Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bárta měl s Kočí před předáním obálky spory, ukazuje nová nahrávka

Policie drží v ruce další důkaz, který by jí mohl pomoci při vyšetřování údajného úplatkářství Víta Bárty. Jde o nahrávku jeho schůzky s Kristýnou Kočí pouhé čtyři dny předtím, než dal bývalé šéfce poslaneckého klubu obálku s půl milionem korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

balalajka01

to je ale krawka popularna!

- po tom, co má Bárta doma, jí vůbec nic není

- že jsou telefony odposlouchávány, není nic nového ani nenormálního, to jí snad nemusel říkat ten novinář, jakžese jmenuje, John, to je samozřejmé. 8-o8-o

0/0
1.9.2011 21:53

Tinkturak Reloaded!

REKLAMA:

Nahráwací studio KPB* wydáwá nowou kompilaci oswědčených hitů s názwem:

MĚLI JSME SPORY!

.

Remastering a arrange engeneering DJ Digital Track.

*Kočí Práská Bičem

+1/0
1.9.2011 14:55

Ohýbací_robot_Bender

Prapodivné!

to už je věrohodnější teze, že kruhy v obilí dělají mimozemšťané, než tahle celá kmentovina;-D

0/0
1.9.2011 14:39

cernybobes

smutná komedie

VV byla moc velká konkurence, protože co kdyby se udržely a příští volby měli třeba dvacet procent. Takže strana byla zlikvidována hned v začátku, aby se neubraly preference starým a zkorumpovaným stranám. VV měly dobrou myšlenku i společenský drajv a najednou lousknutím prstu z nich byli největší magoři. To se mi nějak nezdá. Média najednou rychle otočila, ABL, nahrávky ztrapňování Johna, diktatura ve straně a já nevím co ještě. Tak se nám tu média snaží předsunout, že zbývajících cca 180, kteří jsou většinou v politice dvacet let a více jsou bez poskvrny a hříchu. Nebo mají za tu dobu pakt s novináři, lobby a atd. a tito lidé si nenechají bourat bábovky na malém českém písečku obzvlášť když jim všem z toho kápne nějaká ta grešle. To pan Viewegh přispěchá na pomoc.

+7/0
1.9.2011 14:12

jajabar

Únik informací z Policie !!!!!!!!!!!

Jednu dosud veřejně neznámou nahrávku nyní policie považuje za podpůrný důkaz při stíhání Víta Bárty.

Být Bártou, tak okamžitě informuji šéfa policie o úniku informací z vyšetřování. Pan K. byl měl být vyslechnut, kdo mu  informaci o tom, co policie považuje za důkazy, předal. !!!!!!P.S. Barták měl pravdu, když říkal, že na konci týdne přijde na řadu opět Bárta.8-o

+2/0
1.9.2011 14:09

mudrlant

víc článků a la Kmenta, tím víc jsem přesvědčen o Bártově

nevině. mimochodem ta Kočí je opravdu pilná včelička, poslední rok zdá se strávila pečlivým nahráváním svých kolegů namísto práce ve sněmovně pro své voliče8-o

+3/0
1.9.2011 13:35

cernybobes

Re: víc článků a la Kmenta, tím víc jsem přesvědčen o Bártově

Já si to tak myslím, takže v dalších volbách jestli to takhle bude pokračovat je budu volit. Protože tohle není normální.

+2/0
1.9.2011 13:40

Vici77

Pokud zitra nevyjde nahravka, kde

Barta rika "Krys(t)ynko, bez tebe to nejde...zustan. Dam ti pul mega, aby jsi mi zustala verna" , tak vazne nechapu dnesni clanek. Vzdyt tam Barta tu Koci nijak nerozporuje - to Koci podsouva Bartovi nejake problemy s jeji osobou!

+2/0
1.9.2011 13:20

a bude a je

iDNES = BLESK

V mnohém dokonce BLESK předčí.

Co na to Kmento povíš ? Záměrně tomuto člověku tykám, i když by jsem se styděl s nim i husy pást.

+3/0
1.9.2011 13:11

mudrlant

CHA CHÁ PANE KMENTO, TEĎ JSTE SE SÁM DOBĚHL!!!

jak to že takového "investigativního" novináře vůbec ale vůbec nezajímají odpovědi na tyto otázky:

- proč, za jakým účelem a cílem si sl. Kočí úmyslně nahrávala veškeré dění ve straně, na poradách, v debatách se spolustraníky, speciálně rozhovory s panem Bártou a to dávno před tím než vůbec došlo k údajné "krizi" v poslaneckém klubu VV??? věděla již tehdy rok dopředu že se jí budou tyto info hodit? co tím sledovala?

