout byl mé gusto,

Pletete páté přes deváté - co to znamená vyhrát nebo prohrát demonstraci? Vy vůbec evidentně nechápete účel demonstrace. A to, že si lidé za svého "vůdce" /podezřele známé slovo, že?:-)/, obviněného a trestaného člověka, to také o něčem vypovídá. Pokud by společnost začala tolerovat ,dle vašeho názoru, drobné přestupky, jako např. nedocházení k PMS, brzy nastala anarchie, chaos, bezvládí, absence práva apod.

0/0
26.10.2011 14:27

Posel z Liptákova III.

A tihle se staví do čela protiromských protestů???

"nenavštěvoval nařízené konzultace, nezaplatil škodu a nechodil na veřejně prospěšné práce" ... tak to je vážně výsměch, ten by měl jít na rumburskou ubytovnu "ke svým". Nejhorší na tom je, že podobně nepřizpůsobivá je většina příznivců DSSS ;-D8-o

0/0
25.10.2011 18:04

AA01_multinekulturní

Re: A tihle se staví do čela protiromských protestů???

Jak to víte ? Vy je všechny znáte ? Není to jasný princip kolektivní viny ? Když bych napsal, že Cikáni jsou kriminálníci, hned je malér a dvacet Kocábovců mi bude vysvětlovat, že mám mezi nimi hledat ten pověstný špendlík v kupce sena (chlévské mrvy), který vede řádný život a branám věznice se vyhýbá...

0/0
26.10.2011 7:52

blikanec

Lukáš Kohout má jít do vězení, porušil podmínku...

Ať si vezme jako právníka místního znalce JUDr.Jaroslava Lančíka a ten ho z toho vyseká. ;-D

+1/0
25.10.2011 17:54

CorpusDortus

Re: Lukáš Kohout má jít do vězení, porušil podmínku...

jo... vezmou si ho misto nej ;-DR^

0/0
25.10.2011 22:23

Shadow stalker

Totální nepochopení problému pana Kohouta

Tady nikdo nikoho neperzekuuje, takže vemte, milí mírně rasističtí diskutující, rozum do hrsti a shrňte si to se mnou:

a) pan Kohout byl nepodmíněně odsouzen, protože je to lhář, zloděj a podvodník (Šluknovsko s tím vůbec nesouvisí)

b) byl podmínečně propuštěn z výkonu trestu, a to za určitých podmínek

c) podmínky blbec neplnil

d) zákon jasně říká, že jej soud za to má poslat do vězení, a ten ho tam pošle. Už tomu rozumíte?

+1/0
25.10.2011 17:54

tcoudi

Re: Totální nepochopení problému pana Kohouta

nerozumí, to že jsou zoufalí je omlouvá dělat pitomosti jako pořádat výhružné pochody k údajnému bydlišti lupičů a nechávat se vést takovými osobnoststmi jako je pan Kohout nebo TOmášek Vandasůj.vidí snadné "řešení", nechce se jim připustit si,že z komplexních problému prostě bolí hlava a štěkají na každého, kdo říká,že dělat něco bez mozku je horší než nedělat nic.

+1/0
25.10.2011 18:00

Horst.Skalicky

Re: Totální nepochopení problému pana Kohouta

Ale když už ho přijali jako vůdce demonstrací, tak musí svého vůdce chránit, to dá rozum, jinak všichni demonstrovali zbytečně.

Věděli jste, koho jste za vůdce přijali, tak teď ho už musíte chránit proti perzekucím, ať to souvisí s demonstracemi anebo nesouvisí. Jinak by se vám každý vysmál.

0/0
25.10.2011 19:00

podhurka

Nerad to píši, ale tak jak je to podáno

přijde mi jako "politický" vězeň?!8-o

+2/0
25.10.2011 17:32

Shadow stalker

Re: Nerad to píši, ale tak jak je to podáno

to myslíš vážně nebo jen provokuješ? Nenavštěvuje úředníka, neplatí škodu, nechodí na veřejně prospěšné práce - z těchto důvodů ho pustili. Když neplní podmínky, tak si půjde znovu sednout. Co je na tom politického, že je blbej a chce jít znovu do vězení?

0/0
25.10.2011 17:47

tuana

Re: Nerad to píši, ale tak jak je to podáno

to jo,máte pravdu,bohužel úplnou náhodou to vyšlo zrovna na tuhle dobu,že bude zase zavřenej a nebude moci pořádat žádný demonstrace.Ani nic jinýho....

0/0
25.10.2011 18:21

tcoudi

Re: Nerad to píši, ale tak jak je to podáno

to je pan kohout opravdu jediná osobnost v celém šluknově? to je fakt smutné

0/0
25.10.2011 18:25

Horst.Skalicky

Re: Nerad to píši, ale tak jak je to podáno

Ano, šluknovští Kohouta přijali coby vůdce demonstrací, ač věděli jakou má minulost. Teď nezbývá, než za ním stát. Zbavit se ho mohou později nějakým vystřídáním, ale teď nemůžete svého vůdce vydat, jinak se vám každý a to politici v prvé řadě vysmějí. Právem.

Nemůžete demonstrovat, pak jít domů a nechat se posbírat po jednom po ukončení demonstrací. Já se upřímně divím, že to nikomu z vás nedošlo.

Právě teď se hraje o to, jestli celé ty demonstrace měly smysl anebo neměly.

0/0
25.10.2011 19:12

Ducharovic

Re: Nerad to píši, ale tak jak je to podáno

Ten zlodějíček a podvodník vám přijde jako politický vězeň? Ale jděte. Vždyť on není o nic menší parazit než ti, proti kterým organizoval demonstrace...

0/0
25.10.2011 21:06

čulibrkbrk

Hmm

Kolikrát tam byl Havel.A kam až to dotáhl.

0/0
25.10.2011 17:32

pětrandočepice

Re: Hmm

Srovnáváte nesrovnatelné.

Lukáš Kohout je jen mazaný nabubřelý hochštapler. Kdyby kandidoval ve Vansdorfu na komunálního poslance, předpokládám, že by po zvolení rozkradl půl rozpočtu města. RvRvRvRvRvRv!!Rv

0/0
25.10.2011 17:48

za pravdu blokovaná motorová myš

Re: Hmm

Prostě by se rychle zařadil mezi ostatní.;-D

0/0
25.10.2011 17:49

AA01_multinekulturní

Re: Hmm

Já bych řekl, velmi trefné srovnání. Jen vyměňte Varnsdorf s Lucernou a Barrandovskými terasami...:-P

0/0
26.10.2011 7:54

pětrandočepice

Re: Hmm

Pořád platí to mé předchozí: srovnáváte nesrovnatelné.

Srovnávat Havla s Kohoutem je absurdní!!!!!!!!!!

0/0
26.10.2011 9:38

Ducharovic

Re: Hmm

No jo - ale ten neseděl za podvody a zlodějiny. To je takový malinkatý rozdíl...

0/0
25.10.2011 20:59

Najdete na iDNES.cz