Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

V Mexiku byl zabit významný velitel jednoho z drogových kartelů

Významného velitele mexického drogového gangu zvaného kartel ze Zálivu Samuela Florese Borrega, známého jako el Metro 3, zastřelili útočníci nedaleko města Reynosa v mexickém státu Tamaulipas. Tělo zůstalo ležet na silnici nedaleko hranice se Spojenými státy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Anubisos

Tak to má být

Osobně bych každého drogového dealera nechal popravit. Dennodenně sleduji co dokáží drogy, jak ničí životy drogově závislým, jejich rodinám a blízkému okolí. Uvědomme si však, že drogou je i alkohol, který má pro okolí podobně fatální následky. Nevím co je je horší... zahnat člověka do rohu pod hrozbou trestu smrti, což vede často k páchání ještě horších zvěrstev ze strany zločince; nebo trest smrti nevykonávat, ale zde hrozí, že se zločinec, často psychopat, může společnosti v pohodě vysmívat pácháním dalších a dalších zločinů beze strachu, že mu hrozí horší trest. Určitě by to stálo za bližší výzkum.

0/0
3.9.2011 10:27

2Alien.cz

Re: Tak to má být

takže i každého pingla a trafikanta? Ti také prodávají drogy, jež lidem a jejich rodinám ničí životy..... a ještě se dělí o zisk se státem, který je kryje ;-D

0/0
3.9.2011 11:46

Svými dukáty zachráním Jyrku!

Re: Tak to má být

;-DR^

0/0
3.9.2011 13:05

hnedka_zdrapana

Re: Tak to má být

Nikdo si drogy nekupuje proti své vůli, takže váš názor je zcela mimo. Pokud si něco koupím a pak si tím zkazím život, je to moje vina a ne toho, co mi to prodal. Navíc drogy se z drtivé většiny užívají odpovědně a rekreačně, jen malá menšina jsou fetky. To už by spíš měli být stříleni ti, co propagují zákazy drog, protože ti mají na rukou krve nejvíce (v Mexiku jen 30k lidí za posledních několik let!).

0/0
4.9.2011 0:56

leonard 2

to teda jo

Jsem zvědav,jestli tam pan Vondra poletí na pohřeb

0/0
3.9.2011 8:28

Dluhy se neplatí

Re: to teda jo

A co ty? Byl jsi na pohřbu svého masového vraha Klementa Gottwalda, šéfa zločinecké mafie složené z komunistů a sociálních demokratů (tyto dva gangy se v červnu 1948 sloučily do jediného s názvem KSČ), který kvůli majetku (např. R. Slánského) či jen tak pro potěchu svou a svých spolustraníků (např. M. Horáková) nechal zavraždit 241 nevinných, kterým podepsal rozsudky smrti (mnohým až dodatečně)?

+1/0
3.9.2011 9:30

2Alien.cz

Re: to teda jo

R^

0/0
3.9.2011 11:47

seagate

Mexiku by pomohlo v boji proti drogám

zavedení socialismu a obnovení trestu smrti

0/0
3.9.2011 7:51

bara.obava

Re: Mexiku by pomohlo v boji proti drogám

v cine se za drogove delikty prisne popravuje a za poslednich 10 let to tam pres drogovou kriminalitu stouplo o 1000 procent..;-)nemluve o pozabijenych svedcich...trest smrti je svinstvo-clovek uklouzne a pod hrozbou trestu smrti uz pak jede hlava nehlava...:-/

0/0
3.9.2011 8:25

seagate

Re: Mexiku by pomohlo v boji proti drogám

Jenže v Číně už není socialismus a kdyby se tam nepopravovalo, tak by to vypadalo jako v tom Mexiku.

Jistě, také se mi nelíbí trest smrti, měl by být jen v případě zavraždění dítěte nebo opakované vraždě, ale v zemích, kde lidé jsou na sebe jako psi, a to ČLR je, tak je třeba, aby se lidi něčeho báli. Jen se podívejte, jak u nás lidé zvlčili za těch 20 let, ne že by si zrovna zasloužili trest smrti, ale oni trestáni vůbec nejsou!

0/0
3.9.2011 8:45

Jesuslives

Re: Mexiku by pomohlo v boji proti drogám

Pomohla by celosvětová legalizace s prodejem pouze v lékárnách. Poptávka po drogách nijak nesouvisí s legálnost. Stát by získal spotřební daň, klesla by cena (výroba nestojí prakticky nic, ale obrovská marže je cenou za vysoké "riziko podnikání"), byla by možnost problémové uživatele účinně monitorovat a podobně...

0/0
3.9.2011 8:33

wrah

Re: Mexiku by pomohlo v boji proti drogám

Takhle jim tam za dobu "války proti drogám" zařvaly desítky tisíc lidí a menší městečka jsou už místy bez policie. Podobně jako si to místy vynutili desperáti na dovikém západě, když byl šerif tolikrát zastřelen, až se nenašel žádný odvážlivec, co by to vzal.

0/0
3.9.2011 10:06

Najdete na iDNES.cz