- jak se 25-letá poslankyně vůbec dostala ke štěnicím, k poměrně sofistikovanému nahrávacímu zařízení pod šátkem ve výstřihu a pro koho tu práci odvedla, zvláště když poté co byla sama nahrána, prohlásila toto: hnusí se mi mafiánské metody ABL a jejich odposlouchávání a nahrávání! 

vaše poznatky a články skutečně vzbuzují obavy, ale z Vás - stále čekám jak vysvětlíte slova Kočí o propojení jí, Tluchoře, komtrovské ODS, Kmenty a MF Dnes, která to podle Kočí "jediná táhne s náma"????

+9/0
1.9.2011 13:10

chuffu

Re: CHA CHÁ PANE KMENTO, TEĎ JSTE SE SÁM DOBĚHL!!!

Teď jste na to přesně kápnul ono se jim to vymstí. Za rok se zjistí, že celá tahle šaškárna okolo Bárty, VV, Kočí a ostatních, že celá kauza je objednaná lobbystickými skupinami. A Kočí je jen slepice co jim udělá špinavou práci. Rv

0/0
1.9.2011 13:17

Vici77

Re: CHA CHÁ PANE KMENTO, TEĎ JSTE SE SÁM DOBĚHL!!!

to je sice jasne, ale jiz to nikdo neobjasni. Ve vysledku se jim to dokonale povedlo... VV spadly pod hranici volitelnosti a pomohla jim k tomu slepice ;)

0/0
1.9.2011 13:21

cernybobes

Re: CHA CHÁ PANE KMENTO, TEĎ JSTE SE SÁM DOBĚHL!!!

A o to jim právě šlo VV byla moc velká konkurence, protože co kdyby se udržely a příští volby měli třeba dvacet procent. Takže strana byla zlikvidována hned v začátku, aby se neubraly preference starým a zkorumpovaným stranám. VV měly dobrou myšlenku i společenský drajv a najednou lousknutím prstu z nich byli největší magoři. To se mi nějak nezdá. Média najednou rychle otočila, ABL, nahrávky ztrapňování Johna, diktatura ve straně a já nevím co ještě. Tak se nám tu média snaží předsunout, že zbývajících cca 180, kteří jsou většinou v politice dvacet let a více jsou bez poskvrny a hříchu. Nebo mají za tu dobu pakt s novináři, lobby a atd. a tito lidé si nenechají bourat bábovky na malém českém písečku obzvlášť když jim všem z toho kápne nějaká ta grešle. To pan Viewegh přispěchá na pomoc.

0/0
1.9.2011 13:53

behounekpetr

I ZA CENU KRVAVÝCH OBĚTÍ: říká Bárta - DEFENESTRACE !!!!!!!!

na nahrávce Bárta řekl, že se stane co si přeje a co rozkáže i za cenu krvavých obětí... snad není potřeba nic dodávat!!!!!!!!!!!!!!!!

0/0
1.9.2011 12:53

Vici77

Re: I ZA CENU KRVAVÝCH OBĚTÍ: říká Bárta - DEFENESTRACE !!!!!!!!

a??

0/0
1.9.2011 12:56

Pláteník

Re: I ZA CENU KRVAVÝCH OBĚTÍ: říká Bárta - DEFENESTRACE !!!!!!!!

nečil se, rupne ti cévka a budeš za sebou tahat nohu;-D

0/0
1.9.2011 13:01

mudrlant

Re: I ZA CENU KRVAVÝCH OBĚTÍ: říká Bárta - DEFENESTRACE !!!!!!!!

ano četl jsem MF Dnes, z celého 5-ti minutového rozhovoru si vybrali do titulku tento: KRRRRRRVAVÉ OBĚTI! ó, jak seriozní novinařina;-D řeči o piču... sl. Kočí na jiné nahrávce nevadí ;-D

0/0
1.9.2011 13:12

Vici77

Tak jsem si přečetl, co Bárta řikal

a přijde mi to jako naprosto normální, inteligentní rozhovor, ve kterém se snaží Kristýnce pomoci - ne finančně, ale radama, jak má jednat s poslanci.... tohle by mu mělo naopak "pomoci" a ne ublížit. Přijde mi to, jako poslední výkřik ukřivděné mrchy, která očekávala, že ji tam Bárta něco nabídne, ale ono nic...jinak by to Kmenta dostal a použil dávno;-D

+5/0
1.9.2011 12:51

Pe-tr1

Co že to vyhlašoval doktor Barták minulý týden?

Že v koncem tohoto týdne vypukne hon na Bártu? Asi na tom něco bude.

+2/0
1.9.2011 12:19

chuffu

Re: Co že to vyhlašoval doktor Barták minulý týden?

Asi ano takže to jasně dokazuje, že tohle celé je vykonstruovaná kauza, když to ví i Barták týden dopředu.

0/0
1.9.2011 12:58

jajabar

Re: Co že to vyhlašoval doktor Barták minulý týden?

R^!!R^

0/0
1.9.2011 13:44

podhurka

Proč si asi sl.Kočí vše stále nahrávala?

:-)

I v době, kdy nebyl ještě rozkol ve VV se sl.Kočí zásobila nahrávkami svých kolegů...Rv

 Jinak nevidím nic  "podpůrného" v této nahrávce, co pan Kmenta zveřejnil, proti p.Bártovi.

+1/0
1.9.2011 12:17

Pláteník

Re: Proč si asi sl.Kočí vše stále nahrávala?

je to zmije jedovatá

0/0
1.9.2011 13:02

ODSCSSD 5

Myslim ze Barta to trefil naprosto presne

Po přečtení dnešního článku redaktora Kmenty chci stále věřit v jasné prošetření a jen mě překvapuje opětovný únik do médií. Stále doufám, že se vyšetřuje pro soud a vyjasnění celé věci a ne pro aktuální vydání MFD, aby bylo co tisknout. Je však velmi zvláštní, že redaktor Kmenta podsouvá veřejnosti nejenom to, jaký důkaz policie má, ale také to, jak s ním policie zachází či by měla zacházet, když tvrdí, že je to údajný podpůrný důkaz pro mé stíhání.

+1/0
1.9.2011 12:06

chuffu

Re: Myslim ze Barta to trefil naprosto presne

To svědčí o tom jak je celá věc manipulována a podsouvána veřejnosti. Je mi z toho špatně. Bárta jistě není kdovíjak čistý člověk, ale na duhou stranu se tu z něj dělá největší korupčník. Avšak v porovnání s Kalouskem a dalšími je jen trpaslík. Už bych si rád přečetl objektivní článek.

+3/0
1.9.2011 12:12

divnýharlekýn

Re: Myslim ze Barta to trefil naprosto presne

Jsem moc ráda,že už lidé na to přicházejí.VV jsem nevolila,volit nebudu, ale nesnáší kydání špíny na kohokoliv.Doufám jen,že pan Kmenta si vše srovná se svým svědomím,pokud nějaké má.:-/

0/0
1.9.2011 12:39

chuffu

Re: Myslim ze Barta to trefil naprosto presne

Moc Vás nepotěším ten asi žádné svědomí nemá. Tohle nemohou dělat lidé se svědomím nebo morálkou.

0/0
1.9.2011 12:55

Leskotová

tato sebranka je

asi tak nejhorší co tam kdy byla......, ale tak to se dalo čekat. Jen by mně zajímalo zda paní nebo slečna Kočí tedy ten

úplatek vrátila......i když je to asi jedno jeden horší než druhý.....

0/0
1.9.2011 11:51

IARK - Králíček ušáček

Re: tato sebranka je

Nejhorsi? Mysli na to az budes splacet statni dluh, kolik z toho je diky VV ;-) Ale nekomu vic vadi, ze ma nekdo drahe auto nez to, ze se mu mezi tim nekdo jiny hrabe v kapse. Zabekej ;-)

0/0
1.9.2011 12:13

Leskotová

Re: tato sebranka je

tak drahé auto mně vůbec nezajímá ani co kdo má oblečeného a tak, já jen, že se hádají jak děcka!!! A to, že se tady krade už veřejně mně tak s...re, že si to nedovedete představit, ale na tuto vládu jsem spoléhala a je to sebranka!!!:-) Bohužel už není kdo volit, protože už jim nelze věřit!!!:-/

0/0
1.9.2011 12:35

kajencik

Nové koště dobře mete...

...o tom není sportu, ale co dělá nový kočí...?

0/0
1.9.2011 11:34

diman

Kmenta ? Stačí, více není potřeba

:-)

+2/0
1.9.2011 11:28

crutov

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Bárta? Hmm, žádný iluze...

+4/0
1.9.2011 11:29

anfrene

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Politik? bez komentare;-D

0/0
1.9.2011 11:33

crutov

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

jj ;-)

0/0
1.9.2011 11:34

davidh2002volnycz

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

O Bártovi si iluze nedělejte. Pokud si kdokoliv myslel, že do české megašpinavé politiky vstoupí Ježíš, zrozen z neposkvrněného početí, tak je to trochu vtip. Bárta má špínu za nehtama, to si buďte jistí. Ale proti špínám které dělá ODS aspol., je to minifigurka. Trpaslíček, který dělal problémy a proto musí být zničen. Pokud by to tak nebylo, byl by v base Drobil, Řebíček, Barták s pandurama, Gross a spol. Proč se o těchto lidech nepíše? Proč nejsou zavření? Proč se píše o Bárotvých prdech? Ptejte se. Protože Bárta chce zničit ODS, ČSSD a spol. To že má sám špínu za nehtama? A kdo myslíte, že může zničit firmu ODS? Poctivý kluk z ulice, který si myslí, že právo, čest a morálka budou oceněny??? HEH:

+6/0
1.9.2011 11:36

Králík z klobouku

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Naštěstí je Bárta narcistní prosťáček, který se narozdíl od těch ostatních hajzlíků ani neumí přetvařovat, takže své plány bezelstně vyžvaní ;-D

0/0
1.9.2011 11:40

IARK - Králíček ušáček

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

tjn. ale porad mi vadi vic ten co krade v tichosti nez ten co s nadavkama je placa pres prsty, bohuzel ovce a media vladnou v CR ;-)

0/0
1.9.2011 11:45

Králík z klobouku

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Bohužel - ti, co kradou v tichosti, jsou ti, o kterých se to nikdy v životě nedozvíme, protože na ně nepadne ani stín podezření. Ti, kteří jsou propíraní v médiích, ale z trestu vyklouznou, už je ta méně úspěšná sorta. Anebo bílí koně.

0/0
1.9.2011 11:51

IARK - Králíček ušáček

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

To ale mluvis o situaci v urcitem momente, ovsem i ti co kradou v tichosti se meni na skupinu "neuspesnou". Nevim, ale je dost "neuspesnych", ktery v "tichosti" kradou dal. Aneb jak jinak nez "tichosti" nazvat stav, kdy ho nikdo nestiha, media o nem mlci a ovce ho presto za sliby zvoli.

0/0
1.9.2011 11:55

crutov

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Ona je ještě další část problému a to, nakolik je skutečně Bárta vs ODS. VV fungovala v Praze asi 6 let, než vyrazila do celostátní politiky a tam se vůbec nedělo to, že by VV reálně stála proti ODS (možná opět jenom slovně). Pronájem věží, hlídky ABL na Praze 10, Janoušek... Bártovi, jako všem před ním, jde jenom o prachy a moc, nic víc, nic miň.

0/0
1.9.2011 11:43

IARK - Králíček ušáček

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

No, ale stale by me zajimalo, proc tedy sel proti nim jako ministr dopravy a kazil jim tunely? Vzdyt mu muselo byt jasny, ze na nej udelaj megakampan ikdyz jsou to dle tebe "kamosi"

+3/0
1.9.2011 11:44

crutov

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Kazil to na stejný úrovni, jako si to kazí různý vlivový skupiny uvnitř stran. Navíc nikdo přesně neví, co fakt kazil, jestli to nejsou jenom dobře znějící tlachy...

0/0
1.9.2011 11:47

IARK - Králíček ušáček

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

No, kdyby to nekazil, tak je stale ministrem a ty diskutujes pod jinym clankem ;-)

0/0
1.9.2011 11:48

crutov

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Na tom něco asi bude. Asi spolupráce (započatá v Praze) přestala fungovat, když jim začal přerůstat přes hlavu, tak ho hodili přes palubu... Jako u mafie, tam to končí kulkou do hlavy. Stejně to ale v mých očích z Bárty neudělá kladnýho hrdinu...

0/0
1.9.2011 11:53

IARK - Králíček ušáček

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

To bude tim, ze ta "spoluprace" byl nejspis jen proste obchod, pokud by to nedelali oni, delal by to nekdo jiny (viz detektivni veci, ochranka). Osobne v takovych pripadech nevinim nastroj, ale toho, kdo ho pouziva. No a pak se chteli trhnout a jeste vyrazili proti vlivnym. Aspon o neco se snazili, a predstava nekterych, ze to budou delat ciste je usmevna, ale uvedomte si jaka je alternativa jit po tech umazanych, to znamena neresit situaci a nechat tam ty nejhorsi a cekat jak princezna na prince na bilem koni. Ja osobne bych byl radsi, kdyby ho tam nechali, on to zkrouhnul a az pak by meli hodnotit to jak moc se umazal. Timhle totiz delame sluzbu pouze tem co chteji utajit tunely a odrazujem kazdeho, kdo s tim chce neco delat.

0/0
1.9.2011 12:00

davidh2002volnycz

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

To že jde o prachy a o moc... to je 100%.

0/0
1.9.2011 11:46

Králík z klobouku

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Nejen o prachy. Taky je to narcis. Jsou mnohem větší pracháči, které v televizi neuvidíš jak je rok dlouhej.

0/0
1.9.2011 11:54

podhurka

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

VV na Praze1 by byla jiného názoru, zjistěte si fakta...

0/0
1.9.2011 12:21

chuffu

Re: Kmenta ? Stačí, více není potřeba

Souhlas, jako ministr dopravy šáhnul stavebním firmám do žrádla a za to musí být zničen. To je jasný tady jde o miliardy ne o pár drobných co se tu řeší.

0/0
1.9.2011 11:54

Najdete na iDNES.cz